- All categories
- Fruit
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Going the extra mile
This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
FAGE Total 0% Greek Recipe Yoghurt 450G
450g · £9.33/kg£4.20Co-op Blue Stilton Cheese 200g
200g · £16.50/kg£3.30Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g
320g · £13.44/kg£4.30Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg£4.00Co-op British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Co-op Apple & Grape 100g
100g · £15.00/kg£1.50Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £12.75/kg£5.10Co-op Snack Cheese & Tomato Pizza 101g
101g · £5.94/kg£0.60Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Warburtons 4 White Soft Pittas
1pk · £1.45 each£1.45Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 45g
45g · £32.22/kg£1.45Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg£4.20Warburtons Protein Thin Bagel 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Co-op Greek Feta Cheese 200g
200g · £13.75/kg£2.75Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £27.50/kg£2.20Co-op British Mature White Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85Co-op Outdoor Bred British Unsmoked Rindless Back Bacon 300g
300g · £8.50/kg£2.55Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Irresistible Luxury Lasagne Al Forno 400g
400g · £14.75/kg£5.90Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg£1.85Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g
45g · £33.33/kg£1.50Co-op Tuna Mayo Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g
209g · £26.32/kg£5.50Warburtons Half White Half Wholemeal Medium Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg£3.10Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £12.78/kg£2.90Co-op Ham & Cheese Wrap Each
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Fairtrade Banana EACH
1pk · £0.30 each£0.30Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £13.71/kg£4.80Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Chicken & Bacon Caesar Pasta Salad 255g
255g · £14.51/kg£3.70Co-op British Chicken Poppers 170g
170g · £17.65/kg£3.00Co-op Pink Lady Apple 156g
1pk · £0.70 each£0.70Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £14.20/kg£3.55New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.45 each£2.25Ginsters Large Sausage Roll 130g
130g · £13.85/kg£1.80Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £5.00/kg£1.35Flora Original 450g
450g · £6.00/kg£2.70Co-op Soft Cheese 200g
200g · £9.50/kg£1.90Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.18 each£1.05Co-op Italian Mozzarella Cheese 225g
125g · £11.20/kg£1.40
Meal deals
Lunch Meal Deal
£5.00PopularPremium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L£3.25
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £14.00/kg£3.85Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £10.80/kg£5.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £10.36/kg£1.45
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Pepsi 2 litres
2L · £1.20/L£2.40San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00Smirnoff Red Label Vodka 70CL
70cl · £41.00/L£28.70Gordons Special Dry London Gin 70CL
70cl · £38.14/L£26.70Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £17.14/kg£2.40Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Corona Extra Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.70/L£8.85Stella Artois Belgium Premium Lager Cans 4 x 568ml
4pk · £3.96/L£9.00Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml
8pk · £2.61/L£6.90Captain Morgan Spiced Golden Rum 70CL
70cl · £41.00/L£28.70
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30Pepsi 2 litres
2L · £1.20/L£2.40Ben & Jerry's Minter Wonderland Ice Cream Tub 465 ML
465ml · £14.19/L£6.60Ben & Jerry's Ice Cream Tub Chocolatey Orange Chunk 465ml
465ml · £14.19/L£6.60Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Chilled Stonebaked Meat Feast Pizza 356G
356g · £12.08/kg£4.30Co-op Soured Cream & Chive Dip 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Milk Chocolate Chips 100g
100g · £18.00/kg£1.80
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £4.35/L£7.65Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £7.80/L£10.30Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £5.11/L£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.24/kg£1.75Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65Co-op Naturally Sweet Sweetcorn In Water 198G
198g · £3.28/kg£0.65Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg£1.30Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £17.14/kg£2.40
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl
75cl · £13.27/L£9.95Co-op Bakery Chocolate Caramel Shortcake Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Fairtrade Bonarda Blend 75CL
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Millionaire's Shortbread Bar
1pk · £1.40 each£1.40Co-op Irresistible Fairtrade Organic Malbec 75cl
75cl · £16.67/L£12.50Co-op Fairtrade French Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Fairtrade Torrontes Chardonnay 75cl
75cl · £11.73/L£8.80
Back to Routine ⏰☕
Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.45 each£2.25Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g
6pk · £20.14/kg£2.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £14.91/kg£1.70Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30Co-op Good Fuel Dried Mango 40g
1pk · £1.30 each£1.30Co-op Yogurt Coated Cranberries 30g
30g · £33.33/kg£1.00Co-op Jalapeño BBQ Popped Chips 25g
25g · £38.00/kg£0.95Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g
12pk · £13.58/kg£4.40Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg£4.45Co-op High Protein Cottage Cheese 300g
300g · £7.00/kg£2.10Co-op Protein Cookie Dough Bar 60g
60g · £34.17/kg£2.05Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg£1.85Twinings Lemon & Ginger 20 Single Tea Bags 30g
30g · £116.67/kg£3.50
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £6.87/L£5.15Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20The Co-operative Ibuprofen 200mg 16 Tablets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedLemsip Max Cold & Flu Lemon 10 Sachets
10pk · £0.72 each£7.15RestrictedCo-op 40 Clear Washproof Plasters
40pk · £0.04 each£1.60Sudafed Blocked Nose Spray 15ml
15ml · £410.00/L£6.15Lemsip Max Cold & Flu 16 Capsules
16pk · £0.37 each£5.85RestrictedNurofen Express 200mg Liquid Capsules, 16
16pk · £0.29 each£4.60RestrictedCo-op Bakery Farmhouse White Bread 800G
800g · £1.63/kg£1.30
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Roast Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g
209g · £26.32/kg£5.50Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g
270g · £13.70/kg£3.70