- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (18)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op Space To Thrive British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.70/kg£3.15Co-op Irresistible Kalamata Olive Sourdough Bloomer 364g
1pk · £2.55 each£2.55Co-op Greek Feta Cheese 200g
200g · £13.25/kg£2.65Co-op 6 Free Range British Medium Eggs
6pk · £0.25 each30% off£1.47£2.10Co-op Irresistible All Butter Pastry 4 Sausage Rolls 188g
188g · £19.95/kg£3.75Co-op Cook's Kitchen Outdoor Bred Smoked Bacon 65g
65g · £63.08/kg£4.10Co-op Chicken & Gravy Pie 180g
180g · £15.00/kg£2.70Leerdammer 8 Original Mild-Nutty 160g
160g · £18.44/kg£2.95Co-op Royal Gala Apples
6pk · £0.31 each30% off£1.86£2.65Co-op 4 Jam Ball Doughnut
4pk · £0.31 each£1.25Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.63/kg£2.10Co-op Mild & Creamy Mozzarella 225g
125g · £11.20/kg£1.40Co-op British Smoked Back Bacon 300g
300g · £9.67/kg£2.90Co-op Beef Lasagne 400g
400g · £6.63/kg£2.65Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £36.25/kg£2.90Co-op Bakery
200g · £5.00/kg£1.00Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
80g · £25.00/kg£2.00Co-op Irresistible Posh Ploughman's Wrap
1pk · £4.75 each£4.75Co-op Pink Lady Apples
4pk · £0.73 each£2.90Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £3.58/kg30% off£1.79£2.55Co-op Outdoor Bred British Unsmoked Back Bacon 300g
300g · £9.17/kg£2.75Co-op Hunters Chicken With Paprika Spiced Potatoes 350g
350g · £13.00/kg£4.55Co-op Irresistible White Sourdough Bloomer 364g
1pk · £2.55 each£2.55Co-op Chicken & Pancetta Tortelloni 300g
300g · £8.17/kg£2.45Co-op 8 British Cumberland Sausages 454g
454g · £5.84/kg£2.65Co-op 2 Sausage Rolls 110g
110g · £10.45/kg£1.15Co-op Spinach & Ricotta Tortelloni 300g
300g · £8.17/kg£2.45
Top Deals
Beer & Cider duo
1pk · £22.00 each£22.00Cocktails Multibuy
1pk · £10.00 each£10.00Ready Meals
1pk · £7.20 each£7.20
Grocery Essentials
Co-op Cucumber
1pk · £1.20 each£1.20Co-op 6 Free Range British Medium Eggs
6pk · £0.25 each30% off£1.47£2.10Co-op Milk Chocolate Digestives 300g
300g · £4.83/kg£1.45Co-op 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.20/kg£5.60Co-op Thick Bleach Lime 750ml
750ml · £1.47/L£1.10Co-op Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £3.40/kg£1.70Co-op Italian Menu Penne 500g
500g · £2.00/kg£1.00Co-op Royal Gala Apples
6pk · £0.31 each30% off£1.86£2.65Co-op Baby Potatoes 750g
750g · £1.87/kg£1.40Co-op Super Soft Recycled White Bathroom Tissue 4 Rolls
4pk · £0.66 each£2.65Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 6x16g
96g · £27.60/kg£2.65Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
150g · £17.00/kg£2.55Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Yorkshire Tea 160 Tea Bags 500g
500g · £17.50/kg£8.75