Jimmy's Limited Edition Iced Coffee Choc Fudge Sundae 250ml
250ml · £4.00/L£1.00Red Bull Winter Edition Pistachio & Berries Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L£2.85Patak's Warming Tarka Dhal 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Irresistible Slow Cooked Lamb Shank 356g
356g · £18.26/kg£6.50Co-op Limited Edition 2 Chilli Beef Crispbakes 227g
227g · £10.57/kg£2.40Co-op Hake Mornay 380g
38g · £196.05/kg£7.45Co-op Haddock Florentine 380g
380g · £20.39/kg£7.75Co-op Savoury 2 Cheese & Onion Crispbakes 227g
227g · £10.57/kg£2.40Co-op Soft & Fluffy Bao Buns 168g
6pk · £2.73/kg£2.75