- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (110)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Asda Tuna Mayo on Soft White
1pk · £1.90 each£1.90Dairylea Lunchers Ham And Cheese Convenience Meals 65g
65g · £29.23/kg£1.90Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g
200g · £8.00/kg£1.60Ginsters Peppered Steak Slice 170g
170g · £16.47/kg£2.80Asda Grated Mature British Cheddar 250g
250g · £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda 2 Chicken Tikka Slices 300g
300g · £7.33/kg£2.20Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Muller Corner Vanilla Yogurt Chocolate Balls 124g
124g · £8.87/kg5 for £5£1.10Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Babybel Mini Original Cheese 2 x 20g (40g)
40g · £41.25/kg£1.65Warburtons Soft White Our Dough Bread 400g
400g · £5.75/kg£2.30Asda Scotch Egg 113g
113g · £14.60/kg£1.65Express Cuisine Chicken Tikka with Salad & Mayo
210g · £19.05/kg£4.00Asda 2 Scotch Eggs 226g
226g · £8.85/kg£2.00Muller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g
200g · £12.25/kg£2.45Muller Rice Strawberry 170g
170g · £6.47/kg£1.10Asda Chicken & Bacon Caesar Triple on a Wheat Wrap
1pk · £5.50 each£5.50Asda Egg & Cress on Malted Bread
1pk · £1.90 each£1.90Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5 x 22.5g
112.5g · £21.69/kg£0.81 off£2.44£3.25Philadelphia Plain Cream Cheese-soft 165g
165g · £12.97/kg£0.71 off£2.14£2.85Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g · £9.54/kg£1.11 off£3.34£4.45Asda 10 Mini Chicken Breast Skewers 120g
120g · £24.58/kg3 for £7£2.95Warburtons Farmhouse Bread 400g
400g · £4.00/kg£1.60Express Cuisine Southern Fried Chicken
230g · £17.39/kg£4.00Mission Wraps Original 367g
6pk · £0.31 each£1.85Warburtons Original Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.00/kg£2.40Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155g
155g · £14.84/kg£2.30Nomadic Yogurt & Oat Clusters Double Choc 169g
169g · £12.72/kg£2.15Warburtons Toastie Soft Thick White Bread 400g
400g · £3.13/kg£1.25Frubes Assorted Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)
333g · £7.96/kg£2.65Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 41g
41g · £40.24/kg£1.65Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
400g · £14.25/kg£5.70Asda 5 Slices Honey Roast Dry Cured Ham 120g
120g · £23.33/kg3 for £7£2.80Ginsters Sausage Roll 100g
100g · £20.50/kg£2.05Strings & Things Cheestrings Twin Pack 20g
40g · £41.25/kg£1.65Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)
120g · £23.75/kg£2.85Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £9.25/kg£1.85
Best Sellers 📈
Calpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
100ml · £44.00/L£4.40RestrictedCalpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
80ml · £56.88/L£4.55RestrictedAsda Ibuprofen 200mg Caplets 16 Caplets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedAsda Zesty Lemon Washing Up Liquid 500ml
500ml · £1.90/L£0.95Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk · £0.12 each£2.95Cadbury Fingers Milk Chocolate Biscuits 114 Gr
114g · £24.56/kg£2.80McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes
110g · £15.91/kg£1.75Jammie Dodgers Raspberry Flavour 140g
140g · £7.50/kg£1.05Evian Still Natural Mineral Water 1.5L
1.5L · £1.30/L£1.95BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.25/L3 for £12.50£5.25Smirnoff No. 21 Vodka Red Label 37.5% vol 70cl
700ml · £34.21/L£23.95Dairylea Lunchers Ham And Cheese Convenience Meals 65g
65g · £29.23/kg£1.90Asda 5 Slices Honey Roast Dry Cured Ham 120g
120g · £23.33/kg3 for £7£2.80Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g
200g · £8.00/kg£1.60Yazoo Strawberry Milk Drink 400ml
400ml · £4.00/L5 for £5£1.60Yazoo Strawberry Milk Drink 1L
1L · £2.65/L£2.65Asda Whole British Milk 4 Pints/2272ml
2.27L · £0.86/L£1.95Asda British Milk Semi Skimmed 4 Pints/2272ml
2.27L · £0.86/L£1.95
Cosy Nights In🍂
Butterkist Sweet & Salty Popcorn 100g
100g · £23.50/kg£2.35Walkers BBQ Sauce Grab Bag Crisps 45g
45g · £30.00/kg£1.35Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40
Life in the Express Lane 💚🚀
Beer, Ale, Cider
1pk · £5.50 each£5.50Heinz Mix & Match
1pk · £4.65 each£4.65Meals in Minutes
1pk · £6.50 each£6.50Meal Deal
1pk · £5.00 each£5.00Picnic Picky Bits
1pk · £7.00 each£7.00Premium Meal Deal
1pk · £6.00 each£6.00
In-Store Price Match
Asda Onion Rings 150g
150g · £9.00/kg£1.35Calpol SixPlus Fast Melts Paracetamol Strawberry Flavour 6+ Years 12s
12pk · £0.52 each£6.25RestrictedAsda Ibuprofen 200mg Caplets 16 Caplets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedAsda Allergy & Hayfever Relief 30 Tablets
30pk · £0.12 each£3.60Asda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £1.92/kg£4.60Homefire Kiln Dried Logs
16.5L · £0.48/L2 for £10£8.00Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk · £0.12 each£2.95Asda Dental Floss Mint Flavour 40m
1pk · £1.25 each£1.25Kinder Surprise 20g
20g · £77.50/kg£1.55Mission Wraps Original 367g
6pk · £0.31 each£1.85