Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop

Allergens and info

0.40 mi

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (377)

  • 0

    Corona 330ml 12 pack

    330ml · £53.94/L

    £3 off

    £17.80

    £20.80

  • 0

    Monster Energy Ultra Fantasy Ruby Red 500ml

    500ml · £4.40/L

    2 for £4

    £2.20

  • 0

    Monster Energy Ultra Vice Guava 500ml

    1pk · £2.35 each

    2 for £4

    £2.35

  • 0

    Monster Energy Zero Sugar 500ml

    500ml · £4.40/L

    2 for £4

    £2.20

  • 0

    Diet Coke 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Kopparberg Strawberry & Lime 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Kopparberg Sweet Apple Vintage 500ml

    1pk · £4.25 each

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Aspall Suffolk Premier Cru Cyder 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Monster Energy Zero Sugar Lando Norris 500ml

    500ml · £4.40/L

    2 for £4

    £2.20

  • 0

    Monster Energy Ultra Rosa 500ml

    500ml · £4.40/L

    2 for £4

    £2.20

  • 0

    Monster Energy Ultra Peachy Keen 500ml

    500ml · £4.40/L

    2 for £4

    £2.20

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Peroni Nastro Azzurro 440ml 4 pack

    440ml · £18.98/L

    £2 off

    £8.35

    £10.35

  • 0

    Kumala Zenith Rose 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Kopparberg Mixed Fruit 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • View all (377)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Wall's Pork Sausage Rolls 4 pack

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 pack

    41g · £51.22/kg
    £2.10
  • Mr Kipling Strawberries & Cream Tarts 4's

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.75/kg
    £2.25
  • Tesco Cheese Coleslaw 300g

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Sharwood's Plain Flame-Baked Naans 2's

    260g · £8.46/kg
    £2.20
  • Tesco Bake At Home Baguettes 2's

    2pk · £0.88 each
    £1.75
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • GetPRO Chocolate Hazelnut Flavour Pudding 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6's

    192g · £14.06/kg
    £2.70
  • Haywood & Padgett Sultana Scones 4's

    4pk · £0.29 each
    £1.15
  • Tesco 6 Unsmoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Mild Cheddar 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Pukka All Steak Pie

    209g · £10.29/kg
    £0.60 off
    £2.15£2.75
  • Tesco Greek Style Yogurt 500g

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Anchor Spreadable 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
  • Tesco Egg Protein Pot 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
  • Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £13.71/kg
    £4.80
  • Deli Kitchen Plain Tortilla Wraps 6's

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Grab It Chicken Stick Chinese 50g

    50g · £37.00/kg
    £1.85
  • Chicken, Bacon & Stuffing Sandwich Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Seafood Sticks 16's

    16pk · £0.10 each
    £1.65
  • Ginsters Butter Chicken Pocket 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Galbani Mozzarella 125g

    125g · £21.60/kg
    £2.70
  • Tesco Chinese Chicken Curry & Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.25/kg
    2 for £7
    £4.50
  • Tesco Pork Loin Steaks 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Dairylea Lunchers Chicken 'n' Cheese

    60g · £36.67/kg
    £2.20
  • Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2's

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • GetPRO Blueberry Yoghurt 160g

    160g · £10.00/kg
    £1.60

Meal deals

View all (16)
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    £10.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Cravendale Milk Multibuy

    £4.50
  • Beer & Cider Multibuy

    £9.00
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • BuzzBallz Multibuy

    £8.50
  • I Heart Wine Multibuy

    £13.00
  • Cocktails Multibuy

    £6.00
  • Fresh Pasta Bundle

    £3.50
  • Sausage Multibuy

    £7.50
  • Tesco Wings & Tenders Multibuy

    £10.00

This Week's Star Buys ⭐

View all (36)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg
    £3.25 off
    £5.95£9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75
  • Dettol Cleansing Surface Wipes 72's

    72pk · £0.05 each
    £1.25 off
    £3.40£4.65
  • Oreo Double Creme 157g

    157g · £7.96/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65

Trick or Treats 🎃🍬

View all (11)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50

Halloween Party Food & Drink 🎃🥤

View all (31)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Corona 330ml 4 pack

    330ml · £25.61/L
    £8.45
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Birds Eye Chicken Burgers 4's 200g

    200g · £17.25/kg
    £3.45
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g

    35g · £48.57/kg
    £1.70
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Canti Prosecco 75cl

    75cl · £16.00/L
    £12.00
  • Hardys VR Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Plaza Centro Prosecco 75cl

    75cl · £12.80/L
    £9.60
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Stella Artois 440ml 10 pack

    440ml · £28.86/L
    £2 off
    £12.70£14.70

Spooky Season Ready 👻🎃

View all (17)
  • Halloween Make Up Kit

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Jumbo Spiders Web

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pumpkin Carving Set

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fake Blood

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Horror Teeth

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Squishy Horror Pumpkins

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Clown Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Candy Bucket

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fright Tape

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Colour Your Own Bag

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Snap Cards

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Boo Crew Doll

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Halloween Devil Zombie Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Gel Stickers

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Monster Glow Wands Bracelets

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pirate Skull Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Soft Toy

    1pk · £4.20 each
    £4.20

Alcohol Offers🥂

View all (70)
  • Hardys VR Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo 75cl

    75cl · £16.40/L
    £3 off
    £12.30£15.30
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Wolf Blass Yellow Label Chardonnay 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Wolf Blass Yellow Label Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Sierra Tequila Blanco 35cl

    35cl · £47.86/L
    £2 off
    £16.75£18.75
  • Sourz Apple 70cl

    70cl · £19.64/L
    £2.50 off
    £13.75£16.25
  • Absolut Vodka 70cl

    70cl · £38.21/L
    £4.50 off
    £26.75£31.25

Dinner Sorted🍴

View all (21)
  • Ristorante Hawaii Pizza 355g

    355g · £11.69/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Chicken Chow Mein 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • One Stop Sweet&Sour Chicken & EggFried Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £12.86/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £12.39/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Spicy Beef Chilli & Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Cottage Pie 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Ristorante Funghi Pizza 365g

    365g · £11.37/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Chinese Chicken Curry & Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.25/kg
    2 for £7
    £4.50

Essentials For Less 💙

View all (23)
  • Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Leerdammer Original Cheese Slices 8's

    160g · £20.00/kg
    2 for £5.50
    £3.20
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £32.22/kg
    2 for £5
    £2.90
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • 6 Pork Sausages 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Red Leicester 220g

    220g · £15.91/kg
    2 for £5.50
    £3.50
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.00/kg
    2 for £5.50
    £3.30
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.00/kg
    2 for £5.50
    £4.00
  • Tesco Grated Mild Cheddar 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Slow Cooked Smoky BBQ Rib Rack 460g

    460g · £13.15/kg
    2 for £10
    £6.05
  • Tesco 6 Smoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 6 Unsmoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • 6 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 400g

    400g · £10.50/kg
    2 for £7.50
    £4.20

In-store Price Match 🪙✅

View all (20)
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Rockstar Blueberry Pomegranate 500ml

    500ml · £2.58/L
    £1.29
  • Rockstar Tropical Guava 500ml

    500ml · £2.58/L
    £1.29
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • UFIT White Chocolate 310ml

    310ml · £7.42/L
    £2.30
  • McCain Quick Chips Straight Cut 2 pack

    2pk · £0.85 each
    £1.69
  • DFE Tikka Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Mornflake Chocolatey Squares 375g

    375g · £6.64/kg
    £2.49
  • Tesco Green Vegetable Medley 250g

    250g · £10.20/kg
    £2.55
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Barr American Cream Soda 330ml

    330ml · £2.09/L
    £0.69
  • Barr Cherryade 330ml

    330ml · £2.09/L
    £0.69
  • Tropicana Orange Smooth 850ml

    850ml · £3.47/L
    £2.95
  • Space Raiders Beef 30g

    30g · £16.67/kg
    £0.50
  • Takis Fuego 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Boost Energy Original 500ml

    500ml · £2.00/L
    £1.00

Delivered To You Chilled ❄️

View all (56)
  • Hardys VR Chardonnay 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • WKD Blue 70cl

    70cl · £6.57/L
    £4.60
  • Smirnoff Ice 70cl

    70cl · £6.86/L
    £4.80
  • Guinness Draught 440ml 4 pack

    440ml · £19.20/L
    £8.45
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Kumala Cape Classics White 75cl

    75cl · £11.87/L
    £8.90
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot White Zinfandel 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Gordon's Gin & Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Carling 440ml 4 pack

    440ml · £15.57/L
    £6.85
  • Carling 568ml 4 pack

    568ml · £14.35/L
    £8.15
  • Carling 440ml 10 pack

    440ml · £31.36/L
    £13.80
  • Gordon's Gin & Diet Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (30)
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.12/kg
    £5.05
  • Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Chicken Thighs 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35
  • Tesco 8 Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £12.86/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Tesco Chicken Breast Mini Fillets 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
  • Tesco Brown Onions 3 pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10

New & Exciting🎉

View all (12)
  • Walkers Monster Munch Giants Roast Beef 85g

    85g · £20.00/kg
    £1.70
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Echo Falls Fruit Fusion Blue Raspberry 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Echo Falls Fruit Fusion Sour Apple 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50
  • Walkers Wotsits Bag of Bones 120g

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

New

View all (4)
  • 2L Soft Drinks Multibuy

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Pizza Multibuy

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Microwave Meals Multibuy

    1pk · £7.00 each
    £7.00
  • Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo