Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Warburtons White Sandwich Bread Thins 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Tesco Finest Mini Focaccia Farinata 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
  • Tesco Multiseed Batch Medium Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.00/kg
    £1.60
  • Tesco Finest Dark Rye & Sunflower Farmhouse Sliced Bread 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Hovis Wholemeal Tasty Medium Bread 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Hovis Farmhouse Batch 400g

    400g · £4.38/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£3.25/kg)
  • Hovis Farmhouse Batch 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Hovis Authentic Granary Wholemeal Sliced Bread 800g

    800g · £3.25/kg
    £2.60
  • Hovis Tasty Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Tesco Medium Sliced White Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Jacksons of Yorkshire Tiger Bloomer 700g

    700g · £3.50/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£3.00/kg)
  • Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Tesco Finest bake at home seeded bloomer with sourdough 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Warburtons Half And Half Medium Bread 800G

    800g · £2.19/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£1.56/kg)
  • Warburtons Gluten Free Original Farmhouse White Bread 360g

    360g · £10.00/kg
    £3.60
  • Tesco Finest Multigrain Part Baked Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Warburtons High Fibre 12 Pulses, Seeds and Grains Protein Power 500g

    500g · £4.90/kg
    £2.45
  • Jason's Recipe No 09 Wholemeal Sourdough Ciabattin Bread 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Jason's Recipe Majestic Malted No. 06 Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Tesco Finest 4 Crusty Rolls 300g

    300g · £7.67/kg
    £2.30
  • Dr Schar Gluten Free Vitality Loaf 350G

    350g · £10.71/kg
    £3.75
  • Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • H.W. Nevill's Part Baked White Baguette 2 Pack

    2pk · £0.63 each
    £1.25
  • Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf

    300g · £12.50/kg
    £3.75
  • Tesco Farmhouse Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.25/kg
    £1.00
  • Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Milk Roll Soft White Bread 400g

    400g · £4.75/kg
    £1.90
  • Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Warburtons Gluten Free White Loaf 300G

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Jacksons of Yorkshire Multiseed White Bloomer Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
    £2.05 Clubcard (£2.56/kg)
  • Jacksons of Yorkshire Champion Multigrain Brown Bloomer Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
    £2.05 Clubcard (£2.56/kg)
  • View all (67)

Croissants & Breakfast

  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Hazelnut Filled Brioche 6 Pack

    6pk · £70.27/kg
    £2.60
  • St Pierre Chocolate Filled French Crepes 6 Pack

    6pk · £0.48 each
    £2.85
  • H.W. Nevills Pain Au Chocolat 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack

    192g · £14.58/kg
    £2.80
  • Tesco White English Muffins 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco Fresh Cream Horns 2 Pack, 110 G

    2pk · £42.73/kg
    £2.35
  • Tesco Sliced Brioche Loaf 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Tesco Finest 4 Millionaire Buttermilk Pancakes

    4pk · £0.61 each
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£0.49 each)
  • Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack

    6pk · £58.89/kg
    £2.65
  • Promise Gluten Free English Muffins 240g

    240g · £20.63/kg
    £4.95
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • Tesco Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g

    4pk · £63.33/kg
    £3.80
    £3.10 Clubcard (£51.67/kg)
  • St Pierre Croissant Loaf 380g

    380g · £9.21/kg
    £3.50
  • Tesco All Butter Croissants 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Tesco Hot Cross Buns 6 pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Tesco Chocolate & Hazelnut Flavour Filled Waffles 272g

    272g · £8.27/kg
    £2.25
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons Crumpets 9 Pack

    9pk · £0.16 each
    £1.40
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Abra-ca-Debora Original Dutch Style Pancakes 6 Pack 405g

    405g · £7.90/kg
    £3.20
  • Tesco Finest Blueberry Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£0.54 each)
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£0.49 each)
  • The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • Schar Gluten Free Waffles 100G

    100g · £32.00/kg
    £3.20
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack

    6pk · £70.27/kg
    £2.60
  • Tesco Finest 4 Sourdough Crumpets

    4pk · £0.43 each
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Banana Pancakes 6 pack

    6pk · £0.29 each
    £1.75
  • Warburtons Belgian Waffles with Pearl Sugar 4 pack

    4pk · £64.00/kg
    £3.20
  • Tesco Egg Waffles 8 pack

    200g · £13.00/kg
    £2.60
  • H.W. Nevills Plain Croissants 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g

    4pk · £76.00/kg
    £3.80
    £3.10 Clubcard (£62.00/kg)
  • Warburtons Crumpet Thins 8 pack

    8pk · £0.21 each
    £1.70
  • Tesco Classic Egg Waffles 6 pack

    250g · £10.40/kg
    £2.60
  • Warburtons Soft Pancakes 6 Pack

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • St Pierre Pain Au Chocolat 6 pack

    6pk · £0.51 each
    £3.05
  • Tesco 10 Waffle Cones

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • Tesco Finest 4 Real Sourdough Chocolate Crumpets

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco 6 Pain au Chocolat 474g

    474g · £6.75/kg
    £3.20
  • Tesco 8 All Butter Croissants 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.63 each)
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£0.54 each)
  • Tesco Finest Hand Plaited Brioche Loaf 400g

    400g · £10.13/kg
    £4.05
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Tesco Continental Classic Sweet Pancakes 8 Pack

    8pk · £0.52 each
    £4.15

Buns & Rolls

  • St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • St Pierre Plain Brioche Burger Buns 6 Pack

    6pk · £0.66 each
    £3.95
  • Tesco Finest Brioche Sesame Seed Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Bake at home Ciabatta Loaf 250g

    250g · £11.80/kg
    £2.95
  • Tesco bake at home Italian style herb rolls 4 Pack

    240g · £7.29/kg
    £1.75
  • Tesco Finest Brioche Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Deli Wholemeal Rolls 4 Pack

    4pk · £0.39 each
    £1.55
  • Tesco Finest Brioche Hot Dog Rolls 4 pack

    4pk · £0.49 each
    £1.95
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels Sliced 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • Warburtons 4 Our Dough Bagels with Sourdough

    4pk · £0.69 each
    £2.75
  • Warburtons 4 Protein Bagels

    4pk · £0.69 each
    £2.75
  • Warburtons 4 Soft and Sliced Seeded Brioche Burger Buns with Butter and Eggs

    4pk · £0.88 each
    £3.50
  • Warburtons 6 Soft and Sliced Brioche Hotdog Rolls with Butter and Egg

    6pk · £0.55 each
    £3.30
  • Tesco Bake at Home Mini Panini Style Rolls 4 pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Jason's Everyday Sourdough White Rolls 4 Pack

    320g · £6.88/kg
    £2.20
  • Schar Buckwheat Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Tesco Deli Multiseed White Rolls 4 Pack

    4pk · £0.39 each
    £1.55
  • New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
    £1.65 Clubcard (£0.33 each)
  • New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
    £1.65 Clubcard (£0.33 each)
  • Tesco Free From Seeded Rolls 4 Pack

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • BFree Gluten Free Tiger Rolls 4 Rolls 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
  • New York Bakery 5 Sourdough Bagels

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack

    12pk · £0.19 each
    £2.30
  • Promise Gluten Free Sourdough soft White rolls 260g

    260g · £18.46/kg
    £4.80
  • Schar Gluten Free Panini Rolls 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Hovis Premium Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.46 each
    £1.85
    £1.40 Clubcard (£0.35 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Sheldon's Lancashire Brown Oven Bottom Muffins 4 Pack

    4pk · £0.38 each
    £1.50
  • Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • St Pierre Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • New York Bakery Co Wholemeal Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
    £1.65 Clubcard (£0.33 each)
  • Tesco Bake at Home Ciabatta Rolls 4 pack

    240g · £7.29/kg
    £1.75
  • St Pierre Brioche Hot Dog Rolls 4 pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Warburtons Our Dough Soft White 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Warburtons Our Dough Thin 4 Bagels

    4pk · £0.54 each
    £2.15
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tesco White Batch Rolls 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60

Wraps, Pittas & Naans

  • Mission Mini Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £50.00/kg
    £1.55
  • BFree Gluten Free High Protein 4 Pittas 220g

    220g · £18.86/kg
    £4.15
    £2.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Old El Paso 6 Regular Gluten Free Tortilla Wraps 216G

    216g · £16.90/kg
    £3.65
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £38.52/kg
    £2.35
    £2.05 Clubcard (£33.61/kg)
  • Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)

    2pk · £14.25/kg
    £2.85
  • Tesco Finest 2 Wild Garlic Naan Breads

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • TESCO finest Chargrilled Lime & Coriander Tortillas 252g

    252g · £9.33/kg
    £2.35
  • H.W. Nevills Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.16 each
    £1.30
  • Tesco Cheese & Tomato Flatbread 225G

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Patak's Indian Flame Baked Peshwari Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g

    188g · £6.38/kg
    £1.20
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Gressingham Chinese Style Pancakes 115g

    115g · £22.17/kg
    £2.55
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
  • Old El Paso Street Vibes Soft Taco Wraps 8 Pack 220g

    220g · £11.59/kg
    £2.55
  • Sharwood's Plain Flame-Baked Naans 2 Pack

    2pk · £1.33 each
    £2.65
  • Tesco Plain Laffa Style Flatbreads 2 Pack

    2pk · £1.03 each
    £2.05
  • Tesco Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • Tesco Plain Naan Bread 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Old El Paso Extra Thin Large Tortilla Wraps 192g

    £2.75
  • Warburtons 4 Soft Flatbreads

    4pk · £0.65 each
    £2.60
  • Tesco Finest Hot Honey Flatbreads 2 pack

    2pk · £1.15 each
    £2.30
    £1.85 Clubcard (£0.93 each)
  • Warburtons Gluten Free White Wraps 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
  • Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Tesco Mini Plain Naan Breads 6 Pack 282g

    6pk · £44.68/kg
    £2.10
    £1.80 Clubcard (£38.30/kg)
  • Tesco Mini Garlic & Coriander Naans 6 pack

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Capsicana Mexican 8 Mini Tortillas Wheat Flour Wraps 240g

    240g · £11.04/kg
    £2.65
  • Old El Paso Large Super Soft Flour Tortillas Wraps 6 Pack 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • BFree Gluten Free Sweet Potato Wraps 6 Pack 42g

    6pk · £119.05/kg
    £5.00
  • Tesco 2 Garlic and Coriander Naans

    2pk · £0.85 each
    £1.70
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
  • Tesco Peshwari Naan Breads 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • BFree Gluten Free Mediterranean Wrap 4 pack 168g

    4pk · £117.86/kg
    £4.95
  • Tesco Plain Naans 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Tesco Finest Chargrilled Mexican Inspired Cheese Flavoured Tortillas 252g

    252g · £9.33/kg
    £2.35
  • BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £94.05/kg
    £3.95
    £2.20 Clubcard (£52.38/kg)
  • Tesco Finest Wild Garlic Flatbreads 2 pack

    2pk · £1.15 each
    £2.30
    £1.85 Clubcard (£0.93 each)
  • Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Old El Paso Stand ‘N’ Stuff Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 193G

    193g · £16.84/kg
    £3.25
  • Deli Kitchen Carb Lite Wheat Tortilla Wraps 6 Pack 300g

    300g · £9.00/kg
    £2.70
  • Tesco Folded Flatbreads Plain 6 Pack

    6pk · £55.71/kg
    £1.95
  • Crosta & Mollica Wholeblend Piadina Midi Flatbreads 240g

    240g · £11.25/kg
    £2.70
  • Crosta & Mollica Durum Wheat Piadina Midi Flatbreads 6 Pack 240g

    240g · £11.25/kg
    £2.70
  • Tesco Mini Plain Tortillas X10 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • Tesco Wheat & Corn Tortillas X8 320G

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack 320g

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • View all (74)

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts

    6pk · £0.17 each
    £1.00
  • Tesco Mixed Berry Crumble 445g

    445g · £6.52/kg
    £2.90
  • Tesco 2 Apple Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Finest 2 Raspberry Tarts 220G

    220g · £22.50/kg
    £4.95
  • Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Tesco Morello Cherry Bakewell Tart 410G

    410g · £9.27/kg
    £3.80
  • Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Tesco Finest Plum & Morello Cherry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Tesco Egg Custard Tarts 2 Pack

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Reduced Sugar Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pie 30% Less Sugar 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)

Small Cakes & Treats

  • Tesco Brookie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£0.17 each)
  • Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
    £2.20 Clubcard (£0.37 each)
  • Tesco Free From Chocolate Cupcakes 4 Pack

    4pk · £1.13 each
    £4.50
  • Ms Molly's Fairy Cakes 12 Pack

    12pk · £0.17 each
    £2.00
  • Tesco 2 Toffee & Cream Doughnuts

    2pk · £0.95 each
    £1.90
  • Graze Hazelnut & Dark Chocolate Oat Brownies 3x45g

    3pk · £90.00/kg
    £4.05
    £2.25 Clubcard (£50.00/kg)
  • Graze Pistachio & White Chocolate Oat Blondies 3x45g

    3pk · £90.00/kg
    £4.05
    £2.25 Clubcard (£50.00/kg)
  • Tesco Angel Cake Slices - Vanilla 6 Pack 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • Mr Kipling Milk Chocolate Cake Slices 8 Pack

    8pk · £0.54 each
    £4.30
  • Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack

    8pk · £0.54 each
    £4.30
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 5 pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
    £2.35 Clubcard (£0.47 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • MRS CRIMBLE'S 6 Lemon French Madeleine 180g

    6pk · £126.67/kg
    £3.80
  • We Love Cake 4 Cinnamon Swirl Cake Slices 120g

    120g · £27.50/kg
    £3.30
  • Mrs Crimble's 6 Double Choc Macaroons 195g

    195g · £12.56/kg
    £2.45
  • Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls Cakes 4 Pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.20 Clubcard (£0.30 each)
  • The Little Bakery World 10 Vanilla & Chocolate School Cake & Custard

    10pk · £0.75 each
    £7.50
  • The Little Bakery World 4 Vanilla School Cakes with Rainbow Sprinkles

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • Mr Kipling Custard Cream Whirls Cakes 4 Pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.20 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£0.17 each)
  • Pagen Gifflar Cinnamon Pastry Rolls 260g

    12pk · £10.58/kg
    £2.75
  • Mr Kipling Cookies & Cream Whirls Cakes 4 Pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.20 Clubcard (£0.30 each)
  • We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Tesco Finest Meringue Shells 12 Pack

    12pk · £0.22 each
    £2.60
  • Mr Kipling Blueberry Breakfast Bakes Snack Cakes 4 pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5 Pack 109.9g

    109g · £16.97/kg
    £1.85
  • Tesco Finest Orange Spritz Flavour Meringue Kisses 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
  • Mr Kipling Breakfast Bakes Chocolate Chip Snack Cakes 4 pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Caramel Mini Rolls Cakes 10 pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • McVitie's Hobnobs Oaty Flapjacks Milk Chocolate 5 Pack 131.8g

    131g · £14.89/kg
    £1.95
  • Tesco Free From Flapjack Bites 240g

    240g · £19.58/kg
    £4.70
  • Tesco Free From 5 Oaty Bakes 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Balconi Italian Cake Rolls Milk Cream 6x37g

    6pk · £62.16/kg
    £2.30
  • LazyDay Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars 120g

    120g · £44.17/kg
    £5.30
    £4.75 Clubcard (£39.58/kg)
  • Tesco Party Cake Selection Vanilla 12 Pack

    12pk · £0.27 each
    £3.25
  • Bonne Maman La Madeleine 7 Pack

    175g · £23.14/kg
    £4.05
    £3.15 Clubcard (£18.00/kg)
  • Tesco Angel Layer Cake - Vanilla

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Tesco Chocolate Chip Mini Muffins 16 Pack

    16pk · £0.26 each
    £4.10
  • Tesco Double Chocolate Mini Muffins 16 Pack

    16pk · £0.26 each
    £4.10
  • Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack

    8pk · £0.25 each
    £2.00
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Roll Cakes 5 Pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
    £2.35 Clubcard (£0.47 each)
  • Tesco Lemon Cake Slices 6 Pack 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • Minecraft 9 Chocolate cupcakes

    9pk · £1.06 each
    £9.50
  • Tesco Madeleines - French Inspired 400g

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • Tesco Finest 4 Chocolate & Coffee Cakes 260g

    260g · £26.15/kg
    £6.80
  • Tesco Coconut Macaroons 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • View all (108)

Scones & Teacakes

  • Tesco Scone Mix 320G

    320g · £4.22/kg
    £1.35
  • Tesco Sultana Scones 6 Pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Promise Gluten Free Halkidiki Olive Bread 400g

    400g · £12.88/kg
    £5.15
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g

    260g · £7.50/kg
    £1.95
    £1.70 Clubcard (£6.54/kg)
  • Tesco Finest 2 All Butter Blueberry & White Chocolate scone 100g

    2pk · £59.00/kg
    £2.95
    £2.40 Clubcard (£48.00/kg)
  • Tesco Finest Fruit Loaf 400g

    400g · £6.13/kg
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£4.88/kg)
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £2.35 Clubcard (£0.59 each)
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £56.25/kg
    £1.35
  • Tesco Finest Large Teacakes 4 pack

    4pk · £0.66 each
    £2.65
    £1.95 Clubcard (£0.49 each)
  • Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Ms Molly's Lightly Fruited Cake 440g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £2.35 Clubcard (£0.59 each)
  • Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£5.50/kg)
  • Genius Gluten Free Cinnamon & Raisin Spicy Loaf 400g

    400g · £10.00/kg
    £4.00
  • Tesco All Butter Plain Scones 6 Pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack

    4pk · £0.81 each
    £3.25

Whole Cakes

  • Tesco Stars Party Cake - Buttercream and Raspberry Jam

    1pk · £13.00 each
    £13.00
  • Tesco Finest Victoria Sponge Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Ms Molly's Jumbo Strawberry & Vanilla Swiss Roll

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • MARS The Ultimate Chocolate Traybake

    1pk · £13.00 each
    £13.00
  • Pokemon Pikachu Celebration Party Cake - Raspberry and Vanilla

    1pk · £19.80 each
    £19.80
  • Tesco Strawberry Jam Victoria Sponge Cake 360g

    360g · £13.75/kg
    £4.95
  • PlayStation Celebration Cake

    1pk · £20.00 each
    £20.00
  • Tesco Finest Red Velvet Cake 405g

    405g · £12.96/kg
    £5.25
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    1pk · £2.10 each
    £2.10
  • Ms Molly's Madeira Celebration Cake

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Iced Madeira Cake

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Tesco Toasty Walnut Cake

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Tesco Classic Madeira Cake

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake

    230g · £10.65/kg
    £2.45
  • Mr Kipling Manor House Sultanas Sponge Cake

    390g · £10.90/kg
    £4.25
  • Tesco Happy Birthday Chocolate Cake

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • Simply Delicious Football Cake

    1pk · £14.00 each
    £14.00
  • Tesco Celebration Cupcakes - Vanilla 6 Pack

    6pk · £1.08 each
    £6.45
  • Disney Princess Garland Cake

    1pk · £18.00 each
    £18.00
  • Tesco Fuzzy Caterpillar Cake

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • Ms Molly's Chocolate Celebration Cake

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Oggs Indulgent Chocolate Cake

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • OGGS Confetti Traybake

    1pk · £8.05 each
    £8.05
  • STUDIO BAKERY letterbox brownies

    1pk · £14.00 each
    £14.00
  • Tesco Half & Half Cake

    1pk · £21.00 each
    £21.00
  • Tesco Cookie Dough Cake

    1pk · £21.50 each
    £21.50
  • Tesco Genoa Fruit Cake

    1pk · £3.30 each
    £3.30
  • Tesco Finest Coffee and Walnut Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • OGGS Rhubarb & Custard Celebration Cake

    1pk · £17.30 each
    £17.30

Savoury Pies

  • Pork Farms Original Pork Pies 4 Pack

    4pk · £0.65 each
    £2.60
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
  • Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Steak Shortcrust Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Pukka The Big One All Steak Pie

    1pk · £6.60 each
    £6.60
    £5.10 Clubcard (£5.10 each)
  • Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Little Dish Chicken & Veg Pie 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Eastmans Steak Pie 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Fray Bentos Just Chicken Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
  • Tesco 4 Pork Pies 260g

    260g · £6.35/kg
    £1.65
  • Dickinson & Morris Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.36/kg
    £5.00
  • Tesco Cheese Crust 6 X Mini Pork Pies 300G

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pie 145g

    145g · £16.90/kg
    £2.45
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Tesco Steak Puff Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco 2 Snack Melton Mowbray Pork Pies 150G

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G

    500g · £18.10/kg
    £9.05
  • Tesco 2 Pork & Egg Gala Pork Pie Slices 250G

    250g · £14.60/kg
    £3.65
  • Tesco Finest Caramelised Onion Topped Pork Pies 200g

    200g · £21.75/kg
    £4.35
  • Cathedral City Chicken & Leek Pie 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
    £4.70 Clubcard (£11.75/kg)
  • Tesco Finest Pork Pie 440g

    440g · £12.95/kg
    £5.70
  • Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g

    255g · £22.55/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£18.63/kg)
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & White Wine 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Tesco Steak Shortcrust Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Pieminister Chana Rama Pie with Chickpea, Sweet potato & Cauliflower 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Tesco Steak & Ale Puff Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Fray Bentos Beef And Onion Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
  • Pukka Vegan Chicken & Mushroom Pie

    210g · £13.33/kg
    £2.80

Seasonal Bakery

  • Tesco Gingerbread Straw Cup

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • F&F Home Gingerbread House With Wax Melts 30G

    30g · £333.33/kg
    £10.00
  • Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies

    9pk · £0.39 each
    £3.50
  • Tesco Day of the Dead Biscuit Kit 668g

    668g · £8.53/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£7.63/kg)
  • Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Tesco Freefrom Gingerbread Pals 50g

    50g · £62.00/kg
    £3.10
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Tesco Finest Classic Mini panettone 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Marmite Bauble With Marmite Portions 2 X 8g Gift Set

    16g · £312.50/kg
    £5.00
  • Tesco Plant Chef Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Tesco Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Core Classic Butter Panettone 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
  • Tesco Finest Stollen Slices 6 Pack

    6pk · £0.71 each
    £4.25
  • Tesco Finest 4 Frangipane Mince Pies

    4pk · £0.75 each
    £3.00
  • Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g

    100g · £20.00/kg
    £2.00
  • Tesco Finest Authentic Italian Panettone 750g

    750g · £13.33/kg
    £10.00
  • Tesco 6 Snowy Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Tesco Finest 4 Rum & Raisin Lattice Mince Pies

    4pk · £0.75 each
    £3.00
  • Tesco Gingerbread Biscuit

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Tesco 30 Mini Gingerbread Men 300G

    300g · £13.67/kg
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£11.17/kg)
  • Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g

    275g · £15.64/kg
    £4.30
  • Tesco Haunted Mini Village Biscuit Kit 387g

    387g · £9.04/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£7.75/kg)

Gluten Free

  • Tesco Finest Free From Chocolate Thins 105g

    105g · £42.86/kg
    £4.50
  • TESCO free FROM mini shortbread Rounds 250g

    2pk · £30.00/kg
    £3.75
  • Nairn's Gluten Free Savoury Biscuit Selection 235g

    235g · £19.57/kg
    £4.60
  • Tesco Finest Free From Gluten free 4 Millionaire Short Bread Slices with Belgian Milk Chocolate

    4pk · £1.35 each
    £5.40
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo