- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.42 each£2.50£1.30 Clubcard (£0.22 each)Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g
165g · £16.67/kg£2.75£1.75 Clubcard (£10.61/kg)Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g
120g · £25.42/kg£3.05£2.05 Clubcard (£17.08/kg)Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Old El Paso Nachips Original 185G
185g · £15.41/kg£2.85£2.20 Clubcard (£11.89/kg)Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G
350g · £19.43/kg£6.80£5.85 Clubcard (£16.71/kg)
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard