Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £36.93/kg
    £3.25
    £1.75 Nectar Price (£19.89/kg)
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • M&M's Multipack Crispy Chocolate Santa 5 x 29g

    5pk · £23.10/kg
    £3.35
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Puds Egg 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate

    34g · £25.37/kg
    £0.85
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £28.81/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £38.98/kg
    £2.30
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 290g

    290g · £24.66/kg
    £7.15
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £48.17/kg
    £14.45
  • Monty Bojangles Chocolatey Truffles

    135g · £41.85/kg
    £5.65
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Thorntons Classic 262g

    262g · £46.56/kg
    £12.20
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £46.74/kg
    £15.75
  • Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g

    230g · £41.52/kg
    £9.55
  • Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g

    180g · £48.33/kg
    £8.70
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £18.17/kg
    £5.45
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £47.75/kg
    £9.55
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £25.83/kg
    £7.75
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g · £55.52/kg
    £9.55
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g

    110g · £35.91/kg
    £3.95
  • Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g

    69g · £21.74/kg
    £1.50

Chocolate Bars

  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Tony's Chocolonely Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate With Pecan, Caramel and Biscuit Pieces 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Kinder Medium Chocolate Multipack Bars 2 x 21g (42g)

    2pk · £22.62/kg
    £0.95
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat Gifting Bar 340g

    340g · £25.74/kg
    £8.75
  • Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g

    135g · £23.70/kg
    £3.20
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Gift Bar 345 g

    345g · £21.45/kg
    £7.40
  • Milkybar 90g

    90g · £28.89/kg
    £2.60
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g

    69g · £23.19/kg
    £1.60
  • Ritter Sport Praline 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar Single 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Cadbury Twirl Chocolate Bar Single 43g

    43g · £25.58/kg
    £1.10
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g

    36g · £29.17/kg
    £1.05
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 42g

    42g · £30.95/kg
    £1.30
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Milkybar 25g

    25g · £44.00/kg
    £1.10
  • Yorkie Duo Original 72g

    72g · £20.14/kg
    £1.45
  • Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 g

    43g · £25.58/kg
    £1.10
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Ferrero Rocher Milk Hazelnut 90g

    90g · £39.44/kg
    £3.55
  • Cadbury Marvellous Creations Jelly Popping Candy Shells 47g

    47g · £23.40/kg
    £1.10
  • Nomo Crispy Mo Creamy Choc with Crispy Pieces 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
  • Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g

    3pk · £23.26/kg
    £3.00
  • Kinder Medium Chocolate Bars 6 x 21g (126g)

    6pk · £18.25/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Picnic 4 x 38g Chocolate Bar

    152g · £16.45/kg
    £2.50
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 33.5g Chocolate Bar

    134g · £18.66/kg
    £2.50
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £20.63/kg
    £3.30
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £5.16/kg
    £3.30
  • Cadbury Wispa 4 x 27.75g Chocolate Bar

    112g · £22.32/kg
    £2.50
  • Kitkat Milk Chocolate 166g

    41pk · £17.99/kg
    £2.95
  • Cadbury Crunchie 4 x 32g Chocolate Bar

    128g · £19.53/kg
    £2.50
  • View all (64)

Chocolate Pouches & Bags

  • Milkybar 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g

    107g · £22.90/kg
    £2.45
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch

    270g · £25.19/kg
    £6.80
  • M&M's Crispy More to Share Chocolate Bag 187g

    187g · £26.47/kg
    £4.95
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • Munchies 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £25.34/kg
    £5.65
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    4pk · £17.73/kg
    £2.95
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g

    158g · £27.85/kg
    £4.40
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £29.19/kg
    £9.05
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs

    20pk · £19.27/kg
    £6.90

Sweets

  • Sesame Snaps 4 x 30g (120g)

    4pk · £13.75/kg
    £1.65
  • Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Balla Bites Zing 140g

    140g · £9.64/kg
    £1.35
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g

    140g · £10.00/kg
    £1.40
  • Sour Patch Kids Original Candy 120g

    120g · £15.42/kg
    £1.85
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • HARIBO Limited Edition Merry-Mix 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g

    130g · £10.38/kg
    £1.35
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Rowntree's Mango Flavour Lollies 130g

    130g · £10.38/kg
    £0.15 off
    £1.35£1.50
  • Sour Patch Kids Peach Candy 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
  • HARIBO Starmix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Sour Sparks 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Strawberry Pencils 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £9.69/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Monster Islands Fizzy Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Tropi-Slices 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • Werther's Original Sugar Free Butter Candies 80g

    80g · £22.50/kg
    £1.80
  • HARIBO Fruitilicious 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £10.29/kg
    £1.40
  • Nerds Berries Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 113g

    113g · £21.24/kg
    £2.40
  • HARIBO Zingfest 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Butter Mintoes 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
  • Haribo Funtasia 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Mentos Fruit 38g

    38g · £25.00/kg
    £0.95

Chewing Gum & Mints

  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces

    50pk · £1.00/kg
    £1.75
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g

    70g · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra ICE Peppermint Sugar Free Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces

    5pk · £9.43/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Multipack 5x10 Pieces

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra Refreshers Peppermint Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces

    7pk · £30.36/kg
    £0.85
  • Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    30pk · £2.14/kg
    £0.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Cherry 50 Pieces 97g

    97g · £29.90/kg
    £2.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Tropical 50 Pieces 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Polo Original 34g

    34g · £32.35/kg
    £1.10
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £47.66/kg
    £3.05

Offers

  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Rowntree's Mango Flavour Lollies 130g

    130g · £10.38/kg
    £0.15 off
    £1.35£1.50
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo