Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • Bonkers Catnip, Chick 'N' Cheddar Flavour 60g

    60g · £21.67/kg
    £1.30
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Treats 10 Deli Sticks 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Senior 7+ Years 1.2kg (12 x 100g)

    12pk · £2.71/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Complete Nutrition Poultry Selection in Jelly Adult 1-7 Years 2.4kg (6 x 400g)

    6pk · £2.25/kg
    £5.40
  • Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Adult 1-7 Years 1.2kg (12 x 100g)

    12pk · £3.71/kg
    £4.45
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • WHISKAS Senior 7+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Ocean Delicacies Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food with Chicken in Gravy 85g Tray

    85g · £10.59/kg
    £0.90
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna and Cod in Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Chef's Collection (Turkey,Tuna,Duck,Lamb) Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
  • GOURMET Mon Petit Intense Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £11.50/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Complete Nutrition Fish Selection in Jelly Adult 1-7 Years 2.4kg (6 x 400g)

    6pk · £2.25/kg
    £5.40
  • GOURMET Gold Savoury Cake Chicken Wet Cat Food 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 800g

    800g · £9.38/kg
    £7.50
  • GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g

    750g · £5.67/kg
    £4.25

Cat Litter

  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.90/L
    £8.95
  • Sainsbury's Cat Litter Liners x6

    6pk · £0.25 each
    £1.50

Dog Food

  • Iams with Fresh Chicken 1+ Years S/M <25kg 2kg

    2kg · £4.80/kg
    £9.60
  • Sainsbury's Complete Nutrition with Beef & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg

    3kg · £1.30/kg
    £3.90
  • BAKERS Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg

    1kg · £4.00/kg
    £4.00
  • Harringtons Adult Rich in Turkey with Veg Balanced & Complete Food 4kg

    4kg · £3.75/kg
    £15.00
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs with Tripe 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Forthglade Turkey with a Sweet Potato & Vegetables Complete Meal Adult 1 Yr+ 395g

    395g · £6.58/kg
    £2.60
  • Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Chicken & Turkey in Loaf 150g

    150g · £10.67/kg
    £1.60
  • Paleo Ridge British Classic Lamb Tripe and Duck 500g

    500g · £7.50/kg
    £3.75
  • Cesar Country Stew Wet Dog Food tray Poultry,Beef & Lamb in Gravy 8 x 150g

    8pk · £6.96/kg
    £8.35
  • Forthglade Lamb with Butternut Squash & Vegetables Complete Meal Adult 1 yr+ 395g

    395g · £6.33/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Oral Care 14 Dental Sticks Medium Dog 360g

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • Sainsbury's 20 Treats Meaty Strips 200g

    200g · £3.00/kg
    £0.60
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks

    5pk · £12.11/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Treats 4 Small Log Bones with Chicken 180g

    180g · £4.17/kg
    £0.75
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Puppy Dog Treats Chicken Chewy Cubes 125g

    125g · £12.40/kg
    £1.55
  • Wagg Treats Steaklets 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Wagg Low Fat Treats Turkey & Rice 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Wagg Training Treats with Chicken & Beef 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Treats Gravy Bones 400g

    400g · £4.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Treats 6 Deli Beef Sticks 66g

    66g · £22.73/kg
    £1.50

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Sainsbury's Dog Waste Bags x75

    75pk · £0.03 each
    £2.35
  • Petface Latex Loofah Dog Toy

    1pk · £3.25 each
    £3.25

Other Pet Needs

  • Bugalugs Luxury 2 in 1 Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 250ml

    1pk · £22.00/L
    £5.50
  • YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 80 Tasty Tablets 76g

    80pk · £450.66/kg
    £34.25
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo