Bread
Baker Street Seeded Rye Bread
500g · £4.80/kg£2.40Jasons Sourdough Wholemeal Ciabattin 580g
580g · £4.57/kg£2.65Warburtons Bread White Toastie 800g
800g · £2.19/kg£1.75Morrisons Medium White Loaf 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Bread Original Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread White Toastie Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Morrisons White Toastie Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Hovis Soft White Farmhouse Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Bread Soft White Thick Bread Loaf 800g
800g · £2.06/kg£1.65Morrisons Wholemeal Toastie Bread
800g · £1.00/kg£0.80Hovis Bread Soft White Medium Bread Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Warburtons Bread Danish White 400g
400g · £3.88/kg£1.55Morrisons Savers White Loaf 800g
800g · £0.81/kg£0.65Promise Soft White Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Schar Gluten Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Warburtons Gluten Free Artisan White Sourdough Cob 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Soft Tiger Bloomer White 600g
600g · £3.50/kg£2.10Morrisons White Super Toastie 800g
800g · £1.19/kg£0.95Morrison Tiger Bread Thick Sliced Bloomer 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread White Medium Loaf
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread Medium White Loaf 400g
400g · £3.00/kg£1.20Morrisons The Best White Sourdough 400g
400g · £6.00/kg£2.40Jasons Sourdough Bread The Great White Straight Up Sourdough 450g
450g · £5.33/kg£2.40Morrisons Wholemeal Medium 800g
800g · £1.19/kg£0.95Warburtons Bread Wholemeal Medium Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Hovis Tasty Wholemeal Bread Thick 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Bread Tasty Wholemeal Medium 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Best Of Both Medium 800g
800g · £1.81/kg£1.45Kingsmill 50/50 Medium 800g
800g · £1.75/kg£1.40Hovis Best Of Both Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Hovis Bread Seed Sensations 400g
400g · £3.63/kg£1.45Warburtons Seeded Batch Bread
400g · £3.28/kg10% off£1.31£1.45Morrisons The Best Sunflower & Pumpkin Bread 800g
800g · £2.63/kg£2.10Warburtons Gluten Free Super Seeded Bread 360g
360g · £8.75/kg10% off£3.15£3.50Jasons Sunflower Seeded Protein Sourdough 580g
580g · £5.78/kg£3.35Promise Multigrain Loaf 480g
480g · £8.81/kg10% off£4.23£4.70Jasons Grains And Seeds Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Schar Gluten Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Morrisons Soya & Linseed Loaf 800g
800g · £2.36/kg10% off£1.89£2.10Hovis Bread 7 Seeds Original 800g
800g · £2.70/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Part Baked Baguettes 2 pack
2pk · £0.73 each£1.45Schar Ciabatta White Rolls 200g
200g · £14.50/kg£2.90Warburtons White With Sourdough 400g
400g · £5.50/kg£2.20Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Bloomer 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Bread Gluten Free White Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Warburtons Wholegrain & Rye With Sourdough 400g
400g · £4.95/kg10% off£1.98£2.20Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35
Croissants & Breakfast
Warburtons Traditional Crumpets 6 pack
6pk · £0.19 each£1.15Morrisons 6 Crumpets
6pk · £0.10 each£0.60Genius Gluten Free Crumpets 4 pack 220g
220g · £12.73/kg£2.80Warburtons Crumpets 9 pack
9pk · £0.16 each£1.45Morrisons Pains Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.33 each£1.95Morrisons All Butter Croissant 8 pack
8pk · £0.34 each£2.75£1.93 loyalty card (£0.24 each)Morrisons Croissants 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons The Best 4 All Butter Croissants
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons Pistachio Croissant 2pk
2pk · £1.18 each£2.35Morrisons Butter Brioche Rolls
8pk · £0.26 each£2.05Morrisons Chocolate Chip Brioche Rolls 8 pack
8pk · £0.26 each£2.10Morrisons Chocolate Eclairs 185g
185g · £9.19/kg£1.70McVities Toasting Waffles 8 pack
8pk · £0.29 each£2.30Morrisons Filled Waffles 272g
272g · £8.82/kg£2.40Warburtons Pearl Sugar Waffles 4pk
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons The Best Blueberry Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons The Best Sicilian Lemon Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10St Pierre 6 Choc Filled Crepes
192g · £13.80/kg£2.65Morrisons Chocolate & Hazelnut Crepes
6pk · £0.42 each£2.50Morrisons The Best Buttermilk Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10£1.47 loyalty card (£0.37 each)Morrisons All Butter Muffins 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15Morrisons Jam & Cream Horn 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.11 each£0.65Morrisons 6 Sweet Pancakes
6pk · £0.49 each£2.95
Buns & Rolls
Warburtons 4 Our Dough Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4 pack
4pk · £0.56 each£2.25Morrisons Wholemeal Rolls
6pk · £0.10 each£0.60Morrisons The Best White Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.36 each£1.45Morrisons 6 Sliced White Rolls
6pk · £0.17 each£1.00Morrisons Free From White Rolls 280g
280g · £7.68/kg£2.15Morrisons Soft White Rolls 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.89 each£3.55Morrisons Part Baked White Rolls 6 pack
6pk · £0.23 each£1.40Morrisons Finger Rolls
6pk · £0.20 each£1.20St. Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Genius 2 Brioche Burger Buns
2pk · £1.08 each10% off£2.16£2.40Morrisons The Best 4 Sliced Brioche Buns
4pk · £0.39 each£1.55New York Bakery Co Plain Bagels 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55New York Bagels Sliced Cinnamon & Raisin 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Warburtons Glutenfree 4 Soft Sliced Brioche Square Rolls
4pk · £0.88 each£3.50
Wraps, Pittas & Naans
Morrisons Stonebaked White Pittas 6 pack
6pk · £0.09 each£0.55Morrisons Stonebaked Wholemeal Pittas 6 pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons Gluten Free 4 Soft White Pittas
240g · £15.00/kg£3.60Morrisons Corn Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Morrisons The Best Plain Flatbreads 2pk
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons Plain Tortilla Wraps
4pk · £0.38 each£1.50Deli Kitchen 2 Persian Flatbreads 90g
90g · £19.44/kg£1.75Mission Deli Chargrilled Tortilla Wraps
6pk · £0.34 each£2.05Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads
4pk · £0.59 each£2.35Old El Paso Large Super Soft Flour Tortilla Wraps 6 Pack 350g
350g · £6.71/kg£2.35Warburtons Gluten Free White Wraps 4 pack
4pk · £0.79 each10% off£3.15£3.50Deli Kitchen Plain Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.21 each£1.70Old El Paso Gluten Free Tortilla Wraps 216g
216g · £16.67/kg£3.60Old El Paso Flour Tortillas 326g
326g · £5.83/kg£1.90The Clay Oven Bakery Garlic & Coriander Naan Bread 2 pack
2pk · £1.35 each£2.70Morrisons Garlic & Coriander Naan
2pk · £0.70 each£1.40Pataks Mini Dippers Plain 180g
180g · £14.17/kg£2.55Sharwoods Low Fat Mini Naans 260g
260g · £9.62/kg£2.50Sharwoods Garlic & Coriander Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50Sharwoods Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons Wheat & White Tortillas
8pk · £0.21 each£1.70Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Deli Kitchen Chargrilled Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Morrisons 8 Mini Plain Tortillas
8pk · £0.17 each£1.35Warburtons Protein Sliced Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £0.80 each£1.60Warburtons 4 Naan Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Morrisons Garlic & Corainder Naan Bread 2 x 130g
260g · £6.92/kg£1.80
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05
Small Cakes & Treats
Morrisons The Best Free From Sticky Toffee Muffins 200g
200g · £16.50/kg£3.30Blueberry Muffins 4 pack
£1.75Morrisons Cornflake Cluster 15pk
15pk · £0.24 each£3.60Morrisons Rocky Road Mini Bites 195g
195g · £18.46/kg£3.60Morrisons Free From Chocolate Chip Brownies 112g
112g · £26.79/kg£3.00Morrisons Jam & Cream Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Morrisons Apple Pies
6pk · £0.25 each£1.50Morrisons Vanilla Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 pack
5pk · £0.43 each£2.15Morrisons Plain Fairy Cakes 234g
234g · £6.41/kg£1.50Morrisons 6 Carrot Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons The Best Meringue Nests 8 pack
8pk · £0.30 each£2.40Morrisons Key Lime Pie Bar 50g
50g · £27.00/kg10% off£1.35£1.50Lazy Day Foods Vic The Vegan Caterpillar Cakes Bars 160g
160g · £25.88/kg10% off£4.14£4.60We Love Cake Rip Roaring 4 Raspberry Ripple Slices
4pk · £0.67 each10% off£2.66£2.95Morrisons Hidden Centre Cupcakes 9pk
9pk · £0.72 each10% off£6.48£7.20Soreen Snack Pack
£1.30Morrisons Sponge Fingers 175g
175g · £8.57/kg£1.50Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves
5pk · £0.43 each£2.15Mr Kipling Viennese Whirls 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Mr Kipling Lemon Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Mr Kipling Bakewell Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Morrisons Caramel Crispy Bites 18pk
18pk · £0.20 each£3.60Morrisons Caramel Shortcake Bites 20 Pack
20pk · £0.18 each£3.60Morrisons Market Street Mini Snowballs 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Soreen 5 Apple Lunchbox Loaves
5pk · £0.43 each£2.15Soreen Lunch Box Loaves 5 pack
5pk · £0.43 each£2.15Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate Family Size 10 pack
10pk · £0.48 each£4.80Market Street Flapjack Bites
£3.05Morrisons 20 Chocolate Brownie Mini Bites
£3.05Morrisons Jam & Cream Doughnut 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Mini Chocolate Chip Muffin 15 pack
15pk · £0.18 each£2.75
Scones & Teacakes
Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons Fruited Loaf 400g
400g · £5.38/kg£2.15Soreen Malt Loaf Large
260g · £7.31/kg£1.90Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 6x24g
144g · £10.42/kg£1.50Warburtons Fruited Teacakes 4 pack
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons The Best All Butter Scones
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Jam & Cream Fruited Scones 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons The Best Sultana Scones 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50
Whole Cakes
Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80
Savoury Pies
Pukka Chicken & Mushroom Pie 212g
212g · £12.74/kg£2.70Pukka All Steak Pie 209g
209g · £12.92/kg£2.70Morrisons Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Savers 4 Snack Pork Pie 260g
260g · £5.77/kg£1.50Pork Farms Original Medium Pork Pie
£3.25Morrisons Short Crust Steak Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Mini Pork Pies 2pk
2pk · £0.75 each£1.50Morrisons The Best Steak And Ale Pie 200g
200g · £19.25/kg£3.85Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 4x75g
300g · £10.00/kg£3.00Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 2x75g
150g · £14.40/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Puff Pastry Steak & Ale Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Snack Pork Pies 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Morrisons Mini Pork Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Pukka Steak & Kidney Pie 219g
219g · £12.33/kg£2.70Morrisons Minced Beef & Onion Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons Steak & Ale Pie 500g
500g · £10.30/kg£5.15Morrisons Mini Melton Mowbray Pork Pies 6x50g
300g · £11.17/kg£3.35Morrisons Steak Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons Large Melton Pork Pie 440g
440g · £10.23/kg£4.50
Seasonal Bakery
Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.58 each£3.45Gingerbread Person
£1.50Morrisons Christmas Rich Fruit Cake
£7.50Morrisons Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £10.88/kg£4.35Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75
Gluten Free
Morrisons Free From Brown Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From White Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Jammy Wheels 142g
142g · £14.44/kg£2.05Morrisons Free From Custard Creams 125g
125g · £14.40/kg£1.80Morrisons Free From Seeded Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20