Dental
Colgate Max White Medium Toothbrush
1pk · £3.60 each£3.60Sensodyne Repair & Protect Original Sensitive Toothpaste 75ml
£7.80Listerine Total Care Intense Taste Classic Mouthwash 500ml
£6.55Corsodyl Medicated Antibacterial Mouthwash Fresh Mint, 300ml
£6.50Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml
£5.05£3.75 ClubcardColgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack
3pk · £2.03 each£6.10£4.20 Clubcard (£1.40 each)Oral-B Essential Dental Floss - Mint 50m
£3.15Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years
1pk · £2.40 each£2.40£1.95 Clubcard (£1.95 each)TePe Interdental Brush Size 2 0.5mm 6 Pack
6pk · £0.61 each£3.65Colgate Triple Action Mouthwash Alcohol Free 500ml
£3.00Fixodent Complete Strong Hold Fresh Flavour Denture Adhesive 47g
47g · £82.98/kg£3.90Corsodyl Complete Protection Toothpaste - Extra Fresh 75ml
£4.60Colgate Triple Action Toothpaste 75ml
£1.35Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml
£2.60£1.90 Clubcard
Bath & Shower
Dove Original 3-in-1 Beauty Bar Hand Soap 2x90g
2pk · £28.89/kg£2.60Radox Muscle Soak Bath Soak Bubble Bath 500ml
£2.35Radox Sea Minerals Feel Awake 2-in-1 Shower Gel Body Wash Shampoo 225ml
£1.20Radox Chamomile & Oat Feel Moisturised Shower Gel Body Wash 225ml
£1.20Lynx Africa Bodywash Shower Gel 225ml
£1.80Palmolive Naturals Moisture with Olive Bar Soap x4
90g · £35.56/kg£3.20Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardOriginal Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardDove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml
£6.40£4.55 ClubcardSanex Expert Skin Health Moisturising Shower Gel Body Wash 450Ml
£4.60Just Add Water Luxury Exfoliating Gloves Clipstrip
1pk · £3.60 each£3.60
Deodorant
Sure Men 48h Sensitive Roll On Antiperspirant Deodorant 50ml
£1.70Dove Men+Care Clean Comfort 48h Antiperspirant Deodorant Stick 50ml
£3.20Sure Men Invisible Ice Fresh 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Mitchum Ultimate 72H Bright Floral Anti Perspirant & Deodorant 250ml
£5.60Mitchum Men Ultimate 72H Bold Energy Anti Perspirant & Deodorant 250ml
£5.60Dove Women Antiperspirant Deodorant Stick Classic Fresh 50ml
£3.45Dove Women Original 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml
£6.55£5.15 ClubcardDove Men+Care Clean Comfort 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml
£6.55£4.75 ClubcardMitchum Deodorant Powder Fresh Stick41g
41g · £120.73/kg£4.95Impulse Tease Body Spray Deodorant 75Ml
£1.25Lynx Black 48h Deodorant Bodyspray for Men 250ml
£7.20Lynx Blue Lavender 72h Fine Fragrance Deodorant Bodyspray for Men 150ml
£8.25£4.55 Clubcard
Period Products
Lil Lets Non Applicator Super Tampons 16 Pack
16pk · £0.14 each£2.20Always Ultra Day Sanitary Towels Size 1 Normal with Wings 13 Pack
13pk · £0.17 each£2.25Always Ultra Size 2 Long With Wings Sanitary Towels 11 Pack
11pk · £0.20 each£2.25Always Ultra Size 3 Night With Wings Sanitary Towels 9 Pack
9pk · £0.25 each£2.25Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack
12pk · £0.15 each£1.753 for £3 ClubcardAlways Dailies Singles To Go Panty Liners 20 Pack
20pk · £0.05 each£0.95Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardAlways Ultra Secure Night Size 4 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 1
1pk · £9.95 each£9.95WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 2
1pk · £9.95 each£9.95Always Ultra Secure Night Extra Size 5 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25Always Ultimate Night Max Size 6 Protection 7 Sanitary Pads
7pk · £0.32 each£2.25
Hair Care
L'Oreal Elvive Dream Lengths Anti-Split Ends Conditioner 200Ml
£3.45Wella Silvikrin Maximum Hold Hairspray 400ml
£6.65Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Shampoo 400Ml
£3.15Batiste Dry Shampoo Original 200Ml
£4.30L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 200Ml
£4.65Tresemmé Professional Hydra Molecular Moisture Conditioner 300ml
£6.00Head And Shoulders 2 In 1 Classic Clean Shampoo 250Ml
£3.70OGX Argan Oil of Morocco Hair Conditioner for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20Tresemmé Professional Hydra Molecular Moisture Shampoo 400ml
£6.00John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Shampoo 175ml
£6.50John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner 175ml
£6.50OGX Argan Oil of Morocco Hair Shampoo for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 200ml
£7.00L'Oreal Elvive Dream Lengths Shampoo 250Ml
£3.55Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Shampoo 300Ml
£1.00Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Conditioner 300Ml
£1.00Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Conditioner 400Ml
£3.15Vo5 Extreme Style Matte Clay 75Ml
£6.50L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 250Ml
£4.45
Skin & Body Care
Tesco Double Faced Round Cotton Wool Pads 100 Pack
100pk · £0.02 each£2.30Simple Kind To Skin Moisturising Face Wash 150Ml
£5.45NIVEA Soft Moisturiser 500ml
£8.80Simple Kind To Skin Hydrating Light Moisturiser 125Ml
£4.95Cutex Ultra-Powerful Nail Polish Remover 200ml
£3.85E45 Moisturiser Body Cream for Dry Skin & Eczema 50g
50g · £85.00/kg£4.25NIVEA Rich Nourishing Body Lotion Dry Skin 250ml
£6.20NIVEA Soft Moisturiser 75ml
£3.35£2.20 ClubcardGarnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Pomegranate
28g · £160.71/kg£4.50£3.35 Clubcard (£119.64/kg)Tesco Kind & Pure 25 Facial Cleansing Wipes
25pk · £0.05 each£1.30Vaseline Lip Therapy Original 20G
20g · £72.50/kg£1.45Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack
200pk · 0.8p each£1.60Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml
£11.00L’Oreal Men Expert Hydra Energetic Anti Fatigue Moisturiser 50Ml
£11.50£6.50 ClubcardCetaphil Gentle Skin Cleanser 236Ml
£13.50O'keeffe's Working Hands Cream 80G
£11.00Aveeno Daily Moisturising Body Lotion Moisturiser Sensitive Skin 300ml
£11.00Palmers Cocoa Butter Formula 250Ml
£5.90£4.70 ClubcardCarmex Lip Balm 10G
10g · £355.00/kg£3.55£2.80 Clubcard (£280.00/kg)Neutrogena Norwegian Formula Concentrated Unscented Hand Cream 50ml
£5.55
Hand Soap & Sanitiser
Tesco Extracts Magnolia Antibacterial Handwash 500ml
£0.55Carex Handwash Aloe Vera 250Ml
£1.95£1.20 ClubcardCarex Handwash Original 250Ml
£1.95£1.20 ClubcardDove Original Hand Wash 250ml
£1.85Carex Hand Gel Aloe Vera 50Ml
£1.80Carex Hand Gel Moisture 50Ml
£1.80
Shaving & Hair Removal
Gillette Venus Comfortglide Spa Breeze Razor
1pk · £9.00 each£9.00Wilkinson Sword myIntuition Xtreme 3 Comfort Women's Disposable Razors x 4
4pk · £1.28 each£5.10Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive Comfort Men's Disposable Razors x4
4pk · £1.38 each£5.50Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25£14.55 Clubcard (£3.64 each)Gillette Sensitive Skin Shaving Gel 200ml
£2.20Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade
1pk · £10.00 each£10.00£8.10 Clubcard (£8.10 each)Gillette Blue II Plus Slalom Men's Disposable Razors 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Veet Pure Hair Removal Cream Legs & Body Sensitive 200ml
£9.55Gillette Fusion5 Men's Razor Blade Refills 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette Fusion 5 Men's Razor
1pk · £13.75 each£13.75Gillette Venus Snap Extra Smooth Women's Travel Razor
1pk · £15.25 each£15.25
Tissues & Wipes
Kleenex XL Tissues Compact Twin Box 44 Sheets
2pk · £1.80 each£3.60Tesco Soft Pocket Tissues 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets
£4.30£2.65 ClubcardSimple Biodegradable Cleansing Wipes 25Pack
£2.85Andrex Fresh And Fruity Watermelon Fragranced Hygiene Wipes 30 Pack
£1.35Kleenex Original Pocket Pack Tissues 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Kleenex Balsam Tissues Pocket Pack x8 9 Sheets
£2.60Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets
£1.35£0.90 Clubcard
Intimate Hygiene
Femfresh Daily Intimate Wash 250Ml
£3.00
Incontinence
Always Discreet Long Plus Incontinence Pads 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75TENA Incontinence Pants Super Size Large 12 pack
12pk · £1.16 each£13.95TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack
12pk · £0.25 each£3.00£2.50 Clubcard (£0.21 each)TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00£2.50 Clubcard (£0.42 each)Always Discreet Long Incontinence Pads 10 Pack
10pk · £0.28 each£2.75Always Discreet Normal Medium Incontinence Pants 8 Pack
8pk · £1.00 each£8.00
Electricals
Keep It Handy Toothbrush Heads 2 Pack
2pk · £0.88 each£1.75