Berries
Strawberries 227g
227g · £11.01/kg£2.50Raspberries 150g
150g · £14.67/kg£2.20£1.54 loyalty card (£10.27/kg)Blueberries 150g
150g · £14.67/kg£2.20
Bananas
Fyffes Bananas 5pk
5pk · £0.17 each£0.85Fyffes Organic Fairtrade Bananas 6pk
6pk · £0.39 each£2.35
Citrus Fruit
Individual Loose Lemon
£0.50Individual Loose Lime
£0.35Orange Bumper Pack 5 pack
5pk · £0.37 each£1.85Large Oranges 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65Sweetclem Easy Peelers 600g
600g · £2.75/kg£1.65
Apples & Pears
Morrisons Golden Delicious Apples 6 pack
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Royal Gala Apples 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons Apples 1.2kg
1.2kg · £2.50/kg£3.00Morrisons Pink Lady Apples Tray 4 pack
4pk · £0.64 each£2.55Granny Smith Apples 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons Conference Pears 4pk
4pk · £0.58 each£2.30£1.61 loyalty card (£0.40 each)Royal Gala Apples
10% off£0.50£0.55
Grapes
Green Grapes 400g
400g · £6.13/kg£2.45Red Grapes 400g
400g · £5.50/kg£2.20£1.54 loyalty card (£3.85/kg)Red Grapes 170g
170g · £10.59/kg£1.80Green Grapes 170g
170g · £10.59/kg£1.80
Prepared Fruit
Watermelon 300g
300g · £10.17/kg£3.05Exotic Fruit Salad 240g
240g · £11.25/kg10% off£2.70£3.00Melon & Grape 300g
300g · £10.00/kg£3.00Del Monte Apple Grape & Strawberry 95g
95g · £18.95/kg£1.80Del Monte Pink Lady Apple 100g
100g · £18.00/kg£1.80Prepared Melon Pineapple And Mango 240g
240g · £11.25/kg10% off£2.70£3.00Strawberry Mango Raspberry & Apple 210g
210g · £14.29/kg£3.00Dole Mandarins in Orange Jelly 4 x 123g
492g · £5.59/kg£2.75Del Monte Pineapple Chunks 110g
110g · £16.36/kg£1.80Pineapple 300g
300g · £8.50/kg£2.55Del Monte Watermelon & Mango 100g
100g · £18.00/kg£1.80Snack Apple Bag 80g
80g · £9.38/kg£0.75£0.53 loyalty card (£6.63/kg)Berry Medley 220g
220g · £13.64/kg£3.00
Other Fruit
Whole Watermelon
£4.55Whole Honeydew Melon
£2.30Fyffes Pineapple
£1.25Ready To Eat Loose Mango
£1.10Plums Punnet 400g
400g · £4.38/kg£1.75Kiwi Fruit 6 pack
6pk · £0.25 each£1.50Mango 240g
240g · £12.71/kg£3.05Nectarines Punnet min 4 pack
4pk · £0.43 each£1.70