Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Warsash

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Tesco Ready To Eat Roast Chicken Slices 180g

    180g · £26.39/kg
    £4.75
  • Tesco Chicken Breast Fillets 650g

    650g · £7.92/kg
    £5.15
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6's

    192g · £14.06/kg
    £2.70
  • Tesco Free Range Eggs Large 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Tesco Mashed Potato 450g

    450g · £3.11/kg
    £1.40
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    1pk · £10.00 each
    £10.00
  • Attack a Snak Chicken 'n Cheese Wrap Kit

    86g · £25.00/kg
    £2.15
  • Warburtons White Toastie 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Dairylea Lunchers Ham 'n' Cheese

    65g · £33.85/kg
    £2.20
  • Big & Fresh Eggs 10's

    10pk · £0.39 each
    £3.90
  • Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
  • Lurpak Spreadable 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Wall's Chicken & Bacon Slice 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Tesco All-Rounder Potatoes 2kg

    2kg · £0.85/kg
    £1.70
  • Tesco Cucumber

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Bake At Home Baguettes 2's

    2pk · £0.88 each
    £1.75
  • Warburtons Seeded Batch 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Dolmio Classics Rigatoni Bolognese 250g

    250g · £11.00/kg
    £2.75
  • Tesco Belgian Buns 2's

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • Taste Original Chkn Satay Skewers S Chilli Dip 55g

    55g · £41.82/kg
    £2.30
  • Tesco Watermelon Fingers 80g

    80g · £11.88/kg
    £0.95
  • Tesco Free Range Eggs Medium 6's

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Banana

    1pk · £0.35 each
    £0.35
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Ripe Bananas 5 pack

    5pk · £0.28 each
    £1.40
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.75/kg
    £2.25
  • Tesco Brown Onions 3 pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
  • Tesco Carrot, Cauliflower & Broccoli 370g

    370g · £5.27/kg
    £1.95
  • Tesco Apple & Strawberries 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Warburtons Crumpets 6's

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Wall's Jumbo Pork Sausage Roll 130g

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • Tesco Broccoli 375g

    375g · £3.07/kg
    £1.15
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Onken Mango Papaya Passion Fruit 450g

    450g · £5.78/kg
    £2.60
  • The Pizza Company Chicken Pops 128g

    128g · £33.59/kg
    £4.30

Meal deals

View all (16)
  • Lunch Meal Deal

    £4.50
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    £10.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Cravendale Milk Multibuy

    £4.50
  • Beer & Cider Multibuy

    £9.00
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • BuzzBallz Multibuy

    £8.50
  • I Heart Wine Multibuy

    £13.00
  • IPA Multibuy

    £8.00
  • Cocktails Multibuy

    £6.00
  • Sausage Multibuy

    £7.50

This Week's Star Buys ⭐

View all (20)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £17.00/L
    £3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £12.99/kg
    £2.00
  • Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £17.00/L
    £3.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.05 each
    £7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £92.00/kg
    £9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £26.32/kg
    £3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £33.52/L
    £14.75
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £13.93/kg
    £1.95
  • Dettol Cleansing Surface Wipes 72's

    72pk · £0.06 each
    £4.65
  • Oreo Double Creme 157g

    157g · £12.74/kg
    £2.00
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40

Trick or Treats 🎃🍬

View all (11)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50

Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸

View all (21)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £17.00/L
    £3.40
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    £10.30
  • Corona 330ml 4 pack

    330ml · £25.61/L
    £8.45
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    £9.05
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £16.27/L
    £12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £16.27/L
    £12.20
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    £4.25
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g

    35g · £48.57/kg
    £1.70
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Canti Prosecco 75cl

    75cl · £16.00/L
    £12.00
  • Canti Prosecco 20cl

    20cl · £24.00/L
    £4.80
  • Hardys VR Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Plaza Centro Prosecco 75cl

    75cl · £12.80/L
    £9.60
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £33.52/L
    £14.75
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Stella Artois 440ml 10 pack

    440ml · £33.41/L
    £14.70

Spooky Season Ready 👻🎃

View all (17)
  • Halloween Make Up Kit

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Jumbo Spiders Web

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pumpkin Carving Set

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fake Blood

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Horror Teeth

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Squishy Horror Pumpkins

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Clown Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Candy Bucket

