Bread
Morrisons Part Bake White Crusty Rolls 4 pack
4pk · £0.41 each£1.65Morrisons Part Baked Baguettes 2 pack
2pk · £0.73 each£1.45Warburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.50/kg£2.00Hovis Bread Soft White Thick Bread Loaf 800g
800g · £2.06/kg£1.65Morrisons White Toastie Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90St Pierre Brioche Loaf
500g · £8.80/kg£4.40Morrison Tiger Bread Thick Sliced Bloomer 800g
800g · £2.56/kg£2.05Morrisons Medium White Loaf 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Bread White Toastie 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread White Medium Loaf
800g · £2.19/kg£1.75Hovis Bread Soft White Medium Bread Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Hovis Farmhouse Batch
800g · £2.50/kg£2.00Morrisons Wholemeal Toastie Bread
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Bread White Toastie Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Morrisons Medium White Loaf 400g
400g · £1.88/kg£0.75Morrisons White Super Toastie 800g
800g · £1.19/kg£0.95Warbutons Super Toastie White Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Morrisons White Farmhouse Loaf 800g
800g · £1.63/kg£1.30Schar Gluten Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Warburtons Bread Medium White Loaf 400g
400g · £3.00/kg£1.20Morrisons Savers White Loaf 800g
800g · £0.81/kg£0.65Morrisons White Bloomer 400g
400g · £4.25/kg£1.70Ernest 100% Sourdough Wonderful White 450g
450g · £5.11/kg£2.30Warburtons White With Sourdough 400g
400g · £5.50/kg£2.20Warburtons Original White Farmhouse Bread
400g · £3.88/kg£1.55Warburtons Milk Roll Bread
400g · £4.38/kg£1.75Warburtons Bread Danish White 400g
400g · £3.88/kg£1.55Warburtons Gluten Free Farmhouse Original White 360g
360g · £8.75/kg10% off£3.15£3.50Warburtons Gluten Free Farmhouse Tiger 360g
360g · £10.00/kg£3.60Jasons XL White Ciabattin Sourdough 900g
900g · £4.44/kg£4.00Promise Soft White Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Hovis Farmhouse Batch
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Soft White Sliced Sandwich Thins
6pk · £0.26 each£1.55Warburtons Gluten Free Artisan White Sourdough Cob 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Soft Tiger Bloomer White 600g
600g · £3.50/kg£2.10Hovis Soft White Farmhouse Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Best Of Both Medium 800g
800g · £1.81/kg£1.45Hovis Best Of Both Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Kingsmill 50/50 Medium 800g
800g · £1.75/kg£1.40Kingsmill 5050 Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Jasons White Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Jasons Sourdough Bread The Great White Straight Up Sourdough 450g
450g · £5.33/kg£2.40Promise Gluten Free Sourdough Rustic White 400g
400g · £13.00/kg£5.20Jasons Sourdough Straight Up Majestic Malted 450g
450g · £5.89/kg£2.65Hovis Sourdough Cob White 450g
450g · £5.00/kg10% off£2.25£2.50Hovis Bread Tasty Wholemeal Medium 800g
800g · £2.25/kg£1.80Morrison Malted Brown Thick Sliced Bloomer 800g
800g · £3.00/kg£2.40Warburtons Bread Wholemeal Medium Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Morrisons Medium Wholemeal Loaf 400g
400g · £1.88/kg£0.75Morrisons Wholemeal Medium 800g
800g · £1.19/kg£0.95View all (103)
Croissants & Breakfast
Morrisons Sliced Brioche Loaf
500g · £4.80/kg£2.40St Pierre 6 Brioche Swirls
6pk · £0.52 each£3.10St Pierre Vanilla Brioche Tear And Share
500g · £9.60/kg£4.80Brioche Pasquier Pitch Chocolate 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons Butter Brioche Rolls
8pk · £0.26 each£2.05Morrisons Chocolate Chip Brioche Rolls 8 pack
8pk · £0.26 each£2.10Brioche Pasquier Pitch Blueberry 6pk
6pk · £0.33 each10% off£1.98£2.20Brioche Pasquier Chocolate Chip Pitch 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons Pains Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.33 each£1.95Morrisons All Butter Croissant 8 pack
8pk · £0.34 each£2.75£1.93 loyalty card (£0.24 each)Morrisons All Butter Pains Au Chocolat
4pk · £0.54 each£2.15Morrisons Croissants 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons The Best Pains Au Chocolat
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons Pistachio Croissant 2pk
2pk · £1.18 each£2.35Galaxy Croissants 4pk
4pk · £0.61 each10% off£2.43£2.70Morrisons The Best 4 All Butter Croissants
4pk · £0.76 each£3.05Milkyway Chocolate And Milk Cream Croissants 192g
192g · £12.66/kg10% off£2.43£2.70St Pierre 6 Pain Au Choc
270g · £10.00/kg£2.70St Pierre Croissants 6pk
6pk · £0.45 each£2.70Morrisons Filled Waffles 272g
272g · £8.82/kg£2.40Waffle Amour Sugar Pearl Waffles
5pk · £0.48 each£2.40McVities Toasting Waffles 8 pack
8pk · £0.29 each£2.30Waffle Amour Choco Sugar Waffles
5pk · £0.48 each£2.40Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £9.40/kg£2.35Warburtons Pearl Sugar Waffles 4pk
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons Chocolate & Hazelnut Crepes
6pk · £0.42 each£2.50Morrisons Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.11 each£0.65St Pierre 6 Choc Filled Crepes
192g · £13.80/kg£2.65Morrisons 6 Sweet Pancakes
6pk · £0.49 each£2.95Whaoo! Chocolate Filled Crepes
192g · £12.24/kg£2.35Warburtons Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Morrisons The Best Sicilian Lemon Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons 6 Chocolate Chip Pancakes
6pk · £0.32 each10% off£1.89£2.10Morrisons The Best Limited Edition Salted Caramel Pancakes 4pk
4pk · £0.47 each10% off£1.89£2.10Morrisons The Best Blueberry Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Brioche Pasquier Pancake
8pk · £0.38 each£3.00Abra Ca Debora Buttermilk Pancakes
6pk · £0.44 each10% off£2.61£2.90Hersheys Cookies N Creme Crepes 192g
192g · £13.02/kg£2.50Morrisons The Best Buttermilk Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10£1.47 loyalty card (£0.37 each)Hovis 4 Cheese Muffins
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons Breakfast Muffins 4pack
4pk · £0.38 each£1.50Morrisons All Butter Muffins 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15Hovis White Longlife Muffin
4pk · £0.38 each£1.50Warburtons Crumpets 9 pack
9pk · £0.16 each£1.45Morrisons 6 Crumpets
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons Traditional Crumpets 6 pack
6pk · £0.19 each£1.15Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.70Jasons Sourdough Crumpet Thins 8 Pack
8pk · £0.27 each10% off£2.16£2.40Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets
6pk · £0.27 each10% off£1.62£1.80Jasons Sourdough Crumpets 6pk 380g
380g · £5.79/kg£2.20View all (62)
Buns & Rolls
In store Produced - White Finger Rolls 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.30 each£1.80Morrisons The Best Brioche Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.45 each£1.80Morrisons Finger Rolls
6pk · £0.20 each£1.20St. Pierre 4 Brioche Hot Dog Rolls
4pk · £0.68 each£2.70Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4 pack
4pk · £0.56 each£2.25Morrisons Plain Bagels
5pk · £0.24 each£1.20New York Bakery Co Limited Edition Everything Bagels 5pk
5pk · £0.50 each£2.50New York Bakery Co Plain Bagels 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95New York Bagels Sliced Cinnamon & Raisin 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55New York Bakery Co. Sesame Bagel
5pk · £0.40 each£2.00Warburtons Plain Bagels
5pk · £0.46 each£2.30Warburtons Thin Plain Bagels
6pk · £0.38 each£2.25Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels
5pk · £0.46 each£2.30Warburtons 6 Sesame Thin Bagels
6pk · £0.37 each£2.20New York Bakery Company Red Onion & Chive Bagels 5 pack
5pk · £0.41 each10% off£2.07£2.30Morrisons The Best 4 Sliced Brioche Buns
4pk · £0.39 each£1.55St. Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Baker Street Seeded Burger Buns
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons The Best Limited Edition Everything Brioche Buns 4pk
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons The Best Seeded Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.45 each£1.80Warburtons Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.75 each£3.00St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk · £0.76 each£3.05St. Pierre 6 Brioche Burger Buns
6pk · £0.58 each£3.50Genius 2 Brioche Burger Buns
2pk · £1.08 each10% off£2.16£2.40Hughes Family Bakers 4 White Ovals
4pk · £0.36 each£1.45Promise Gluten Free White Square Rolls 260g
260g · £15.42/kg10% off£4.01£4.45Warburtons 4 Large White Rolls 366g
366g · £5.87/kg£2.15Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk · £0.26 each£1.55The Lancashire Oven Bottom Muffins 6 pack
6pk · £0.32 each£1.90St Pierre Soft Brioche Baguettes 4pk
4pk · £0.76 each£3.05Promise Gluten Free Soft White Sourdugh Rolls 210g
210g · £21.67/kg£4.55Morrisons The Best White Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.36 each£1.45Morrisons Part Baked White Rolls 6 pack
6pk · £0.23 each£1.40Schar Panini Rolls 150g
150g · £15.33/kg£2.30Morrisons Soft White Rolls 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons Sliced White Rolls 12 pack
12pk · £0.20 each£2.35Morrisons The Best 4 Sourdough Ciabatta Rolls
4pk · £0.48 each£1.90Morrisons 6 Sliced White Rolls
6pk · £0.17 each£1.00Morrisons The Best Wholemeal Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.40 each£1.60Morrisons The Best Multiseed Rolls 4pk
4pk · £0.40 each£1.60Menissez Sourdough Seeded Rolls 4 x 75g
300g · £6.60/kg10% off£1.98£2.20Jasons Everyday White Rolls With Sourdough 4pk 320g
320g · £6.41/kg£2.05Warburtons Glutenfree 4 Soft Sliced Brioche Square Rolls
4pk · £0.88 each£3.50Schar Ciabatta Brown Rolls 200g
200g · £14.50/kg£2.90Morrisons Free From White Rolls 280g
280g · £7.68/kg£2.15Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.89 each£3.55Irwins 4 Potato Breads
4pk · £0.47 each10% off£1.89£2.10Warburtons 4 Our Dough Bagels
4pk · £0.64 each£2.55View all (53)
Wraps, Pittas & Naans
Morrisons Stonebaked White Pittas 6 pack
6pk · £0.09 each£0.55Warburtons Gluten Free 4 Soft White Pittas
240g · £15.00/kg£3.60Morrisons Stonebaked Wholemeal Pittas 6 pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas 240g
240g · £13.50/kg10% off£3.24£3.60Warburtons Soft White Pittas
252g · £5.75/kg£1.45Old El Paso Mexican Street Vibes Soft Tacos 8pk
220g · £10.45/kg£2.30Morrisons Plain Tortilla Wraps
4pk · £0.38 each£1.50Mission XL Wraps Plain 6pk
6pk · £0.42 each£2.50Mission Deli Chargrilled Tortilla Wraps
6pk · £0.34 each£2.05Mission Protein Tortilla Wraps 6pk 367g
5pk · £0.44 each£2.20Morrisons 8 Mini Plain Tortillas
8pk · £0.17 each£1.35Morrisons 8 Wholemeal Tortillas 488g
4pk · £0.43 each£1.70Old El Paso Large Extra Thin Tortilla Wraps 192g
192g · £13.54/kg£2.60Old El Paso Stand n Stuff Soft Tortillas 193g
193g · £15.54/kg£3.00Morrisons The Best Pesto & Pecorino Flatbread 260g
260g · £14.54/kg10% off£3.78£4.20Crosta Mollica Durum Wheat Piadina 300g
5pk · £0.48 each£2.40Mission Carb Balance Tortilla Wraps 4pk 200g
5pk · £0.43 each£2.15Warburtons Protein Sliced Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons Wheat & White Tortillas
8pk · £0.21 each£1.70Mission Deli Original Mini Wraps 6 pack
6pk · £0.25 each£1.50Al Fez Kebab Flatbread 200g
200g · £13.25/kg£2.65Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Bfree High Protein Wrap 168g
168g · £26.19/kg£4.40Morrisons The Best Limited Edition Honey BBQ Flatbreads
200g · £9.70/kg10% off£1.94£2.15Bfree Soft White Wraps 4 Pack
4pk · £0.81 each10% off£3.24£3.60Old El Paso Large Super Soft Flour Tortilla Wraps 6 Pack 350g
350g · £6.71/kg£2.35Applied Nutrition 6 High Protein Tortillas (Morrisons)
6pk · £0.32 each10% off£1.94£2.15Morrisons Plain Flatbreads 2pk 150g
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons Bravas Tortilla 200g
200g · £13.50/kg10% off£2.70£3.00Warburtons Gluten Free White Wraps 4 pack
4pk · £0.79 each10% off£3.15£3.50Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
223g · £14.57/kg£3.25Morrisons Corn Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Old El Paso 10 Street Market White Corn Tortillas 208g
208g · £12.74/kg£2.65Santa Maria Plain Flour Soft Tortilla 8 Pack 320g
320g · £7.50/kg£2.40Deli Kitchen Plain Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Deli Kitchen Chargrilled Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Mission Deli Wheat & White Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Mission Deli Plain Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Mission Wholemeal Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Middle Eastern Flatbreads 2pk 200g
200g · £10.50/kg£2.10Deli Kitchen 2 Persian Flatbreads 90g
90g · £19.44/kg£1.75Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.21 each£1.70Santa Maria 6 Large Plain Flour Tortilla
312g · £6.06/kg10% off£1.89£2.10Old El Paso Gluten Free Tortilla Wraps 216g
216g · £16.67/kg£3.60Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads
4pk · £0.59 each£2.35Old El Paso Flour Tortillas 326g
326g · £5.83/kg£1.90Dina White 12 Paninette Flatbread 5 pack
5pk · £0.29 each£1.45Warburtons Gluten Free White Sandwich Thins 4 pack
4pk · £0.88 each£3.50Morrisons Garlic & Coriander Naan
2pk · £0.70 each£1.40The Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 360g
360g · £6.75/kg10% off£2.43£2.70View all (87)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Morrisons The Best Apple & Blackberry Crumble 500g
500g · £8.64/kg10% off£4.32£4.80Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Bramley Apple Crumble
500g · £9.60/kg£4.80Mr Kipling Fruit Pie Selection 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Mr Kipling Latte Tarts 4pk
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05The Flan Company Large Sponge Flan Case 200g
200g · £11.75/kg£2.35Morrisons Free From Jam Tarts 255g
255g · £13.73/kg£3.50Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons The Best Large Lemon Tart
418g · £10.98/kg10% off£4.59£5.10Mr Kipling Jam Tarts
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Free From Bakewell Tart 205g
205g · £14.15/kg£2.90Morrisons Cherry Pie
550g · £8.36/kg£4.60Morrisons Apple Pie
550g · £7.53/kg10% off£4.14£4.60Morrisons Apple Crumble 2x135g
270g · £9.63/kg£2.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Bakewell Tarts 4 pack
4pk · £0.95 each£3.80Morrisons The Best Jam Sponge Tarts 4pk 140g
140g · £21.21/kg10% off£2.97£3.30Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40
Small Cakes & Treats
Soreen Lift Bars Blueberry 4 X 42G
168g · £14.29/kg£2.40Say It With Cake.. Happy Birthday Celebration Cake Cubes Serves 15
15pk · £1.01 each£15.10Soreen 5 Apple Lunchbox Loaves
5pk · £0.43 each£2.15Cadbury Cake Bars Crunchie X5
5pk · £0.54 each£2.70Morrisons Caramel Crispy Bites 18pk
18pk · £0.20 each£3.60Lazy Day Foods Vic The Vegan Caterpillar Cakes Bars 160g
160g · £25.88/kg10% off£4.14£4.60Market Street Flapjack Bites
£3.05Morrisons 20 Chocolate Brownie Mini Bites
£3.05Morrisons Mini Chocolate Rolls 10pk
10pk · £0.20 each£1.95Morrisons Vanilla Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Morrisons 8 Neapolitan Meringue Nests Dipped In Milk Chocolate 152.8g
153g · £17.67/kg10% off£2.70£3.00Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 pack
5pk · £0.43 each£2.15Morrisons Plain Fairy Cakes 234g
234g · £6.41/kg£1.50Pagen Gifflar Cinnamon Rolls
260g · £9.42/kg£2.45Mr Kipling Viennese Whirls 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Morrisons Caramel Shortcake Bites 20 Pack
20pk · £0.18 each£3.60Mr Kipling Angel Cake Slices 8 pack
8pk · £0.45 each£3.60Morrisons Key Lime Pie Bar 50g
50g · £27.00/kg10% off£1.35£1.50Mr Kipling Cookies & Cream Whirls
4pk · £0.54 each£2.15Mr Kipling Bakewell Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Morrisons Savers 5 Chocolate Chip Cake Bars
5pk · £0.19 each£0.95Mr Kipling Lemon Slices 8 pack
8pk · £0.41 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Trifle Bakewells 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Market Street Mini Snowballs 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons Flapjack Cake Bars 5 pack
5pk · £0.29 each£1.45Barny Chocolate Sponge Bears 125g
125g · £12.40/kg£1.55Morrisons Jam & Cream Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Cake Crew School Cakes 4pk
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Cornflake Cluster 15pk
15pk · £0.24 each£3.60Cadbury Cornflake Cluster 135g
135g · £25.19/kg£3.40Morrisons 6 Angel Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Genius Triple Chocolate Fudgy Brownies 4pk
4pk · £0.86 each£3.45Morrisons The Best Chocolate Covered Bourbons 162g
162g · £17.90/kg£2.90Morrisons The Best Fruit Slices 5pk
5pk · £1.04 each£5.20Morrisons Party Fairy Cakes 12pk
12pk · £0.25 each£3.00Morrisons The Best Meringue Nests 8 pack
8pk · £0.30 each£2.40Morrisons The Best Indulgent Creams Chocolate Brownie 130g
130g · £22.31/kg£2.90Morrisons Iced Fairy Cakes 256g
256g · £8.20/kg£2.10Morrisons 6 Carrot Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons The Best Mini Victoria Sponge Cakes
£3.05Morrisons Savers Raspberry Mini Rolls
6pk · £0.15 each£0.90Morrisons Savers 6 Chocolate Mini Rolls
6pk · £0.18 each£1.05Milk Chocolate Pecan Brownies 3 x 45g
135g · £27.78/kg£3.75Cadbury Mini Rolls Raspberry Family Size 10 pack
10pk · £0.46 each£4.55White Chocolate Pistachio Blondies 3 x 45g
135g · £27.78/kg£3.75McVities Jaffa Cakes Mango Flavour 10pk 110g
110g · £15.91/kg£1.75Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.49 each10% off£1.94£2.15Mr Kipling Custard Cream Whirls 4pk
4pk · £0.54 each£2.15Mr Kipling Birthday Cake Slices
8pk · £0.45 each£3.60Morrisons The Best Lemon Bundt Cakes 4pk
4pk · £0.74 each10% off£2.97£3.30View all (125)
Scones & Teacakes
Soreen Malt Loaf Large
260g · £7.31/kg£1.90Warburtons Raisin Loaf with Cinnamon
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.75 each£3.00Soreen Sliced Loaf 290g
290g · £6.52/kg10% off£1.89£2.10Soreen Malt Family Pack 390g
390g · £4.85/kg10% off£1.89£2.10Morrisons Fruited Loaf 400g
400g · £5.38/kg£2.15Promise Gluten Free Halkidiki Olive Bread 400g
400g · £13.50/kg£5.40Morrisons Chorley Cakes
4pk · £0.43 each£1.70Irwins Together Fruit Loaf
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 6x24g
144g · £10.42/kg£1.50Warburtons Fruited Teacakes 4 pack
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons The Best All Butter Scones
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Fruited Teacakes
6pk · £0.27 each10% off£1.62£1.80Hovis Teacakes 4pk 340g
340g · £5.56/kg10% off£1.89£2.10Morrisons 6 Plain Scones
6pk · £0.37 each£2.20Lees Jam Teacakes 10pk
10pk · £0.17 each£1.70Morrisons Jam & Cream Fruited Scones 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Mini Milk Chocolate Teacakes 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons Mini Afternoon Tea Cakes 9 pack
9pk · £0.30 each10% off£2.70£3.00Morrisons 6 Sultana Scones
6pk · £0.37 each£2.20Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 10 pack
240g · £13.75/kg£3.30Morrisons The Best Sultana Scones 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Warburtons Glutenfree 4 Soft Cinnamon & Raisin Fruity Buns
4pk · £0.80 each10% off£3.20£3.55
Whole Cakes
Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Morrisons Sweet-tastic Vanilla Traybake Serves 15
£9.10Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons The Best Chocolate Fudge Cake 669g
669g · £10.76/kg£7.20Morrisons White Chocolate Triple Layer Cake
£18.40McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Promise Gluten Free Lemon Drizzle Cake 320g
320g · £13.13/kg£4.20Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Carrot Loaf Cake
242g · £14.88/kg£3.60Morrisons The Best Lemon Loaf Cake
301g · £10.76/kg10% off£3.24£3.60Yorkshire Baking Co. Parkin Mega Loaf
475g · £7.16/kg£3.40Yorkshire Baking Co. Jam And Coconut Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake
655g · £9.89/kg10% off£6.48£7.20Mr Best Gluten Free Carrot Cake 415g
415g · £13.01/kg£5.40Morrisons Iced Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Cookie Dough Cake
10% off£13.10£14.55Morrisons The Best Sicilian Lemon Cake
10% off£15.39£17.10Soreen Banana Loaf
£1.80Yorkshire Baking Company Sultana Mega Loaf Cake
£3.40Yorkshire Baking Co. Sticky Toffee Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Yorkshire Baking Co Lemon Crunch Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Yorkshire Baking Company Chocolate Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Morrisons Decorate at Home Madeira Cake
£8.80Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Lewis & Green Caterpillar Cake
530g · £12.45/kg£6.60Toy Story Celebration Cake
835g · £18.68/kg£15.60Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons Unicorn Celebration Cake 943g
943g · £16.61/kg10% off£15.66£17.40Avengers Half And Half Celebration Cake
1.02kg · £18.82/kg£19.20Playstation Celebration Cake
1.04kg · £16.15/kg£16.80Morrisons Rose Celebration Cake 1099g
1.1kg · £13.76/kg10% off£15.12£16.80Minions Celebration Cake 876g
876g · £19.18/kg£16.80Morrisons Sprinkle Celebration Cake 1425g
1.43kg · £11.37/kg10% off£16.20£18.00Disney Princess Celebration Cake
£16.80Mars The Ultimate Chocolate Traybake 693g
693g · £17.75/kg£12.30Morrisons Birthday Candle Cake 1098g
1.1kg · £13.77/kg10% off£15.12£16.80View all (73)
Savoury Pies
Pukka All Steak Pie 209g
209g · £12.92/kg£2.70Morrisons Mini Pork Cheese & Pickle Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Morrisons Mini Pork Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Fray Bentos Just Chicken Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Savers 4 Snack Pork Pie 260g
260g · £5.77/kg£1.50Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Steak Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons Steak & Ale Pie 500g
500g · £9.28/kg10% off£4.64£5.15Morrisons Puff Pastry Steak & Ale Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons THE BEST CHICKEN BACON & LEEK PIE
200g · £19.75/kg£3.95Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g
215g · £12.56/kg£2.70Morrisons 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies
4pk · £0.60 each£2.40Dickinson & Morris Pork Pie 145g
145g · £15.17/kg£2.20Pork Farms Mini Pork Pies 4 Pack 4 pack
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Short Crust Steak Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Steak & Kidney Pie 150g
150g · £9.67/kg£1.45Morrisons The Best Mini Chilli Jam Topped Pork Pies 4 x 50g
200g · £20.25/kg£4.05Schwartz Chicken Bacon & Potato Pie 35g
35g · £32.86/kg£1.15Morrisons Chicken & Gravy Pie 200g
200g · £13.00/kg£2.60Morrisons Mini Pork Pies 2pk
2pk · £0.75 each£1.50Morrisons Minced Beef & Onion Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Pukka Vindaloo Pie 205g
205g · £13.17/kg£2.70Pukka Creamy Peppered Steak Pie 205g
205g · £11.85/kg10% off£2.43£2.70Cathedral City Cottage Pie 400g
400g · £12.75/kg£5.10Pukka The Big One Steak Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Morrisons Dumpling Top Minced Beef Pie 550g
550g · £9.82/kg10% off£5.40£6.00Andrew Jones Large Pork Pie 450g
450g · £12.67/kg£5.70Morrisons Puff Pastry Steak Pie 200g
200g · £11.25/kg10% off£2.25£2.50Pukka Chicken Balti Pie 210g
210g · £12.86/kg£2.70Fray Bentos Minced Beef & Onion Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Pukka Chicken & Bacon Pie 210g
210g · £12.86/kg£2.70Morrisons The Best Steak Pie 500g
500g · £11.88/kg10% off£5.94£6.60Pieminister Moo British Beef Steak & Craft Ale Pie 270g
255g · £18.43/kg£4.70Morrisons Lattice Pork Pie 440g
440g · £7.36/kg10% off£3.24£3.60Pukka Veggie Leek & Potato In Cheddar Sauce 213g
213g · £12.68/kg£2.70Pork Farms Mini Branston Pork Pies 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Pieminister Free Ranger Chicken Leek Ham Thyme Pie 270g
255g · £16.94/kg10% off£4.32£4.80Morrisons The Best Steak And Ale Pie 200g
200g · £19.25/kg£3.85Pieminister Moo & Blue British Beef Steak & Long Clawson Stilton Pie 270g
255g · £22.16/kg£5.65Morrisons 2 Individual Pork Pies
150g · £11.13/kg10% off£1.67£1.85Morrisons Quiche Lorraine 200g
200g · £13.50/kg£2.70Morrisons Mini Melton Mowbray Pork Pies 6x50g
300g · £11.17/kg£3.35Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 4x75g
300g · £10.00/kg£3.00Pork Farms Original Medium Pork Pie
£3.25Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 2x75g
150g · £14.40/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Large Melton Pork Pie 440g
440g · £9.20/kg10% off£4.05£4.50Morrisons Melton Mowbray Small Pork Pie 140g
140g · £15.71/kg£2.20Snack Pork Pies 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Pukka Steak & Kidney Pie 219g
219g · £12.33/kg£2.70View all (60)
Seasonal Bakery
Morrisons The Best Free From Half Coated Choc Viennese Fingers 120g
120g · £35.00/kg£4.20Gingerbread Person
£1.50Morrisons Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Morrisons The Best Christmas Rich Fruit Cake
£9.80Morrisons The Best Christmas Pudding 800g
800g · £12.94/kg£10.35Morrisons Christmas Top Iced Fruit Cake
£8.00Morrisons The Best Boxed Stollen
£8.65Morrisons Christmas Rich Fruit Cake
£7.50Morrisons The Best Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £13.75/kg£5.50Hallo Stollen Loaf With Marzipan & Fruits 500g
500g · £8.70/kg£4.35Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.58 each£3.45Morrisons Best Mini Mince Pies 9pk
9pk · £0.45 each£4.05Morrisons The Best Stollen Slices 222g
222g · £19.59/kg£4.35Morrisons Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £10.88/kg£4.35Morrisons The Best Christmas Star Fruit Cake
£3.45Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 800g
800g · £6.50/kg£5.20Morrisons The Best Cranberry And Clementine Stollen Slices 220g
220g · £19.77/kg£4.35Morrisons Alcohol Free Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons 6 Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons The Best Christmas Pudding 100g
100g · £23.00/kg£2.30Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 400g
400g · £7.25/kg£2.90Morrisons Gingerbread People 30pk
30pk · £0.11 each£3.30
Gluten Free
Morrisons Free From Dark Chocolate Clusters 160g
160g · £28.13/kg£4.50Morrisons Free From Caramelised Biscuits 141g
141g · £14.18/kg£2.00Moo Free Cookie Crunch Moofreesas 65g
65g · £53.08/kg£3.45Morrisons Free From Coated Chocolate Honeycomb 119g
119g · £25.21/kg£3.00Morrisons Free From White Chocolate Buttons 119g
119g · £23.11/kg£2.75Morrisons Free From Seeded Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Brown Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From White Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons The Best Free From Lemon Muffins 200g
200g · £16.50/kg£3.30Morrisons Free From Jammy Wheels 142g
142g · £14.44/kg£2.05Morrisons Free From Custard Creams 125g
125g · £14.40/kg£1.80