Dental
Asda Dental Floss Mint Flavour 40m
1pk ¡ £1.25 each£1.25Colgate Triple Action Mouthwash Alcohol Free 500ml
500ml ¡ £5.00/L£2.50Corsodyl Antibacterial Mouthwash, Fresh Mint, 300 ml
300ml ¡ £20.83/L£6.25Listerine Essentials Cool Mint Mouthwash 500ml
500ml ¡ £9.70/L£4.85Steradent Active Plus Denture Daily Cleaner 30 Tablets
30pk ¡ £0.05 each£1.55Colgate Advanced White Medium Manual Toothbrush
1pk ¡ £1.90 each£1.90Colgate Kids 3-5 Years Super Soft Toothbrush
1pk ¡ £1.85 each£1.85Colgate Max White Medium Toothbrush Single
1pk ¡ £3.75 each£3.75Oral-B Indicator 123 Medium Toothbrush
1pk ¡ £1.55 each£1.55Aquafresh Little Teeth Toothpaste 3-5 years | Kids toothpaste | 75 ml
75ml ¡ £31.33/L£2.35Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 125ml
125ml ¡ £69.60/L£8.70Colgate Total Teeth Whitening Toothpaste 75ml
75ml ¡ £40.00/L£3.00Oral-B Pro-Expert Professional Protection Toothpaste 75ml
75ml ¡ £63.33/L£4.75Sensodyne Pronamel Gentle Whitening Enamel Care Toothpaste, 75ml
75ml ¡ £95.33/L£7.15
Bath & Shower
Sanex Expert Skin Health Moisturising Shower Gel Body Wash 450ml
450ml ¡ £10.33/L£4.65Radox Mineral Therapy 2-in-1 Body Wash & Shampoo Feel Awake 225 ml
225ml ¡ £5.56/L£1.25Radox Muscle Soak Bath Soak Clay Sage & Sea Minerals 500ml
500ml ¡ £4.80/L£2.40
Deodorant
Sure Nonstop Protection Anti-Perspirant Aerosol Invisible Pure 250 ml
250ml ¡ £19.60/L£4.90Lynx Aerosol Bodyspray Africa 150 ml
150ml ¡ £31.67/L£4.75Mitchum Women Triple Odor Defense 48HR Protection Powder Fresh Antiperspirant & Deodorant 41g
41g ¡ £108.54/kg£4.45Sure Anti-Perspirant Roll On Bright Bouquet 50 ml
50ml ¡ £35.00/L£1.75Sure Men Anti-Perspirant Roll On Original 50 ml
50ml ¡ £35.00/L£1.75Sure Men Antiperspirant Aerosol Invisible Ice Fresh 150 ml
150ml ¡ £12.67/L£1.90
Period Products
Tampax Pearl Regular Tampons With Applicator x22
22pk ¡ £0.21 each£4.65Tampax Pearl Super Tampons With Applicator x22
22pk ¡ £0.21 each£4.65Always Ultra Sanitary Towels Secure Night Extra (Size 5) With Wings 8 Pads
8pk ¡ £0.31 each£2.50Always Ultra Day Sanitary Towels Normal (Size 1) With Wings 13 Pads
13pk ¡ £0.22 each£2.85Asda 14 Regular Ultra Towels with Wings
14pk ¡ £0.07 each£0.95Lil-Lets Smartfit 32 Non-Applicator Tampons Regular
32pk ¡ £0.11 each£3.55Tampax Pearl Compak Regular Tampons With Applicator x20
20pk ¡ £0.23 each£4.65TENA Discreet Maxi Night Duo 12 pack
12pk ¡ £0.52 each£6.20
Hair Care
Head & Shoulders Classic Clean 2in1 Anti Dandruff Shampoo 250ml, Refreshing Clean Scent
250ml ¡ £16.00/L£4.00Schwarzkopf got2b Glued Blasting Freeze Hair Spray 300ml
300ml ¡ £22.50/L£6.75Wella Shockwaves Ultra Strong Hold Mousse 200ml
200ml ¡ £20.25/L£4.05Wella Silvikrin Firm Hold Hairspray 400ml
400ml ¡ £14.00/L£5.60Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Conditioner 300ml
300ml ¡ £4.00/L£1.20Herbal Essences Deep Moisture Hello Hydration Shampoo with Coconut Essences 400ml
400ml ¡ £7.75/L£3.10Herbal Essences HELLO HYDRATION Conditioner 275ml. Moisturises Dry Damaged Hair
275ml ¡ £11.27/L£3.10L'Oreal Paris Elvive Colour Protect Conditioner, for Coloured & Highlighted Hair, 200ml
200ml ¡ £28.00/L£5.60
Skin & Body Care
NIVEA SUN After Sun Moisture Spray 200ML
200ml ¡ £47.25/L£9.45Nivea Creme Moisturiser 200ML
200ml ¡ £35.00/L£7.00NIVEA Rich Nourishing Body Lotion Dry Skin 400ML
400ml ¡ £19.63/L£7.85NIVEA Soft Refreshingly Soft Moisturising Cream 75ml
75ml ¡ £40.00/L£3.00Vaseline Expert Care Hand Cream Dry Hands Rescue 75 ml
75ml ¡ £47.33/L£3.55Simple Kind to Skin Hydrating Light Moisturiser 125ml
125ml ¡ £38.40/L£4.80Simple Kind to Skin Moisturising Facial Wash 150ml
150ml ¡ £32.00/L£4.80NIVEA MEN Protect & Care Deep Cleaning Face Wash 100ml
100ml ¡ £61.50/L£6.15Vaseline Lip Therapy Original 20g
20g ¡ £77.50/kg£1.55Vaseline Pure Petroleum Jelly Original 100ml
100ml ¡ £31.00/L£3.10Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk ¡ £0.12 each£2.95Ambre Solaire Hydra 24H Protect SPF30 Sun Cream Travel Lotion 50ml
50ml ¡ £174.00/L£8.70NIVEA SUN Protect & Moisture Lotion SPF50+ 200ml
200ml ¡ £47.75/L£9.55NIVEA SUN Protect & Moisture Sun Cream Spray SPF20 200ml
200ml ¡ £47.75/L£9.55NIVEA Sun Protect & Moisture Sunscreen Spray Spf 30 200ML
200ml ¡ £79.75/L£15.95
Hand Soap & Sanitiser
Carex Antibacterial Hand Sanitiser Gel Moisture 50ml
50ml ¡ £34.00/L£1.70Cuticura Original Crisp & Fresh Anti Bacterial Hand Gel 50ml
50ml ¡ £25.00/L£1.25Astonish Protect + Care Anti-Bacterial Handwash Peony Bloom 600ml
600ml ¡ £2.08/L£1.25
Shaving & Hair Removal
Veet Pure Inspirations Hair Removal Cream 200ml
200ml ¡ £53.75/L£10.75Asda Shave Foam 250ml
250ml ¡ £5.00/L£1.25Gillette Foam Sensitive Skin 200ml
200ml ¡ £9.50/L£1.90Gillette Sensor3 Sensitive, Disposable Razors For Men, 4-Pack Razors
4pk ¡ £1.55 each£6.20Gillette Series 3x Action Sensitive Shave Gel 200ml
200ml ¡ £15.75/L£3.15
Tissues & Wipes
Andrex Ultimate Fresh 36 Hygiene Wipes
36pk ¡ £0.06 each£2.15Kleenex 6 The Original
6pk ¡ £0.37 each£2.20Kleenex Original Tissues - Always Soft & Strong - Twin Pack
2pk ¡ £1.73 each£3.45
Incontinence
TENA Discreet Normal Incontinence Pads x 12
12pk ¡ £0.33 each£4.00