Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Sainsbury's Sourdough Medium Sliced White Bread, Taste the Difference 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Soft Multiseed Farmhouse Thick Sliced Wholemeal Bread, Taste the Difference 800g

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • Warburtons Gluten Free Soft Seeded 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80

Croissants & Breakfast

  • Sainsbury's Croissants x6 240g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Pains Au Chocolat x6 270g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Chocolate Filled Crepes x6

    6pk · £0.47 each
    £2.80
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Sainsbury's Milk Chocolate Chip Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Sainsbury's Butter Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Waffle Amour 5 Sugar Waffles 5 x 55g (275g)

    5pk · £8.91/kg
    £2.45
  • Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g

    8pk · £13.48/kg
    £3.10
  • Daelmans Minis Caramel Stroopwafels 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10

Buns & Rolls

  • New York Bakery Original 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £1.45

Wraps, Pittas & Naans

  • Sainsbury's 8 Plain Tortilla Wraps 496g

    8pk · £3.33/kg
    £1.65
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g

    326g · £7.67/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 6 Plain Folded Flatbreads

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Elephant Atta 8 Chapattis 360g

    360g · £6.25/kg
    £2.25
  • Sainsbury's 4 Garlic & Coriander Mini Naans 188g

    188g · £7.71/kg
    £1.45

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.73 each
    £4.35
  • Sainsbury's Bramley Apple Crumble 2x120g

    240g · £13.75/kg
    £3.30

Small Cakes & Treats

  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Sainsbury's Triple Choc Fudge Brownie 340g

    340g · £19.12/kg
    £6.50
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £15.33/kg
    £2.30
  • Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £13.33/kg
    £2.00
  • Soreen Lift Bars Blueberry 4 x 42g (168g)

    4pk · £16.96/kg
    £2.85
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.39 each
    £3.15
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Sainsbury's Flapjack Bites x20

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Brownie Bites x20

    180g · £20.83/kg
    £3.75
  • Sainsbury's 22 Millionaire Bites 240g

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Rocky Road Bites x18

    144g · £26.04/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Chocolate Cornflake Clusters x15

    120g · £31.25/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 8 Meringue Nests

    8pk · £25.00/kg
    £2.70
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Regal Bakery 18 Madeira Cake Slices 370g

    370g · £7.43/kg
    £2.75
  • Bonne Maman 7 La Madeleine All Butter 175g

    175g · £23.14/kg
    £4.05
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Sainsbury's Double Chocolate Brownie Mini Bites 240g

    240g · £19.38/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Millionaire's Mini Bites 260g

    260g · £17.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's All Butter Flapjack Mini Bites 335g

    335g · £13.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Flapjack Cake Slices x4

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Crispy Chocolate & Caramel Cake Bites x20

    155g · £24.19/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Mini Shortcake Cake Bites x20

    200g · £18.75/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Caramel Shortcake Cake Slices x4

    132g · £14.77/kg
    £1.95
  • Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Doughnuts 2x63g

    126g · £13.49/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20

Whole Cakes

  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g

    400g · £12.50/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Red Velvet Cake 390g

    390g · £12.82/kg
    £5.00

Savoury Pies

  • Pukka All Steak

    233g · £13.09/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Mini Pork Pies 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60

Seasonal Bakery

  • Sainsbury's 6 Mince Pies 320g

    6pk · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Classic Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 All Butter Mince Pies 325g

    6pk · £12.00/kg
    £3.90

Offers

  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Doughnuts 2x63g

    126g · £13.49/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo