Cheddar
Tesco Mature Cheddar Cheese 220g
220g · £15.45/kg£3.40Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g · £13.71/kg£4.80Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g
350g · £13.71/kg£4.80Tesco Mature Cheddar 400g
400g · £11.00/kg£4.40
Grated & Sliced Cheese
Tesco Grated Mozzarella 250g
250g · £13.60/kg£3.40Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £13.60/kg£3.40Tesco Grated Mild Cheddar 250g
250g · £14.20/kg£3.55Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g
250g · £16.60/kg£4.15Dairylea Cheese Slices 150g
150g · £15.67/kg£2.35
Cheese Snacks
Dairylea Lunchers Ham 'n' Cheese
65g · £33.85/kg£2.20Strings & Things Cheestrings 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 pack
41g · £51.22/kg£2.10Dairylea Dunkers Jumbo Tubes
41g · £39.02/kg£1.60Dairylea Snackers with Cadbury Dairy Milk Buttons
57g · £35.09/kg£2.00Cath City Snack Bar Mature 24g
24g · £64.58/kg£1.55Strings & Things Cheestrings 2 pack
40g · £38.75/kg£1.55Strings & Things Munch Mix Pretzels 30g 3 pack
1pk · £3.00 each£3.00
Spreadable Cheese
Philadelphia Snack 42g
42g · £36.90/kg£1.55Tesco Soft Cheese 200g
200g · £10.75/kg£2.15