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fright Tape

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Colour Your Own Bag

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Snap Cards

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Boo Crew Doll

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Halloween Devil Zombie Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Window Stickers

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Monster Glow Wands Bracelets

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pirate Skull Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Soft Toy

    1pk · £4.20 each
    £4.20

Alcohol Offers🥂

View all (23)
  • Hardys VR Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo 75cl

    75cl · £20.40/L
    £15.30
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    £10.30
  • Wolf Blass Yellow Label Chardonnay 75cl

    75cl · £16.93/L
    £12.70
  • Wolf Blass Yellow Label Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £16.93/L
    £12.70
  • Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L
    £10.30
  • Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L
    £9.05
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £15.40/L
    £11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £12.93/L
    £9.70
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £15.40/L
    £11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £16.27/L
    £12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £16.27/L
    £12.20
  • Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L
    £9.05
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £16.27/L
    £12.20
  • Grant's Whisky 35cl

    35cl · £38.57/L
    £13.50
  • Strongbow Dark Fruit Cider 440ml 4 pack

    440ml · £19.20/L
    £8.45
  • Strongbow Dark Fruit Cider 440ml 10 pack

    440ml · £39.89/L
    £17.55

Dinner Sorted🍴

View all (13)
  • Tesco Chicken Chow Mein 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Beef Lasagne 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Chicken Korma with Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    £4.15
  • Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £12.39/kg
    £4.15
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60

Essentials For Less 💙

View all (13)
  • Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    £3.15
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £22.92/kg
    £2.75
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    £2.75
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £30.56/kg
    £2.75
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £13.60/kg
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.45/kg
    £3.40
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.60/kg
    £4.15
  • Tesco Grated Mild Cheddar 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
  • Tesco Corned Beef 110g

    110g · £25.00/kg
    £2.75

In-store Price Match 🪙✅

View all (20)
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Daz All in 1 Pods 12 wash

    12pk · £0.27 each
    £3.29
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.15 each
    £1.49
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.15 each
    £1.49
  • Cheetos Fiery Jalapeno & Cheese 70g

    70g · £21.29/kg
    £1.49
  • Space Raiders Beef 30g

    30g · £16.67/kg
    £0.50
  • Takis Fuego 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Regina Gentle Soft 9 roll

    9pk · £0.44 each
    £3.95
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion 72g

    72g · £18.75/kg
    £1.35
  • Nik Naks Rib 'N' Saucy 75g

    75g · £18.00/kg
    £1.35
  • Wheat Crunchies Spicy Tomato 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Wheat Crunchies Crispy Bacon 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Skips Prawn Cocktail 45g

    45g · £30.00/kg
    £1.35
  • Nik Naks Nice 'N' Spicy 75g

    75g · £18.00/kg
    £1.35

Delivered To You Chilled ❄️

View all (27)
  • Hardys VR Chardonnay 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • WKD Blue 70cl

    70cl · £6.57/L
    £4.60
  • Smirnoff Ice 70cl

    70cl · £6.86/L
    £4.80
  • Guinness Draught 440ml 4 pack

    440ml · £19.20/L
    £8.45
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    £10.30
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Kumala Cape Classics White 75cl

    75cl · £11.87/L
    £8.90
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £15.40/L
    £11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £12.93/L
    £9.70
  • Barefoot White Zinfandel 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £15.40/L
    £11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £16.27/L
    £12.20
  • Gordon's Gin & Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    £3.25
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £16.27/L
    £12.20
  • Carling 440ml 4 pack

    440ml · £15.57/L
    £6.85
  • Carling 568ml 4 pack

    568ml · £14.35/L
    £8.15
  • Carling 440ml 10 pack

    440ml · £31.36/L
    £13.80
  • Gordon's Gin & Diet Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    £3.25

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (29)
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    £2.75
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Broccoli 375g

    375g · £3.07/kg
    £1.15
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Blueberries 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Tesco Brown Onions 3 pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
  • Tesco Apple & Strawberries 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £13.60/kg
    £3.40
  • Tesco Greek Style Yogurt 500g

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    £3.40

New & Exciting🎉

View all (10)
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Echo Falls Fruit Fusion Blue Raspberry 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Echo Falls Fruit Fusion Sour Apple 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop - Warsash

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo