Chocolate Boxes & Gifts
Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5G)
37.5g · £40.00/kg£1.50Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135g
135g · £40.74/kg£5.50Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Kinder Surprise Eggs 3 x 20 (60g)
60g · £64.17/kg£3.85Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65
Chocolate Bars
Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate 56 g
56g · £29.46/kg£1.65Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
36g · £33.33/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Co-op Chunky Salted Caramel & Pretzel Chocolate Bar 150g
150g · £22.00/kg£3.30Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Mars Caramel & Milk Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Reese's Milk Chocolate, Peanut Butter & Nougat Fast Break 51g
51g · £25.49/kg£1.30Nomo Cookie Dough 127g
127g · £38.19/kg£4.85Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30g
30g · £46.67/kg£1.40Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 51g
51g · £23.53/kg£1.20Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Flake Chocolate Bar 32g
32g · £37.50/kg£1.20Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100G
100g · £33.00/kg£3.30Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Kinder Chocolate Single Medium Bar 21G
21g · £28.57/kg£0.60Lindt Lindor Milk Chocolate Bar 38G
38g · £43.42/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Ombar Oat Milk Hazelnut Brownie 42g
42g · £54.76/kg£2.30Yorkie Original Duo 72g
72g · £15.28/kg£1.10Galaxy Vegan Salted Caramel 100g
100g · £39.00/kg£3.90Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £39.00/kg£1.95Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
48.5g · £24.74/kg£1.20Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g · £24.49/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Bar 44G
44g · £25.00/kg£1.10Biscoff Milk Chocolate with Biscoff cream 180g
180g · £23.06/kg£4.15Yorkie Milk Chocolate Bar 46G
46g · £23.91/kg£1.10Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54g
1pk · £1.65 each£1.65Aero Delightful Peppermint 36g
36g · £30.56/kg£1.10Daim Chocolate Bar 28g
28g · £42.86/kg£1.20View all (117)
Chocolate Pouches & Bags
Wawel Michalki z Wawelu Chocolate Coated Peanut Candies 245g
245g · £14.49/kg£3.55Co-op Chocolate Coated Peanuts 150G
150g · £14.67/kg£2.20Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Co-op Chocolate Coated Raisins with Milk Chocolate 150g
150g · £14.67/kg£2.20Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £70.37/kg£1.90Superfoodio the Original Peanut Butter Better Cups 30g
30g · £76.67/kg£2.30Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £45.00/kg£1.80Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Galaxy Minstrels Large Milk Chocolate Bag 195g
195g · £19.74/kg£3.85Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £17.31/kg£1.80M&M's Peanut Large Milk Chocolate Bag 200g
200g · £19.25/kg£3.85Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Reese's Pieces Peanut Butter In a Crunchy Shell 90g
1pk · £2.50 each£2.50Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Revels Large Milk Chocolate Bag 185g
185g · £20.81/kg£3.85Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Milkybar White Chocolate Buttons Bag 30G
30g · £33.33/kg£1.00Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Co-op Free From Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Orange Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65View all (67)
Sweets
E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75Chupa Chups Sugar Free Assorted Flavour Lollipops - 11G
11g · £40.91/kg£0.45Fruit-tella 41g
41g · £19.51/kg£0.80Barratt Whamz Extreme Bar 25g
25g · £22.00/kg£0.55Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Mentos Fruit 38g
38g · £31.58/kg£1.20Mega Push Pop 30g
30g · £46.67/kg£1.40Co-op Strawberry Laces 65G
65g · £11.54/kg£0.75Maoam Pinballs Stick 32G
32g · £18.75/kg£0.60Bazooka Candy Ring Pop 2.88G
2.88g · £190.97/kg£0.55Juicy Drop Pop Lollipop With Sour Gel 26G
1pk · £1.65 each£1.65Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Haribo Zingfest 150g
150g · £10.00/kg£1.50Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Co-op Fizzy Cola Bottles 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Maynards Bassetts Wine Gums Jelly 115g
115g · £13.48/kg£1.55Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Rowntree's Fruit Gums 150g
150g · £12.33/kg£1.85Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Shrimps & Bananas 65g
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Rowntrees Jelly Tots Sharing Bag 150G
150g · £12.33/kg£1.85Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Rowntrees Randoms Sharing Bag 150G
150g · £12.33/kg£1.85Co-op Milk Chocolate Eclairs 175g
175g · £7.71/kg£1.35Haribo Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50Co-op Natural Flavourings Dolly Mixtures 65g
65g · £11.54/kg£0.75Swizzels Tropical Fruit Flavours Squashies 100g
100g · £15.00/kg£1.50Swizzels Sour Fruit Flavours Squashies 100g
100pk · £0.02 each£1.50HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Co-op Fruit Pastilles 175G
175g · £7.14/kg£1.25Co-op Jelly Babies 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Jelly Beans 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Jelly Cherries 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Jelly Mix 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Midget Gems 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Teeth And Lips 65G
65g · £11.54/kg£0.75View all (97)
Chewing Gum & Mints
Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56G
56g · £39.29/kg£2.20Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Sugar Free Mint Tube 33.4g
34g · £35.29/kg£1.20Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Chupa Chups 16 Big Babol Sugar Free 64g
64g · £25.78/kg£1.65Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Co-op Sugar Free Mint Drops with Menthol 42g
14pk · £1.87/kg£1.10Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85