- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardTesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G
220g · £13.64/kg£3.002 for £4 ClubcardTesco Asparagus & Tenderstem Broccoli 190G
190g · £14.74/kg£2.803 for 2 ClubcardTesco Mini Carrots 320G
320g · £5.47/kg£1.753 for 2 ClubcardClarence Court Burford Buff 10 Medium Free Range Eggs
10pk · £0.52 each£5.20£4.65 Clubcard (£0.47 each)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.552 for £4 ClubcardActivia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Finest Chuck & Brisket Beef Burger 340g
340g · £21.76/kg£7.40£5.50 Clubcard (£16.18/kg)Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 5 X 22.5G
5pk · £140.91/kg£3.10£1.95 Clubcard (£88.64/kg)OAF Gluten Free White Softie 400g
400g · £10.25/kg£4.10£3.60 Clubcard (£9.00/kg)Mr Kipling Lemon Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60£2.20 Clubcard (£0.37 each)Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.552 for £4 ClubcardActivia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Sausage & Mash 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Sirloin Steak 227G
227g · £34.36/kg£7.80Tesco Finest Chicken Primavera Tortiglioni 380g
380g · £15.79/kg£6.00Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco Butterpak Spreadable - Slightly Salted 500g
500g · £5.10/kg£2.55Tesco Asparagus & Tenderstem Broccoli 190G
190g · £14.74/kg£2.803 for 2 ClubcardTesco Beef Fillet Steak 170G
170g · £60.59/kg£10.30Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Finest Deli Butter with Truffle Flavoured Olive Oil, Black Pepper, Garlic & Onion 90g
90g · £26.67/kg£2.40Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Tesco Sweet Chilli Salmon Fillets 230g
230g · £35.43/kg£8.15Tesco Chicken Jalfrezi With Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Finest Spaghetti Bolognese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Rustlers Southern Fried Chicken Sandwich 158 G
158g · £18.67/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.51/kg)Tesco 6 Mini Garlic Stuffed Mushrooms 185g
185g · £13.24/kg£2.453 for 2 ClubcardTesco Chorizo Sausages For Cooking 200G
200g · £17.75/kg£3.55Tesco Seasoned Roast Potatoes 800G
800g · £3.75/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Tesco All Rounder Potatoes 2Kg
2kg · £0.93/kg£1.85Tesco Sweetcorn Cobettes 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco Sweet Easy Peelers 600g
600g · £2.83/kg£1.70Tesco Roast In The Bag Rotisserie Style Whole Chicken 1.5Kg
1kg · £9.90/kg£9.90Tesco British Wafer Thin Smoked Ham Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco Sweet Peppers 500G
500g · £4.60/kg£2.30Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Ms Molly's Strawberry Trifles (2 x 115g) 230g
230g · £5.87/kg£1.35Tesco Finger Chillies 80G
80g · £16.25/kg£1.30Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Pork Ribs 700G
700g · £11.07/kg£7.75Clarence Court Burford Buff 10 Medium Free Range Eggs
10pk · £0.52 each£5.20£4.65 Clubcard (£0.47 each)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)The Delicious Dessert Company 2 Millionaire Eclairs
2pk · £1.85 each£3.70Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.63 each£2.50Tesco Granny Smith Apples Minimum 5 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Tesco British Barn Eggs 10 Pack
10pk · £0.23 each£2.30Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 5 X 22.5G
5pk · £140.91/kg£3.10£1.95 Clubcard (£88.64/kg)Tesco Seafood Cocktail 235g
235g · £9.36/kg£2.20Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Finest GEM Avocado Twin Pack
2pk · £1.98 each£3.95Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Finest Chuck & Brisket Beef Burger 340g
340g · £21.76/kg£7.40£5.50 Clubcard (£16.18/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Tesco Finest Chicken Madeira & Mushroom Rice 400G
400g · £15.00/kg£6.00Ms Mollys Toffee Layered Dessert 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Mini Carrots 320G
320g · £5.47/kg£1.753 for 2 ClubcardActivia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco British Chicken Thigh Fillets 600G
600g · £10.67/kg£6.40Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Lurpak Garlic Butter 125G
125g · £24.80/kg£3.10Tesco Beef Mince 20% Fat 500g
500g · £7.60/kg£3.80Tesco Coleslaw 300g
300g · £5.17/kg£1.55Tesco British Chicken Thigh Fillets 1Kg
1kg · £8.10/kg£8.10
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard