Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10Ben & Jerry's Minter Wonderland Ice Cream Tub 465 ML
465ml · £14.19/L£6.60Ben & Jerry's Ice Cream Tub Chocolatey Orange Chunk 465ml
465ml · £14.19/L£6.60Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Chilled Stonebaked Meat Feast Pizza 356G
356g · £12.08/kg£4.30Co-op Soured Cream & Chive Dip 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Milk Chocolate Chips 100g
100g · £18.00/kg£1.80Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £34.25/kg£6.85Président Crème UHT squirty cream 250g
250g · £11.80/kg£2.95Co-op Irresistible West Country Cheddar & Spring Onion Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Dr. Oetker Madagascan Vanilla Extract 35ml
35ml · £58.57/L£2.05Co-op Irresistible Hand Finished Victoria Sponge Cake
1pk · £4.30 each£4.30Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op Irresistible Hand Finished Chocolate Cake
1pk · £4.30 each£4.30Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g
320g · £13.44/kg£4.30Co-op Irresistible Hand Cooked Sea Salt & Chardonnay Wine Vinegar Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Onion Bhajis 100g
100g · £24.00/kg£2.40Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Co-op Strawberry Trifle 600G
600g · £6.83/kg£4.10