Snacking
Big Night In Cinema Sweet Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Big Night In Sweet & Salted Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 140g
140g · £14.14/kg£1.98Butterkist Deliciously Sweet & Salty Popcorn 100g
100g · £16.20/kg£1.62Werther's Original Caramel Popcorn 140g
140g · £21.43/kg£3.00Pringles The Ultimate Snack Stack 320g
320g · £30.00/kg£9.60Pringles All the Way! 160g
160g · £37.50/kg£6.00Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 200g
200g · £15.00/kg£3.00Snack Factory 120g Salt & Vinegar Party Mix
120g · £10.00/kg£1.20Snack Factory 125g Pig in Blanket Puffs
125g · £9.60/kg£1.20Snack Factory 125g Cheese Balls
125g · £9.60/kg£1.20Walkers Bugles Snacks Southern Style BBQ Sharing Crisps 110g
110g · £17.45/kg£1.92Walkers Quavers Cheese Sharing Snacks Crisps 116g
116g · £17.07/kg£1.98Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g
130g · £20.77/kg£2.70Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g
130g · £20.77/kg£2.70Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Smiths Frazzles Bacon Sharing Crisps 120g
120g · £13.50/kg£1.62Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles 165g Sourcream&on
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Paprika Sharing Crisps 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Original 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Cheese & Onion 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pop-Tastic! Tortilla Salted Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Pringles Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps 165g
165g · £18.18/kg£3.00Indus 320g Bombay Mix
320g · £3.75/kg£1.20Walkers Squares Salt & Vinegar Sharing Snacks Crisps 104g
104g · £19.04/kg£1.98Cheez-It Snap'd Cheese & Chilli Baked Snacks 150g
150g · £20.00/kg£3.00Pringles 160g Hot Sweet Chilli
160g · £18.75/kg£3.00Pringles Hot Smokin BBQ Ribs Flavour 160g
160g · £18.75/kg£3.00Pringles Hot Kickin Sour Cream Flavour 160g
160g · £18.75/kg£3.00Takis Blue Heat Seasoned Chilli and Lime Flavour Fried Corn Snack 180g
180g · £20.00/kg£3.60Takis Intense Nacho Seasoned Cheese Flavour Fried Corn Snack 180g
180g · £20.00/kg£3.60Pringles Hot Blazin' Fried Chicken Flavour 160g
160g · £18.75/kg£3.00Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheese & Onion Flavour 150g
150g · £8.00/kg£1.20Takis Smokin' BBQ Seasoned Barbecue Flavour Fried Maize Snack 180g
180g · £20.00/kg£3.60Pringles Limited Edition Passport Mexican Style Spicy Salsa Flavour 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Limited Edition Passport Canadian Style Sweet & Smoky BBQ Flavour 165g
165g · £18.18/kg£3.00Mr. Porky Original Scratchings 5 x 16.5g (82.5g)
5pk · £36.36/kg£3.00Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g
6pk · £25.19/kg£1.98Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g
6pk · £28.75/kg£2.76Walkers French Fries Snacks Variety Multipack Crisps 6x18g
6pk · £25.56/kg£2.76Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g
6pk · £27.88/kg£2.76Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 12 x 18g
12pk · £18.06/kg£3.90Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 12x16.5g
12pk · £19.70/kg£3.90Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g
12pk · £20.31/kg£3.90Walkers Squares Flavour Potato Snacks 12 x 22g
12pk · £14.77/kg£3.90View all (169)
Crisps
Pop-Tastic! Potato Crisps Salted 160g
160g · £9.38/kg£1.50Walkers MAX KFC Original Chicken Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Potato Crisps Sour Cream & Onion 160g
160g · £9.38/kg£1.50Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10Pop-Tastic! Barbecue Potato Crisps 160g
160g · £7.50/kg£1.20Cheetos Twisted Sweet & Spicy Sharing Crisps 120g
120g · £15.00/kg£1.80Cheetos Twisted Original Cheese Corn Puffs Sharing Crisps 125g
125g · £14.40/kg£1.80Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers MAX KFC Zinger Chicken Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10Takis Limited Edition Zombie Seasoned Chilli, Cucumber and Lime Flavour Fried Maize Snack 180g
180g · £20.00/kg£3.60McCoy's Ridge Cut Mighty Meaty 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers 20 Pack Box Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Frisps 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Golden Wonder Fully Flavoured 32 x 25g
32pk · £9.75/kg£7.80McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g
25g · £112.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g
12pk · £14.00/kg£4.20Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers Classic Pack 6 x 25g
6pk · £18.40/kg£2.76McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g
6pk · £15.71/kg£1.98Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Walkers 20pk Box Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g
20pk · £14.06/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers Crisps Masala Chicken Flavour Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g
6pk · £17.04/kg£2.76Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Seabrook Puffs Cheese Flavour Corn Snacks 5 x 16g
5pk · £15.00/kg£1.20Seabrook Curls Cheese Flavour 5 x 15g
5pk · £16.00/kg£1.20Discos Salt & Vinegar Flavour 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98View all (66)
Biscuits & Crackers
McVitie's Family Circle 400g
400g · £9.00/kg£3.60Mrs. Bector's Danish Style Luxury Biscuits 1.36kg
1.36kg · £6.18/kg£8.40Paterson's 400g Shortbread Assortment
400g · £10.50/kg£4.20Hill Biscuits Mini Pack Mix 246g
246g · £4.88/kg£1.20Elkes Classics 700g
700g · £3.09/kg£2.16Mrs Bector's 8 Classic Biscuit Selection 400g
400g · £3.00/kg£1.20Broken Biscuits Misfits 1.3kg
1.3kg · £3.46/kg£4.50Famous Dane 908g Danish Btr Cookies
908g · £6.61/kg£6.00Fox's Chocolatey Biscuit Selection 365g
365g · £14.79/kg£5.40Jacob's 8 Festive Selection Cracker Varieties 300g
300g · £12.00/kg£3.60Fox's Viennese Biscuit Selection 350g
350g · £15.43/kg£5.40McVitie's Family Circle 800g
800g · £6.00/kg£4.80Fox's Chocolatey Cookies Assortment 365g
365g · £13.15/kg£4.80Burtons 16pk Variety Bag
317.6g · £10.39/kg£3.30Maryland 6pk Birthday Cake Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Maryland 6pk Double Choc Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Mrs Bector's Teddie Mini Cookies 30 Pack
30pk · £5.60/kg£4.20Tunnock's Snowballs Coconut Covered Marshmallows 6 x 30g (180g)
6pk · £10.00/kg£1.80McVitie's 6 The Original Jaffa Cakes
6pk · £15.15/kg£3.00McVitie's 18 Jaffa Cakes The Original Twin Pack
18pk · £0.10 each£1.80Mrs. Bector's Cream Sandwich Cookies 350g (10 x 35g)
10pk · £3.43/kg£1.20Pick Up! Original 4 x 28g (112g)
4pk · £10.71/kg£1.20McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82McVitie's Jaffa Cakes
440g · £10.91/kg£4.80Fox's Party Rings 3 x 125g (375g)
3pk · £11.20/kg£4.20Lotus Biscoff with Belgian Chocolate 125g
125g · £19.20/kg£2.40Fox's Chocolatey Milk Chocolate Viennese Dipped Fingers 105g
105g · £20.00/kg£2.10Oreo Spooky Vanilla Flavour 154g
154g · £7.79/kg£1.20Wagon Wheels 6 Individually Wrapped
6pk · £7.83/kg£1.80Wagon Wheels 6 Jammie
228.6g · £7.87/kg£1.80Pick Up! 10 Original Minis 106g
106g · £16.98/kg£1.80Fox's Rocky Orange 5 x 19.75g (99g)
5pk · £12.15/kg£1.20Fox's Rocky Mint 5 x 19.75g (99g)
5pk · £12.15/kg£1.20Fox's Party Rings 2 x 125g
2pk · £4.80/kg£1.20Burtons 280g Jammie Dodgers
280g · £5.79/kg£1.62Bolands 250g Jam Mallows
250g · £8.88/kg£2.22Lotus Biscoff Cream 110g
110g · £10.91/kg£1.20Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £6.00/kg£1.20Fox's Favourites Crunch Cream Golden 2 x 200g
2pk · £6.00/kg£2.40Maryland 150g S'wich Cookies
150g · £12.00/kg£1.80McVitie's Tasties Coconut Rings 300g
300g · £4.00/kg£1.20McVitie's Tasties Bourbon Creams Biscuits 300g
300g · £4.00/kg£1.20McVitie's Tasties Custard Creams Biscuits 300g
300g · £4.00/kg£1.20McVitie's Tasties Jam & Cream Sandwich Biscuits 150g
150g · £8.00/kg£1.20McVitie's Hobnobs Vanilla Flavour Oaty Snaps 167g
167g · £7.19/kg£1.20McVitie's Hobnobs Caramel Flavour Oaty Snaps 167g
167g · £7.19/kg£1.20McVitie's Jammy's Apple Flavour 136.5g
136.5g · £5.27/kg£0.72McVitie's Jammy's Raspberry Flavour 136.5g
136.5g · £5.27/kg£0.72McVitie's Hobnobs Oaty Crunch Creams Milk Flavour 100g
100g · £12.00/kg£1.20McVitie's Hobnobs Oaty Crunch Creams Chocolate Flavour 100g
100g · £12.00/kg£1.20View all (256)
Offers
Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers French Fries Snacks Ready Salted Multipack Crisps 6x18g
6pk · £19.44/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g
12pk · £14.29/kg2 for £3.60£2.40Whitworths Mango 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.40£1.50Whitworths Nutty Mix 130g
130g · £11.54/kg2 for £2.40£1.50Whitworths Almonds 95g
95g · £13.16/kg2 for £2.40£1.25Whitworths Trail Mix 180g
180g · £8.33/kg2 for £2.40£1.50Whitworths Monkey Nuts 225g
225g · £5.56/kg2 for £2.40£1.25Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Walkers 20 Pack Box Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers 20pk Box Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g
20pk · £14.06/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers Crisps Masala Chicken Flavour Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x27g
6pk · £17.04/kg3 for £6£2.76Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Pepper Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Maryland 6pk Birthday Cake Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Maryland 6pk Double Choc Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Burtons 210g Jammie Dodge
210g · £5.71/kg£0.24 off£1.20£1.44Fox's Party Rings 125g
125g · £7.20/kg£0.18 off£0.90£1.08Burtons 140g Jammie Dodgers Cherry
140g · £6.43/kg£0.18 off£0.90£1.08Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80View all (66)