Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chips, Fries & Potatoes

  • LEON Hash Brown Bites 340g

    340g · £13.53/kg
    £4.60
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 1.1kg

    1.1kg · £4.82/kg
    £5.30
  • Sainsbury's Hash Browns 700g

    700g · £4.21/kg
    £2.95
  • Aunt Bessie's Crispy Homestyle Mini Roasties 700g

    700g · £6.64/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Chunky Roast Potatoes with Beef Dripping, Taste the Difference 1kg

    1kg · £4.65/kg
    £4.65
  • Sainsbury's French Fries 900g

    900g · £4.00/kg
    £3.60
  • McCain 4 Slow Baked Jackets 800g

    800g · £6.13/kg
    £4.90
  • McCain Crinkle Home Chips 1.6kg

    1.6kg · £3.69/kg
    £5.90
  • McCain 8 Slow Baked Jackets 1.6kg

    1.6kg · £5.06/kg
    £8.10
  • Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g

    500g · £6.00/kg
    £0.95 off
    £3.00£3.95
  • Sainsbury's Hash Brown Bites 700g

    700g · £4.29/kg
    £3.00
  • Sainsbury's French Fries 900g

    900g · £2.44/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Sweet Potato Fries 500g

    500g · £7.90/kg
    £3.95
  • Sainsbury's Seasoned Curly Fries 700g

    700g · £4.29/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Salt & Pepper Chips 750g

    750g · £4.80/kg
    £3.60
  • Sainsbury's Potato Waffles x12 680g

    680g · £4.04/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Mashed Potato 900g

    900g · £3.00/kg
    £2.70
  • LEON Waffle Fries with Garlic & Herb 550g

    550g · £7.09/kg
    £3.90
  • Sainsbury's Sweet Potato Chunks 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Sainsbury's French Fries 1.5kg

    1.5kg · £2.03/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Hash Brown Bites 200g

    200g · £10.00/kg
    £2.00
  • Sainsbury's 4 Baked Jacket Potatoes 800g

    800g · £4.63/kg
    £3.70
  • McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Sweet Potato Fries 300g

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Birds Eye Crispy Chips 900g

    900g · £3.50/kg
    £3.15
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg
    £1.50 off
    £2.00£3.50
  • McCain Crispy Hash Browns 625g

    625g · £3.20/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • McCain Smiles 454g

    454g · £7.27/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Steak Cut Chips 1.5kg

    1.5kg · £1.73/kg
    £2.60
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35
  • McCain Straight Cut Naked Oven Chips 900g

    900g · £3.06/kg
    £2.75
  • McCain Air Fryer Quick & Crispy French Fries 750g

    750g · £5.93/kg
    £4.45
  • McCain Crinkle Home Chips 1kg

    1kg · £4.45/kg
    £4.45
  • McCain Straight Home Chips 1kg

    1kg · £4.45/kg
    £4.45
  • Strong Roots Sweet Potato Hash Brown 350g

    350g · £11.86/kg
    £4.15
  • Sainsbury's Lightly Spiced Wedges 900g

    900g · £3.67/kg
    £3.30
  • McCain Quick Straight Chips 4 x 100g (400g)

    4pk · £10.50/kg
    £4.20
  • LEON Lightly Seasoned Waffle Fries 550g

    550g · £7.09/kg
    £3.90
  • Sainsbury's Taste the Difference Triple Cook Chips 400g

    400g · £9.38/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Potato Croquettes 700g

    700g · £4.07/kg
    £2.85
  • Stamford Street Co. Chips 1.5kg

    1.5kg · £1.37/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Roast Potatoes 900g

    900g · £2.22/kg
    £2.00
  • Birds Eye 10 The Original Potato Waffles 567g

    567g · £5.47/kg
    £3.10
  • McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £2.31/kg
    £1.55 off
    £1.50£3.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Triple Cooked Chips 750g

    750g · £5.47/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Extra Crispy Chips 900g

    900g · £4.00/kg
    £3.60
  • McCain Crispy French Fries 1.4kg

    1.4kg · £4.21/kg
    £5.90
  • Birds Eye The Original Alphabites 456g

    456g · £4.93/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Wagyu Beef Dripping Potato Wedges 600g

    600g · £5.00/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Bubble & Squeak Bites 500g

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • View all (68)

Side Dishes

  • Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g

    500g · £8.20/kg
    £4.10
  • itsu Chicken Soup' Dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
  • Goodfella's Mozzarella Cheese Bites 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Humza 20 Vegetable Samosas 650g

    650g · £10.62/kg
    £6.90
  • itsu 12 King Prawn Gyoza Dinner Dumplings 234g

    234g · £20.94/kg
    £4.90
  • Itsu 8 Hoisin Duck Bao' Buns 256g

    256g · £17.77/kg
    £4.55
  • itsu Vegetable Fusion Gyoza 20 Dinner Dumplings 270g

    270g · £21.48/kg
    £5.80
  • Sainsbury's 12 Yorkshire Puddings 220g

    220g · £8.18/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Battered Onion Rings 800g

    800g · £4.44/kg
    £3.55
  • Sainsbury's Honey Glazed Roast Parsnips 600g

    600g · £4.83/kg
    £2.90
  • Itsu 8 Teriyaki Chicken Bao 'Buns 256g

    256g · £19.53/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Vegetable Spring Rolls x16 288g

    288g · £11.81/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 15 Yorkshire Puddings 220g

    220g · £2.27/kg
    £0.50
  • Aunt Bessie's 10 Sage & Onion Stuffing Balls 260g

    260g · £14.04/kg
    £3.65
  • Aunt Bessie's 12 Bake at Home Yorkshires 370g

    370g · £9.05/kg
    £3.35
  • Sainsbury's Crispy Garlic Mushrooms 300g

    300g · £8.33/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 16 Pork, Sage & Onion Stuffing Balls 400g

    400g · £5.50/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Beer Battered Onion Rings, Taste the Difference 375g

    375g · £10.27/kg
    £3.85
  • Sainsbury's 12 Bacon Mac & Cheese Bites 240g

    240g · £14.17/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Mushroom Poppers 205g

    205g · £9.76/kg
    £2.00
  • Président A La Carte Crispy Bakes with Brie 6 x 25g (150g)

    6pk · £26.00/kg
    £3.90
  • Ramona's Original Fabulous Falafel 500g

    500g · £10.50/kg
    £5.25
  • itsu 12 Sizzling Pork Gyoza Dinner Dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
  • itsu 12 Korean BBQ Beef Gyoza Dinner Dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
  • Itsu Hoisin Duck Gyoza 280g

    280g · £17.50/kg
    £4.90
  • Humza Meat Samosas 650g

    650g · £10.62/kg
    £6.90
  • Humza 20 Chicken Samosas 650g

    650g · £10.62/kg
    £6.90
  • Sainsbury's Chargrilled Mediterranean Vegetables (Aubergine, Courgette, Red & Yellow Peppers) 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Cauliflower Cheese Grills x4 397g

    397g · £6.55/kg
    £2.60
  • Birds Eye Steamfresh 2 Golden Vegetable Rice Steam Bags 380g

    380g · £8.29/kg
    £3.15
  • Sainsbury's Free From Mozzarella Sticks 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Aunt Bessie's 1 Gigantic Yorkshire 125g

    125g · £19.20/kg
    £2.40
  • Virtu 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • itsu 12 Chicken Gyoza Dinner Dumplings 240g

    240g · £24.17/kg
    £5.80
  • Sainsbury's 12 Mozzarella Sticks 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Takeaway Sides Halloumi Fries 204g

    204g · £18.63/kg
    £3.80
  • Sainsbury's Halloumi Fries 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
  • Sainsbury's 10 Hoisin Duck Spring Rolls 200g

    200g · £18.50/kg
    £3.70
  • Sainsbury's 12 Prawn Toasts 189g

    189g · £23.02/kg
    £4.35
  • Sainsbury's 12 Nacho Cheese Triangles 240g

    240g · £14.17/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Vegetable Gyoza x10 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70

Frozen Vegetables

  • Birds Eye Garden Peas 1.2kg

    1.2kg · £4.46/kg
    £5.35
  • Sainsbury's Inspired to Cook Chopped Coriander 50g

    50g · £40.00/kg
    £2.00
  • Cofresh Karela Chopped Bitter Gourd 300g

    300g · £4.17/kg
    £1.25
  • Birds Eye Steamfresh 2 Green Medley Veg with Herb Butter Steam Bags 300g

    300g · £12.33/kg
    £3.70
  • PACK'D Organic Cauliflower Rice 450g

    450g · £7.22/kg
    £3.25
  • PACK'D Organic Chopped Sweet Potato 450g

    450g · £8.00/kg
    £3.60
  • Classic Vegetable Mix 1kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
  • Birds Eye Select Mixed Vegetables 640g

    640g · £6.41/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Button Sprouts 1kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Garden Peas 910g

    910g · £2.25/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Mixed Vegetables 1kg

    1kg · £2.25/kg
    £2.25
  • Sainsbury's Edamame Beans 500g

    500g · £7.40/kg
    £3.70
  • Taj Cut Okra 1kg

    1kg · £4.75/kg
    £4.75
  • PACK'D Organic Broccoli Florets 450g

    450g · £8.56/kg
    £3.85
  • Sainsbury's Vegetable Medley 1kg

    1kg · £2.35/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Sliced Mixed Peppers 500g

    500g · £3.30/kg
    £1.65
  • Yutaka Edamame Soybeans in Pods 500g

    500g · £7.10/kg
    £3.55
  • Birds Eye Garden Peas 375g

    375g · £6.40/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Whole Green Beans 900g

    900g · £1.83/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Petits Pois 910g

    910g · £2.80/kg
    £2.55
  • Stamford Street Co. Peas 850g

    850g · £1.35/kg
    £1.15
  • PACK'D Organic Chopped Spinach 450g

    450g · £8.00/kg
    £3.60
  • Sainsbury's Chopped Onions 500g

    500g · £3.30/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Supersweet Sweetcorn 1kg

    1kg · £2.60/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Vegetable Stewpack 1kg

    1kg · £2.15/kg
    £2.15
  • Sainsbury's Inspired to Cook Chopped Garlic 75g

    75g · £26.67/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Supersweet Mini Corn Cobs 875g

    875g · £2.80/kg
    £2.45
  • Birds Eye Supersweet Sweetcorn 640g

    640g · £6.56/kg
    £4.20
  • Birds Eye Country Mixed Vegetables 640g

    640g · £6.95/kg
    £4.45
  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £4.94/kg
    £3.95
  • Birds Eye Steamfresh 4 Hearty Farmhouse Mix Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Sainsbury's Broccoli & Cauliflower Florets 900g

    900g · £2.28/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Inspired to Cook Chopped Ginger 75g

    75g · £26.67/kg
    £2.00
  • Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourite Vegetables Mix 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Sainsbury's Baby Whole Leaf Spinach 900g

    900g · £2.39/kg
    £2.15
  • Sainsbury's Sliced Carrots 900g

    900g · £1.33/kg
    £1.20
  • Sainsbury's So Organic Garden Peas 500g

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Broad Beans 650g

    650g · £4.00/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Inspired to Cook Chopped Spinach 900g

    900g · £2.39/kg
    £2.15
  • Cofresh Bhindi Chopped Okra 300g

    300g · £4.17/kg
    £1.25
  • Taj Mixed Purée Garlic & Ginger 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Butternut Squash Chunks 500g

    500g · £3.90/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Sliced Red Onions 500g

    500g · £3.80/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Sliced Leeks 700g

    700g · £2.71/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Inspired to Cook Sliced Mushrooms 500g

    500g · £3.30/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Mixed Vegetables 1kg

    1kg · £1.25/kg
    £1.25
  • Taj Crushed Garlic 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Taj Crushed Ginger 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Aunt Bessie's Green Veg Mix with a Garlic & Herb Butter 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Birds Eye Petits Pois 960g

    960g · £5.47/kg
    £5.25
  • View all (71)

Pizza

  • Goodfellas Gluten Free Margherita 328g

    328g · £16.16/kg
    £5.30
  • Chicago Town Tiger Crust Cheese Medley Pizza 305g

    305g · £17.38/kg
    £5.30
  • Sainsbury's Thin & Crispy Pepperoni Pizza 305g

    305g · £4.59/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Thin & Crispy Cheese & Tomato Pizza 306g

    306g · £4.58/kg
    £1.40
  • Chicago Town Original Deep Dish Pepperoni Pizza 2 x 155g (310g)

    2pk · £10.48/kg
    £3.25
  • Chicago Town Original Deep Dish Four Cheese Pizza 2 x 148g (296g)

    2pk · £10.98/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Deep Pan Cheese & Tomato Pizza 387g

    387g · £6.07/kg
    £2.35
  • Chicago Town Stuffed Crust Loaded Pepperoni Pizza 645g

    645g · £10.70/kg
    £6.90
  • Sainsbury's Deep Pan Pepperoni Pizza 374g

    374g · £4.68/kg
    £1.75
  • Schär 9 Mini Calzone Bites with Tomato Sauce and Stringy Mozzarella 250g

    250g · £19.40/kg
    £4.85
  • Goodfella's Stonebaked Thin Margherita 334g

    334g · £11.53/kg
    £3.85
  • Sainsbury's Double Pepperoni Thin Pizza 339g

    339g · £7.67/kg
    £2.60
  • Crosta Mollica Stromboli Sourdough Pizzaetta 2 x 217g (434g)

    2pk · £14.40/kg
    £6.25
  • Goodfella's Pepperoni House Deep Pan 411g

    411g · £7.91/kg
    £3.25
  • Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni 532g

    532g · £5.64/kg
    £2.25 off
    £3.00£5.25
  • Crosta Mollica Vegana Sourdough Pizzetta 2 x 251g (502g)

    2pk · £12.45/kg
    £6.25
  • Goodfella's 2 Triple Cheese Pizza Pockets 250

    250g · £12.60/kg
    £3.15
  • Chicago Town Stuffed Crust Takeaway Loaded Cheese Pizza 630g

    630g · £10.56/kg
    £6.65
  • Schär Gluten-Free Pizza Margherita with Sourdough 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
  • Sainsbury's Taste the Difference Ham Mushroom & Mascarpone Wood-Fired Pizza 410g

    410g · £12.07/kg
    £4.95
  • Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni 332g

    332g · £11.60/kg
    £3.85
  • Goodfella's Gluten Free Pepperoni 317g

    317g · £16.72/kg
    £5.30
  • Goodfella's Stonebaked Thin Cheese & Ham 351g

    351g · £9.40/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Takeaway Fully Loaded Meat Feast Pizza 567g

    567g · £8.29/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Thin & Crispy Four Cheese Pizza 354g

    354g · £7.34/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Vegetable Pizza 390g

    390g · £6.67/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Thin & Crispy Hawaiian Pizza 385g

    385g · £6.75/kg
    £2.60
  • Goodfella's New York Style Sweet & Smoky BBQ Chicken 570g

    570g · £9.21/kg
    £5.25
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £6.72/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Dr. Oetker Ristorante Pepperoni-Salame Pizza 320g

    320g · £7.03/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Sainsbury's Classic Crust BBQ Chicken Pizza 540g

    540g · £11.67/kg
    £6.30
  • Goodfella's Stonebaked Thin Chicken 365g

    365g · £10.55/kg
    £3.85
  • Chicago Town Original Deep Dish 2 Mega Meaty Pizza 2 x 157g (314g)

    2pk · £10.03/kg
    £3.15
  • Sainsbury's Free From BBQ Chicken Pizza 302g

    302g · £11.42/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Free From Pepperoni Pizza 305g

    305g · £11.31/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Free From Margherita Pizza 301g

    301g · £11.46/kg
    £3.45
  • Crosta Mollica Margherita Sourdough Pizza 403g

    403g · £18.98/kg
    £7.65
  • Crosta Mollica Fiorentina Sourdough Pizza 453g

    453g · £16.89/kg
    £7.65
  • Crosta Mollica Regina Sourdough Pizza 448g

    448g · £14.51/kg
    £6.50
  • Crosta Mollica Verdure Sourdough Pizza 471g

    471g · £16.24/kg
    £7.65
  • Chicago Town Tiger Crust Bacon, Ham & Pineapple Pizza 380g

    380g · £12.76/kg
    £4.85
  • Dr. Oetker Limited Edition Ristorante Funghi 365g

    365g · £11.51/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Taste the Difference Mozzarella & Marinated Cherry Tomato Wood-Fired Pizza 400g

    400g · £12.38/kg
    £4.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Spicy Salami 'Nduja & Hot Honey Wood-Fired Pizza 395g

    395g · £12.53/kg
    £4.95
  • Crosta Mollica Stromboli Sourdough Pizza 447g

    447g · £14.54/kg
    £6.50
  • Crosta Mollica Margherita Sourdough Pizza 403g

    403g · £16.13/kg
    £6.50
  • Chicago Town Stuffed Crust Loaded Pepperoni Pizza 640g

    640g · £10.39/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Takeaway Stuffed Crust Pepperoni Perfection 424g

    424g · £11.08/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Takeaway Fully Loaded American Hot Pizza 553g

    533g · £8.82/kg
    £4.70
  • Goodfella's 2 Pepperoni Pizza Pockets 250g

    250g · £12.60/kg
    £3.15
  • View all (67)

Ready Meals

  • Birds Eye 4 Shortcrust Chicken Pies 620g

    620g · £9.27/kg
    £5.75
  • Birds Eye Captain's Cod, Chips & Peas 395g

    395g · £13.04/kg
    £5.15
  • Aunt Bessie's Toad in the Hole 190g

    190g · £11.58/kg
    £2.20
  • Tahira Beef Lasagne 500g

    500g · £11.70/kg
    £5.85
  • Sainsbury's Lamb Dinner 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Plant Pioneers Lasagne 400g

    400g · £6.88/kg
    £2.75
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £12.17/kg
    £3.65
  • Stamford Street Co. Beef Lasagne Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Cathedral City Lasagne 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
  • Sainsbury's Free From Beef Lasagne 300g

    300g · £14.00/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Free From Macaroni Cheese 300g

    300g · £12.83/kg
    £3.85
  • Sainsbury's Chilli Con Carne & White Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.13/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Butter Chicken with Rice 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
  • Stamford Street Co. Spaghetti Bolognese Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Cheese & Tomato Pasta 400g

    400g · £2.88/kg
    £1.15
  • Stamford Street Co. Minced Beef Hotpot Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Stamford Street Co. Chicken Curry with Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £2.88/kg
    £1.15
  • Stamford Street Co. Cottage Pie Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Myprotein Hot Peri Chicken & Rice 325g

    325g · £15.38/kg
    £5.00
  • Cathedral City Macaroni Cheese 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
  • Sainsbury's Taste the Difference Cottage Pie 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Beef Bourguignon, Taste the Difference Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Fried Chicken & Gochujang Sauce 210g

    210g · £14.29/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Mac & Cheese 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Chinese Style Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Shanghai Style Beef Noodles 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Chicken Katsu Curry & Jasmine Rice 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Chicken Teriyaki & Jasmine Rice 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Sweet Chilli Chicken Noodles 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Chicken Korma & Pilau Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Merchant Gourmet Korean-Style Vegetables & Mixed Rice 400g

    400g · £8.88/kg
    £3.55
  • Merchant Gourmet Mediterranean-Style Vegetables & Giant Cous Cous 400g

    400g · £8.88/kg
    £3.55
  • Humza Chicken Charcoal Seekh Kebabs 750g

    750g · £11.47/kg
    £8.60
  • Sainsbury's Taste the Difference Vintage Cheddar & Smoked Ham Hock Chicken Kyivs 350g

    350g · £15.43/kg
    £5.40
  • Bisto Classic Cottage Pie 375g

    375g · £6.53/kg
    £2.45
  • Aunty Noray's 6 Hand Made Charcoaled Premium Meat Seekh Kebabs

    6pk · £14.83/kg
    £4.45
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Butter Sauce 560g

    560g · £11.88/kg
    £6.65
  • Young's Fisherman's Pie 300g

    300g · £12.17/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Chicken Dinner 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Sweet & Sour Chicken & Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Birds Eye Inspirations Stir Cook Meal Spanish-Style Paella with Chicken & Prawns 350g

    350g · £12.14/kg
    £4.25
  • Birds Eye Steamfresh Mushroom Tagliatelle Pasta 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
  • Birds Eye Steamfresh Creamy Cheese Pasta Steam Whole Bag 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
  • Young's Salmon Pie 375g

    375g · £11.60/kg
    £4.35
  • Sainsbury's Chicken Tikka Masala, Taste the Difference 400g (Meal for 1)

    400g · £10.75/kg
    £4.30
  • Sainsbury's Be Good to Yourself Chicken Tikka Masala Ready Meal For 1 350g

    350g · £8.00/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Be Good to Yourself Cottage Pie Ready Meal For 1 350g

    350g · £8.00/kg
    £2.80
  • Mr Brain's 6 Pork Faggots 656g

    656g · £3.05/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Liver & Bacon Dinner Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • View all (59)

Garlic Bread

  • Sainsbury's Garlic Slices x10 260g

    260g · £6.15/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Free From Cheesy Garlic Bread 140g

    140g · £17.86/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Cheese & Garlic Slices x6 200g

    200g · £9.50/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Garlic Baguette x2 338g

    338g · £3.70/kg
    £1.25

Burgers & Hot Dogs

  • Sainsbury's 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.56/kg
    £5.25
  • all plants Ultimate Veggie Burgers Golden Sweet Potato 160g

    160g · £21.88/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Lamb & Mint Quarter Pounders 454g

    454g · £13.00/kg
    £5.90

Meat & Poultry

  • Birds Eye 2 Chicken Shop Ultimate Fillet Burgers 227g

    227g · £27.09/kg
    £6.15
  • Jahan Premium Peri Peri Chicken Fillet Strips 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • Jahan Southern Fried Chicken Fillet Strips 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • Sainsbury's 44 Battered Chicken Dippers 1kg

    1kg · £5.15/kg
    £5.15
  • Birds Eye 4 Crunchy Southern Fried Chicken 360g

    360g · £19.86/kg
    £7.15
  • Humza HFC Battered Chicken Nuggets 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
  • Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Chicken Fillet Strips 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • Birds Eye 44 Chicken Nuggets 695g

    695g · £12.52/kg
    £8.70
  • Jahan Breaded Chicken Nuggets 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Birds Eye 24 Chicken Nuggets 379g

    379g · £17.94/kg
    £6.80
  • Birds Eye Chicken Shop Buttermilk Chicken Tenders 300g

    300g · £16.67/kg
    £5.00
  • Sainsbury's 70 Breaded Chicken Nuggets 1kg

    1kg · £5.15/kg
    £5.15
  • Jahan Dinosaur Chicken Bites 400g

    400g · £10.00/kg
    £4.00
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Breaded Chicken Nuggets 320g

    320g · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Takeaway Southern Fried Breaded Chicken Thighs 700g

    700g · £7.07/kg
    £4.95
  • Tahira Chicken Grills Peri Peri 4 x 65 (260g)

    4pk · £8.08/kg
    £2.10
  • Sainsbury's Takeaway Southern Fried Breaded Chicken Pops 500g

    500g · £6.80/kg
    £3.40
  • Itsu Korean Style Crispy Chicken 340g

    340g · £16.47/kg
    £5.60
  • Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £8.68/kg
    £2 off
    £3.50£5.50
  • LEON GFC Chicken Nuggets 300g

    300g · £15.00/kg
    £4.50
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200g

    200g · £22.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Free From Chicken Dippers 400g

    400g · £12.13/kg
    £4.85
  • Birds Eye 12 Chicken Dippers Delicious & Crispy 220g

    220g · £16.82/kg
    £3.70
  • Birds Eye 2 Crunchy Southern Fried Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 4 Breaded Garlic Chicken Kyiv 500g

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Sainsbury's Southern Fried 4 Breaded Chicken Steaks 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g

    170g · £14.71/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Birds Eye 2 Crunchy Hot & Spicy Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Wild Garlic & West Country Butter Chicken Kyivs 350g

    350g · £11.89/kg
    25% off
    £4.16£5.55
  • Sainsbury's Free From 2 Garlic Chicken Kyivs 260g

    260g · £16.15/kg
    £4.20
  • Birds Eye Chicken Shop Texas Style BBQ Chicken Fries 300g

    300g · £15.50/kg
    £4.65
  • LEON Chicken Thigh Burgers 460g

    460g · £11.96/kg
    £5.50
  • Birds Eye 2 Original Chicken Chargrilled 170g

    170g · £23.82/kg
    £4.05
  • Birds Eye 2 Peri-Peri Chicken Chargrills 174g

    174g · £23.28/kg
    £4.05
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Breaded Chicken Burgers 456g

    456g · £5.15/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Takeaway 2 Breaded Chicken Breast Burgers 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70
  • Birds Eye Chicken Shop Hot & Fiery Chicken Chunks 300g

    300g · £16.67/kg
    £5.00
  • Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g

    227g · £19.82/kg
    £4.50
  • Birds Eye 4 Crispy Tempura Battered Chicken 340g

    340g · £21.03/kg
    £7.15
  • Birds Eye 4 Original Chicken Chargrilled 340g

    340g · £21.03/kg
    £7.15
  • Birds Eye 4 Sweet & Sticky BBQ Chicken Chargrilled 348g

    348g · £20.55/kg
    £7.15
  • Birds Eye 2 Chicken Shop Sizzler Fillet Burgers 227g

    227g · £27.09/kg
    £6.15
  • Birds Eye 38 Chicken Dippers 697g

    697g · £11.55/kg
    £8.05
  • Birds Eye Chicken Shop Salt & Pepper Chicken Goujons 325g

    325g · £18.77/kg
    £6.10
  • Birds Eye 2 Garlic & Herb Chicken Kievs 204g

    204g · £19.85/kg
    £4.05
  • Birds Eye 2 Gluten Free Southern Fried Chicken in Breadcrumbs 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Jahan 10 Premium Charcoal Cooked Chicken Kebabs 500g

    500g · £12.90/kg
    £6.45
  • Tahira Chicken Frankfurters Smoke Flavour 10 x 34g (340g)

    10pk · £6.91/kg
    £2.35
  • Birds Eye 2 Sweet & Sticky BBQ Chicken Chargrills 174g

    174g · £23.28/kg
    £4.05
  • Sainsbury's British Plain Chicken Breast Mini Fillets 500g

    500g · £9.90/kg
    £4.95
  • View all (92)

Seafood

  • Sainsbury's Raw Large King Prawns 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Sainsbury's Skinless and Boneless Wild Salmon Fillets 360g

    360g · £13.89/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Frozen Basa Fillets ASC 500g

    500g · £12.90/kg
    £6.45
  • Taj Tilapia Fillets 500g

    500g · £13.00/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Frozen Scottish Langoustines, Taste the Difference 500g

    500g · £22.90/kg
    £11.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Raw Large Canadian Scallops 200g

    200g · £52.75/kg
    £10.55
  • Sainsbury's Raw Patagonian Scallops 200g

    200g · £40.25/kg
    £8.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Raw Peeled Jumbo King Prawns 225g

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 6 White Fish Steaks 520g

    520g · £8.65/kg
    £4.50
  • Sainsbury's 6 Skinless & Boneless Cod Steaks 520g

    520g · £17.40/kg
    £9.05
  • Sainsbury's Frozen Cooked Seafood Selection 300g

    300g · £21.67/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Scottish Cooked Mussels with a White Wine and Garlic Sauce 500g

    500g · £6.90/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Skinless and Boneless Haddock Fillets 360g

    360g · £21.94/kg
    £7.90
  • Sainsbury's SO Organic Large Raw King Prawns 180g

    180g · £31.94/kg
    £5.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Peeled & Cooked Jumbo King Prawns 225g

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Sainsbury's Fish Pie Mix 350g

    350g · £17.71/kg
    £6.20
  • Sainsbury's 6 Boneless Scottish Salmon Fillets 720g

    720g · £24.24/kg
    £17.45
  • Sainsbury's Skin On & Boneless Smoked Haddock Fillets 360g

    360g · £14.44/kg
    £5.20
  • Sainsbury's Skinless & Boneless Cod Fillets 360g

    360g · £13.06/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Cooked & Peeled Large King Prawns 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Sainsbury's Cooked & Peeled Large King Prawns 400g

    400g · £23.00/kg
    £9.20
  • Sainsbury's Cooked & Peeled Cold Water Prawns 250g

    250g · £20.80/kg
    £5.20
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Prawns 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Stamford Street Co White Fish Fillets 520g

    520g · £6.63/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Melting Middle Smoked Haddock Fishcakes 580g

    580g · £11.72/kg
    £6.80
  • Sainsbury's Raw Seafood Selection 300g

    300g · £22.67/kg
    £6.80
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Parsley Sauce 560g

    560g · £11.88/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Chunky Breaded Cod x4 500g

    500g · £16.00/kg
    £8.00
  • Birds Eye 26 Battered Fish Fingers 728g

    728g · £8.52/kg
    £6.20
  • Sainsbury's 10 Breaded Cod Fillet Fish Fingers 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £18.75/kg
    £4.50
  • Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g

    300g · £20.50/kg
    £6.15
  • Young's 4 Cod Fish Cakes 200g

    200g · £6.25/kg
    £1.25
  • Sainsbury's 30 Breaded Omega 3 Pollock Fillet Fish Fingers 900g

    900g · £4.83/kg
    £4.35
  • Sainsbury's Tempura Prawns x12 156g

    156g · £23.72/kg
    £3.70
  • Birds Eye 10 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75 off
    £1.75£3.50
  • Sainsbury's 10 Breaded Omega 3 Pollock Fillet Fish Fingers 300g

    300g · £5.17/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 10 Breaded Cod Fish Fingers 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's Taste the Difference 2 Beer Battered Hake Fillets 300g

    300g · £15.83/kg
    £4.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 8 Chunky Hake Fish Fingers 480g

    480g · £10.94/kg
    £5.25
  • Young's 10 Flipper Dippers 250g

    250g · £10.40/kg
    £2.60
  • Young's 2 Garlic & Herb Extra Large Fish Fillets 300g

    300g · £19.67/kg
    £5.90
  • Young's 2 Chip Shop Succulent Jumbo Fish 480g

    480g · £13.54/kg
    £6.50
  • Young's Gastro Tempura Battered 2 Lemon & Herb Basa Fillets 310g

    310g · £23.87/kg
    £7.40
  • Young's Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230g

    230g · £33.70/kg
    £7.75
  • Birds Eye 20 Fish Nuggets 490g

    490g · £10.61/kg
    £5.20
  • Sainsbury's 2 Breaded Salmon Fishcakes 170g

    170g · £14.71/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Battered Cod x4 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Sainsbury's Taste The Difference 8 Chunky Battered Cod Fish Fingers 480g

    480g · £17.81/kg
    £8.55
  • Sainsbury's Chunky Battered Haddock x4 500g

    500g · £15.40/kg
    £7.70
  • View all (92)

Frozen Fruit

  • Sainsbury's Frozen Blueberries 400g

    360g · £11.39/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Mango Chunks 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Sainsbury's 315g Frozen Raspberries

    315g · £13.02/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Berry Banana Smoothie Mix Strawberry & Banana 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Stamford Street Co. Berry Mix 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • Sainsbury's Frozen Strawberries & Blueberries 400g

    360g · £11.39/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Pineapple Chunks 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Very Berry Smoothie Mix 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Four Berry Medley Frozen Fruit 1kg

    1kg · £6.50/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Mango, Papaya & Pineapple Smoothie Mix 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Whole Strawberries 350g

    350g · £11.71/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Summer Fruits 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Cofresh Shredded Coconut 310g

    310g · £8.71/kg
    £2.70
  • Sambazon Organic Açaí Berry Fruit Unsweetened 4 x 100g (400g)

    4pk · £12.63/kg
    £5.05
  • Stamford Street Co. Berry Mix 400g

    400g · £11.25/kg
    £4.50
  • Sainsbury's Frozen Black Forest Fruits 500g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Pack'd 6 Ripe and Chopped Avocado 300g

    300g · £14.00/kg
    £4.20

Meat Alternatives

  • Sainsbury's Plant Pioneers Southern Fried 'No Chicken' Nuggets 300g

    300g · £8.33/kg
    £2.50
  • Birds Eye Green Cuisine 12 Fish-Less Fingers 336g

    336g · £11.76/kg
    £3.95
  • Linda McCartney Chicken-Style Dippers 200g

    200g · £21.25/kg
    £4.25
  • Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g

    284g · £9.15/kg
    £2.60
  • Quorn Southern Fried Bites 300g

    300g · £12.00/kg
    £3.60
  • Sainsbury's Plant Pioneers 2 'No Chicken' Kyivs 280g

    280g · £9.11/kg
    £2.55
  • Quorn 2 Crispy Fillets 200g

    200g · £19.50/kg
    £3.90
  • Sainsbury's Plant Pioneers Southern Fried No Chicken Burgers 227g

    227g · £11.01/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 4 Vegetable Quarter Pounders 454g

    454g · £5.51/kg
    £2.50
  • Linda McCartney 2 Southern-Style Chicken Fillets 210g

    210g · £14.29/kg
    £3.00
  • Quorn 2 Garlic & Herb Fillets 200g

    200g · £17.75/kg
    £3.55
  • Linda McCartney 2 Mozzarella 1/4lb Burgers Vegetarian 227g

    227g · £14.10/kg
    £3.20
  • Sainsbury's Plant Pioneers 2 Katsu-Style 'No Chicken' Fillets 240g

    240g · £8.75/kg
    £2.10
  • Quorn 2 Cheese & Broccoli Escalopes 240g

    240g · £14.38/kg
    £3.45
  • Quorn 4 Southern Fried Burgers 252g

    252g · £15.28/kg
    £3.85
  • Sainsbury's 2 Sweet Potato & Avocado Burgers 227g

    227g · £10.79/kg
    £2.45
  • Birds Eye Green Cuisine 4 Veggie Quarter Pounders 454g

    454g · £8.15/kg
    £3.70
  • VFC Original Recipe Crispy Chicken Tenders 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
  • Sainsbury's Free From Spiced Mexican Style Bean Burgers x2 277g

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Sainsbury's Free From Cheese & Onion Crispbakes x2 227g

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Quorn 2 Garlic & Mushroom Escalopes 240g

    240g · £15.83/kg
    £3.80
  • Linda McCartney 6 Vegan Red Onion & Rosemary Sausages 270g

    270g · £11.85/kg
    £3.20
  • Quorn 2 Vegetarian Steak & Gravy Pies 400g

    400g · £9.13/kg
    £3.65
  • Richmond Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g

    304g · £9.21/kg
    £2.80
  • This Isn't Chicken Pieces 250g

    250g · £15.40/kg
    £3.85
  • Quorn Mince 300g

    300g · £10.33/kg
    £3.10
  • Aunt Bessie's Meat Free Toad in the Hole 190g

    190g · £16.84/kg
    £3.20
  • Quorn Pieces 300g

    300g · £9.83/kg
    £2.95
  • Sainsbury's Plant Pioneers No Beef Meatballs 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Linda McCartney Vegan Vegemince 500g

    500g · £8.00/kg
    £4.00
  • Linda McCartney 10 Vegan Sausages 450g

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Quorn Vegan Pieces 280g

    280g · £11.79/kg
    £3.30
  • Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g

    270g · £11.85/kg
    £3.20
  • Quorn Pieces 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • This Isn't Roast Chicken & Stuffing 325g

    325g · £21.85/kg
    £7.10
  • Sainsbury's 2 Piri Piri Pea Bakes 250g

    250g · £8.00/kg
    £2.00
  • Linda McCartney 8 Linda's Best Bangers Vegan 304g

    304g · £12.66/kg
    £3.85
  • Linda McCartney 2 1/4lb Burgers 227g

    227g · £13.44/kg
    £3.05
  • Richmond 12 Meat-Free Tasty Sausages 456g

    456g · £7.24/kg
    £3.30
  • Linda McCartney's Chicken Roast Vegan 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Spicy Bean Burgers x4 454g

    454g · £5.51/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Plant Pioneers 'No Meat' Mince 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Richmond Meat Free No-Chicken Chargrilled Pieces 220g

    220g · £17.73/kg
    £3.90
  • Strong Roots Ultimate Burger 300g

    300g · £14.67/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Plant Pioneers No Chicken Chunks 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Sainsbury's 8 Plant Pioneers No Beef Burgers 454g

    454g · £6.17/kg
    £2.80
  • Quorn Swedish Style Balls 300g

    300g · £11.67/kg
    £3.50
  • Quorn Fillets 312g

    312g · £11.70/kg
    £3.65
  • Quorn Takeaway Crunchy Fillet Burgers 190g

    190g · £18.42/kg
    £3.50
  • Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £10.17/kg
    £3.05
  • View all (61)

Savoury Pastries

  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausage Rolls 342g

    342g · £11.26/kg
    £3.85
  • Sainsbury's Plant Pioneers 4 'No Pork' Sausage Rolls 400g

    400g · £5.00/kg
    £2.00
  • Sainsbury's 2 Creamy Chicken Bakes 280g

    280g · £5.89/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Minced Beef & Onion Pies 4 x 120g (480g)

    4pk · £4.58/kg
    £2.20
  • Upper Crust Bakehouse Chicken & Asparagus Pie 680g

    680g · £7.57/kg
    £5.15
  • Sainsbury's Chicken & Gravy Pie 700g

    700g · £6.00/kg
    £4.20
  • Sainsbury's 2 Steak Bakes 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Cocktail Sausage Rolls x50 800g

    750g · £3.67/kg
    £2.75
  • Pukka 4 Sausage Rolls

    4pk · £7.22/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Mushroom & Spinach Crispbakes x2 240g

    240g · £8.75/kg
    £2.10
  • Humza Vegeez Punjabi Samosa 500g

    500g · £6.30/kg
    £3.15
  • Sainsbury's 4 Chicken, Gravy & Vegetable Pies 568g (4 x 142g)

    4pk · £4.40/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 4 Cheesy Vegetable Pies 568g (4 x 142g)

    4pk · £4.40/kg
    £2.50
  • Aunty Noray's 2 Chicken & Mushroom Pies

    2pk · £12.03/kg
    £3.85
  • Aunty Noray's 2 Chicken Tikka Slices

    2pk · £12.03/kg
    £3.85
  • Pukka 2 Microwaveable Pies Steak

    2pk · £13.40/kg
    £5.20
  • Sainsbury's Mature Cheddar & Onion Crispbakes x2 240g

    240g · £8.54/kg
    £2.05
  • Genius 2 Sausage Rolls 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
  • Linda McCartney Country Pies 380g

    380g · £9.21/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Steak Pie 700g

    700g · £6.93/kg
    £4.85
  • Holland's 4 Steak & Kidney Puddings

    4pk · £8.38/kg
    £6.00
  • Sainsbury's 4 Steak Pies 568g

    568g · £5.63/kg
    £3.20
  • Sainsbury's Lincolnshire Mini Sausage Rolls x40 800g

    760g · £4.47/kg
    £3.40

Desserts & Sweet Pastries

  • Daim Chocolate Cake with Crunchy Caramel 400g

    400g · £12.75/kg
    £5.10
  • Trü Frü Nature's Strawberries Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Hidden Fruits Freshly Frozen British Raspberries in Belgian Chocolate White & Milk 150g

    150g · £43.33/kg
    £6.50
  • Trü Frü Nature's Raspberries Dark Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Pret 6 Chocolate Filled Croissants 420g

    420g · £13.45/kg
    £5.65
  • Sainsbury's All Butter Croissants 6 x 50g (300g)

    6pk · £14.67/kg
    £4.40
  • Magnum Bonbon Salted Caramel & Almond Ice Cream Frozen Snack 12x 17 ml (204 ml)

    204ml · £29.17/L
    £5.95
  • Sainsbury's Blackforest Gateau 375g

    375g · £6.67/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Cinnamon Swirls with Cinnamon Filling 4 x 92g (368g)

    4pk · £11.14/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Triple Chocolate Gateau 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Strawberry Cheesecake 550g

    550g · £6.73/kg
    £3.70
  • Pret 6 All Butter Croissants 330g

    330g · £16.06/kg
    £5.30
  • Sainsbury's Berry Roulade, Taste the Difference 445g

    445g · £16.63/kg
    £7.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Toffee & Pecan Meringue Roulade 420g

    420g · £17.62/kg
    £7.40
  • Pret 4 Almond Croissants 280g

    280g · £17.32/kg
    £4.85
  • Sainsbury's Morello Cherry Bakewell Tart 410g

    410g · £9.27/kg
    £3.80
  • Nutella 4 Croissant 340g

    340g · £17.21/kg
    £5.85
  • Sainsbury's All Butter Pains Au Chocolat 6 x 60g (360g)

    6pk · £13.61/kg
    £4.90
  • Sainsbury's Lemon Meringue Pie 475g

    475g · £7.89/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Lemon Meringue Roulade, Taste the Difference 420g

    420g · £16.55/kg
    £6.95
  • Aunt Bessie's Scrumptious Apple Crumble 500g

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Banoffee Pie 500g

    500g · £7.40/kg
    £3.70

Bread & Pastry Sheets

  • Humza 20 Original Paratha Pieces 1.6kg

    1.6kg · £3.41/kg
    £5.45
  • Shana 5 Onion Paratha 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Shana 20 Wholemeal Chapatti 800g

    800g · £5.56/kg
    £4.45
  • Shana 5 Masala Chapatti 300g

    300g · £7.67/kg
    £2.30
  • Crosta Mollica Garlic & Mozzarella Sourdough Flatbread 229g

    229g · £16.38/kg
    £3.75
  • Crave Sugared Ring Dodoughs 215g

    215g · £16.05/kg
    £3.45
  • Shana 5 Garlic Paratha 325g

    325g · £7.69/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Cheese & Garlic Pizza Bread 281g

    281g · £8.54/kg
    £2.40
  • Shana Original Paratha 5 Pieces 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Shana 8 Wholemeal Chapatti 320g

    320g · £7.81/kg
    £2.50
  • Shana Homestyle Aloo Paratha 4 Pieces 400g

    400g · £7.75/kg
    £3.10
  • Jus-Rol Ready Rolled 2 Puff Pastry Sheets 640g (2 x 320g)

    2pk · £5.08/kg
    £3.25
  • Taj Plain Spring Roll Pastry 30 Sheets 600g

    600g · £5.92/kg
    £3.55
  • Wholecreations Dairy and Gluten Free Garlic Bread Baguette 190g

    190g · £17.63/kg
    £3.35
  • Shana 15 Original Parathas Multi Pack 1.2kg

    1.2kg · £4.67/kg
    £5.60
  • Schär Gluten-Free 6 White Rolls 348g

    348g · £12.64/kg
    £4.40

Ice

  • The Ice Co Super Cubes 1kg

    1kg · £1.60/kg
    £1.60
  • The Ice Co Large Polar Cube Premium Ice 1kg

    1kg · £1.80/kg
    £1.80
  • The Ice Co Crushed Ice 2kg

    2kg · £0.80/kg
    £1.60
  • The Ice Co Party Ice Cubes 2kg

    2kg · £0.80/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Self Seal Ice Cube Bags x10

    10pk · £0.17 each
    £1.70

Offers

  • Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g

    500g · £6.00/kg
    £0.95 off
    £3.00£3.95
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg
    £1.50 off
    £2.00£3.50
  • McCain Crispy Hash Browns 625g

    625g · £3.20/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £2.31/kg
    £1.55 off
    £1.50£3.05
  • Birds Eye The Original Alphabites 456g

    456g · £4.93/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni 532g

    532g · £5.64/kg
    £2.25 off
    £3.00£5.25
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £6.72/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Dr. Oetker Ristorante Pepperoni-Salame Pizza 320g

    320g · £7.03/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Sainsbury's Taste the Difference Cottage Pie 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Beef Bourguignon, Taste the Difference Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £8.68/kg
    £2 off
    £3.50£5.50
  • Birds Eye 2 Crunchy Southern Fried Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g

    170g · £14.71/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Birds Eye 2 Crunchy Hot & Spicy Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Wild Garlic & West Country Butter Chicken Kyivs 350g

    350g · £11.89/kg
    25% off
    £4.16£5.55
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Ultimate Steak Quarter Pounders 454g

    454g · £10.33/kg
    25% off
    £4.69£6.25
  • Birds Eye 10 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75 off
    £1.75£3.50
  • View Crisps, Snacks, Biscuits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo