Chips, Fries & Potatoes
McCain Home Chips Extra Chunky 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30Tesco Finest Buttery Mashed potatoes 700g
700g · £4.93/kg£3.45McCain 8 Baked Jacket Potatoes 1.6kg
1kg · £7.75/kg£7.75Aunt Bessie's Mashed Potato 650G
650g · £6.15/kg£4.00Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardTesco Potato Waffles 12 Pack 680g
£1.95Pizza Company Seasoned Fries 300g
300g · £16.00/kg£4.80McCain Vibes Salt & Vinegar Hot Potato Snack 356g
356g · £10.39/kg£3.70£2.75 Clubcard (£7.72/kg)McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g
600g · £6.25/kg£3.75£3.25 Clubcard (£5.42/kg)McCain Air Fryer Quick & Crispy Potato Hash Brown Bites 600g
600g · £5.67/kg£3.40Tesco Steak Cut Chips 1.5kg
1kg · £2.85/kg£2.85MCCAIN NAKED OVEN CHIPS CRINKLE CUT 1.7KG
1kg · £4.85/kg£4.85McCain Vibes Texan BBQ Style Hot Potato Snack 356g
356g · £10.39/kg£3.70£2.75 Clubcard (£7.72/kg)McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G
800g · £6.06/kg£4.85£4.10 Clubcard (£5.13/kg)Tesco Mini Hash Brown Bites 700g
700g · £4.29/kg£3.00Tesco Potato Croquettes 700g
700g · £3.86/kg£2.70Tesco Finest British Chunky Oven Chips 1.2kg
1kg · £4.60/kg£4.60McCain Lightly Spiced Potato Wedges 650G
650g · £5.85/kg£3.80£3.05 Clubcard (£4.69/kg)McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg
1kg · £5.75/kg£5.75£5.15 Clubcard (£5.15/kg)McCain Home Chips Crinkle Cut 1.6kg
1kg · £5.40/kg£5.40McCain Home Chips Lighter Straight Cut 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30McCain Home Chips Crinkle Cut 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30£3.55 Clubcard (£3.55/kg)Tesco Breaded Onion Rings 750G
£3.60McCain Gastro Triple Cooked Chips 1.2kg
1.2kg · £5.38/kg£6.45Bannisters Farm 4 Cheese & Bacon Potato Skins 260G
260g · £8.85/kg£2.30TESCO CRINKLE CUT CHIPS 1.5KG
1kg · £2.85/kg£2.85McCain Potato Smiles 454G
454g · £7.82/kg£3.55Tesco Finest Triple Cooked Beef Basted Oven Chips 750g
750g · £5.47/kg£4.10Tesco Sweet Potato Oven Chips 500G
500g · £5.70/kg£2.85Tesco Curly Fries 700G
700g · £4.21/kg£2.95Tesco Hash Browns 750G
750g · £2.60/kg£1.95Tesco Potato Stars 500G
500g · £3.70/kg£1.85Tesco Spicy Potato Wedges 750G
£2.30McCain Skin on Fries 800G
800g · £6.13/kg£4.90Birds Eye 10 Potato Waffles 567G
567g · £5.11/kg£2.90Birds Eye 18 Potato Waffles 1.02Kg
1kg · £5.00/kg£5.00£4.20 Clubcard (£4.20/kg)Aunt Bessie's Mini Roast Potatoes 700g
£4.70Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g
600g · £5.42/kg£3.25£2.85 Clubcard (£4.75/kg)Aunt Bessie's Duck Fat Roast Potatoes 700G
700g · £8.29/kg£5.80Tesco Roast Potatoes 800G
800g · £2.13/kg£1.70Tesco Homestyle Straight Cut Oven Chips 950G
950g · £3.58/kg£3.40Tesco French Fries 1.5Kg
1kg · £2.85/kg£2.85Birds Eye Crispy Chips 900g
900g · £3.50/kg£3.15Tesco Super Crispy French Fries 900g
900g · £3.00/kg£2.70Tesco Finest 4 Potato Dauphinoise 480g
480g · £9.48/kg£4.55McCain Home Chips Straight Cut 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30McCain Quick Cook French Fries 750G
750g · £5.33/kg£4.00McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg£3.75McCain Crispy French Fries 1.4kg
1kg · £5.35/kg£5.35£4.80 Clubcard (£4.80/kg)McCain Potato Hash Browns 625G
625g · £5.84/kg£3.65View all (63)
Side Dishes
Aunt Bessie's Carrot & Swede Mash 500G
£4.30Tesco Frozen Mini Vegetable Spring Rolls 12 Pack 216g
£1.753 for 2 ClubcardBirds Eye Steam Fresh Malaysian Laksa Style Noodles 350g
350g · £11.57/kg£4.05Cathedral City Cauliflower Cheese 350g
350g · £13.14/kg£4.60itsu 12 king prawn gyoza dinner dumplings 234g
234g · £20.94/kg£4.90Tesco Cheese & Onion Rolls 25 Pack 375g
375g · £4.67/kg£1.753 for 2 ClubcardTESCO CAULIFLOWER CHEESE BAKE 680G
680g · £4.56/kg£3.10Aunt Bessie’s 10 Sage and Onion Stuffing Balls 260g
260g · £14.23/kg£3.70itsu 20 vegetable fusion gyoza dinner dumplings 270g
270g · £18.15/kg£4.90Tesco Breaded Garlic Mushrooms 400g
400g · £8.75/kg£3.50Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g
180g · £10.28/kg£1.853 for 2 Clubcarditsu 6 chicken soup dumplings 168g
168g · £20.83/kg£3.50itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g
240g · £20.42/kg£4.90itsu 4 hoisin duck jumbo spring roll 300g
300g · £15.17/kg£4.55Tesco Free From 12 Mozzarella Sticks 180g
180g · £22.50/kg£4.05itsu 12 sizzling pork gyoza dinner dumplings 240g
240g · £20.42/kg£4.90Tesco Onion Rings 200g
200g · £18.25/kg£3.65Tesco Duck Spring Rolls 14 Pack 252g
£3.003 for 2 ClubcardTesco 8 Green Jalapeno Peppers Bites 160G
160g · £10.94/kg£1.753 for 2 Clubcard
Frozen Vegetables
Tesco Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £2.20/kg£2.20Birds Eye Steamfresh 4 Super Sunshine Mixed Vegetables Steam Bags 540g
540g · £6.30/kg£3.40Birds Eye Steamfresh 4 Hearty Farmhouse Mixed Vegtables Steam Bags 540g
540g · £6.30/kg£3.40Tesco Chopped Parsley 50g
50g · £42.00/kg£2.10Birds Eye Garden Peas 800G
800g · £4.06/kg£3.25Birds Eye Garden Peas 1.2Kg
1kg · £5.30/kg£5.30Birds Eye Petits Pois 960G
960g · £5.47/kg£5.25Tesco Steam Bags Carrot, Broccoli & Corn 4 x 160g (640g)
4pk · £21.56/kg£3.45Birds Eye Country Mixed Vegetables 640G
640g · £6.41/kg£4.10Birds Eye Supersweet Sweetcorn 640G
640g · £6.56/kg£4.20Birds Eye Garden Peas & Sweetcorn 640G
640g · £6.56/kg£4.20Tesco Frozen Broccoli Florets 900G
900g · £1.72/kg£1.55Grower's Harvest Garden Peas 900G
900g · £1.78/kg£1.60Grower's Harvest Sweetcorn 907G
907g · £1.82/kg£1.65Tesco Cauliflower Rice 4 Pack 600G
600g · £5.75/kg£3.45Tesco Frozen Sliced Mushrooms 500G
500g · £2.20/kg£1.10Tesco Frozen Sliced Red Onions 500G
500g · £2.40/kg£1.20Tesco Winter Vegetables 480G
480g · £5.42/kg£2.60Tesco Sliced Mixed Frozen Peppers 500G
£1.20Tesco Casserole Vegetables 1Kg
1kg · £2.10/kg£2.10Tesco Frozen Diced Onions 500G
£1.20Tesco Mini Corn On The Cob 875G
875g · £2.11/kg£1.85Tesco Finest Green Vegetable Medley 600g
4pk · £23.00/kg£3.45Tesco Finest Roasting Root Vegetables with Beef Dripping Butter 500g
500g · £6.30/kg£3.15Tesco Sliced Carrots Peeled & Cut 1Kg
1kg · £1.20/kg£1.20Tesco Diced Swede 400g
400g · £2.75/kg£1.10Tesco Diced Swede and Carrot 600g
600g · £2.08/kg£1.25Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourites Mixed Vegetables Steam Bags 540g
540g · £6.30/kg£3.40Tesco Butternut Squash Chunks 500G
500g · £3.90/kg£1.95Tesco Garden Peas 1Kg
1kg · £2.10/kg£2.10Tesco Petits Pois 1Kg
1kg · £2.80/kg£2.80Tesco Soya Beans 600G
600g · £7.67/kg£4.60Tesco Baby Broad Beans 650G
650g · £4.00/kg£2.60Tesco Chopped Coriander 50g
50g · £42.00/kg£2.10Tesco Cauliflower Florets 900G
900g · £2.44/kg£2.20Tesco Chopped Basil 50g
50g · £42.00/kg£2.10Tesco Leaf Spinach 900G
900g · £2.56/kg£2.30Tesco Very Fine Whole Green Beans 900G
900g · £1.72/kg£1.55Tesco Mediterranean Style Roasting Vegetables 700G
700g · £6.93/kg£4.85Tesco Soffritto Mix 1kg
1kg · £3.05/kg£3.05Tesco Farmhouse Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £2.20/kg£2.20Lockwoods Mushy Peas 1Kg
1kg · £2.40/kg£2.40Tesco Supersweet Sweetcorn 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Birds Eye Steamfresh 2 Green Vegetable Medley Steam Bags 300g
300g · £11.50/kg£3.45Tesco Broccoli & Cauliflower Floret Mix 900G
900g · £2.33/kg£2.10Tesco Shredded Savoy Cabbage 750G
750g · £3.20/kg£2.40Tesco Finest British Petits Pois 750G
750g · £4.53/kg£3.40Tesco Frozen Button Brussels Sprouts 1Kg
1kg · £1.90/kg£1.90Tesco Frozen Sweet Potato Chunks 600G
600g · £3.67/kg£2.20Growers Harvest Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £1.25/kg£1.25
Pizza
TESCO STONEBAKED DOUBLE PEPPERONI PIZZA 330g
330g · £6.97/kg£2.30TESCO STONEBAKED BBQ MEAT FEAST PIZZA 340G
340g · £6.76/kg£2.30Tesco Deep Pan Cheese Pizza 386G
386g · £6.09/kg£2.35Pizza Express The Big Night In Margherita Feast 550g
550g · £14.64/kg£8.052 for £10 ClubcardPizza Express The Big Night In American Feast 555g
555g · £14.50/kg£8.052 for £10 ClubcardTESCO TAKEAWAY AMERICAN HOT CHILLI CHEESE STUFFED CRUST PIZZA 505G
505g · £9.11/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.43/kg)Hearty Food Co. 4 Mini Cheese And Tomato Pizzas 356g
356g · £7.87/kg£2.80Crosta & Mollica Pizzeria Margherita Pizza 403G
403g · £18.98/kg£7.65Chicago Town Deep Dish Pepperoni Pizzas 2 X 155G
2pk · £10.65/kg£1.65Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G
630g · £10.56/kg£6.65£4.65 Clubcard (£7.38/kg)Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G
645g · £10.31/kg£6.65£4.65 Clubcard (£7.21/kg)Chicago Town Deep Dish Four Cheese Pizzas 2 X 148G
2pk · £11.15/kg£1.65Chicago Town Tiger Crust Pizza - Double Pepperoni 320g
320g · £16.56/kg£5.30£3.45 Clubcard (£10.78/kg)Chicago Town Tiger Crust Pizza - Cheese Medley 305g
305g · £17.38/kg£5.30£3.45 Clubcard (£11.31/kg)Tesco Stonebaked Sweet Chilli Chicken Pizza 330g
330g · £6.97/kg£2.30Dr. Oetker Ristorante Pizza - Funghi 365g
365g · £11.51/kg£4.20Chicago Town Tiger Crust Pizza - Bacon, Ham & Pineapple 380g
380g · £12.76/kg£4.85£3.45 Clubcard (£9.08/kg)Tesco Finest Goat's Cheese & Caramelized Onion Pizza 440g
440g · £11.82/kg£5.20The Pizza Company BBQ Chicken & Bacon Bonanza Pizza 550g
550g · £13.36/kg£7.35Goodfella's New York Style Ultimate Four Cheese Pizza 534g
534g · £10.96/kg£5.85Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni Pizza 532g
532g · £11.00/kg£5.85Dr. Oetker Ristorante Pizza Hawaii 355G
355g · £11.83/kg£4.20Crosta & Mollica Stromboli Spicy Salami Pizza 447G
447g · £17.11/kg£7.65Tesco Finest Margherita Pizza 420g
420g · £12.38/kg£5.20Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g
472g · £9.75/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.94/kg)Tesco Stonebaked BBQ Chicken and Bacon Pizza 335g
335g · £6.87/kg£2.30Tesco Four Cheese Stonebaked Pizza 330g
330g · £6.97/kg£2.30Tesco Stuffed Crust Cheese Pizza 431G
431g · £9.98/kg£4.30£3.75 Clubcard (£8.70/kg)Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni Pesto 360g
360g · £11.67/kg£4.20Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314G
314g · £4.30/kg£1.35Tesco Stonebaked Ham and Pineapple Pizza 355g
355g · £12.68/kg£4.50Tesco Stonebaked Meat Feast Pizza 344g
344g · £13.08/kg£4.50Tesco The Big Cheeseburger Pizza 415g
415g · £13.73/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.29/kg)Tesco Salt & Pepper Chicken Pizza 423g
423g · £13.48/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.06/kg)Tesco Finest Margherita Fior Di Latte Wood Fired Pizza 440g
440g · £14.77/kg£6.50Dr. Oetker Ristorante Gluten Free Mozzarella Pizza 370g
370g · £12.03/kg£4.45Tesco Deep Pan Pepperoni Pizza 379g
379g · £6.20/kg£2.35Tesco Stonebaked Vegetable Pizza 380g
380g · £6.05/kg£2.30Crosta Mollica Siciliana Sourdough Pizza 405g
405g · £16.79/kg£6.80Crosta & Mollica Margherita Pizzetta 2 x 218g
2pk · £33.26/kg£7.25Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G
335g · £12.54/kg£4.20Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g
320g · £13.13/kg£4.20TESCO FREE FROM MARGHERITA PIZZA 320g
320g · £11.72/kg£3.75White Rabbit Chicken & Chorizo Gluten Free Sourdough Romana Pizza 380g
380g · £16.71/kg£6.35£4.85 Clubcard (£12.76/kg)Goodfella's Gluten Free Margherita Pizza 328G
328g · £16.16/kg£5.30Tesco Takeaway The Big Cheeseburger Classic Crust Pizza 476g
476g · £9.66/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.88/kg)Tesco Finest Salami 'Nduja with hot Honey Sauce Pizza 440g
440g · £11.82/kg£5.20Tesco Takeaway Absolute Banger Stuffed Crust Pizza 471g
471g · £9.77/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.96/kg)TESCO FREE FROM PEPPERONI PIZZA 340g
340g · £11.03/kg£3.75Goodfella's Gluten Free Pepperoni Pizza 317g
317g · £16.72/kg£5.30View all (65)
Ready Meals
The Gym Kitchen Salt & Pepper Chicken 550g
550g · £7.73/kg£4.25£3.75 Clubcard (£6.82/kg)Tesco Macaroni Cheese 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Chicken in black bean sauce & egg rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Cottage Pie 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Classic Chicken Dinner 400G
400g · £8.75/kg£3.50Tesco Roast Beef Dinner 400G
400g · £8.75/kg£3.50itsu hoisin duck 8 bao buns 256g
256g · £17.77/kg£4.55itsu teriyaki chicken 8 bao buns 256g
256g · £17.77/kg£4.55Tesco Beef Lasagne 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Italian Style Pork & Beef Meatballs 700g
700g · £10.57/kg£7.40£6.40 Clubcard (£9.14/kg)Kitchen Joy Thai Green Chicken Lemongrass & Coconut Curry with Jasmine Rice 350g
350g · £9.71/kg£3.40£2.65 Clubcard (£7.57/kg)Tesco All Day Breakfast 350G
350g · £10.00/kg£3.50Acre Lane 2 Lamb Shanks In Mint Gravy 800G
800g · £14.38/kg£11.50Tesco Sweet & Sour Chicken with Egg Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Lamb Moussaka 400g
400g · £10.75/kg£4.30Kitchen Joy Chicken Panang Rich Coconut & Lime Curry with Jasmine Rice 350g
350g · £9.71/kg£3.40£2.65 Clubcard (£7.57/kg)Kitchen Joy Spicy Sesame Chicken Aromatic Chilli with Noodles 320g
320g · £10.63/kg£3.40£2.65 Clubcard (£8.28/kg)TESCO FREE FROM BEEF LASAGNE 350g
350g · £14.00/kg£4.90Kitchen Joy Tom Yum Chicken in a Coconut & Lemongrass Sauce with Noodles 320g
320g · £10.63/kg£3.40£2.65 Clubcard (£8.28/kg)Youngs Admirals Pie 300G
300g · £12.17/kg£3.65Tesco Chicken Arrabbiata 400g
400g · £9.88/kg£3.95Youngs Fishermans Pie 300G
300g · £12.17/kg£3.65Tesco Spaghetti Carbonara 400g
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Chicken Tikka Masala with Spiced Basmati Rice 400g
400g · £10.75/kg£4.30Tesco Macaroni Cheese 400g
400g · £7.00/kg£2.80Hearty Food Co Cheese & Tomato Pasta 400G
400g · £3.13/kg£1.25Hearty Food Co Mac 'N' Cheese 400G
400g · £3.13/kg£1.25Tesco Butter Chicken With Pilau Rice 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Fish Pie 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco King Prawns & Scallops In Prosecco Sauce 200G
£7.10Tesco Spicy Fajita Chicken with Spicy Rice 400g
400g · £5.75/kg£2.30Tesco Mushroom Stroganoff 400g
400g · £7.00/kg£2.80Aunt Bessie's Toad In The Hole Ready Meal 190g
£2.20Aunt Bessie's Vegetarian Toad in the Hole Ready Meal 190g
£2.90Tesco Chicken Tikka Masala Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Chicken Chow Mein 375G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Youngs 4 Fish Steaks And Butter Sauce 560G
560g · £12.95/kg£7.25Hearty Food Co. Chicken Curry With Rice 400G
400g · £3.13/kg£1.25Mr. Brain's 6 Pork Faggots 656G
656g · £2.59/kg£1.70Hearty Food Co. Spaghetti Bolognese 400G
400g · £3.13/kg£1.25Aunt Bessie's 8 Dumplings 390g
£3.45Zizzi Chorizo Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.00/kg£4.00Tesco Chinese Style Chicken Curry & Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)The Gym Kitchen Meat Feast Pasta 400g
400g · £9.75/kg£3.90Birds Eye Steamfresh 2 Golden Rice Steam Bags 380g
380g · £9.08/kg£3.45Tesco Finest Medley of Mushrooms & Chicken Risotto 400g
400g · £10.75/kg£4.30TESCO Minced Beef & Onion 600g
600g · £8.67/kg£5.20Birds Eye Steamfresh Creamy Cheese Vegetable Pasta Meal for 1 400g
400g · £11.63/kg£4.65Birds Eye Steamfresh Mushroom Tagliatelle with a Creamy Sauce Meal for 1 400g
400g · £11.63/kg£4.65View all (70)
Garlic Bread
Tesco 10 Garlic Bread Slices 260G
260g · £5.00/kg£1.30White Rabbit Gluten Free Sourdough Doughballs with Roasted Garlic Butter 8 Pack 140g
140g · £26.43/kg£3.70Hearty Food Co. 2 Garlic Baguettes 338G
338g · £3.70/kg£1.25
Meat & Poultry
Tesco 10 Satay Chicken Skewers 180g
180g · £14.72/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Zingy Chicken Strips 400g
400g · £13.50/kg£5.40Birds Eye Chicken Shop Korean Style Chicken Tenders 300g
300g · £20.17/kg£6.05Birds Eye Chicken Shop Sweet Chilli Chicken Tenders 300g
300g · £20.17/kg£6.05Birds Eye 4 Minted Lamb Grill Steaks 300g
300g · £25.83/kg£7.75Tesco 4 Double Cheeseburgers 568g
568g · £12.59/kg£7.15Birds Eye 4 Classic Beef Quarter Pounder Burgers with Onion 454g
454g · £19.82/kg£9.00Tesco 25 Boneless Chicken Selection 560G
560g · £6.25/kg£3.503 for 2 ClubcardTesco Chicken Drumsticks 1.5Kg
1kg · £6.75/kg£6.75Birds Eye Teriyaki Marinated Chicken Thigh Fillets 250g
250g · £23.20/kg£5.80Tesco Extra Tasty 2 Chicken Breast Fillets Burger 210g
210g · £17.62/kg£3.70£3.20 Clubcard (£15.24/kg)Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
£4.20Richmond Thick Frozen Pork Sausages 12 Pack 516g
516g · £6.59/kg£3.40Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g
860g · £4.88/kg£4.20£3.30 Clubcard (£3.84/kg)Birds Eye Chicken Shop Honey Chipotle BBQ Chicken Wings 385g
385g · £14.29/kg£5.50Tesco Breaded 4 Cheese & Bacon Chicken Kievs 500g
500g · £7.80/kg£3.90Tesco 10% Fat Beef Mince 500g
500g · £13.80/kg£6.90The Gym Kitchen High Protein Chicken Nuggets 400g
400g · £15.88/kg£6.35£5.70 Clubcard (£14.25/kg)Tesco Pork & Herb Sausage Patties 6 Pack 342g
342g · £8.63/kg£2.95Tesco Buttermilk Chicken Fillets 350g
350g · £14.57/kg£5.10Tesco 20 Pigs In Blankets 400G
400g · £15.75/kg£6.30Tesco 56 Pork Cocktail Sausages 672G
672g · £6.47/kg£4.35Tesco Finest Wild Garlic & Herb Kievs 350g
350g · £15.86/kg£5.55Tesco Free From Breaded Chicken Goujons 300G
300g · £14.83/kg£4.45Tesco 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £17.50/kg£8.75Tesco Finest 4 Beef Burgers 454G
454g · £13.77/kg£6.25Tesco Beef Burgers 8 Pack 454G
454g · £11.45/kg£5.20Birds Eye 10 Breaded Chicken Fingers 250g
250g · £14.20/kg£3.55Tesco Bangers & Mash Pork Sausage 400g
400g · £5.75/kg£2.30Tesco Breaded 4 Garlic Chicken Kievs 500g
£3.90Birds Eye Crispy Chicken in Tempura Batter 510g
510g · £15.29/kg£7.80£5.80 Clubcard (£11.37/kg)Birds Eye 6 Original Chicken Breast Steaks 510g
510g · £15.29/kg£7.80£5.80 Clubcard (£11.37/kg)Birds Eye 6 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 540g
540g · £14.44/kg£7.80£5.80 Clubcard (£10.74/kg)Birds Eye 6 Sweet & Sticky Bbq Chicken Chargrills 522G
522g · £14.94/kg£7.80£5.80 Clubcard (£11.11/kg)Birds Eye Classic 4 Beef Burgers with Onion 227g
227g · £28.41/kg£6.45Tesco 16 Pork Sausages 720g
720g · £3.61/kg£2.60Birds Eye Chicken Shop 2 Ultimate Breaded Chicken Fillet Burgers 227g
227g · £25.55/kg£5.80Birds Eye Chicken Shop Sizzler Fillet Burgers 227g
227g · £25.55/kg£5.80Tesco Crispy Buttermilk Chicken Strips 200g
200g · £15.00/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Breaded Chicken Strips 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.85 Clubcard (£12.13/kg)Tesco 4 Quarter Pounder Chicken Burger 454G
454g · £11.56/kg£5.25£4.70 Clubcard (£10.35/kg)Tesco Southern Fried 2 Chicken Breast Fillet Burgers 210g
210g · £17.62/kg£3.70£3.20 Clubcard (£15.24/kg)Tesco Salt & Chilli Chicken Strips 400g
400g · £13.50/kg£5.40Tesco Finest Korean Tenders with Gochujang Sauce 350g
350g · £15.86/kg£5.55Smorgasbord The Original Swedish Meatballs 1Kg
1kg · £8.05/kg£8.05Richmond Skinless Sausages 16 Pack 426G
426g · £7.98/kg£3.40£3.00 Clubcard (£7.04/kg)Butchers Choice 8 Burgers 397G
397g · £8.06/kg£3.20Tesco British Chicken Thighs 1.5kg
1kg · £7.75/kg£7.75£6.30 Clubcard (£6.30/kg)Tesco Three Bird Roast with Pork, Sage and Onion Stuffing 1.2kg
1kg · £21.30/kg£21.30Tesco Chicken Breast Fillet 1Kg
1kg · £8.10/kg£8.10View all (103)
Seafood
Tesco Lightly Dusted Plaice Fillets 260g
260g · £25.38/kg£6.60Tesco Lightly Dusted Cod Fillets 250g
250g · £27.40/kg£6.85Birds Eye 20 Omega 3 Breaded Fish Fingers 560g
560g · £10.00/kg£5.60£4.85 Clubcard (£8.66/kg)Tesco 4 Breaded Cod Fillets 500G
£5.10Tesco Smoked Haddock Fillets 360G
360g · £22.78/kg£8.20Tesco Cod Fish Fingers 10 Pack 300G
300g · £8.17/kg£2.45Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardYoung's Omega 3 Fish Cakes 4 Pack 200g
200g · £10.25/kg£2.05Birds Eye 8 Breaded Haddock Fish Fingers 240g
240g · £22.08/kg£5.30£4.55 Clubcard (£18.96/kg)Birds Eye 26 Breaded Cod Fish Fingers 780g
780g · £14.10/kg£11.00Tesco 12 Frozen Hot & Spicy Prawns 132G
132g · £18.94/kg£2.503 for 2 ClubcardBirds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g
£2.40Tesco Wild Salmon Fillets 500G
500g · £17.70/kg£8.85Tesco Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 300g
300g · £5.17/kg£1.55Hearty Food Co 4 Battered White Fish Fillets 400G
400g · £7.13/kg£2.85Tesco Finest Jumbo Raw King Prawns 240g
240g · £28.13/kg£6.75Youngs Flipper Dippers 10 Pack 250G
£2.60£1.85 ClubcardTesco Wholetail Breaded Scampi 280G
280g · £16.96/kg£4.75Youngs Chip Shop Cod Fillets 400g
400g · £24.63/kg£9.85£6.95 Clubcard (£17.38/kg)Young's Gastro Signature Breaded Smoked Alaska Pollock, Mozzarella & Cheddar 4 Fish Cakes 400g
400g · £17.00/kg£6.80Young's Chip Shop 4 Haddock Fillets 400g
400g · £24.63/kg£9.85TESCO 4 SMOKED BASA FILLETS 400G
400kg · £0.02/kg£6.35TESCO SOUTHERN FRIED FISH BITES 250G
250g · £11.40/kg£2.85Youngs Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets
400g · £17.25/kg£6.90£4.15 Clubcard (£10.38/kg)Youngs Calamari 250G
250g · £21.60/kg£5.40Tesco Cooked & Peeled Prawns 300G
300g · £20.83/kg£6.25Tesco Finest Crisp & Herby Wild Garlic Haddock Kiev
380g · £26.05/kg£9.90Youngs Scampi 220G
220g · £25.91/kg£5.70£4.55 Clubcard (£20.68/kg)Birds Eye 6 Chunky Battered Fish Fingers 360g
360g · £14.72/kg£5.30£4.55 Clubcard (£12.64/kg)Tesco Omega 3 Fish Fingers 30 Pack 900g
900g · £4.83/kg£4.35Tesco 2 Breaded Plaice Fillets 250g
250g · £17.40/kg£4.35Tesco 4 Wild Salmon Fillets 330G
330g · £16.82/kg£5.55Birds Eye 8 Crispy Battered Fish Finger 224g
224g · £10.94/kg£2.45Tesco Finest 6 Chunky Cod Fillets Fish Fingers 400G
400g · £16.88/kg£6.75Tesco Cooked King Prawns 170G
170g · £23.53/kg£4.00Young's 4 Jumbo Chip Shop Fish Finger 320g
320g · £14.22/kg£4.55£3.55 Clubcard (£11.09/kg)Whitby Seafoods Scampi 370G
370g · £15.00/kg£5.55£3.50 Clubcard (£9.46/kg)Birds Eye 2 Breaded Fish Fillets 200G
£3.60Birds Eye 4 Battered Fish Fillets 400G
£5.45Young's 4 Fish Steaks In A Parsley Sce 560g
560g · £13.93/kg£7.80Whitby Seafoods Wholetail Scampi - Gluten Free 200g
200g · £27.00/kg£5.40Hearty Food Co 4 Breaded White Fish Fillets 400G
400g · £7.13/kg£2.85Tesco Finest 2 Whole Raw Lobster Tails 220G
220g · £87.27/kg£19.20Tesco Breaded Chunky Haddock Fillets 350g
350g · £18.00/kg£6.30Hearty Food Co Fish Fingers 10 Pack 250g
250g · £4.40/kg£1.10Youngs Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230G
230g · £33.70/kg£7.75Youngs Gastro Signature Breaded Lemon & Pepper 2 Fish Fillets 270G
270g · £27.41/kg£7.40Youngs Gastro 2 Tempura Battered Fish Fillets 270G
270g · £27.41/kg£7.40Young's Chip Shop Extra Large Beer Batter Fish Fillets 300g
300g · £20.50/kg£6.15£3.65 Clubcard (£12.17/kg)View all (77)
Frozen Fruit
Tesco Perfectly Imperfect Frozen Mixed Berries 1kg
1kg · £4.25/kg£4.25Tesco Strawberries & Blueberries 400G
400g · £9.00/kg£3.60Tesco Frozen Cranberries 400G
400g · £9.00/kg£3.60Tesco Frozen Mango Chunks 500G
£3.60TESCO SUMMER FRUITS MIX 500g
500g · £7.80/kg£3.90Tesco Raspberries 300G
300g · £12.00/kg£3.60Pret A Manger Tropical Peach Smoothie Mix 400g
400g · £11.63/kg£4.65£4.15 Clubcard (£10.38/kg)Tesco Exotic Fruit Mix 450G
450g · £8.00/kg£3.60FRUIT RIOT SOUR GRAPES Mix Candy 200G
200g · £40.50/kg£8.10Tesco Frozen Pineapple Chunks 450G
450g · £8.00/kg£3.60Tesco Breakfast Fruit Topper 350g
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Blackberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Blueberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Pitted Sweet Cherries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Frozen Whole Strawberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Berry Smoothie Mix 500G
500g · £8.50/kg£4.25Tesco Frozen Strawberry & Banana Smoothie Mix 500G
500g · £8.50/kg£4.25
Meat Alternatives
Tesco Plant Chef Meat Free Mince 454G
454g · £4.30/kg£1.95Quorn 2 Garlic And Mushroom Escalopes 240G
240g · £15.83/kg£3.803 for 2 ClubcardLinda McCartney 6 Vegan Sausages 270g
270g · £10.93/kg£2.95Linda McCartney 6 Vegan Red Onion & Rosemary Sausages 270g
270g · £10.93/kg£2.95Quorn Takeaway Quarter Pounder Burgers 227g
227g · £15.86/kg£3.603 for 2 ClubcardTesco Vegetarian 2 Pesto, Vegetable & Mozzarella Melts 280G
280g · £9.64/kg£2.70Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G
300g · £11.33/kg£3.403 for 2 ClubcardTesco Plant Chef 4 Vegetable Burgers 454G
454g · £3.63/kg£1.65Quorn Takeaway Salt & Pepper Tenders 240g
240g · £15.42/kg£3.703 for 2 ClubcardTesco 4 Vegetarian Cauliflower Cheese Grills 397G
£2.60Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G
£3.20Linda McCartney's 2 Vegetarian 1/4 lb Burgers 227g
227g · £14.10/kg£3.20Tesco 2 Vegetarian Cheese & Onion Crisp Bakes 240G
240g · £11.25/kg£2.70Quorn Crispy Fillets 2 200g
£3.753 for 2 ClubcardQuorn Mince 300G
300g · £11.33/kg£3.40£2.05 Clubcard (£6.83/kg)Quorn Southern Fried Bites 300G
300g · £11.67/kg£3.503 for 2 ClubcardLinda Mccartneys Vegemince 500G
500g · £8.20/kg£4.10Quorn Swedish Style Balls 300G
£3.503 for 2 ClubcardBirds Eye 10 Green Cuisine Vegan Veggie Fingers 284g
284g · £8.63/kg£2.45Quorn Vegan Pieces 280G
280g · £8.57/kg£2.40Quorn Mince 630g
630g · £6.75/kg£4.25Quorn Pieces 630g
630g · £6.75/kg£4.25Quorn 30 Crispy Nuggets 594g
594g · £7.15/kg£4.25Quorn Vegetarian Roast 400g
400g · £11.38/kg£4.55Quorn Takeaway Hot & Spicy Bites 245g
245g · £16.94/kg£4.153 for 2 ClubcardRichmond Vegan No Chicken Pieces Roast Flavoured 220G
220g · £16.82/kg£3.70Richmond 8 Meat Free Vegan Sausages 304G
304g · £8.55/kg£2.60Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 2 Pack 240g
£3.453 for 2 ClubcardThis Isn't Chicken Lightly Seasoned Pieces 250G
250g · £15.40/kg£3.85Tesco Plant Chef 4 Spicy Bean Burgers 454G
454g · £3.63/kg£1.65Quorn Fillets 312G
£2.40Quorn 4 Southern Fried Burgers 252g
252g · £14.88/kg£3.753 for 2 Clubcard
Savoury Pastries
Genius Gluten Free Steak Pies 2 Pack 320G
320g · £14.06/kg£4.50£4.00 Clubcard (£12.50/kg)Linda Mccartneys 6 Vegetarian Sausages Rolls 342G
342g · £10.82/kg£3.70Birds Eye 4 Shortcrust Chicken Pies 620G
£5.55£4.75 ClubcardGreggs 4 Sausage Rolls 427g
427g · £10.42/kg£4.45Greggs 2 Steak Bakes 280g
280g · £16.79/kg£4.70Greggs 2 Cheese & Onion Bakes 288g
288g · £16.32/kg£4.70Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g
308g · £15.26/kg£4.70£3.75 Clubcard (£12.18/kg)Greggs 2 Chicken Bakes 306g
306g · £15.36/kg£4.70Greggs 16 Mini Sausage Rolls 433g
433g · £8.08/kg£3.50Greggs 12 Mini Steak Rolls 360g
360g · £9.72/kg£3.50GREGGS 16 Mini Cheese & Onion Rolls 480g
480g · £7.29/kg£3.50Greggs 4 Vegan Sausage Rolls 420g
420g · £10.24/kg£4.30Tesco Plant Chef Meat Free Sausage Rolls 600G
600g · £6.50/kg£3.90Linda McCartney's 2 Vegetarian Country Pies 380g
380g · £9.08/kg£3.45Tesco 2 Steak Bakes 280g
280g · £6.25/kg£1.75Tesco Hearty Foods 2 Sausage & Bean Bake 308g
308g · £5.19/kg£1.60Tesco Sausage Rolls 50 Pack 750g
750g · £2.33/kg£1.753 for 2 ClubcardTesco 10 Meat Free Mini Pasties 280g
280g · £8.93/kg£2.503 for 2 ClubcardHearty Food Co. 4 Chicken & Veg Pies 568g
568g · £5.02/kg£2.85
Desserts & Sweet Pastries
Tesco Finest Toffee Pecan Roulade 420g
£7.40Gu Double Sea Salted Caramel Frozen Dessert 2x85g
2pk · £50.59/kg£4.30£3.30 Clubcard (£38.82/kg)Tesco Banoffee Pie 500G
£3.70Tesco 4 Almond Croissants 322G
322g · £10.87/kg£3.50Tesco Strawberry Gateau Bar 400G
400g · £8.25/kg£3.30Tesco Confetti Trifle Cake 420g
420g · £9.40/kg£3.95Pret A Manger 6 Chocolate Filled Croissants 420G
420g · £13.45/kg£5.65£5.00 Clubcard (£11.90/kg)Pret 6 All Butter Croissants 330g
330g · £16.06/kg£5.30£4.35 Clubcard (£13.18/kg)Magnum Bonbon Cherry & Milk Chocolate Ice Cream Frozen Snack 204ml
£5.95English Cheesecake Company Mint Chocolate Chip Cheesecake Bites 6 x 35g
6pk · £128.57/kg£4.50Tesco Apple Strudel 600G
600g · £4.08/kg£2.45Tesco Finest 2 Apple Tarts 240g
240g · £20.63/kg£4.95trüfrü Raspberries In White & Milk Chocolate 200g
200g · £34.50/kg£6.90Tesco Strawberry Cheesecake 500G
£3.30Tesco Jam Roly Poly 280g
280g · £8.75/kg£2.45Tesco Apple Tart 450g
450g · £8.44/kg£3.80Tesco Hot Chocolate Fudge Cake 450G
£3.00Tesco Double Chocolate Gateau 600G
£3.75FRUIT RIOT SOUR MANGO MIX CANDY 200G
200g · £40.50/kg£8.10Tesco Black Forest Gateau 630G
630g · £5.95/kg£3.75Tesco Millionaires Cheesecake 450g
450g · £7.33/kg£3.30Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml
£5.55£3.80 Clubcardtrüfrü Strawberry White & Milk Chocolate 200g
200g · £34.50/kg£6.90Tesco New York Cheesecake 450G
£3.30Daim Chocolate Cake with Crunchy Caramel 400g
£5.10Tesco Mixed Fruit Soaked In Brandy 800G
800g · £8.25/kg£6.60Tesco Free From 4 Chocolate Eclairs 100g
100g · £31.50/kg£3.15Ms Molly's Strawberry Swirl Cheesecake 375G
375g · £2.93/kg£1.10Ms Molly's Lemon Swirl Cheesecake 375G
375g · £2.93/kg£1.10Tesco Finest Lemon Meringue Cheesecake 558g
558g · £13.62/kg£7.60Tesco 4 Cinnamon Swirls 345G
345g · £10.14/kg£3.50Tesco Lemon Meringue Pie 475G
£3.70Tesco Raspberry & White Chocolate Cheesecake 455g
455g · £7.25/kg£3.30Tesco Apple & Pear Pie 520g
520g · £5.67/kg£2.95Magnum Bonbon White Chocolate & Cookies Ice Cream Frozen Snack 204ml
£5.95
Bread & Pastry Sheets
Tesco Savoury and Crumbly Shortcrust Pastry 475g.
475g · £4.63/kg£2.20Tesco Savoury & Crumbly Shortcrust Pastry 320g
320g · £4.22/kg£1.35Jus-Rol Ready Rolled Puff Pastry Sheets 2 Pack 640g
2pk · £10.63/kg£3.40Jus Rol Vol au Vents Medium 313G
313g · £11.50/kg£3.60
Ice
The Ice Co. Premium Ice Cubes 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60The Ice Co. Ice Cubes 2Kg
2kg · £0.80/kg£1.60