Bread
Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.10/kg£1.68Warburtons Thick Farmhouse 800g
800g · £2.40/kg£1.92Warburtons Soft White 'Our Dough 400g
400g · £5.55/kg£2.22Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Original Seeded Batch 800g
800g · £2.85/kg£2.28Warburtons 12 Pulses, Seeds & Grains Protein Power 500g
500g · £4.20/kg£2.10Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.10/kg£1.68Warburtons Soft Round White Bread Milk Roll 400g
400g · £4.35/kg£1.74Warburtons Medium Toastie 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 800g Doorstep Thick White Bread
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.40/kg£1.92Warburtons Tiger Bloomer 600g
600g · £3.30/kg£1.98Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g
800g · £2.40/kg£1.92Warburtons Thick Half & Half 800g
800g · £2.10/kg£1.68Warburtons Medium Half & Half 800g
800g · £2.10/kg£1.68800g Medium Tiger Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10
Cake
Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour
5pk · £0.48 each£2.40Lees' 10 Teacakes 173g
173g · £6.94/kg£1.20Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls
6pk · £0.30 each£1.80Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes
£3.00Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices
6pk · £0.30 each£1.80Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.30 each£1.50Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 8 Chocolate Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Mr Kipling 6 Viennese Whirls
6pk · £0.50 each£3.00Mica 4pk Almond Frangipanes
£1.20Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20The Cake Crew 4 School Cakes
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 4 Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.30 each£1.20Cadbury 10 Raspberry Mini Rolls
10pk · £0.39 each£3.90Cadbury 5 Milk Chocolate Cake Bars
5pk · £0.42 each£2.10Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)
8pk · £6.43/kg£0.60 off£1.80£2.40Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mycakes Angel Cake
221g · £5.43/kg£1.20Mycakes Madeira Cake
199g · £6.03/kg£1.20Bakersworth 300g Strawberry Swiss Roll
300g · £4.60/kg£1.38McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack
5pk · £0.30 each£1.50The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit
45.5g · £26.37/kg£1.20Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Hoppers Farmhouse Bakeries 6 Assorted Jam Tarts 168g
168g · £7.14/kg£1.20Iceland 400g Xmas Iced F/cake Bar
400g · £9.75/kg£3.90Iceland Luxury 900g Christmas Cake
900g · £13.33/kg£12.00Daily Bakery 4 Pack Halloween Gingerbread Frank Kit
177g · £15.25/kg£2.70Daily Bakery 4 Pack Halloween Gingerbread Gary Ghost Kit
177g · £15.25/kg£2.70Daily Bakery 43g Pumpkin Gingerbread Biscuit
43g · £27.91/kg£1.20Iceland 100g 6 Month Matured Xmas Pudding
100g · £12.00/kg£1.20Iceland 6 Mince Pies
6pk · £0.30 each£1.80Daily Bakery 15 Pack Chocolate Chip Cookies
£6.30Iceland Syrup Sponge Pudding 100g
100g · £12.00/kg£1.20Iceland Chocolate Sponge Pudding 100g
100g · £12.00/kg£1.20McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
232g · £9.05/kg£2.10
Morning Goods
Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas
372g · £4.84/kg£1.80Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Iceland 8 Pack Tortilla Wraps
496g · £3.27/kg£1.62The Daily Bakery 4pk White Deli Rolls
£1.02Daily Bakery 4 Pack Tiger Sub Rolls
360g · £5.00/kg£1.80The Daily Bakery Luxury 4pk Tiger Rolls
£1.80The Daily Bakery 4pk Cheese Topped Rolls
£1.80The Daily Bakery 4 Devon Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery 4 Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.107 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g
270g · £8.00/kg£2.16La Boulangere 6 Pack Croissants
240g · £9.00/kg£2.167days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced
5pk · £0.46 each£2.28Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls
4pk · £0.45 each£1.80La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g
280g · £7.71/kg£2.16La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g
280g · £7.71/kg£2.16Warburtons 9 Original Crumpets
9pk · £0.15 each£1.38Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls
£1.44Soreen 190g Original Malt Loaf
190g · £9.47/kg£1.80Slimming World 4 Pack Garlic & Coriander Naan Breads
220g · £7.91/kg£1.74Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads
2pk · £4.50/kg£1.80Slimming World 4 Pack Large Blueberry Pancakes
260g · £8.77/kg£2.28Slimming World 4 Pack Large Maple Pancakes
260g · £8.77/kg£2.28St Michel Choco Crêpes 180g
180g · £10.00/kg£1.80St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g
180g · £10.00/kg£1.80Iceland 2 Pack Part Baked White Baguette
£1.44Iceland 6 White Part Baked Petits Pains
6pk · £0.24 each£1.44Warburtons 4 White Soft Pittas
4pk · £0.42 each£1.68McVitie's 8 Toasting Waffles 200g
200g · £11.10/kg£2.22Slimming World 5 Pack Plain Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk · £0.42 each£1.68Warburtons 4 Protein Thin Bagels
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons 6 Original Crumpets
6pk · £0.18 each£1.08Warburtons 6 Original Pancakes
6pk · £0.25 each£1.50
Offers
Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)
8pk · £6.43/kg£0.60 off£1.80£2.40Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.607 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.807days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80