Bread
Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Hovis Best of Both Thick Bread 800g
800g · £1.69/kg£1.35Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Hovis Tasty Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £3.25/kg£1.30Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco Finest Wholemeal Loaf 800G
800g · £2.88/kg£2.30Promise Gluten Free Wholesome Brown Sliced Bread Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Hovis Wholemeal Tasty Medium Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack
300g · £5.50/kg£1.65H.W. Nevill's Part Baked White Baguette 2 Pack
2pk · £0.63 each£1.25Tesco Finest 4 Crusty Rolls 300g
300g · £7.67/kg£2.30Tesco Finest Multigrain Part Baked Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g
250g · £9.60/kg£2.40Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g
250g · £9.60/kg£2.40Tesco Finest Bake at Home White Bloomer with Sourdough 400g
400g · £7.25/kg£2.90Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco Multiseed Batch Medium Sliced White Loaf 800g
800g · £2.31/kg£1.85Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £4.40/kg£2.55Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g
300g · £9.33/kg£2.80Hovis Authentic Granary Small Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Warburtons Farmhouse Seeded Blend of 8 Seeds 800g
800g · £3.38/kg£2.70£1.95 Clubcard (£2.44/kg)Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Wildfarmed Sliced Seeded Bread 550g
550g · £5.82/kg£3.20£2.85 Clubcard (£5.18/kg)Hovis Authentic Granary Thick Bread 800g
800g · £3.25/kg£2.60£2.05 Clubcard (£2.56/kg)Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g
600g · £3.00/kg£1.80Warburtons High Fibre 12 Pulses, Seeds and Grains Protein Power 500g
500g · £4.90/kg£2.45£1.85 Clubcard (£3.70/kg)Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Tesco Finest Seeded Sourdough 580g
580g · £6.64/kg£3.85Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Tesco Finest Bloomer Ancient Grains 700g
700g · £4.00/kg£2.80Tesco Finest bake at home seeded bloomer with sourdough 400g
400g · £7.25/kg£2.90Warburtons Tiger Bloomer with Sourdough 600g
600g · £4.67/kg£2.80Hovis Authentic Granary Wholemeal Sliced Bread 800g
800g · £3.25/kg£2.60£2.05 Clubcard (£2.56/kg)Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Tesco Farmhouse Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.25/kg£1.00Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)View all (101)
Croissants & Breakfast
Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack
4pk · £0.71 each£2.85Tesco Finest Mini Hot Cross Buns 9 pack
9pk · £0.32 each£2.85Tesco Free From Cinnamon Spiced Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.85 each£3.40Tesco Finest Salted Caramel & Belgian Chocolate Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.71 each£2.85Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco Continental Classic Sweet Pancakes 8 Pack
8pk · £0.49 each£3.95Tesco Finest Blueberry Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Brioche Pasquier Pancakes chocolate chip 8 Pack
8pk · £90.00/kg£3.15Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £13.28/kg£2.55The Gym Kitchen High Protein Maple Pancakes 4 pack
200g · £14.25/kg£2.85The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack
200g · £14.25/kg£2.85Abra Ca Debora Sweet Pancakes 6 Pack, 375 G
375g · £8.53/kg£3.20Tesco Finest Buttermilk Pancakes with Maple Syrup 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Finest 4 Millionaire Buttermilk Pancakes
4pk · £0.65 each£2.60St Pierre Chocolate Filled French Crepes 6 Pack
6pk · £0.48 each£2.85Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 6 Pack 192g
192g · £14.06/kg£2.70£2.10 Clubcard (£10.94/kg)Whaoo! Chocolate Filled Crepes 6 Pack 192g
192g · £13.28/kg£2.55Tesco Scotch Pancakes 6 pack
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Abra-Ca-Debora Buttermilk Pancakes 240G
240g · £13.33/kg£3.20Genius Gluten Free Pancakes 6 pack
6pk · £0.47 each£2.80Abra-ca-Debora Original Dutch Style Pancakes 6 Pack 405g
405g · £7.90/kg£3.20Tesco High Protein 4 Blueberry Protein Pancakes
4pk · £0.61 each£2.45St Pierre Pain Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.51 each£3.05Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)H.W. Nevills Plain Croissants 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.44 each£1.75Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75St Pierre Croissants 6 pack
6pk · £0.51 each£3.05Tesco Free From Croissants 2 pack
2pk · £1.93 each£3.857 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £14.17/kg£0.85Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65St Pierre Croissant Loaf 380g
380g · £10.00/kg£3.80St Pierre 2 All Butter Croissant Rolls
1pk · £3.30 each£3.30Tesco White English Muffins 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80We Love Cake 2 Breakfast Muffins
2pk · £1.88 each£3.75£3.05 Clubcard (£1.53 each)McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £11.50/kg£2.30Daelmans Brownie Flavour 8 Stroopwafels 224g
224g · £12.72/kg£2.85Schar Gluten Free Waffles 100G
100g · £32.00/kg£3.20Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £12.39/kg£2.85Warburtons Belgian Waffles with Pearl Sugar 4 pack
4pk · £64.00/kg£3.20Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g
4pk · £63.33/kg£3.80McVitie's Chocolate Toasting Waffles 8 Pack 200g
200g · £11.50/kg£2.30Tesco Classic Egg Waffles 6 pack
250g · £10.40/kg£2.60Tesco Egg Waffles 8 pack
200g · £13.00/kg£2.60Tesco 10 Waffle Cones
10pk · £0.19 each£1.90Tesco Free From 10 Waffle Cones
10pk · £0.25 each£2.45Tesco Chocolate & Hazelnut Flavour Filled Waffles 272g
272g · £10.29/kg£2.80View all (87)
Buns & Rolls
St Pierre Plain Brioche Burger Buns 6 Pack
6pk · £0.58 each£3.50St Pierre Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Finest Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.45 each£1.80Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20New York Bakery The Original 4 Legendary Burger Potato Buns
4pk · £0.70 each£2.80Warburtons Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.81 each£3.25£2.60 Clubcard (£0.65 each)Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.88 each£3.50Warburtons 4 Soft and Sliced Seeded Brioche Burger Buns with Butter and Eggs
4pk · £0.88 each£3.50£2.70 Clubcard (£0.68 each)St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00St Pierre Brioche Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Free From Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.96 each£3.85Warburtons 6 Soft and Sliced Brioche Hotdog Rolls with Butter and Egg
6pk · £0.55 each£3.30£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco 6 White Finger Rolls
6pk · £0.23 each£1.35Tesco Finest Brioche Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.45 each£1.80Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35New York Bakery Protein Boost Sliced Bagels 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery 5 Sourdough Bagels
5pk · £0.49 each£2.45£1.60 Clubcard (£0.32 each)Tesco Original Plain Bagels 5 Pack
5pk · £0.28 each£1.40New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Tesco Finest 5 Seeded Sourdough Bagels
5pk · £0.57 each£2.85Tesco Finest 5 Sourdough Bagels
5pk · £0.57 each£2.85Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.73 each£2.90Warburtons 4 Our Dough Bagels with Sourdough
4pk · £0.73 each£2.90Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.90 Clubcard (£0.38 each)Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels Sliced 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.90 Clubcard (£0.38 each)New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)New York Bakery Co. Gluten Free Plain Bagels 4 Pack
4pk · £0.89 each£3.55New York Bakery Co Wholemeal Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Jason's Everyday Sourdough White Rolls 4 Pack
320g · £6.88/kg£2.20Tesco Bake at Home Mini Panini Style Rolls 4 pack
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Bake at Home Ciabatta Rolls 4 pack
240g · £7.29/kg£1.75Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Finest Buttermilk Rolls 4 Pack
4pk · £0.66 each£2.65Tesco White Sub Rolls 4 Pack
4pk · £0.39 each£1.55Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack
12pk · £0.19 each£2.30Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20Tesco Free From White Rolls 4 Pk
4pk · £0.64 each£2.55Tesco Finest 4 Seeded Rolls with Sourdough
4pk · £0.49 each£1.95Schar Buckwheat Brown Ciabatta Rolls 200g
200g · £15.75/kg£3.15Tesco High Protein 4 White Rolls
4pk · £0.50 each£2.00Jason's Seeded Protein Rolls 4 Pack
320g · £8.59/kg£2.75£2.35 Clubcard (£7.34/kg)OAF Gluten Free 4 Extra Cheesy Rolls
4pk · £1.20 each£4.80£4.30 Clubcard (£1.08 each)Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Jason's EveryDay Seeded Fibre Rolls 320g
320g · £7.50/kg£2.40View all (83)
Wraps, Pittas & Naans
Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco White Plain Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco 12 White Mini Pittas
12pk · £0.17 each£2.00BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95£3.55 Clubcard (£0.89 each)Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas
4pk · £0.99 each£3.95BFree Gluten Free High Protein 4 Pittas 220g
220g · £20.45/kg£4.50Tesco Finest 2 Large White Pittas
2pk · £0.88 each£1.75£1.30 Clubcard (£0.65 each)Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g
188g · £6.38/kg£1.20Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Sharwood's Plain Flame-Baked Naans 2 Pack
2pk · £1.33 each£2.65£1.95 Clubcard (£0.98 each)Tesco Finest 2 mini Chilli and Coriander Naans
2pk · £1.33 each£2.65Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Tesco Peshwari Naan Breads 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Tesco Plain Naans 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Warburtons 4 Naan Flatbreads
6pk · £0.43 each£2.60£2.00 Clubcard (£0.33 each)Tesco Finest 2 Wild Garlic Naan Breads
2pk · £1.15 each£2.30Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Patak's Indian Flame Baked Peshwari Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Patak's 4 Flame Baked Mini Naan Breads
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Aagrah Plain Naan (2 x 200g)
2pk · £14.25/kg£2.85£2.25 Clubcard (£11.25/kg)Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)
2pk · £14.25/kg£2.85£2.25 Clubcard (£11.25/kg)Tesco 2 Garlic and Coriander Naans
2pk · £0.85 each£1.70Tesco Mini Garlic & Coriander Naans 6 pack
6pk · £0.33 each£2.00Patak's Indian Mini Naan Bread Dippers 180g
180g · £15.83/kg£2.85£2.30 Clubcard (£12.78/kg)Tesco Plain Naan Bread 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.40 Clubcard (£0.70 each)Tesco Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.40 Clubcard (£0.70 each)Sharwood's 4 Plain Mini Naans Low Fat 260G
4pk · £33.85/kg£2.20Jake & Nayns' Chicken Tikka Loaded Naan 185g
185g · £16.76/kg£3.10£2.35 Clubcard (£12.70/kg)Tesco 6 Burrito Wraps
6pk · £24.44/kg£2.20£1.90 Clubcard (£21.11/kg)Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g
320g · £7.97/kg£2.55£2.35 Clubcard (£7.34/kg)Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack
6pk · £38.52/kg£2.35Gressingham Chinese Style Pancakes 115g
115g · £22.17/kg£2.55Old El Paso Street Vibes Soft Taco Wraps 8 Pack 220g
220g · £11.59/kg£2.55BFree Gluten Free Sweet Potato Wraps 6 Pack 42g
6pk · £119.05/kg£5.00Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G
6pk · £38.52/kg£2.35Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced
4pk · £0.55 each£2.20Mission Mini Original Tortilla Wraps 6 Pack
6pk · £50.00/kg£1.55£1.35 Clubcard (£43.55/kg)Mission Mini Wheat & White Tortilla Wraps 6 Pack
6pk · £50.00/kg£1.55£1.35 Clubcard (£43.55/kg)Gran Luchito Soft Taco Wraps 300g
300g · £9.17/kg£2.75Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Mission Wholemeal Tortilla Wraps 6 Pack 367g
367g · £6.40/kg£2.35£2.05 Clubcard (£5.59/kg)View all (103)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £24.44/kg£3.30Tesco Apple Lattice Pie 500G
500g · £9.30/kg£4.65Tesco Lemon Meringue Pie 520G
520g · £9.33/kg£4.85Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Millionaire 4 Pack Tarts
4pk · £0.58 each£2.30Tesco 4 Chocolate Orange Tarts
4pk · £0.58 each£2.30Tesco Morello Cherry Bakewell Tart 410G
410g · £9.27/kg£3.80Mr Kipling Jam Tarts Cakes 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Finest 2 Raspberry Tarts 220G
220g · £22.50/kg£4.95The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g
200g · £14.50/kg£2.90Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.65Tesco Finest Sicilian Lemon Tart 458G
458g · £15.50/kg£7.10Tesco Blackcurrant Sundae Tarts 4 Pack
4pk · £0.70 each£2.80Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Finest Tarte Au Citron 450G
450g · £15.22/kg£6.85Tesco Lemon Curd Tarts 6 Pack
6pk · £0.20 each£1.20Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Tesco Spiced Apple & Pear Crumble 500g
500g · £5.20/kg£2.60Tesco Mixed Berry Crumble 445g
445g · £6.52/kg£2.90Tesco Treacle Tart 395g
395g · £14.05/kg£5.55Tesco Finest Mincemeat & Bramley Apple Pie 525g
525g · £11.52/kg£6.05Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pie 30% Less Sugar 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30£2.50 Clubcard (£0.42 each)Mr Kipling Reduced Sugar Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30£2.50 Clubcard (£0.42 each)Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Finest Plum & Morello Cherry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Studio Bakery - The Cookie Pie
1pk · £21.00 each£21.00Mr Kipling Caramel Tarts Cake 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Morello Cherry Lattice Pie 495g
495g · £8.79/kg£4.35
Small Cakes & Treats
Galaxy Cupcakes 9 pack
9pk · £1.10 each£9.90BFree 2 Gluten Free Spiced Crt Cakes 170G
2pk · £58.24/kg£4.95Tesco Brookie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.83 each)Tesco Angel Cake Slices - Vanilla 6 Pack 160g
160g · £10.31/kg£1.65Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 5 pack
5pk · £0.59 each£2.95Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)We Love Cake 4 Cinnamon Swirl Cake Slices 120g
120g · £27.50/kg£3.30Mr Kipling Breakfast Bakes Chocolate Chip Snack Cakes 4 pack
4pk · £0.73 each£2.90£1.65 Clubcard (£0.41 each)Ms Molly's Fairy Cakes 12 Pack
12pk · £0.17 each£2.00Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Mr Kipling Angel Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60£2.20 Clubcard (£0.37 each)Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.55 Clubcard (£12.40/kg)Ms Molly's 5 Chocolate Chip Cake Bars
5pk · £0.18 each£0.90Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)Mr Kipling Cookies & Cream Whirls Cakes 4 Pack
4pk · £0.54 each£2.15McVitie's Jaffaween Cake Bars Orange 5pk
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)McVitie's Jaffaween Cherry Flavour Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 8 x 35g
8pk · £65.71/kg£2.30£1.80 Clubcard (£51.43/kg)Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 10x28g
280g · £9.46/kg£2.65£2.15 Clubcard (£7.68/kg)Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Tesco Finest Raspberry Ripple and Dark Chocolate Meringue Shells 8 pack
8pk · £0.39 each£3.10Tesco Finest Meringue Shells 12 Pack
12pk · £0.22 each£2.60Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Galaxy Ripple Indulgent Chocolate Cake Portions
1pk · £19.00 each£19.00Mr Kipling Lemon Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60£2.20 Clubcard (£0.37 each)Tesco Free From Chocolate Cupcakes 4 Pack
4pk · £1.18 each£4.70Tesco Coconut Macaroons 6 Pack
6pk · £0.32 each£1.90Bonne Maman Chocolate Madeleines with Milk 7 Pack
210g · £16.67/kg£3.50Yankee Candle 6 Wax Melts Sugared Blossom
1pk · £4.20 each£4.20Mrs Crimble's Large Coconut Jam Rings 6 Pack
6pk · £0.43 each£2.60£2.15 Clubcard (£0.36 each)Cadbury Crunchie Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.62 each£3.10£2.10 Clubcard (£0.42 each)Soreen Lift Bars - Blueberry 4 Pack 168g
4pk · £67.86/kg£2.85Soreen Lift Bars - Raspberry & Vanilla 4 Pack 168g
4pk · £67.86/kg£2.85Tesco Granola Flapjack Slices 240g
240g · £10.00/kg£2.40Tesco Rocky Road Bites 195G
195g · £21.03/kg£4.10£3.30 Clubcard (£16.92/kg)Pagen Gifflar Rolls - Vanilla 260g
260g · £11.54/kg£3.00Tesco Lemon Cake Slices 6 Pack 160g
160g · £10.31/kg£1.65Tesco Fresh Cream Meringues 2 Pack
2pk · £86.67/kg£2.60Tesco Free From 5 pack Angel Cake Slices
5pk · £0.78 each£3.90LazyDay Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars 120g
120g · £44.17/kg£5.30Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g
6pk · £126.67/kg£3.80£3.20 Clubcard (£106.67/kg)Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g
180g · £13.06/kg£2.35£1.95 Clubcard (£10.83/kg)Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Ms Molly's Iced Fairy Cakes - Plain, Lemon, Strawberry 12 Pack
12pk · £0.21 each£2.50Tesco Free From Gluten Free 12 Double Chocolate Mini Muffins
12pk · £0.41 each£4.95Balconi Italian Cake Rolls Milk Cream 6x37g
6pk · £77.03/kg£2.85Tesco Birthday Cake Cubes - Chocolate Sponge 15 Pack
15pk · £1.38 each£20.75Mars Maltesers Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)OGGS 9 Party Cupcakes
9pk · £1.31 each£11.75View all (150)
Scones & Teacakes
Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.63 each£2.50Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Tesco Welsh Cakes 6 pack
6pk · £0.40 each£2.40Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.63 each£2.50Tesco 2 Strawberry Jam & Cream Scones
2pk · £1.03 each£2.05Tesco Scone Mix 320G
320g · £4.22/kg£1.35Tesco All Butter Plain Scones 6 Pack
6pk · £0.36 each£2.15Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)Tesco Sultana Scones 6 Pack
6pk · £0.36 each£2.15Tesco Finest 2 All Butter Blueberry & White Chocolate scone 100g
2pk · £59.00/kg£2.95Tesco Cheese Scone Mix 300G
300g · £8.67/kg£2.60Tesco Finest Large Teacakes 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G
45g · £28.89/kg£1.30Soreen The Original Fruited Malt Loaf 390g
390g · £6.28/kg£2.45Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Promise Gluten Free Halkidiki Olive Bread 400g
400g · £12.88/kg£5.15Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Tesco Finest Fruit Loaf 400g
400g · £7.13/kg£2.85Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £7.31/kg£1.90Soreen Apple Lunchbox Loaves 5 Pack 150g
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Soreen Sliced Fruited Malt Loaf 290g
290g · £6.90/kg£2.00Genius Gluten Free Cinnamon & Raisin Spicy Loaf 400g
400g · £10.00/kg£4.00£3.55 Clubcard (£8.88/kg)Tesco Sliced Fruit Loaf 400g
1pk · £2.15 each£2.15Ms Molly's Lightly Fruited Cake 440g
1pk · £1.65 each£1.65OGGS 4 Chocolate Afternoon Tea Cakes
4pk · £1.31 each£5.25Tesco Free From Sultana Scones 2 pack
2pk · £1.58 each£3.15Tesco Finest Sliced Green Olive & Rosemary Sourdough Bread 400g
400g · £7.00/kg£2.80
Whole Cakes
Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Galaxy Treat Cake - Chocolate
1pk · £13.00 each£13.00Cadbury Flake Chocolate Celebration Cake
1pk · £17.00 each£17.00Tesco Vintage Style Heart Cake
1pk · £20.00 each£20.00Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Finest Chocolate And Salted Caramel Cake
1pk · £7.45 each£7.45MINECRAFT Celebration Cake
1pk · £15.00 each£15.00Tesco Small Chocolate Party Cake
1pk · £12.00 each£12.00SWIZZELS Love Hearts Gift cake
1pk · £8.05 each£8.05Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Celebration Cupcakes - Vanilla 6 Pack
6pk · £1.08 each£6.45Tesco Finest Red Velvet Celebration Cake
1pk · £24.00 each£24.00Studio Bakery - The Matilda Cake - Chocolate
1pk · £21.00 each£21.00£18.90 Clubcard (£18.90 each)Tesco Vanilla Tray Bake
1pk · £12.00 each£12.00£10.60 Clubcard (£10.60 each)Tesco Decorate your own Vanilla Traybake cake
1pk · £19.00 each£19.00Tesco Happy Birthday Cake - Vanilla with Raspberry Jam
1pk · £14.00 each£14.00PlayStation Celebration Cake
1pk · £20.00 each£20.00Hello Kitty Pink Sponge Celebration Cake
1pk · £19.00 each£19.00Simply Delicious Football Cake
1pk · £14.00 each£14.00Simply Delicious Rainbow Cake
1pk · £18.55 each£18.55Harry Potter Triple Layered Chocolate Cake
1pk · £19.00 each£19.00TESCO FREE FROM STRIPEY CATERPILLAR CAKE
1pk · £10.00 each£10.00Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Finest Chocolate Selection Mini Cupcakes 9 Pack
9pk · £0.55 each£4.95Tesco Finest Red Velvet Cake 405g
405g · £12.96/kg£5.25Ms Molly's Chocolate Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00STUDIO BAKERY letterbox brownies
1pk · £14.00 each£14.00Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Studio Bakery Pick & mix Mini Vanilla Celebration Cake
1pk · £13.60 each£13.60OGGS Rich, Velvety Chocolate Fudge Cake
1pk · £17.30 each£17.30OGGS Rhubarb & Custard Celebration Cake
1pk · £17.30 each£17.30Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake
230g · £10.65/kg£2.45Tesco Classic Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Coconut & Raspberry Loaf Cake
1pk · £2.50 each£2.50Tesco Lemon Loaf Cake Baked in the Tray
1pk · £2.50 each£2.50Tesco Double Chocolate Swiss Roll
1pk · £2.95 each£2.95Tesco Finest Chocolate Cake 16 Servings
1pk · £24.00 each£24.00Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk · £2.15 each£2.15Black Milk Pistachio Cream & White Chocolate Cake
1pk · £20.00 each£20.00Tesco Cookie Dough Cake
1pk · £21.00 each£21.00Tesco Finest Free From Victoria Sponge Cake 6 Serves
1pk · £6.65 each£6.65Tesco Finest Free From Chocolate Sponge Cake
1pk · £6.65 each£6.65Tesco Finest Free From Carrot Cake
1pk · £6.65 each£6.65Soreen Banana Fruit Loaf 260g
260g · £7.31/kg£1.90OGGS Confetti Traybake
1pk · £9.30 each£9.30Oggs Indulgent Chocolate Cake
1pk · £12.35 each£12.35View all (74)
Savoury Pies
Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £16.70/kg£8.35Tesco Finest Steak & Stilton Pie 250G
250g · £19.20/kg£4.80Pukka The Big One All Steak Pie
1pk · £6.60 each£6.60£5.10 Clubcard (£5.10 each)Pieminister Chana Rama Pie with Chickpea, Sweet potato & Cauliflower 255g
255g · £24.90/kg£6.35£5.35 Clubcard (£20.98/kg)Eastmans Steak Pie 150G
150g · £11.33/kg£1.70Pork Farms Original Pork Pies 4 Pack
4pk · £0.65 each£2.60Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G
440g · £11.02/kg£4.85£3.90 Clubcard (£8.86/kg)Pukka Chicken Vindaloo Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco 4 Pork Pies 260g
260g · £6.35/kg£1.65Tesco Finest Lamb & Mint Pie 250g
250g · £19.20/kg£4.80Tesco Cheese Crust 6 X Mini Pork Pies 300G
300g · £11.17/kg£3.35£2.90 Clubcard (£9.67/kg)Tesco 10 Mini Pork Pies 250g
250g · £9.80/kg£2.452 for £4 ClubcardFray Bentos Beef And Onion Pie 425G
425g · £9.88/kg£4.20£3.35 Clubcard (£7.88/kg)Tesco Puff Pastry Chicken & Bacon Pie 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Steak Shortcrust Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Free From Steak and Gravy Pie 200g
200g · £19.75/kg£3.95Tesco Finest Pork Pie 440g
440g · £12.95/kg£5.70Dickinson & Morris Large Melton Mowbray Pork Pie 440G
440g · £11.36/kg£5.00Dickinson & Morris Melton Mowbray Pork Pie 145G
145g · £17.93/kg£2.60Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G
200g · £13.00/kg£2.60Dickinson and Morris The Picnic Pleaser 280g
280g · £18.93/kg£5.30£4.75 Clubcard (£16.96/kg)Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G
425g · £9.88/kg£4.20£3.35 Clubcard (£7.88/kg)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Steak And Kidney Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Minced Beef & Onion Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pieminister Free Ranger Pie with Chicken, Ham & Leek 255g
255g · £22.75/kg£5.80£5.10 Clubcard (£20.00/kg)Pieminister Moo & Blue Pie with British Beef Steak & Stilton 255g
255g · £22.75/kg£5.80£5.10 Clubcard (£20.00/kg)Pieminister Moo Pie with British Beef Steak & Ale 255g
255g · £22.75/kg£5.80£5.10 Clubcard (£20.00/kg)Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35£2.90 Clubcard (£9.67/kg)Pukka Vegan Minced Beef & Onion Pie
210g · £13.33/kg£2.80Pieminister Deer & Beer Pie with Wild Venison, Milk Stout & Mushroom 255g
255g · £22.75/kg£5.80£5.10 Clubcard (£20.00/kg)Pork Farms Medium Pork Pie
1pk · £3.65 each£3.65£2.25 Clubcard (£2.25 each)Tesco Finest Pork Chicken & Wiltshire Ham Pie 440g
440g · £12.61/kg£5.55Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco Chicken Bacon & Sausage Lattice Bar 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Finest Rich Mushroom Stroganoff 250g
250g · £19.20/kg£4.80Fray Bentos Just Chicken Pie 425G
425g · £9.88/kg£4.20£3.35 Clubcard (£7.88/kg)Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco 2 Pork & Egg Gala Pork Pie Slices 250G
250g · £14.60/kg£3.65Tesco Steak & Ale Puff Pie 200G
200g · £13.00/kg£2.60Tesco Steak Shortcrust Pie 200G
200g · £13.00/kg£2.60Tesco Minced Steak & Onion Shortcrust Pie 200G
200g · £13.00/kg£2.60Higgidy Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie 200g
200g · £23.25/kg£4.65£3.90 Clubcard (£19.50/kg)Higgidy Slow-Braised Steak & Craft Ale Pie 200g
200g · £23.25/kg£4.65£3.90 Clubcard (£19.50/kg)Higgidy Spinach, Greek Feta & Pine Nut Pie 200g
200g · £23.00/kg£4.60Tesco Finest Steak & Ale Pie 250G
250g · £19.20/kg£4.80Tesco Finest Chicken, Bacon & Leek Pie 500g
500g · £15.00/kg£7.50View all (69)
Seasonal Bakery
Tesco 6 Snowy Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Tesco Finest Belgian Dark Chocolate & Cherry Cookies 200G
200g · £15.75/kg£3.15Cadbury Halloween Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour Cakes 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Tesco Freefrom Gingerbread Pals 50g
50g · £62.00/kg£3.10NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g
25g · £40.00/kg£1.00Tesco Finest 4 Amaretto Mince Pies
4pk · £0.86 each£3.45Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65Tesco Finest Cherry & Almond Whole Stollen
1pk · £10.35 each£10.35Tesco Finest Mini Tiramisu Panettone 105g
105g · £21.90/kg£2.30Tesco Mixed Lebkuchen 600G
600g · £4.17/kg£2.50Tesco Finest Chocolate and Ginger Stollen Bites 9 pack
9pk · £0.51 each£4.60Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Loaf 500g
500g · £8.60/kg£4.30Hallo Deutsche Bäckerei Stollen Cookies 270g
275g · £13.64/kg£3.75Tesco Finest 4 Rum & Raisin Lattice Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Finest 4 Brandy Buttercream Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Tesco Plant Chef Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Tesco Finest Winter Spiced Toffee Apple Panettone 750g
750g · £16.87/kg£12.65Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Tesco Seasonal Gingerbread Biscuit
1pk · £1.40 each£1.40Tesco Finest 4 Frangipane Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Core Classic Butter Panettone 500g
500g · £12.00/kg£6.00Tesco Finest Belgian Milk Chocolate Mini Florentine Wreath 135g
135g · £42.59/kg£5.75Tesco Finest 4 Crumble Topped Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Finest Hand Crafted Jewelled Mince Pie 2 Pack
2pk · £2.88 each£5.75Tesco Finest Authentic Italian Panettone 750g
750g · £13.33/kg£10.00Tesco Finest Classic Mini panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Studio Bakery Happy Easter Matilda Bites and bobs cake 550g
550g · £20.91/kg£11.50£9.50 Clubcard (£17.27/kg)Tesco Haunted Mini Village Biscuit Kit 387g
387g · £9.04/kg£3.50£3.00 Clubcard (£7.75/kg)Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00Tesco Day of the Dead Biscuit Kit 668g
668g · £8.53/kg£5.70£5.10 Clubcard (£7.63/kg)F&F Home Gingerbread House With Wax Melts 30G
30g · £333.33/kg£10.00Tesco Gingerbread Straw Cup
1pk · £4.50 each£4.50Marmite Bauble With Marmite Portions 2 X 8g Gift Set
16g · £312.50/kg£5.00Schar Gluten Free Panettone With Raisins 420G
420g · £24.88/kg£10.45Tesco Finest FF Honeycomb Bauble 605g
605g · £20.91/kg£12.65Tesco Finest Stollen Slices 6 Pack
6pk · £0.71 each£4.25Tesco Gingerbread Biscuit
1pk · £1.25 each£1.25Hallo Deutsche Backerei Caramelised Biscuit & Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £13.64/kg£3.75Tesco Free From 4 Frangipane Mince Pies 200g
200g · £17.00/kg£3.40Tesco 30 Mini Gingerbread Men 300G
300g · £13.67/kg£4.10Tesco Free From 9 Mini Mince Pies 275G
275g · £17.09/kg£4.70Tesco Free From 4 Iced Topped Mince Pies 225G
225g · £15.11/kg£3.40
Gluten Free
Tesco Free From Chocolate Chip Mini Star Biscuits 75G
75g · £21.33/kg£1.60TESCO free FROM mini shortbread Rounds 250g
2pk · £30.00/kg£3.75Tesco Finest Free From Belgian Dark Chocolate & Cherry Cookies 150g
150g · £24.00/kg£3.60Tesco Finest Free From 12 Tiffin Selection Box
12pk · £0.65 each£7.75Nairn's Gluten Free Savoury Biscuit Selection 235g
235g · £19.57/kg£4.60Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00Tesco Finest Free From Chocolate Thins 105g
105g · £42.86/kg£4.50Tesco Finest Free From Gluten free 4 Millionaire Short Bread Slices with Belgian Milk Chocolate
4pk · £1.35 each£5.40Tesco Finest Free From 4 Sticky Toffee Tarts 180g
180g · £28.33/kg£5.10Tesco Free From Iced Fruit Slices 225g
5pk · £83.33/kg£3.75Tesco Finest Free From Dark Chocolate & Pistachio Cookies 150g
150g · £24.00/kg£3.60Tesco Free From Finest5 Black Forest Brownie 170g
5pk · £130.88/kg£4.45