Natural Yoghurts
Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30
Flavoured Yoghurts
Muller Light Toffee Yogurt 160G
160g · £7.19/kg£1.15Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G
200g · £8.00/kg£1.60Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.00/kg£1.65graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £8.75/kg£1.75Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g
169g · £14.20/kg£2.40Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g
169g · £14.20/kg£2.40
Kids Yoghurts
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30
Yoghurt Drinks
Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.14/kg£2.00£1.40 Clubcard (£5.00/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardActimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35