Custard, Cream & Jelly Desserts
Morrisons Chocolate Eclairs 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Morrisons Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Cadbury Flake Chocolate Dessert 75g
75g · £20.00/kg£1.50Morrisons Raspberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Morrisons Strawberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Ehrmann Robby Strawberry Jelly 12x50g
600g · £2.25/kg10% off£1.35£1.50Rolo Desserts 4 X 65g
260g · £12.69/kg£3.30Cadbury Pots Of Joy Caramel Dessert 2 x 60g
120g · £15.75/kg10% off£1.89£2.10Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 2 x 60g
120g · £14.00/kg20% off£1.68£2.10Hartleys Rasberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Hartleys Juicy Jelly Pouches Strawberry 4 x 90g
360g · £9.00/kg10% off£3.24£3.60Cocon Assorted Fruit Jelly Pudding 6 x 80g
480g · £4.90/kg£2.35Morrisons 2 Creme Caramel
240g · £10.42/kg£2.50Hartleys Low Sugar Strawberry Jelly 115g
115g · £7.83/kg£0.90Hartleys Strawberry Jelly Pot 125g
125g · £7.60/kg£0.95Dole Peaches in Strawberry Flavour Jelly 492g
492g · £5.59/kg£2.75Morrisons Eat Smart Ready to Serve UHT Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Morrisons Vanilla Creme Caramel 6x100g
600g · £4.50/kg£2.70Ambrosia Devon Custard 6x120g
720g · £7.08/kg£5.10Morrisons Ready To Serve Combi Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Morrisons Savers Custard 385g
385g · £1.56/kg£0.60Ambrosia Light Devon Custard 1kg
1kg · £3.60/kg£3.60Ambrosia Devon Custard 1kg
1kg · £2.88/kg20% off£2.88£3.60Morrisons Ready To Serve Custard 400g
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Low Fat Custard 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Ready to Serve Custard 1kg
1kg · £2.05/kg£2.05Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £4.80/kg20% off£1.92£2.40Morrisons Chocolate Large Eclairs 2 pack
2pk · £1.03 each£2.05Hartleys Strawberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40
Sponge Puddings
Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Morrisons Chocolate Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £14.76/kg£3.10Morrisons Bread & Butter Puddings 2pk 240g
240g · £12.92/kg£3.10Morrisons Sticky Toffee Puddings 2pk 220g
220g · £14.09/kg£3.10Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 190g
190g · £9.47/kg£1.80Mr Kipling Golden Syrup Sponge Puddings 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40
Cheesecakes
Morrisons Strawberry Cheesecake Desserts 3x100g
300g · £8.50/kg£2.55Morrisons 2 Vanilla Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Gu Zillionaire Cheesecake 84.5g
85g · £25.56/kg10% off£2.16£2.40Morrisons 2 Raspberry Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Morrisons Lemon Cheesecakes 3x100g
300g · £10.00/kg£3.00
Chilled Desserts
Morrisons Tiramisu Desserts 200g (2 x 100g)
200g · £10.75/kg£2.15Morrisons The Best Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £6.10/kg£3.05Nesquik Sandwich Snack 4x26g
104g · £14.90/kg£1.55Kinder Pingui Cocoa
480g · £4.69/kg10% off£2.25£2.50Mrs Crimbles Gluten Free 6 Big Choc Macaroons
6pk · £0.36 each£2.15Aero Milk Chocolate Mousse 4x59g
236g · £9.75/kg£2.30Muller Rice Strawberry & Original Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g
1.02kg · £4.24/kg10% off£4.32£4.80Muller Rice Apple & Raspberry Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g
1.02kg · £4.24/kg10% off£4.32£4.80Morrisons Clotted Cream Rice Pudding 2x145g
290g · £10.69/kg£3.10Muller Rice Original Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Muller Rice Strawberry Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £6.12/kg10% off£1.04£1.15
Cakes
Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Soreen Banana Loaf
£1.80Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80
Crumbles, Pies & Tarts
Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60
Canned Desserts
Ambrosia Light Rice Pudding 400g
400g · £5.40/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Rice Pudding 6 pack
720g · £7.08/kg£5.10Mr Kipling Raspberry Sponge Puddings 2x95g
190g · £11.37/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Creamed Rice Pudding 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Creamed Rice Pudding 400g
400g · £3.00/kg£1.20