- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Little Moons Strawberry Matcha Mochi Ice Cream Frozen Snack 6 x 30g
6pk · £230.00/kg£6.90£4.20 Clubcard (£140.00/kg)Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardYeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G
950g · £6.11/kg£5.80£3.50 Clubcard (£3.68/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco King Prawn Cocktail 170g
170g · £25.00/kg£4.25£3.75 Clubcard (£22.06/kg)Quorn Vegan Chicken Free Slices 100G
100g · £34.00/kg£3.40£3.00 Clubcard (£30.00/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Hovis Farmhouse Batch 400g
400g · £4.38/kg£1.75£1.30 Clubcard (£3.25/kg)Cornetto MAX Pistachio Ice Cream Cones 4 x 90ml
£5.45£3.95 ClubcardTesco Finest Tiger Bloomer 700G
700g · £3.79/kg£2.65£2.15 Clubcard (£3.07/kg)Cadbury Dairy Milk Vanilla Ice Cream 425ml
£5.20£2.75 ClubcardMr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.42 each£2.50£1.30 Clubcard (£0.22 each)Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Cathedral City Macaroni Cheese 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)Cathedral City Cheesy Lasagne 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard