Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Tic Tac 38.5g Raspberry & Lemon Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Tic Tac 38.5g Spearmint Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)

    4pk · £12.36/kg
    £1.80
  • Mentos 3pk Fruit

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Mentos 3pk Mints

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Trebor 4x38g Spearmint Softmints

    152g · £11.84/kg
    £1.80
  • Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Polo Multipack Hard Sugar 102g

    3pk · £15.29/kg
    £1.56
  • Polo Multipack Hard Sugar 100.2g

    33pk · £15.76/kg
    £1.56
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x3 Packs

    3pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    3pk · £15.87/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.37/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Multipack (3 Pack)

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Mentos 35pk Gum Cherry

    68g · £44.12/kg
    £3.00
  • Mentos 35pk Gum Fresh Mint

    70g · £42.86/kg
    £3.00
  • Mentos 35pk Gum Tropical

    70g · £35.71/kg
    £2.50
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle (30 Pieces)

    73g · £46.85/kg
    £3.42
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £51.04/kg
    £3.42
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £42.54/kg
    £2.85
  • Smint 150 Sugar Free Peppermint Mints 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g

    21g · £57.14/kg
    £1.20
  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £18.83/kg
    £4.20
  • Candy Realms Flying Saucers 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms Tongue Painters 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Flyers Liquorice with Fruit Flavour Crystal Centres 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Taveners Soft Black Liquorice 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • HARIBO Supermix Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Fruit-tella Berries & Cherry 3 x 41g

    3pk · £12.20/kg
    £1.50
  • Candy Realms Fizzy Strawberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Chooee 200g Cheery Fruttys

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Swizzels Sour Atomix Refreshers Sour Fruit Flavour Chews 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Candy Realms Fizzy Blue Raspberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £8.82/kg
    £1.20
  • View all (124)

Chocolate

  • Kinder Joy Super Mario 3 x 20g

    3pk · £75.00/kg
    £4.50
  • Kinder 6 x 15g (90g)

    6pk · £36.67/kg
    £3.30
  • Kinder Surprise 3 x 20g

    3pk · £55.00/kg
    £3.30
  • Cadbury 77g Little Robins

    77g · £28.83/kg
    £2.22
  • Cadbury 73g Puds Minis

    73g · £30.41/kg
    £2.22
  • Kinder Chocolate Small Bars Multipack 24 x 12.5g (300g)

    24pk · £17.00/kg
    £5.10
  • Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g

    4pk · £2.83/kg
    £2.58
  • Cadbury 4pk Wispa

    94.8g · £25.32/kg
    £2.40
  • Cadbury 4pk Crunchie

    104g · £23.08/kg
    £2.40
  • Cadbury 4pk Flake

    £2.40
  • Galaxy Multipack Chocolate Bars 4 x 42g

    4pk · £3.84/kg
    £2.58
  • Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g

    4pk · £5.38/kg
    £2.58
  • Twix Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars

    5pk · £3.20/kg
    £1.80
  • Kinder 8pk Chocolate

    100g · £19.80/kg
    £1.98
  • Cadbury 4x22g Fudge

    88g · £20.45/kg
    £1.80
  • Aero Peppermint Chocolate 108g

    4pk · £18.33/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Cadbury 7x26.1g Crunchie

    182.7g · £16.42/kg
    £3.00
  • Daim 3pk .

    84g · £23.57/kg
    £1.98
  • Kitkat Milk Chocolate 124.5g

    41pk · £14.63/kg
    £1.80
  • Kinder Bueno Milk and Hazelnuts 3 x 43g (129g)

    3pk · £20.00/kg
    £2.58
  • Frys 3pk Turkish Delight

    153g · £12.94/kg
    £1.98
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £4.03/kg
    £2.58
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £16.13/kg
    £2.58
  • Milkybar 72g (6 x 12g)

    6pk · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x19.5g Caramel Freddo

    78g · £23.08/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Freddo

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Kinder 6pk Snack Bar

    126g · £17.62/kg
    £2.22
  • Frys 3pk Chocolate Cream

    147g · £13.47/kg
    £1.98
  • Cadbury 5pk Twirl

    107.5g · £22.33/kg
    £2.40
  • Kitkat Milk Chocolate 288g

    9pk · £13.33/kg
    £3.84
  • Kitkat Milk Chocolate 332g

    41pk · £11.56/kg
    £3.84
  • Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)

    4pk · £14.52/kg
    £1.80
  • Cadbury 4pk Boost

    126g · £19.05/kg
    £2.40
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Cadbury 4pk Dairy Milk

    108.8g · £22.06/kg
    £2.40
  • Yorkie Original Bars 138g (3 x 46g)

    3pk · £14.35/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Cadbury 4pk Picnic

    128g · £18.75/kg
    £2.40
  • Cadbury 4pk Double Decker

    149.2g · £16.09/kg
    £2.40
  • Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 7 x 30g

    7pk · £2.61/kg
    £3.84
  • Cadbury 4x22g Hazelnut & Caramel Delights

    88g · £20.45/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x22g Salted Caramel Delights

    88g · £20.45/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x21.5g Curly Wurly

    86g · £20.93/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Dairy Milk Little Bars

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 7x37.3g Double Decker

    261.1g · £11.49/kg
    £3.00
  • Cadbury 7x23.7 Wispa

    165.9g · £18.08/kg
    £3.00
  • Cadbury 7x27.2g Dairy Milk

    190.4g · £15.76/kg
    £3.00
  • Nestlé 5 Variety Pack 218g

    218g · £16.51/kg
    £3.60
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars 10 x 18g (180g)

    10pk · £20.00/kg
    £3.60
  • Cadbury 10x18g Freddo

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • View all (209)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo