Custard, Cream & Jelly Desserts
Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Fresh Custard 500G
500g · £5.90/kg£2.95Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Hartley's Orange Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Finest Dine In Salted Caramel Profiteroles 6pk
124g · £37.50/kg£4.65Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Tesco Finest Dine In Mixed Berry Trifles 2x150G
2pk · £31.00/kg£4.65
Sponge Puddings
Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Tesco Chocolate Sponge Puddings 2 Pack 210g
2pk · £32.86/kg£3.45Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95
Cheesecakes
Tesco Finest Dark Chocolate Mirror Glaze Cheesecake Slices 180g
2pk · £51.67/kg£4.65Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90
Chilled Desserts
Tesco Finest Sicilian Lemon & Stem Ginger Possets 2 x 93g
2pk · £50.00/kg£4.65Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)
Cakes
Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05