Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Co-op - Sneinton Dale

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Meat, Poultry, Fish
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (404)

  • 0

    Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L

    £2 off

    £4.90

    £6.90

  • 0

    Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml

    650ml · £8.00/L

    3 for £9

    £5.20

  • 0

    Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £7.35/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml

    620ml · £7.82/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Fanta Orange Zero 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Dr Pepper 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Fanta Fruit Twist 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g

    6pk · £19.19/kg

    £1.05 off

    £1.90

    £2.95

  • 0

    The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml

    75cl · £17.00/L

    £3.50 off

    £12.75

    £16.25

  • 0

    Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £6.74/L

    3 for £9

    £4.45

  • 0

    Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml

    660ml · £6.82/L

    3 for £9

    £4.50

  • 0

    Madrí Excepcional Lager Single Bottle 660ml

    660ml · £7.05/L

    3 for £9

    £4.65

  • 0

    Diet Coke 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Diet Coke No Caffeine 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg

    £0.70 off

    £1.70

    £2.40

  • 0

    Campo Viejo Tempranillo 187ml

    187ml · £24.60/L

    3 for £7

    £4.60

  • 0

    Co-op Most Wanted Sauvignon Blanc 187ml

    187ml · £21.66/L

    3 for £7

    £4.05

  • 0

    Turano Pinot Grigio 187ml

    187ml · £20.05/L

    3 for £7

    £3.75

  • View all (404)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op Irresistible Rosemary & Rock Salt Focaccia

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Co-op 4 Pink Lady Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.85
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Adkins Bakery 6" Caramel Tart

    1pk · £3.15 each
    £3.15
  • Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Co-op Seeded Bread Loaf 800G

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Co-op Mini Watermelon

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Co-op Irresistible Easy Peelers 600G

    500g · £4.70/kg
    £2.35
  • Co-op Cucumber

    1pk · £1.10 each
    £1.10
    £0.99 loyalty card (£0.99 each)
  • Co-op Easy Peeler 600g

    600g · £2.92/kg
    £1.75
  • Warburtons Sliced Sandwich Rolls 6S

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Co-op Apple & Grape 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Co-op Fairtrade Bananas

    5pk · £0.26 each
    £1.30
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Ginger

    83g · £15.06/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Schär Gluten-Free Wholesome White Loaf 300g

    300g · £12.00/kg
    £3.60
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Ripe & Ready Nectarines

    3pk · £0.98 each
    £2.95
  • Co-op Mixed Leaf Salad 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Coop White Iced Sprinkle Doughnuts 4 Pack

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Warburtons Soft White Our Dough 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Co-op British Milk Salted Butter 250g

    250g · £8.60/kg
    £2.15
  • Adkins Bakery 6 White Salad Baps

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Co-op Salad Tomatoes

    6pk · £0.20 each
    £1.20
  • Co-op Baby Cucumbers 200g

    200g · £6.50/kg
    £1.30
  • Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes

    225g · £12.00/kg
    £2.70
  • Co-op White Potatoes

    1.5kg · £0.93/kg
    £1.40
  • Co-op Baby Button Mushrooms 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Co-op 2 Pack Avocados

    16pk · £0.13 each
    £2.10
  • Co-op Bacon & Egg Sub Roll

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Sweet Potatoes 2 Pack

    2pk · £1.08 each
    £2.15
  • Warburtons Half White Half Wholemeal Medium Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Co-op Irresistible 4 Brioche Buns

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Irresistible Richly Fruited Hot Cross Buns

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • Co-op Asparagus 100g

    100g · £22.50/kg
    £2.25
  • Co-op Raspberries 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Co-op Bakery Toastie Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Adkins Bakery 6" Cornflake Tart

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kohinoor Dal Tarka 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Warburtons 6 Crumpets

    6pk · £0.13 each
    £0.25 off
    £0.80£1.05

Co-op Member Prices

View all (47)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Warburtons Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.35 loyalty card (£1.69/kg)
  • Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
    £1.49 loyalty card (£1.86/kg)
  • Co-op Closed Cup Mushroom 300g

    300g · £3.83/kg
    £1.15
    £0.97 loyalty card (£3.23/kg)
  • Co-op Sparkling Lemon and Lime Flavour Spring Water 1 Litre

    1L · £0.90/L
    £0.90
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.60/L
    £0.60
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Meaty Chunks In Gravy With Beef + 1 Year 400G

    400g · £1.75/kg
    £0.70
    £0.55 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Spaghetti 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.75 loyalty card (£1.50/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)

Top Picks 🌟

  • 7UP Zero Sugar 2 Litres

    2L · £1.03/L
    £0.65 off
    £2.05£2.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (20)
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g

    5pk · £0.22 each
    £1.10
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £12.00/kg
    £3.30
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • Swizzels Mummy Mix 340g

    340g · £8.09/kg
    £2.75
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g

    191g · £20.16/kg
    £3.85
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £12.86/kg
    £1.35
  • Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g

    120g · £9.17/kg
    £1.10
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Swizzels Scrumptious Sweets 173G

    173g · £6.07/kg
    £0.45 off
    £1.05£1.50

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (21)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £30.00/L
    £6.00
  • Casillero del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml

    4pk · £3.50/L
    £1.15 off
    £3.50£4.65
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Corona Extra Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.70/L
    £8.85
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Cans 4 x 568ml

    4pk · £3.96/L
    £9.00
  • Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L
    £2 off
    £4.90£6.90
  • Sprite 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (28)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Treat Chocolate Mini Rolls

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op 4 Chocolate Brownies

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op Caramel Fudge Brownies

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    1pk · £1.40 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g

    180g · £6.11/kg
    £1.10
  • Co-op Chocolate Chunk Cookie Mix 285g

    285g · £9.65/kg
    £2.75
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Shades by Niko it's Cherry Cola Flavour Sweets 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (43)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £3.78/L
    £1 off
    £6.65£7.65
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.48/L
    £1.75 off
    £8.55£10.30
  • Corona Extra Bottles 10 x 330ml

    10pk · £5.64/L
    £18.60
  • Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.63/L
    £15.95
  • Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.33/L
    £14.65
  • Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml

    4pk · £4.80/L
    £8.45
  • Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £2.80/L
    £12.30
  • Madrí Excepcional Cans 10 x 440ml

    10pk · £4.09/L
    £18.00
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £4.40/L
    £1.25 off
    £7.75£9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml

    4pk · £6.59/L
    £8.70
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.94/kg
    £1.85
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Ground Black Pepper 25G

    25g · £60.00/kg
    £1.50

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (21)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Bananas

    5pk · £0.26 each
    £1.30
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Co-op Gift Bouquet

    1pk · £6.60 each
    £6.60
  • Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet

    1pk · £8.80 each
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Elegance Bouquet

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Stormhoek Moscato Rosé 75cl

    75cl · £10.60/L
    £7.95
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Treat Blondie

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g

    158g · £24.37/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80

Freezer Faves 🍨🍟

  • Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml

    6pk · £13.00/L
    3 for £7
    £3.90

Store Price Match 🥦

View all (40)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op All Butter Curved Croissants 194G

    194g · £8.51/kg
    £1.65
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op 2 White Baguettes 300g

    2pk · £0.78 each
    £1.55
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Heinz Nature Creamed Porridge 120G

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML

    200ml · £7.75/L
    £1.55
  • Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.25/kg
    £1.95
  • Cow & Gate 3 Toddler Milk from 1 Year 200ml

    200ml · £5.75/L
    £1.15

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Meat, Poultry, Fish
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Co-op - Sneinton Dale

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo