- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardTesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardDairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G
425g · £8.82/kg£3.75£2.50 Clubcard (£5.88/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardWarburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Haagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 460Ml
£6.55£5.10 ClubcardWalkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)For Goodness Shakes Protein Chocolate Shake 471ml
£3.70£2.95 ClubcardHeinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g
200g · £13.25/kg£2.65£2.20 Clubcard (£11.00/kg)Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml
£6.55£5.10 ClubcardDove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G
425g · £8.82/kg£3.75£2.50 Clubcard (£5.88/kg)Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Finest Dine In Green Vegetable Medley 220g
220g · £17.05/kg£3.75Tesco Finest Creamy Buttery Mash 450G
450g · £8.44/kg£3.80Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Finest 6 Pork Sausages 400g
400g · £9.38/kg£3.75Muller Corner Yogurt Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes 4x124g
4pk · £29.44/kg£3.65Tesco Smoky BBQ Rib Rack 460g
460g · £12.83/kg£5.90Tesco Chicken Breast Fillets 350g
350g · £9.43/kg£3.30Popits Bite-Sized Cucumbers 180g
180g · £11.94/kg£2.15Tesco Cauliflower Cheese 350G
350g · £6.71/kg£2.35Dolmio Classics Rigatoni Bolognese Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.48 each£4.75Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco British Cooked Ham Slices 120g
120g · £20.42/kg£2.45Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardSt Pierre Chocolate Filled French Crepes 6 Pack
6pk · £0.48 each£2.85Dairylea Cheese Slices x8 150g
150g · £15.33/kg£2.30Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Tesco Strawberries 227G (C)
£2.60Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Ripe & Ready Avocado (C)
1pk · £0.85 each£0.85Tesco British Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Tesco Prime Cuts Honey Roast Ham 6 Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Limes Minimum 5 Pack
5pk · £0.27 each£1.35Tesco Mango (C)
1pk · £0.95 each£0.95Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Butchers Choice 8 Cumberland Sausage 454G (C
£2.00Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Beef & Pork Mince 23% Fat 500g
500g · £10.00/kg£5.00Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with Clubcard