Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Bread

  • Warburtons Medium Toastie 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Iceland 800g Doorstep Thick White Bread

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Iceland 800g Thick Sliced Soft White

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Thick Farmhouse 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • The Daily Bakery 800g Thick Seed Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Warburtons Original Seeded Batch 400g

    400g · £3.60/kg
    £1.44
  • Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • The Daily Bakery 800g Medium Malted Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Warburtons Thick Half & Half 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • The Daily Bakery 800g Thick Tiger Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • 800g Medium Tiger Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.30/kg
    £1.98

Cake

  • The Daily Bakery White Ring Donuts 4 x 58g (232g)

    4pk · £7.76/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Raspberry Jam Donuts 4 x 60g

    4pk · £7.50/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • Dunkin' Yum 'n' Crumble Cheesecake Crumble 146g

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • The Cake Crew 4 School Cakes

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Cadbury 5 Fudge Cake Bars

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • Bakersworth 5pk Marimbas

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Mica 4pk Almond Frangipanes

    £1.20
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)

    8pk · £6.43/kg
    £0.60 off
    £1.80£2.40
  • The Daily Bakery 4 Assorted Slices 185g

    185g · £9.73/kg
    £1.80
  • Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Whaaoo! 5 Chocolate Chip Cake Bars 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes

    £3.00
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices

    £2.70
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Dan Cake Winter Edition Mini Mint Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Dan Cake Winter Edition Mini Chocolate & Orange Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 8 Chocolate Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    £3.00
  • Hoppers Farmhouse Bakeries 12 Iced Fairy Cakes

    £2.10
  • Bakersworth 5pk Panda Bars

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Flapjax Flapjack Chocolate Flavour Coated 120g

    120g · £5.50/kg
    £0.66
  • Lees' 10 Snowballs 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 4 Lemon & Raspberry Whirls

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Mr Kipling 4 Cookies & Cream Whirls

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • Dunkin' 2 the Monsters 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices

    136g · £22.06/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack S'Mores Brownies

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.39 each
    £3.90
  • View all (93)

Morning Goods

  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g

    270g · £8.00/kg
    £2.16
  • La Boulangere 6 Pack Croissants

    240g · £9.00/kg
    £2.16
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls

    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Multiseed Deli Rolls

    £1.02
  • The Daily Bakery Luxury 4pk Tiger Rolls

    £1.80
  • La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • St Michel Choco Crêpes 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • Slimming World 4 Pack Large Blueberry Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • Slimming World 4 Pack Large Maple Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.35 each
    £2.10
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g

    192g · £13.75/kg
    £2.64
  • St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls

    £1.44
  • Iceland 6 Pack White Pitta Bread

    360g · £3.00/kg
    £1.08
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.42 each
    £1.68
  • Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.27 each
    £0.42 off
    £1.62£2.04
  • Daily Bakery 4 Pack Brioche Hot Dog Rolls

    £1.80
  • The Daily Bakery 6pk White Finger Rolls

    £1.02
  • The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Devon Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Iceland 8 Pack Tortilla Wraps

    496g · £3.27/kg
    £1.62
  • Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas

    372g · £4.84/kg
    £1.80
  • Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas

    496g · £3.51/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Plain Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.15 each
    £1.38
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.08
  • Soreen 190g Original Malt Loaf

    190g · £9.47/kg
    £1.80
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Slimming World 4 Pack Garlic & Coriander Naan Breads

    220g · £7.91/kg
    £1.74
  • Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads

    3pk · £0.50 each
    £1.50
  • Baked Earth Bakery 20 Garlic & Coriander Naan Bites

    20pk · £0.08 each
    £1.56
  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • Iceland 2 Pack Kebab Breads

    200g · £9.90/kg
    £1.98
  • Iceland 2 Pack Part Baked White Baguette

    £1.44
  • Iceland 6 White Part Baked Petits Pains

    6pk · £0.24 each
    £1.44
  • McVitie's 8 Chocolate Flavour Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • McVitie's 8 Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • Daily Bakery 4 Pack Sub Rol

    £1.80
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.28 each
    £1.68
  • Daily Bakery 4 Pack Tiger Sub Rolls

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery 4 Pk Panini Rolls

    £1.80
  • Warburtons 4 Fruity Teacakes

    4pk · £0.42 each
    £1.68
  • View all (51)

Offers

  • Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)

    8pk · £6.43/kg
    £0.60 off
    £1.80£2.40
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.27 each
    £0.42 off
    £1.62£2.04
  • View Vape & Accessories

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo