Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • FELIX Soup Farm Selection Chicken; Beef and Lamb Wet Cat Food 6x48g

    6pk · £55.21/kg
    £2.65
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food with Chicken in Gravy 85g Tray

    85g · £10.59/kg
    £0.90
  • WHISKAS 1+ Aromatic Purrfect Poultry Selection Wet Cat Food Pouches in Gravy 12x85g

    12pk · £78.24/kg
    £6.65
  • Tesco Adult Cat Pate with Salmon 100g

    100g · £5.00/kg
    £0.50
  • FELIX Dry Kitten Doubly Delicious Salmon 750g

    750g · £7.33/kg
    £5.50
  • PURINA ONE Senior 11+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £9.47/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£8.40/kg)
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
  • Sheba Classics Wet Cat Food Soup Pouches Tuna Fillet 4x40g

    4pk · £78.75/kg
    £3.15
  • Tesco Adult Cat Food Mixed Selection in Gravy 12x100g

    12pk · £0.24 each
    £2.90
  • Sheba Fine Flakes Wet Cat Food Pouches Succulent Mix Jelly 12x85g

    12pk · £0.62 each
    £7.40
  • Tesco Milk For Milk For Cats 200Ml

    £1.10
  • Purina One Kitten Dry Cat Food Chicken 750G

    750g · £9.47/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£8.40/kg)
  • PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £9.47/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£8.40/kg)
  • Sheba Classics Wet Cat Food Soup Pouches Chicken Fillet 4x40g

    4pk · £78.75/kg
    £3.15
  • Felix Joyables Duck Liquid Cat Treat 4x10g

    40g · £43.75/kg
    £1.75
  • Applaws Natural Wet Cat Food Fish Bone Broth with Salmon Spout Pouch 85g

    85g · £24.12/kg
    £2.05
    £1.40 Clubcard (£16.47/kg)
  • Whiskas 7+ Senior Wet Cat Food Poultry Feasts in Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • Applaws Natural Wet Cat Food Fish Bone Broth with Tuna Fillet Spout Pouch 85g

    85g · £24.12/kg
    £2.05
    £1.40 Clubcard (£16.47/kg)
  • Whiskas 7+ Senior Wet Cat Food Poultry Feasts In Gravy 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • Whiskas 7+ Senior Wet Cat Food Fish Favourites in Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • Tesco Senior Cat Food Poultry Selection In Jelly 12X100g

    12pk · £0.24 each
    £2.90
  • GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g

    4pk · £68.42/kg
    £3.90
  • Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Meaty Meals in Gravy 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • FELIX Gravy Time Chicken and Turkey Wet Cat Food 6x40g

    6pk · £66.25/kg
    £2.65
  • Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Fish Favourites in Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Meaty Meals in Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • Whiskas 11+ Senior Wet Cat Food Poultry Feasts in Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • Whiskas 11+ Senior Wet Cat Food Fish Favourites in Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Beef & Chicken & Lamb in Gravy 6x50g

    6pk · £60.00/kg
    £3.00
  • SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Chicken & Turkey & Duck in Gravy 6x50g

    6pk · £60.00/kg
    £3.00
  • Felix Soup Tender Strips Meat Selection Cat Food 6X48g

    6pk · £55.21/kg
    £2.65
  • FELIX Gravy Time Chicken and Salmon Wet Cat Food 6x40g

    6pk · £66.25/kg
    £2.65
  • FELIX Soup Tender Strips Fish Selection Wet Cat Food 6x48g

    6pk · £55.21/kg
    £2.65
  • GOURMET Nature's Creations Fish Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £91.76/kg
    £7.80
  • Untamed Chicken Breast In Jelly Food 75G

    75g · £25.33/kg
    £1.90
  • Untamed Chicken Breast in Gravy Cat Food 75G

    75g · £25.33/kg
    £1.90
  • Felix Joyables Chicken Liquid Cat Treat 4x10g

    40g · £43.75/kg
    £1.75
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Bulk Mega Tub 350g

    350g · £17.43/kg
    £6.10
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Bulk Mega Tub 350g

    350g · £17.43/kg
    £6.10
  • Tesco Adult Cat Fish Selection in Jelly Pouch 48x100g

    48pk · £0.24 each
    £11.50
  • Bonkers Purrpops Freeze Dried Chicky Licks Chicken Cat Treats 4 Pack 5.6g

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco Salmon & Trout Cat Stick Treats 30G

    30g · £36.67/kg
    £1.10
  • Encore Natural Cat Treat Whole Tuna Loin Pouch 30g

    30g · £76.67/kg
    £2.30
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Tuna 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g

    40g · £43.75/kg
    £1.75
  • Felix Crispies Cat Treats Salmon & Trout 45G

    45g · £35.56/kg
    £1.60
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • Whiskas 7+ Senior Dry Cat Food Biscuits Chicken 1.9kg

    1kg · £7.10/kg
    £7.10
  • Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Poultry Feasts In Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • View all (186)

Cat Litter

  • Meowee! Clean & Kind Compostable Cat Litter Tray Liners 6 Pack

    6pk · £0.44 each
    £2.65
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    £8.95

Dog Food

  • Tesco Salami Dog Treats 5 X11g

    55g · £20.91/kg
    £1.15
  • Lily's Kitchen Wild Campfire Stew for Dogs 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Tesco Tripe Sticks Dog Treats 10 Sticks, 60G

    60g · £19.17/kg
    £1.15
  • Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Lily's Kitchen Sunday Lunch 150G

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Lily's Kitchen Lamb Hotpot with Potatoes, Squash & Carrots for Dogs 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Cesar Adult Dry Dog Food Chicken, Salmon & Vegetables 1.4kg

    1kg · £7.95/kg
    £7.95
  • Naturo Variety Senior Dog Food with Rice 6 x 400g

    6pk · £29.38/kg
    £11.75
  • Tesco Large Biscuit Bone Selection Dog Treats 1.2kg

    1kg · £4.60/kg
    £4.60
  • Naturo Adult Chicken Lamb Rice Vegetable Dog Food Tray 400G

    400g · £5.25/kg
    £2.10
  • Tesco Adult Dog Food in Gravy - Mixed Selection 12x400g

    4kg · £1.86/kg
    £7.45
  • Tesco Adult Dog Loaf Selection Cans 12 x 395g

    4kg · £2.48/kg
    £9.90
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Strips 80g

    80g · £38.75/kg
    £3.10
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Calcium Bones 90g

    90g · £34.44/kg
    £3.10
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Dumbbells 90g

    90g · £34.44/kg
    £3.10
  • DENTALIFE Medium Dental Chicken Dog Chews 5 Sticks

    115g · £16.52/kg
    £1.90
  • Pedigree Markies Adult Dog Treats Marrowbone Biscuits 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Wagg Cookies Peanut Butter & Banana 125g

    125g · £14.80/kg
    £1.85
  • Tesco Daily Dental Medium Dog Sticks 7 Pack 180g

    180g · £3.89/kg
    £0.70
  • Tesco Chicken Small Dog Dry Dog Food 3Kg

    3kg · £1.48/kg
    £4.45
  • Adventuros Training Dog Treats Rich in Salmon 115g

    115g · £13.91/kg
    £1.60
  • Tesco Dog Pouch Cuts In Gravy 12 X100g

    12pk · £39.50/kg
    £3.95
  • Tesco Adult Dog Chicken in Jelly Tray 300g

    300g · £4.67/kg
    £1.40
  • Encore Natural Wet Dog Food Chicken Selection in Broth Tins 8 x 156g

    8pk · £99.36/kg
    £15.50
  • Encore Natural Wet Dog Food Chicken Breast in Broth Tin 156g

    156g · £16.67/kg
    £2.60
  • Webbox Dog Tuffies Collagen Roll Beef 60g

    60g · £56.67/kg
    £3.40
  • Harringtons Superfoods Adult Chicken & Salmon 6x400g

    6pk · £33.25/kg
    £13.30
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Lamb Strips 80g

    80g · £38.75/kg
    £3.10
  • Adventuros Sticks Dog Treats Buffalo Flavour 120g

    120g · £13.33/kg
    £1.60
  • Naturo Adult Variety Dog Food Tray 6X400g

    6pk · £1.96 each
    £11.75
  • Good Boy Wagtastic Duck with Rice Dog Treats 60g

    60g · £51.67/kg
    £3.10
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Port Twist 70g

    70g · £43.57/kg
    £3.05
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Bites 50g

    50g · £28.00/kg
    £1.40
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Beef Fillets 320g

    320g · £34.38/kg
    £11.00
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Knotted Bone 1 Pack

    1pk · £5.70 each
    £5.70
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Strips 330g

    330g · £33.33/kg
    £11.00
  • CESAR Puppy Wet Dog Food Trays 8 x 150g

    8pk · £1.11 each
    £8.85
  • BAKERS Meaty Twists Medium Beef Dog Chews 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Chicken Twist 70g

    70g · £43.57/kg
    £3.05
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Duck Fillets 70g

    70g · £44.29/kg
    £3.10
  • Pedigree Dentastix Fresh Medium Dog Treats 28 Dental Sticks

    28pk · £316.00/kg
    £7.90
  • Harringtons Small Adult Turkey & Rice 1Kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • Tesco Daily Dental Medium Dog Sticks 28 Pack 720g

    720g · £4.38/kg
    £3.15
  • Harringtons Adult Chicken & Rice 4Kg

    4kg · £3.38/kg
    £13.50
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Meaty Strips 300g

    300g · £36.67/kg
    £11.00
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Meaty Variety 300g

    300g · £36.67/kg
    £11.00
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Sweet Potato Wedges 70g

    70g · £44.29/kg
    £3.10
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Carrot Sticks 70g

    70g · £44.29/kg
    £3.10
  • Harringtons Adult Dog Food Turkey & Vegetable 4Kg

    4kg · £3.38/kg
    £13.50
  • Harringtons Adult Dog Food Lamb & Rice 4Kg

    4kg · £3.38/kg
    £13.50
  • View all (189)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Good Boy Antibacterial Degradable Poo Bags X 100

    100pk · £0.01 each
    £1.40
  • Wagtastic Face Balls Dog Toys

    1pk · £1.35 each
    £1.35
  • The Grinch Rope Pet Toy

    1pk · £5.00 each
    £5.00
  • Good Boy Woolies Dog Toy Assorted

    1pk · £7.05 each
    £7.05
  • Good Boy Wagtastic Piggy Dog Toy

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Harry Potter Golden Snitch Pet Cat Toy Stick

    1pk · £5.00 each
    £5.00
  • Good Boy Degradable Poo Bag Rolls Lavender Scented 60 Bags

    60pk · £0.06 each
    £3.50
  • Good Boy Wagtastic Soft Plush Dog Toy

    1pk · £5.70 each
    £5.70
  • Webbox Pounce Laser Pointer Cat Toy

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Good Boy Wagtastic Soft Dog Toy

    1pk · £5.70 each
    £5.70
  • Fizz Creations Cat Laser Mouse Beam Toy

    1pk · £4.00 each
    £4.00
  • Tesco Dog Poop Bags 75'S

    75pk · £0.03 each
    £2.35

Other Pet Needs

  • Peckish Complete Suet Bites 1Kg

    1kg · £6.45/kg
    £6.45
  • Tesco Wild Bird Mealworms 100g

    100g · £24.50/kg
    £2.45
  • Frontline Spot On Medium Dog Flea X1 1.34Ml

    £13.80
  • Tesco Wild Bird Suet Balls 10 Pack

    10pk · £0.19 each
    £1.85
  • Brita Maxtra Pro Limescale Water Filter Cartridges 3 Pack

    3pk · £7.00 each
    £21.00
  • Bob Martin Digestive and Oral Care daily Supplements for Dogs 200g

    200g · £105.75/kg
    £21.15
  • Bob Martin Joint Skin and Coat Daily Supplements 200g

    200g · £105.75/kg
    £21.15
  • Aquarian Goldfish Fish Food Flakes 50g

    50g · £86.00/kg
    £4.30
  • Keep It Handy Pet Grooming Mitt

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Bugalugs Luxury 2 in 1 Dog Shampoo & Conditioner - Papaya & Coconut 250ml

    £5.50
  • Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Home Spray 200ml

    £7.75
  • Tesco Everyday Seed Mix 1Kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Tesco Wild Bird Food Peanuts 1Kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Harry Potter Cauldron Pet Cat Bowl

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Peckish Complete Seed Mix For Birds 1.7Kg

    1kg · £5.10/kg
    £5.10
    £4.55 Clubcard (£4.55/kg)
  • Tesco Pet 90 Tablets Glucosamine & Chondroitin

    90pk · £0.06 each
    £5.00
  • Bugalugs 100% Scottish Salmon Oil for Cats and Dogs 500ml

    £14.50
  • Keep It Handy Portable Pet Bowl

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Bob Martin Clear Plus Medium Dog 1 Tube

    1pk · £13.00 each
    £13.00
  • Bob Martin Clear Plus Small Dog 1 Tube

    1pk · £9.10 each
    £9.10
  • Bob Martin Clear Plus Cat Flea & Tick 2 Tube

    2pk · £7.33 each
    £14.65
  • Peckish Extra Goodness Nuggets 800g

    800g · £8.06/kg
    £6.45
  • Good Boy Home Non Slip Stainless Steel Dog Bowl 18cm

    1pk · £5.75 each
    £5.75
  • Bob Martin Spot On Cat 24Wk Flea 6 Pipettes

    6pk · £1.83 each
    £11.00
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo