Milk, Cream & Eggs
Iceland 300m Double Cream
300ml · £6.80/L£2.04Elmlea 270m Double
270ml · £6.89/L£1.86Elmlea Single 270ml
270ml · £6.00/L£0.24 off£1.62£1.86Iceland 250g Lighter Sweetened Squirty Cream
250g · £8.88/kg£2.22Elmlea Double 500ml
500ml · £6.00/L2 for £4.80£3.00Müller Frijj Cookie Dough Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Raspberry Ripple Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Shaken Udder Top Banana Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L£1.79Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Moo Milk Banana Flavour British Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Mars 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Galaxy Milk Drink 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Vanillalicious Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Shaken Udder Chocolush Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Twix Chocolate, Caramel and Biscuit Flavoured Milk Drink 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Iceland 2l Skimmed British Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 1l Whole Milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 2l Semi Skimmed Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 2l Whole Milk
2L · £0.99/L£1.98Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 1l Semi Skimmed milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.59/L2 for £4.80£3.18Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 2 Litre
2L · £1.80/L£3.59Arla Lactofree Whole Milk Drink 2 Litre
2L · £1.80/L£3.59Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Limited Edition Pumpkin Spice Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Emmi 230ml Caffe Latte Vanilla
230ml · £10.43/L£2.40Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L5 for £6£2.64Starbucks Skinny Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Cappuccino Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64View all (91)
Cheese, Butter & Spreads
Attack a Snak Ham 'N Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g
86g · £23.02/kg5 for £6£1.98Castelli Parmigiano Reggiano 0.200kg
200g · £24.00/kg£4.80Castelli Parmigiano Reggiano 100g
100g · £33.60/kg£3.36Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Cathedral City 5 Cheddar Sticks with Branston Pickle Dip 60g
60g · £28.00/kg5 for £6£1.68Cheerafa Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)
4pk · £26.25/kg5 for £6£2.10Philadelphia 3pk Philidelphia Cheese Dippe
126g · £19.05/kg3 for £6£2.40Cathedral City Our Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Dairylea Strip Cheese (8 x 17.5g) 140g
8pk · £19.29/kg£0.84 off£2.70£3.54The Laughing Cow 16 Original Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Dairylea 6pk Jumbo Dunkers
246g · £16.10/kg2 for £6£3.96Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers
65g · £30.46/kg5 for £6£1.98Cathedral City Cheese Peelers 81g
81g · £27.41/kg£2.22Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers
60g · £33.00/kg5 for £6£1.98Dairylea 125g Triangles
125g · £16.80/kg2 for £3£2.10Dairylea 16pk Triangles
250g · £14.16/kg2 for £6£3.54The Laughing Cow 16 Light Creamy Spreadable Cheese Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Babybel Mini Light 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g
6pk · £15.35/kg2 for £6£3.96Cathedral City Nibbles 5 x 16g
5pk · £30.00/kg£2.40Cathedral City 4 Mature Cheddar Slices Crackers & Pickle 122g
122g · £22.62/kg3 for £6£2.76Babybel Mini Light Reduced Fat Cheese 15 x 20g (300g)
15pk · £18.00/kg£5.40Babybel Mini Original Cheese 15 x 20g (300g)
15pk · £1.20/kg£5.40The Laughing Cow Dip & Crunch 4 x 35g (140g)
4pk · £21.43/kg3 for £6£3.00Dairylea Dunkers Nachos (3 x 43g) 129g
3pk · £20.93/kg3 for £6£2.70Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)
3pk · £21.95/kg3 for £6£2.70Babybel Mini Mix Pack 9 x 20g (180g)
9pk · £22.00/kg£3.96Dairylea 56.5g Oreo Snackers
56.5g · £21.24/kg£0.78 off£1.20£1.98Cathedral City Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Cheerafa Happy Twist Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)
4pk · £26.25/kg£2.10Dairylea Snackers Cheese & Crackers with Strawberry Fruit Bites Cheese Snack 64 g
64g · £30.94/kg£1.98Seriously Original 110g
110g · £21.27/kg5 for £6£2.34Kraft 165g Philadelphia
165g · £16.36/kg£2.70Philadelphia Garlic & Herbs 165g
165g · £16.36/kg£2.70Dairylea 145g Regular
145g · £12.41/kg£0.54 off£1.80£2.34Philadelphia Lightest 165g
165g · £16.36/kg£2.70Philadelphia Light 165g
165g · £16.36/kg£2.70Primula Cheese & Ham 140g
140g · £17.14/kg£2.40Primula Original Cheese 140g
140g · £17.14/kg£2.40Primula Spicy Cheese & Jalapeños 140g
140g · £17.14/kg£2.40Dairylea 270g Cheese
270g · £13.11/kg2 for £6£3.54Philadelphia Garlic & Herbs Family Pack 280g
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Philadelphia Light 280g
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Philadelphia 280g Original
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Seriously Lighter 110g
110g · £21.27/kg£2.34Seriously Vintage Spreadable 110g
110g · £21.27/kg£2.34Primula Cheese & Prawns 140g
140g · £17.14/kg£2.40View all (137)