Milk, Cream & Eggs
Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Vanillalicious Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Shaken Udder Raspberry Ripple Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Top Banana Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L£1.79Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Moo Milk Banana Flavour British Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Cookie Dough Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Galaxy Milk Drink 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Shaken Udder Chocolush Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Twix Chocolate, Caramel and Biscuit Flavoured Milk Drink 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Iceland 3l Semi Skimmed Milk
3L · £0.90/L£2.70Iceland 1l Semi Skimmed milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 2l Semi Skimmed Milk
2L · £0.99/L£1.98Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 1pt Semi Skimmed Milk
568ml · £1.80/L£1.02Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 1pt Whole Milk
568ml · £1.80/L£1.02Iceland 3l Whole Milk
3L · £0.90/L£2.70Iceland 2l Whole Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 1l Whole Milk
1L · £1.44/L£1.44Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.59/L2 for £4.80£3.18Iceland 2l Skimmed British Milk
2L · £0.99/L£1.98Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.64/L2 for £4.80£2.64Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Iceland 6pk Free Range Lrge Eggs
£2.40Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs
2 for £4.80£2.52Iceland 10pk Large Eggs
£2.76Iceland 12pk Large F/range Eggs
£3.72Iceland 6pk Mixed Weight F/range Eggs
3 for £6£2.10Actimel Kids Strawberry Banana Yoghurt Drink Lunchbox Snack 4x100g
400g · £6.00/kg5 for £6£2.40Pro Mlk Strawberry Protein Shake 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Arla 225ml Protein Raspberry & Strawberry Flavoured shake
225ml · £6.93/L5 for £6£1.56Müller Myprotein Complete Cookies & Cream Flavour 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Myprotein Strawberry Flavour Shake 385ml
385ml · £6.23/L£2.40Myprotein Chocolate Flavour Shake 385ml
385ml · £6.23/L£2.40Müller Myprotein Banana Flavour Complete Meal 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Pro Mlk Vanilla Protein Shake 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38View all (83)
Cheese, Butter & Spreads
Anchor Salted Butter 200g
200g · £15.60/kg£3.12Iceland British Salted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Lurpak Butter Slightly Salted 200g
200g · £11.70/kg£2.34Iceland British Unsalted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Country Life Salted Butter 200g
200g · £14.70/kg£2.94Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mature Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Red Leicester
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 500g Mild Grated Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 500g Grated Mozzarella
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 500g Mature Grted Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g
180g · £17.00/kg2 for £5.40£3.06Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g
250g · £11.52/kg£0.96 off£2.88£3.84Clover 1kg
1kg · £5.10/kg2 for £6£5.10Lurpak 600g Slightly Salted Spreadable
600g · £9.00/kg£5.40Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
400g · £12.75/kg£5.10Dairypak Irish Butter Blended with Vegetable Oil 500g
500g · £5.40/kg£2.70Bertolli 450g
450g · £6.67/kg£0.60 off£3.00£3.60Just Like Butter Spread 450g
450g · £2.67/kg£1.20Utterly Butterly 500g
500g · £3.96/kg5 for £6£1.98Country Life Spreadable 400g
400g · £7.50/kg£3.00Utterly Butterly Lightly 500g
500g · £3.96/kg5 for £6£1.98Clover 500g
500g · £4.56/kg£2.28Utterly Butterly 1kg
1kg · £3.78/kg£3.78Clover Light Spread 500g
500g · £4.56/kg£2.28Just Like Butter 1kg
1kg · £2.28/kg£2.28Lurpak Lighter Slightly Salted 400g
400g · £12.75/kg£5.10Anchor Salted Spreadable 750g
750g · £10.80/kg£8.10Lurpak Slightly Salted Lighter 600g
600g · £9.00/kg£5.40Attack a Snak Chicken 'n Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g
86g · £23.02/kg5 for £6£1.98Attack a Snak Pepperoni n'Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 83g
83g · £23.86/kg5 for £6£1.98Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)
3pk · £21.95/kg3 for £6£2.70Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers
65g · £30.46/kg5 for £6£1.98Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Dairylea Dunkers Nachos (3 x 43g) 129g
3pk · £20.93/kg3 for £6£2.70Dairylea Strip Cheese (8 x 17.5g) 140g
8pk · £19.29/kg£0.84 off£2.70£3.54Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Cheerafa Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)
4pk · £26.25/kg5 for £6£2.10Cathedral City Cheese Peelers 81g
81g · £27.41/kg£2.22Dairylea 125g Triangles
125g · £16.80/kg2 for £3£2.10Dairylea 16pk Triangles
250g · £14.16/kg2 for £6£3.54The Laughing Cow 16 Light Creamy Spreadable Cheese Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54The Laughing Cow 16 Original Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Babybel Mini Light 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g
6pk · £15.35/kg2 for £6£3.96Dairylea 6pk Jumbo Dunkers
246g · £16.10/kg2 for £6£3.96Cathedral City Our Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Cathedral City Nibbles 5 x 16g
5pk · £30.00/kg£2.40View all (137)