Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • My Waitrose
    My Waitrose
  • Recently Added Products 👀
    Recently Added Products 👀
  • New Lower Prices 👇
    New Lower Prices 👇
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Bake of the Week ⭐
    Bake of the Week ⭐
  • Pet Event 🐾
    Pet Event 🐾
  • The Organic Shop 🥦
    The Organic Shop 🥦
  • Back to Routine 🎒
    Back to Routine 🎒
  • Picky Bits 😍
    Picky Bits 😍
  • Snacks😋
    Snacks😋
  • Bundles
    Bundles
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Top picks

  • The Ned Sauvignon Blanc Marlborough, New Zealand 75cl

    750ml · £12.48/L
    35% off
    £9.36£14.40
  • Waitrose Large British Blacktail Free Range Eggs 12s

    1pk · £4.51 each
    15% off
    £4.51£5.30
  • Coca-Cola Zero Sugar Cans 8x330ml 8x330ml

    2.64L · £1.67/L
    30% off
    £4.41£6.30
  • Perfectly Ripe Avocados 2s

    1pk · £1.96 each
    15% off
    £1.96£2.30
  • Waitrose Small Fairtrade Bananas 7s

    1pk · £1.13 each
    25% off
    £1.13£1.50
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Semi-Skimmed Milk 2litre

    2L · £1.75/L
    2 for £4.80
    £3.50
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Whole Milk 2litre

    2L · £1.75/L
    2 for £4.80
    £3.50
  • Arla B.O.B Filtered Tastes Like Semi Skimmed Skimmed Milk 2litre

    2L · £1.85/L
    2 for £4.80
    £3.70
  • Blason Du Rhône Côtes Du Rhône Villages 75cl

    750ml · £12.48/L
    35% off
    £9.36£14.40
  • Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc 75cl

    750ml · £14.40/L
    20% off
    £10.80£13.50
  • Waitrose FR Mixed Size Eggs British Blacktail 12s

    1pk · £3.08 each
    25% off
    £3.08£4.10
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Skimmed Milk 2litre

    2L · £1.75/L
    2 for £4.80
    £3.50
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo Red Wine 75cl

    750ml · £10.00/L
    25% off
    £7.50£10.00
  • Essential British Beef Rump Steak 230g

    230g · £25.52/kg
    15% off
    £5.87£6.90
  • Essential Houmous 200g

    200g · £5.85/kg
    40% off
    £1.17£1.95
  • Tyrrells Furrows Sea Salted Crisps 150g

    150g · £16.53/kg
    25% off
    £2.48£3.30
  • Essential Still Natural Mineral Water 4x2litre

    8L · £0.23/L
    30% off
    £1.86£2.65
  • Waitrose Loose Cucumber each

    1pk · £1.15 each
    15% off
    £1.15£1.35
  • Forte Alto Pinot Grigio 75cl

    750ml · £10.72/L
    33% off
    £8.04£12.00
  • Pom-Bear Original 6x13g

    78g · £22.31/kg
    40% off
    £1.74£2.90

Fruit

  • Waitrose Small Fairtrade Bananas 7s

    1pk · £1.13 each
    25% off
    £1.13£1.50
  • Waitrose Pineapple 275g

    275g · £10.98/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • Waitrose Perfectly Ripe Golden Kiwi 4s

    1pk · £4.60 each
    2 for £6
    £4.60
  • Waitrose Black Seedless Grapes 400g

    400g · £8.50/kg
    2 for £5.40
    £3.40
  • Waitrose Tangerines 600g

    600g · £5.00/kg
    2 for £5.40
    £3.00
  • Waitrose Cantaloupe Melon Each

    1pk · £3.55 each
    2 for £5.40
    £3.55
  • Essential Limes 5s 5s

    1pk · £1.66 each
    15% off
    £1.66£1.95
  • Waitrose Conference Pears 4s

    1pk · £2.40 each
    20% off
    £2.40£3.00
  • Waitrose Granny Smith Apples 6s

    1pk · £2.39 each
    10% off
    £2.39£2.65
  • Waitrose Extra Large Pineapple Each

    1pk · £2.80 each
    2 for £5.40
    £2.80
  • Essential Galia Melon Each

    1pk · £2.75 each
    2 for £5.40
    £2.75
  • Waitrose Berry Medley 230g

    230g · £13.13/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • Essential Easy Peelers 600g

    600g · £3.15/kg
    10% off
    £1.89£2.10
  • Waitrose Loose Limes each

    1pk · £0.34 each
    15% off
    £0.34£0.40
  • Waitrose Royal Gala Apples 4s

    1pk · £2.39 each
    10% off
    £2.39£2.65
  • Waitrose Red Grapefruit Each

    1pk · £0.72 each
    15% off
    £0.72£0.85
  • Waitrose Melon Slices 280g

    280g · £10.79/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • No.1 Matice Melon Each

    1pk · £3.80 each
    20% off
    £3.80£4.75
  • Waitrose Watermelon 300g

    300g · £12.60/kg
    15% off
    £3.78£4.45
  • Waitrose Honeydew Melon Each

    1pk · £2.39 each
    10% off
    £2.39£2.65
  • Waitrose Orange Melon Chunks 250g

    250g · £12.08/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • Waitrose Classic Fruit Salad 310g

    310g · £12.26/kg
    20% off
    £3.80£4.75
  • Waitrose Pineapple 500g

    500g · £8.08/kg
    15% off
    £4.04£4.75
  • Waitrose Rainbow Fruit Salad 285g

    285g · £14.18/kg
    15% off
    £4.04£4.75
  • Waitrose Pink Lady Apple & Grapes 115g

    115g · £21.74/kg
    3 for £6
    £2.50
  • Waitrose Kiwi 120g

    120g · £20.83/kg
    3 for £6
    £2.50

Vegetables

  • Perfectly Ripe Avocados 2s

    1pk · £1.96 each
    15% off
    £1.96£2.30
  • Waitrose Loose Cucumber each

    1pk · £1.15 each
    15% off
    £1.15£1.35
  • Waitrose Pome Dei Moro Tomatoes 225g

    225g · £10.49/kg
    20% off
    £2.36£2.95
  • Waitrose Tenderstem Broccoli & Fine Beans 190g

    190g · £14.47/kg
    2 for £4.80
    £2.75
  • Waitrose Baby Corn 190g

    190g · £14.21/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Waitrose Maris Piper Potatoes 2kg

    2kg · £1.13/kg
    15% off
    £2.25£2.65
  • Waitrose Sweet Kingdom Mini Carrots 80g

    80g · £18.13/kg
    3 for £3.60
    £1.45
  • Waitrose Sliced Runner Beans 80g

    80g · £18.13/kg
    3 for £3.60
    £1.45
  • Waitrose Prepared Vegetable Trio 80g

    80g · £18.13/kg
    3 for £3.60
    £1.45
  • Waitrose British Baby Potatoes 200g

    200g · £7.25/kg
    3 for £3.60
    £1.45
  • Waitrose Trimmed Tenderstem Broccoli 80g

    80g · £18.75/kg
    3 for £3.60
    £1.50
  • Waitrose Trimmed Fine Green Beans 80g

    80g · £18.13/kg
    3 for £3.60
    £1.45
  • Cooks' Ingredients Flat Leaf Parsley 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00
  • Waitrose Sweet Kingdom Orange Mini Carrots 340g

    340g · £5.38/kg
    15% off
    £1.83£2.15
  • Cooks' Ingredients Butternut Squash Slices 385g

    385g · £4.65/kg
    15% off
    £1.79£2.10
  • Essential Bunched Salad Onions each

    1pk · £0.81 each
    15% off
    £0.81£0.95
  • Essential Green Celery Each

    1pk · £0.94 each
    15% off
    £0.94£1.10
  • Waitrose Baby Beetroot 250g

    250g · £4.52/kg
    10% off
    £1.13£1.25
  • Waitrose Popped Garden Peas 80g

    80g · £18.13/kg
    3 for £3.60
    £1.45
  • Waitrose Trimmed Baby Sprouts 100g

    100g · £14.50/kg
    3 for £3.60
    £1.45
  • Essential British Baby Potatoes 1kg

    1kg · £1.40/kg
    10% off
    £1.40£1.55
  • Cooks' Ingredients Basil 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00
  • Waitrose Carrot Batons 400g

    400g · £3.20/kg
    20% off
    £1.28£1.60
  • Waitrose Trimmed Leeks 400g

    400g · £3.68/kg
    33% off
    £1.47£2.20
  • Essential Radish 200g

    200g · £3.85/kg
    10% off
    £0.77£0.85
  • Waitrose Halloween Mixed Squash each

    1pk · £2.40 each
    3 for £6
    £2.40
  • Cooks' Ingredients Mint 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00
  • Waitrose Carrots, Cauliflower & Broccoli 480g

    480g · £5.44/kg
    10% off
    £2.61£2.90
  • Cooks' Ingredients Curly Leaf Parsley 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00

Salad & Herbs

  • Perfectly Ripe Avocados 2s

    1pk · £1.96 each
    15% off
    £1.96£2.30
  • Waitrose Loose Cucumber each

    1pk · £1.15 each
    15% off
    £1.15£1.35
  • Waitrose Pome Dei Moro Tomatoes 225g

    225g · £10.49/kg
    20% off
    £2.36£2.95
  • Essential Iceberg Lettuce 250g

    250g · £4.00/kg
    20% off
    £1.00£1.25
  • Cooks' Ingredients Flat Leaf Parsley 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00
  • Essential Bunched Salad Onions each

    1pk · £0.81 each
    15% off
    £0.81£0.95
  • Essential Spinach 260g

    260g · £5.88/kg
    15% off
    £1.53£1.80
  • Essential Green Celery Each

    1pk · £0.94 each
    15% off
    £0.94£1.10
  • Farrington's Mellow Yellow Classic Vinaigrette 250ml

    250ml · £14.24/L
    20% off
    £3.56£4.45
  • Essential Little Gem Lettuce 2s

    1pk · £0.99 each
    10% off
    £0.99£1.10
  • Cooks' Ingredients Basil 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00
  • Farrington's Mellow Yellow Honey & Mustard Dressing 250ml

    250ml · £14.24/L
    20% off
    £3.56£4.45
  • Waitrose Romaine Lettuce 2s

    1pk · £1.53 each
    10% off
    £1.53£1.70
  • Cooks' Ingredients Mint 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00
  • Essential Iceberg Lettuce each

    1pk · £1.08 each
    10% off
    £1.08£1.20
  • Cooks' Ingredients Curly Leaf Parsley 25g

    25g · £36.00/kg
    10% off
    £0.90£1.00
  • Waitrose Italian Salad Kit 120g

    120g · £22.50/kg
    10% off
    £2.70£3.00

Milk, Eggs, Dairy

  • Waitrose Large British Blacktail Free Range Eggs 12s

    1pk · £4.51 each
    15% off
    £4.51£5.30
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Semi-Skimmed Milk 2litre

    2L · £1.75/L
    2 for £4.80
    £3.50
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Whole Milk 2litre

    2L · £1.75/L
    2 for £4.80
    £3.50
  • Arla B.O.B Filtered Tastes Like Semi Skimmed Skimmed Milk 2litre

    2L · £1.85/L
    2 for £4.80
    £3.70
  • Oatly! Oat Drink Barista Edition Long Life 1litre

    1L · £1.79/L
    35% off
    £1.79£2.75
  • Cocos Natural Organic Coconut Yogurt Alternative 400g

    400g · £13.80/kg
    20% off
    £5.52£6.90
  • Essential Soured Cream 300ml

    300ml · £4.37/L
    10% off
    £1.31£1.45
  • Bespoke Foods Duck Fat 320g

    320g · £20.06/kg
    15% off
    £6.42£7.55
  • Waitrose Spreadable Butter 500g

    500g · £5.94/kg
    10% off
    £2.97£3.30
  • Waitrose FR Mixed Size Eggs British Blacktail 12s

    1pk · £3.08 each
    25% off
    £3.08£4.10
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Skimmed Milk 2litre

    2L · £1.75/L
    2 for £4.80
    £3.50
  • Rude Health Organic Long Life Unsweetened Coconut Drink 1litre

    1L · £2.18/L
    25% off
    £2.18£2.90
  • Bespoke Foods Goose Fat 320g

    320g · £20.06/kg
    15% off
    £6.42£7.55
  • British Creme Fraiche 300ml

    300ml · £3.90/L
    10% off
    £1.17£1.30
  • Tiba Tempeh Smoky 220g

    220g · £12.64/kg
    25% off
    £2.78£3.70
  • Loyd Grossman Flame Baked Pizza Bases 2Each

    1pk · £2.15 each
    45% off
    £2.15£3.90
  • Waitrose British Blacktail FR Medium Eggs 6s

    1pk · £1.62 each
    15% off
    £1.62£1.90
  • MOMA Oat Barista Dairy Free Drink 1litre

    1L · £2.04/L
    15% off
    £2.04£2.40
  • Essential Long Life Semi-Skimmed Milk 1litre

    1L · £1.28/L
    25% off
    £1.28£1.70
  • Waitrose Extra Thick Double Cream 300ml

    300ml · £7.97/L
    10% off
    £2.39£2.65
  • The Tofoo Co. Smoked Tofu 225g

    225g · £12.00/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Califia Farms Oat Barista Blend Long Life Drink 1litre

    1L · £1.79/L
    35% off
    £1.79£2.75
  • Tiba Tempeh Organic Original 200g

    200g · £12.75/kg
    25% off
    £2.55£3.40
  • Rude Health Almond Long Life Drink 1litre

    1L · £2.18/L
    25% off
    £2.18£2.90
  • The Tofoo Co. Naked Tofu 280g

    280g · £7.79/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Rude Health Organic Long Life Oat Drink 1litre

    1L · £2.18/L
    25% off
    £2.18£2.90
  • Clearspring Organic Tofu 300g

    300g · £5.87/kg
    20% off
    £1.76£2.20

Cheese

  • Philadelphia Original Soft Cheese 165g

    165g · £12.73/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £9.11/kg
    25% off
    £3.19£4.25
  • No.1 Italian Parmigiano Reggiano DOP Parmesan Cheese Strength 6 200g

    200g · £27.60/kg
    20% off
    £5.52£6.90
  • Leerdammer Original Sliced Cheese 160g

    160g · £14.06/kg
    25% off
    £2.25£3.00
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 220g

    125g · £14.40/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • Saint Agur Blue Cheese 150g

    150g · £21.00/kg
    25% off
    £3.15£4.20
  • Le Rustique le Bon Brie Cheese 200g

    200g · £13.50/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Essential Red Leicester Cheese Strength 3 350g

    350g · £9.66/kg
    25% off
    £3.38£4.50
  • Philadelphia Light Soft Cheese 165g

    165g · £12.73/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • Essential Mature Cheddar Cheese Strength 4 350g

    350g · £8.03/kg
    15% off
    £2.81£3.30
  • No.1 French Blue D'Affinois Cheese Strength 2 180g

    180g · £25.33/kg
    20% off
    £4.56£5.70
  • No. 1 Smoked Red Fox Vintage Red Leicester Cheese Strength 4 200g

    200g · £17.20/kg
    20% off
    £3.44£4.30
  • Essential Mature Cheddar Cheese Strength 4 Extra Large 750g

    750g · £6.80/kg
    15% off
    £5.10£6.00
  • Waitrose Long Clawson Shropshire Blue Cheese Strength 4 227g

    227g · £14.80/kg
    20% off
    £3.36£4.20
  • Waitrose Davidstow Cornish Mature Cheddar Cheese Strength 5 Large 550g

    550g · £10.04/kg
    20% off
    £5.52£6.90
  • Cathedral City Lighter Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £10.94/kg
    25% off
    £3.83£5.10
  • Cathedral City Extra Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £10.94/kg
    25% off
    £3.83£5.10
  • No.1 Snowdonia Cavern Aged Vintage Cheddar 200g

    200g · £16.80/kg
    20% off
    £3.36£4.20

Yoghurt

  • Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g

    450g · £5.00/kg
    25% off
    £2.25£3.00
  • Biotiful Kefir Madagascan Vanilla Yoghurt 350g

    350g · £7.71/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Biotiful Kefir Protein Original 250g

    250g · £9.60/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Biotiful Kefir Protein Vanilla 250g

    250g · £9.60/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Yeo Valley Fruity Favourites Organic Yogurts 4x110g

    440g · £5.64/kg
    25% off
    £2.48£3.30
  • Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g

    350g · £7.71/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Muller Corner Red Cherry Yogurt Single 136g

    136g · £8.46/kg
    4 for £2.40
    £1.15
  • Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits 124g

    124g · £9.27/kg
    4 for £2.40
    £1.15
  • Muller Fruit Corner Vanilla with Chocolate Balls Yogurt Single 124g

    124g · £9.27/kg
    4 for £2.40
    £1.15
  • Yeo Valley Raspberry Organic Yogurt 450g

    450g · £4.67/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • Essential Fat Free Natural Yogurt 500g

    500g · £2.38/kg
    15% off
    £1.19£1.40
  • Yeo Valley Strawberry Organic Yogurt 450g

    450g · £4.67/kg
    25% off
    £2.10£2.80

Meat, Poultry, Fish

  • Essential British Beef Rump Steak 230g

    230g · £25.52/kg
    15% off
    £5.87£6.90
  • Waitrose 8 Made Without Nitrite Smoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £20.40/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • Waitrose 12 Smoked Dry Cured Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £20.40/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • Waitrose 12 Unsmoked Dry Cured Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £20.40/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • Waitrose 6 Cumberland Pork Sausages 400g

    400g · £12.00/kg
    2 for £7.20
    £4.80
  • Waitrose British Pork, Bramley Apple Sausages 400g

    400g · £12.00/kg
    2 for £7.20
    £4.80
  • Waitrose Pork & Caramelised Onion Sausages 400g

    400g · £12.00/kg
    2 for £7.20
    £4.80
  • Waitrose Popcorn Chicken with BBQ Sauce Dip 200g

    200g · £23.75/kg
    3 for £10.80
    £4.75
  • Waitrose MSC Cantabrian Anchovies 145g

    145g · £33.10/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Garlic & Chilli King Prawns 110g

    110g · £43.64/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • No.1 Free Range Dry Cured Beech Smoked Bacon Lardons 200g

    200g · £24.50/kg
    2 for £7.80
    £4.90
  • Waitrose 8 Smoked Dry Cured Extra Lean Bacon Medallions 200g

    200g · £25.50/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • Waitrose 8 Made Without Nitrite Unsmoked British Back Bacon Rashers 250g

    250g · £20.40/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • Waitrose 6 Chorizo Style Pork Sausages 400g

    400g · £12.00/kg
    2 for £7.20
    £4.80
  • Waitrose 6 Pork Sausages with Pepper & Nutmeg 400g

    400g · £12.00/kg
    2 for £7.20
    £4.80
  • Waitrose 12 British Pork & Herb Chipolatas 375g

    375g · £12.80/kg
    2 for £7.20
    £4.80
  • Waitrose British Beef Sirloin Steak 200g

    200g · £43.20/kg
    10% off
    £8.64£9.60
  • Waitrose Cod Fillets MSC 240g

    240g · £36.38/kg
    10% off
    £8.73£9.70
  • Waitrose Slower Reared Chicken Wings 475g

    475g · £3.79/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • Waitrose 6 Extra Thick Cut Unsmoked Dry Cured Back Bacon Rashers 300g

    300g · £17.00/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • No.1 Free Range Dry Cured Unsmoked Bacon Lardons 200g

    200g · £24.50/kg
    2 for £7.80
    £4.90
  • Waitrose 8 Unsmoked Dry Cured Extra Lean Bacon Medallions 200g

    200g · £25.50/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • Waitrose Pork Chipolatas with Pepper & Nutmeg 375g

    375g · £12.80/kg
    2 for £7.20
    £4.80
  • Charlie Bigham's Salmon En Croute 440g

    440g · £21.73/kg
    20% off
    £9.56£11.95
  • Duchy Organic Raw King Prawns 180g

    180g · £30.67/kg
    20% off
    £5.52£6.90
  • Duchy Organic British Lamb Mince 20% Fat 400g

    400g · £22.95/kg
    10% off
    £9.18£10.20
  • Rio Mare MSC Tuna & Cous Cous Salad 160g

    160g · £13.13/kg
    30% off
    £2.10£3.00
  • Waitrose Cod & Parsley Sauce Fishcakes 290g

    290g · £19.55/kg
    10% off
    £5.67£6.30
  • Waitrose 6 Extra Thick Smoked Dry Cured Back Bacon Rashers 300g

    300g · £17.00/kg
    2 for £7.80
    £5.10
  • HECK Chicken Italia Gluten Free Chipolata Sausages 10 pack 340g

    340g · £9.94/kg
    25% off
    £3.38£4.50
  • Cooks' Ingredients Cooked Crispy Bacon Rashers 55g

    55g · £92.73/kg
    2 for £7.80
    £5.10

Meat Alternatives

  • Waitrose Sweet Potato Falafels 192g

    192g · £25.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Tiba Tempeh Smoky 220g

    220g · £12.64/kg
    25% off
    £2.78£3.70
  • Linda McCartney's Frozen Vegan Sausages 270g

    270g · £9.19/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Quorn Picnic Eggs 140g

    140g · £14.50/kg
    25% off
    £2.03£2.70
  • Juicy Marbles 2x Thick-Cut Filet Plant-Based Steaks 226g

    226g · £33.85/kg
    25% off
    £7.65£10.20
  • The Tofoo Co. Smoked Tofu 225g

    225g · £12.00/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Linda McCartney's 2 Frozen Vegetarian Mozzarella 1/4lb Burgers 227g

    227g · £10.93/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Beyond Meat Beyond Burger 226g

    226g · £16.90/kg
    33% off
    £3.82£5.70
  • Tiba Tempeh Organic Original 200g

    200g · £12.75/kg
    25% off
    £2.55£3.40
  • all plants Smoky Black Bean Veggie Burger 160g

    160g · £14.75/kg
    25% off
    £2.36£3.15
  • The Tofoo Co. Naked Tofu 280g

    280g · £7.79/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Quorn Cocktail Sausages 140g

    140g · £14.21/kg
    25% off
    £1.99£2.65
  • Clearspring Organic Tofu 300g

    300g · £5.87/kg
    20% off
    £1.76£2.20

Deli, Dips, Food To Go

  • Essential Houmous 200g

    200g · £5.85/kg
    40% off
    £1.17£1.95
  • Waitrose Pineapple 275g

    275g · £10.98/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • No.1 Free Range Wiltshire Cured Ham 100g

    100g · £44.00/kg
    20% off
    £4.40£5.50
  • Yorkshire Provender Roast Chicken Soup 560g

    560g · £6.43/kg
    20% off
    £3.60£4.50
  • Waitrose Marinated Chargrilled Italian Artichokes 160g

    160g · £30.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Sun-Drenched Tomatoes, Mozzarella & Pesto 200g

    200g · £24.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Italian Stone In Nocellara Olives 150g

    150g · £32.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Charlie Bigham's Steak & Ale Ceramic Pie 300g

    300g · £26.00/kg
    2 for £14.40
    £7.80
  • No.1 Free Range Applewood Smoked Turkey 80g

    80g · £55.00/kg
    20% off
    £4.40£5.50
  • Waitrose Extra Virgin Olive Oil Houmous 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Roasted Garlic Aioli Dip 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Guacamole Dip 170g

    170g · £12.94/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Berry Medley 230g

    230g · £13.13/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • Waitrose Tortilla With Mediterranean Vegetables 250g

    250g · £16.80/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose Ricotta Stuffed Cherry Peppers 135g

    135g · £35.56/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Greek Conservolia & Kalamata Olives with Feta 145g

    145g · £33.10/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Yorkshire Provender Cauliflower, Cheese & Kale Soup 560g

    560g · £6.43/kg
    20% off
    £3.60£4.50
  • No.1 Free Range Blossom Honey Roast Ham 100g

    100g · £44.00/kg
    20% off
    £4.40£5.50
  • Waitrose Roasted Red Pepper Houmous 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Sour Cream & Chive Dip 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Caramelised Onion Houmous 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Spanish Style Tapas Selection 180g

    180g · £30.00/kg
    3 for £10.80
    £5.40
  • Waitrose Broccoli, Spinach & Ricotta Quiche 400g

    400g · £11.88/kg
    3 for £10.80
    £4.75
  • Waitrose Pimento Stuffed Greek Halkidiki Olives 150g

    150g · £32.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Melon Slices 280g

    280g · £10.79/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • Yorkshire Provender Moroccan Spiced Vegetable Soup 560g

    560g · £6.43/kg
    20% off
    £3.60£4.50
  • Pieminister Moo & Blue British Beef Steak & Stilton Pie 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Waitrose Roasted Beetroot & Mint Houmous 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Lemon & Coriander Houmous 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Smoked Houmous 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Mediterranean Nocellara, Kalamata & Gordal Olives 145g

    145g · £33.10/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Sweetcorn Fritters 150g

    150g · £30.00/kg
    3 for £10.80
    £4.50
  • Waitrose Feta & Honey Filo Rolls 120g

    120g · £40.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Watermelon 300g

    300g · £12.60/kg
    15% off
    £3.78£4.45
  • Cully & Sully Creamy Tomato & Basil Soup 400g

    400g · £6.70/kg
    20% off
    £2.68£3.35
  • Pieminister Moo British Beef Steak & Ale Pie 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Waitrose Cheese & Chive Dip 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Taramasalata Dip 170g

    170g · £12.94/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Moroccan Style Houmous 200g

    200g · £11.00/kg
    2 for £3
    £2.20
  • Waitrose Smoky Scamorza Cheese Arancini 200g

    200g · £24.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Mozzarella & Basil Pesto 170g

    170g · £28.24/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g

    250g · £16.80/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose Hearty Chicken Multigrain Soup 600g

    600g · £5.40/kg
    10% off
    £3.24£3.60
  • Waitrose Orange Melon Chunks 250g

    250g · £12.08/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • Waitrose Beetroot Salad 300g

    300g · £8.27/kg
    10% off
    £2.48£2.75
  • Doritos Hot Salsa Sharing Dip 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £4.20
    £3.00
  • Doritos Mild Salsa Sharing Dip 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £4.20
    £3.00
  • Waitrose Serrano & Ibérico Cheese Involtinis 96g

    96g · £50.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Mediterranean Olives with Herbes De Provence 145g

    145g · £33.10/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Chorizo & Gouda Cheese Involtinis 80g

    80g · £60.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • View all (121)

Bakery

  • Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g

    250g · £16.80/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose 6 Melton Mowbray Pork Pies 300g

    300g · £14.00/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose Pork & Apple Mini Pies 200g

    200g · £23.75/kg
    3 for £10.80
    £4.75
  • Waitrose Soft White Toastie Thick Sliced Bread 800g

    800g · £1.25/kg
    20% off
    £1.00£1.25
  • New York Bakery Plain Bagels 5s

    1pk · £2.00 each
    2 for £3.30
    £2.00
  • Bertinet Bakery Seven Seeds & Grains Sourdough Bread 500g

    500g · £4.20/kg
    30% off
    £2.10£3.00
  • Waitrose Flapjack Mini Bites 260g

    260g · £15.69/kg
    15% off
    £4.08£4.80
  • Waitrose Coffee & Walnut Cake each

    1pk · £4.12 each
    20% off
    £4.12£5.15
  • Warburtons Crumpets 6s

    6pk · £0.16 each
    25% off
    £0.98£1.30
  • Charlie Bigham's Steak & Ale Ceramic Pie 300g

    300g · £26.00/kg
    2 for £14.40
    £7.80
  • Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 400g

    400g · £2.93/kg
    10% off
    £1.17£1.30
  • Jason's Sourdough Superb Sprouted Grains 450g

    450g · £5.29/kg
    15% off
    £2.38£2.80
  • Waitrose Chocolate Mini Rolls 17s

    1pk · £4.08 each
    15% off
    £4.08£4.80
  • No.1 Spelt Sourdough Bread 500g

    500g · £4.80/kg
    20% off
    £2.40£3.00
  • Warburtons Gluten Free 4 White Wraps 4s

    4pk · £0.73 each
    25% off
    £2.93£3.90
  • Genius Gluten Free Crumpets 4s

    4pk · £0.56 each
    25% off
    £2.25£3.00
  • WR High Protein White Rolls 4s 4s

    1pk · £1.53 each
    15% off
    £1.53£1.80
  • Waitrose 2 Egg Custard Tarts 2x86.5g

    173g · £7.40/kg
    20% off
    £1.28£1.60
  • Pieminister Moo & Blue British Beef Steak & Stilton Pie 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Waitrose Super Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.20/kg
    20% off
    £0.96£1.20
  • Waitrose Multi-Seeded Farmhouse Bread 800g

    800g · £2.31/kg
    10% off
    £1.85£2.05
  • Mrs Crimble's Gluten Free 6 Classic Madeleines 6s

    180g · £13.83/kg
    30% off
    £2.49£3.55
  • Wildfarmed Sourdough 640g

    640g · £4.22/kg
    10% off
    £2.70£3.00
  • Wildfarmed 4 Seeded Rolls 264g

    264g · £7.08/kg
    15% off
    £1.87£2.20
  • Patak's Mini Naan Bread Dippers 10Each

    1pk · £2.16 each
    20% off
    £2.16£2.70
  • Waitrose 4 All Butter Scones 4s

    1pk · £2.00 each
    20% off
    £2.00£2.50
  • No.1 Jewelled Cointreau & Cranberry Christmas Pudding 800g 800g

    800g · £14.40/kg
    20% off
    £11.52£14.40
  • Pieminister Moo British Beef Steak & Ale Pie 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Wildfarmed Sliced Seeded Bread 550g

    550g · £4.42/kg
    10% off
    £2.43£2.70
  • Mrs Crimble's Gluten Free 6 Big Choc Macaroons 6s

    1pk · £1.72 each
    30% off
    £1.72£2.45
  • Waitrose Christmas Classic Panettone 750g

    750g · £15.36/kg
    20% off
    £11.52£14.40
  • Deli Kitchen 4 Sliced Focaccia 4s

    1pk · £1.80 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Chloe's All Butter Sweethearts 100g

    100g · £20.00/kg
    20% off
    £2.00£2.50
  • Sharwood's Plain Naans 2s

    2pk · £1.13 each
    10% off
    £2.25£2.50
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & Cream 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 800g

    800g · £13.45/kg
    20% off
    £10.76£13.45
  • Sharwood's Peshwari Naans 2s

    2pk · £1.13 each
    10% off
    £2.25£2.50
  • Pieminister Big Cheese Pie with Vintage Cheddar, Potato & Leek 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 400g

    400g · £14.40/kg
    20% off
    £5.76£7.20
  • Sharwood's Mini Naan Garlic & Coriander 4s

    4pk · £0.56 each
    10% off
    £2.25£2.50
  • Pieminister Mooless Moo Pie with plant based 'steak' & Craft Ale 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Sharwood's Plain Mini Naans 4s

    4pk · £0.56 each
    10% off
    £2.25£2.50
  • Waitrose Christmas 6 Stollen Slices 6s

    1pk · £2.70 each
    25% off
    £2.70£3.60
  • Pieminister Kate & Sidney British Beef Steak & Kidney Pie 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 100g

    100g · £19.20/kg
    20% off
    £1.92£2.40
  • No.1 Herby Pork & Apple Pie 440g

    440g · £9.36/kg
    20% off
    £4.12£5.15
  • Waitrose 2 Melton Mowbray Pork Pies 150g

    150g · £12.27/kg
    20% off
    £1.84£2.30

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Waitrose Mashed Potato 450g

    450g · £6.00/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Waitrose Italian Spaghetti Carbonara for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Macaroni Cheese with Bacon for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Chicken & Parmesan Fettuccine for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Broccoli, Spinach & Ricotta Quiche 400g

    400g · £11.88/kg
    3 for £10.80
    £4.75
  • Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g

    250g · £16.80/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose 6 Melton Mowbray Pork Pies 300g

    300g · £14.00/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • No.1 Wood-fired Pepperoni & Fior Di Latte Sourdough Pizza 420g

    420g · £15.43/kg
    20% off
    £6.48£8.10
  • Charlie Bigham's Moussaka for 1 340g

    340g · £22.94/kg
    2 for £14.40
    £7.80
  • Charlie Bigham's Cottage Pie for 1 325g

    325g · £24.00/kg
    2 for £14.40
    £7.80
  • Charlie Bigham's Fish Pie for 1 340g

    340g · £22.94/kg
    2 for £14.40
    £7.80
  • Waitrose Italian Spaghetti Bolognese for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Beef Lasagne for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Macaroni Cheese for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Pork & Apple Mini Pies 200g

    200g · £23.75/kg
    3 for £10.80
    £4.75
  • Waitrose Mediterranean Chargrilled Vegetables 160g

    160g · £30.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Cheddar Courgette & Pea Crustless Quiche 340g

    340g · £13.97/kg
    3 for £10.80
    £4.75
  • Pizza Express Classic Sloppy Giuseppe, Spicy Beef 292g

    292g · £12.33/kg
    50% off
    £3.60£7.20
  • Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice for 2 805g

    805g · £11.88/kg
    20% off
    £9.56£11.95
  • Pizza Express Dough Balls with Garlic Butter 200g

    200g · £13.25/kg
    50% off
    £2.65£5.30
  • Waitrose Italian Chicken Arrabbiata for 1 400g

    1pk · £5.05 each
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Spinach & Ricotta Cannelloni for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Chilli Prawn Spaghetti for 1 360g

    360g · £14.03/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Pizza Express Classic Margherita, Mozzarella 245g

    245g · £14.69/kg
    50% off
    £3.60£7.20
  • Pieminister Moo & Blue British Beef Steak & Stilton Pie 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Waitrose Chunky Chips 400g

    400g · £5.83/kg
    25% off
    £2.33£3.10
  • All Plants Creamy Butternut Squash & Sage Tortelloni 250g

    250g · £12.60/kg
    25% off
    £3.15£4.20
  • Waitrose Crispy Potato Slices 350g

    350g · £7.20/kg
    10% off
    £2.52£2.80
  • Charlie Bigham's Chicken Jalfrezi & Pilau Rice for 2 845g

    845g · £11.31/kg
    20% off
    £9.56£11.95
  • Waitrose Classics Chilli Con Carne for 1 450g

    450g · £11.22/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Recipe Tuna Pasta Bake for 1 380g

    380g · £13.29/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Spaghetti & Meatballs for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Pizza Express Classic American, Pepperoni 250g

    250g · £14.40/kg
    50% off
    £3.60£7.20
  • Pieminister Moo British Beef Steak & Ale Pie 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • All Plants Rich Sundried Tomato & Basil Tortelloni 250g

    250g · £12.60/kg
    25% off
    £3.15£4.20
  • Waitrose Potato Croquettes 220g

    220g · £12.00/kg
    20% off
    £2.64£3.30
  • No.1 Rigatoni Fresh Pasta 350g

    350g · £8.91/kg
    20% off
    £3.12£3.90
  • Waitrose Garlic & Herb Mushrooms 225g

    225g · £15.82/kg
    10% off
    £3.56£3.95
  • Waitrose Italian Ham & Mushroom Tagliatelle for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Chicken & Bacon Pasta Bake 375g

    375g · £13.47/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Italian Roasted Vegetable Lasagne for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • No.1 Wood-fired Smoky Five Cheese Sourdough Pizza 430g

    430g · £15.07/kg
    20% off
    £6.48£8.10
  • Charlie Bigham's Chilli Con Carne & Mexican Rice for 2 840g

    840g · £11.38/kg
    20% off
    £9.56£11.95
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & Cream 255g

    255g · £18.82/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • No.1 Prawn & Lobster Ravioli 250g

    250g · £21.12/kg
    20% off
    £5.28£6.60
  • Charlie Bigham's Pan Fry Singapore King Prawn Laksa for 1 350g

    350g · £19.09/kg
    20% off
    £6.68£8.35
  • No.1 Pappardelle Fresh Pasta 350g

    350g · £8.91/kg
    20% off
    £3.12£3.90
  • Waitrose Classics Chicken & Vegetable Hotpot for 1 380g

    380g · £13.29/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Classics Cumberland Pie for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • Waitrose Classics Shepherd's Pie for 1 400g

    400g · £12.63/kg
    3 for £12
    £5.05
  • View all (76)

Desserts

  • Pots & Co Little Pots 70% Chocolate Ganache 4x50g

    200g · £16.75/kg
    33% off
    £3.35£5.00
  • Waitrose Coffee & Walnut Cake each

    1pk · £4.12 each
    20% off
    £4.12£5.15
  • Muller Rice Original Low Fat Pudding 170g

    170g · £6.76/kg
    4 for £2.40
    £1.15
  • Waitrose 2 Egg Custard Tarts 2x86.5g

    173g · £7.40/kg
    20% off
    £1.28£1.60
  • No.1 Basque Cheesecake 430g

    430g · £16.74/kg
    20% off
    £7.20£9.00
  • Ambrosia Devon Custard Can 400g

    400g · £6.13/kg
    2 for £2.80
    £2.45
  • Ambrosia Light Custard Can 400g

    400g · £6.13/kg
    2 for £2.80
    £2.45
  • Ambrosia Rice Pudding Can 400g

    400g · £6.13/kg
    2 for £2.80
    £2.45
  • No.1 Sticky Cinnamon Bun Pudding 205g

    205g · £23.41/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • No.1 Pistachio Tiramisu 450g

    450g · £13.87/kg
    20% off
    £6.24£7.80
  • Ambrosia Rice Pudding Dessert Pots 4x120g

    480g · £7.00/kg
    15% off
    £3.36£3.95
  • Gü Dark Chocolate Mousses with Ganache 2x70g

    140g · £27.36/kg
    25% off
    £3.83£5.10
  • Gu Zillionaire's Cheesecake 2x84.5g

    169g · £22.66/kg
    25% off
    £3.83£5.10
  • Waitrose Strawberry Trifle 600g

    600g · £5.93/kg
    25% off
    £3.56£4.75
  • Gü Free From Spanish Lemon Cheesecakes 2x92g

    184g · £20.38/kg
    25% off
    £3.75£5.00
  • Waitrose 3 Strawberry Trifles 3x135g

    405g · £8.67/kg
    10% off
    £3.51£3.90

Ice Cream

  • Essential 8 Milk Choc Ices 8x70ml

    560ml · £4.00/L
    20% off
    £2.24£2.80
  • Rowntree's Watermelon 4x73ml

    292ml · £10.96/L
    2 for £4.80
    £3.20

Frozen

  • Waitrose Frites 300g

    300g · £7.77/kg
    25% off
    £2.33£3.10
  • itsu Chicken Soup Dumplings 168g

    168g · £18.33/kg
    20% off
    £3.08£3.85
  • Waitrose Frozen Edamame Beans 500g

    500g · £5.40/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza Pepperoni-Salame 320g

    320g · £6.25/kg
    55% off
    £2.00£4.45
  • Waitrose New York Vanilla Cheesecake 540g

    540g · £9.06/kg
    15% off
    £4.89£5.75
  • Linda McCartney's Frozen Vegan Sausages 270g

    270g · £9.19/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • all plants Golden Sweet Potato Veggie Burger 160g

    160g · £14.75/kg
    25% off
    £2.36£3.15
  • Strong Roots Crispy Skinny Fries 750g

    750g · £4.24/kg
    33% off
    £3.18£4.75
  • Linda McCartney's 2 Frozen Vegetarian Mozzarella 1/4lb Burgers 227g

    227g · £10.93/kg
    20% off
    £2.48£3.10

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Tyrrells Furrows Sea Salted Crisps 150g

    150g · £16.53/kg
    25% off
    £2.48£3.30
  • Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    2 for £4.20
    £3.00
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    2 for £4.20
    £3.00
  • Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    2 for £4.20
    £3.00
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.20
    £3.00
  • Walkers Baked Sea Salt Multipack Snacks Crisps 6x22g

    132g · £22.73/kg
    2 for £4.20
    £3.00
  • Maryland Cookies Chocolate Chip 200g

    200g · £5.90/kg
    50% off
    £1.18£2.35
  • Loacker Tortina Original 126g

    126g · £28.25/kg
    25% off
    £3.56£4.75
  • KP Original Salted Peanuts 250g

    250g · £15.60/kg
    2 for £6.60
    £3.90
  • KP Unsalted Roasted Peanuts 250g

    250g · £15.60/kg
    2 for £6.60
    £3.90
  • Pom-Bear Original 6x13g

    78g · £22.31/kg
    40% off
    £1.74£2.90
  • Bahlsen Choco Leibniz Milk Chocolate 111g

    111g · £15.95/kg
    40% off
    £1.77£2.95
  • Walkers Baked Crisps Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    96g · £21.88/kg
    30% off
    £2.10£3.00
  • Graze Lemon Blueberry Oat Boosts 4x30g

    120g · £17.50/kg
    40% off
    £2.10£3.50
  • Essential Tortilla Chips Salted 200g

    200g · £5.20/kg
    20% off
    £1.04£1.30
  • Kallo Organic Dark Chocolate Rice Cake Thins 75g

    75g · £32.00/kg
    25% off
    £2.40£3.20
  • Eat Natural Protein Packed Peanuts & Chocolate Multipack 3 Bars 3x40g

    120g · £20.58/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Graze Marmite Crunch 100g

    100g · £20.90/kg
    45% off
    £2.09£3.80
  • Nairn's Gluten Free Chocolate Chip Biscuit Breaks 160g

    160g · £13.25/kg
    20% off
    £2.12£2.65
  • Hula Hoops Original 6x24g

    144g · £15.35/kg
    25% off
    £2.21£2.95
  • Hula Hoops BBQ Beef 6x24g

    144g · £15.35/kg
    25% off
    £2.21£2.95
  • McVitie's Jaffa Cakes Original Twin Pack Biscuits 20s

    20pk · £0.12 each
    33% off
    £2.35£3.50
  • Graze Cocoa Vanilla Oat Boosts 4x30g

    120g · £17.50/kg
    40% off
    £2.10£3.50
  • Graze Crunch Creations Honey Roast 100g

    100g · £20.90/kg
    45% off
    £2.09£3.80
  • Kallo Veggie Cakes Beetroot 122g

    122g · £20.25/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • BEAR Yo Yos Strawberry 5s

    5pk · £0.47 each
    35% off
    £2.34£3.60
  • Essential Malted Milk Biscuits 200g

    200g · £3.00/kg
    25% off
    £0.60£0.80
  • Waitrose Belgian Double Chocolate All Butter Cookies 200g

    200g · £14.65/kg
    10% off
    £2.93£3.25
  • Proper Chips Lentil Chips Sea Salt 85g

    85g · £24.24/kg
    25% off
    £2.06£2.75
  • Eat Natural Almond & Apricot Yoghurt Coated Multipack 3 Bars 3x40g

    120g · £20.58/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Essential Ready Salted Multipack Crisps 6x25g

    150g · £8.20/kg
    15% off
    £1.23£1.45
  • Essential Custard Creams 150g

    150g · £2.93/kg
    20% off
    £0.44£0.55
  • Graze Smoky BBQ Crunch 100g

    100g · £20.90/kg
    45% off
    £2.09£3.80
  • Kallo Lightly Salted Wholegrain Low Fat 130g

    130g · £11.85/kg
    30% off
    £1.54£2.20
  • BEAR Yo Yos Raspberry 5s

    5pk · £0.47 each
    35% off
    £2.34£3.60
  • itsu Crispy Seaweed Thins Sea Salt 4x5g

    20g · £144.00/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • BEAR Gently Baked Mango Multipack 4x25g

    100g · £23.40/kg
    40% off
    £2.34£3.90
  • Walkers Wotsits Giants Crisps Really Cheesy Sharing Snacks 130g

    130g · £15.00/kg
    35% off
    £1.95£3.00
  • McVitie's Chocolate Hobnobs 431g

    431g · £6.91/kg
    33% off
    £2.98£4.45
  • Linwoods Flax & Goji Berries 425g

    425g · £15.44/kg
    20% off
    £6.56£8.20
  • Kettle Chips Lightly Salted 5x25g

    125g · £16.64/kg
    35% off
    £2.08£3.20
  • Real Foods Corn Thins Original 150g

    150g · £9.53/kg
    25% off
    £1.43£1.90
  • Nature Valley Crunchy Oats & Dark Chocolate Cereal Bars 5x42g

    210g · £9.62/kg
    35% off
    £2.02£3.10
  • BEAR Gently Baked Coconut Chips 4x18g

    72g · £32.50/kg
    40% off
    £2.34£3.90
  • Lotus Biscoff Biscuit 250g

    250g · £4.72/kg
    45% off
    £1.18£2.15
  • Waitrose 8 Stem Ginger All Butter Cookies 200g

    200g · £14.65/kg
    10% off
    £2.93£3.25
  • Tyrrells Furrows Salt & Vinegar Crisps 150g

    150g · £16.53/kg
    25% off
    £2.48£3.30
  • McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits Large Pack 433g

    433g · £7.21/kg
    30% off
    £3.12£4.45
  • Wonderful Almonds Roasted & Lightly Salted 200g

    200g · £24.00/kg
    25% off
    £4.80£6.40
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6x25g

    150g · £10.53/kg
    25% off
    £1.58£2.10
  • View all (116)

Chocolate & Sweets

  • Bahlsen PiCK UP! Milk Chocolate Biscuits 5x28g

    140g · £12.50/kg
    30% off
    £1.75£2.50
  • Tony's Chocolonely Milk Choc Caramel Sea Salt 180g

    180g · £18.67/kg
    30% off
    £3.36£4.80
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g

    100g · £15.60/kg
    35% off
    £1.56£2.40
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate 3 Pack Multipack 3x43g

    129g · £13.88/kg
    45% off
    £1.79£3.25
  • Candy Kittens Sour Watermelon 140g

    140g · £15.36/kg
    35% off
    £2.15£3.30
  • Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g

    148g · £42.16/kg
    20% off
    £6.24£7.80
  • KP Honey Roast Peanuts 225g

    225g · £17.33/kg
    2 for £6.60
    £3.90
  • KitKat 4 Bars 4x41.5g

    166g · £10.96/kg
    35% off
    £1.82£2.80
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g

    120g · £31.67/kg
    20% off
    £3.80£4.75
  • Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g

    110g · £16.18/kg
    33% off
    £1.78£2.65
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 4x27.9g

    111.6g · £16.04/kg
    45% off
    £1.79£3.25
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g

    100g · £15.60/kg
    35% off
    £1.56£2.40
  • Candy Kittens Wild Strawberry 140g

    140g · £15.36/kg
    35% off
    £2.15£3.30
  • Bendicks Bittermints 200g

    200g · £28.15/kg
    33% off
    £5.63£8.40
  • McVitie's Penguin Original Biscuit Bars Multipack 172g

    172g · £10.52/kg
    33% off
    £1.81£2.70
  • Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g

    120g · £31.67/kg
    20% off
    £3.80£4.75
  • Peppersmith Peppermint 15g

    15g · £95.33/kg
    25% off
    £1.43£1.90
  • Ritter Sport Marzipan 100g

    100g · £21.00/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £35.70/kg
    15% off
    £3.57£4.20
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g · £13.98/kg
    45% off
    £1.79£3.25
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g

    100g · £15.60/kg
    35% off
    £1.56£2.40
  • Candy Kittens Eton Mess 140g

    140g · £15.36/kg
    35% off
    £2.15£3.30
  • Guylian Belgian Chocolates The Original 500g

    500g · £29.58/kg
    15% off
    £14.79£17.40
  • Chloe's Wafer Rolls Hazelnut & Cocoa 400g

    400g · £8.90/kg
    20% off
    £3.56£4.45
  • Mallow & Marsh Milk Chocolate Over Coconut Mallows 100g

    100g · £30.20/kg
    15% off
    £3.02£3.55
  • Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g

    18g · £80.00/kg
    20% off
    £1.44£1.80
  • Werther's Original Butter Candies Sugar Free 80g

    80g · £18.75/kg
    25% off
    £1.50£2.00
  • Lindt Dubai Style Milk Chocolate Bar 145g

    145g · £52.97/kg
    20% off
    £7.68£9.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g

    100g · £15.60/kg
    35% off
    £1.56£2.40
  • Cadbury Starbar 4x37g

    148g · £12.09/kg
    45% off
    £1.79£3.25
  • Candy Kittens Soul Pop 140g

    140g · £15.36/kg
    35% off
    £2.15£3.30
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g

    200g · £37.15/kg
    25% off
    £7.43£9.90
  • Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g

    18g · £80.00/kg
    20% off
    £1.44£1.80
  • Kinder Surprise Milk Chocolate Egg with Toy 20g

    20g · £59.50/kg
    30% off
    £1.19£1.70
  • Lindt Tokyo Style Chocolate Matcha Strawberry Bar 145g

    145g · £52.97/kg
    20% off
    £7.68£9.60
  • Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g

    100g · £30.80/kg
    25% off
    £3.08£4.10
  • Candy Kittens Apple & Strawberry Sours 140g

    140g · £15.36/kg
    35% off
    £2.15£3.30
  • Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g

    135g · £40.44/kg
    30% off
    £5.46£7.80
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 4x33.5g

    134g · £13.36/kg
    45% off
    £1.79£3.25
  • Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g

    100g · £35.70/kg
    15% off
    £3.57£4.20
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £15.60/kg
    35% off
    £1.56£2.40
  • Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g

    140g · £15.36/kg
    35% off
    £2.15£3.30
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Sharing Box 138g

    138g · £39.57/kg
    30% off
    £5.46£7.80
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g

    102g · £17.55/kg
    45% off
    £1.79£3.25
  • Cadbury &More Biscoff 195g

    195g · £15.64/kg
    33% off
    £3.05£4.55
  • Candy Kittens Lucky Cherry 140g

    140g · £15.36/kg
    35% off
    £2.15£3.30
  • Revels Large Pouch 185g

    185g · £20.49/kg
    25% off
    £3.79£5.05
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £33.75/kg
    25% off
    £6.75£9.00
  • Kinder Milk Chocolate Small Bars Multipack 8 Bars 8x12.5g

    100g · £15.80/kg
    25% off
    £1.58£2.10
  • Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g

    180g · £16.94/kg
    33% off
    £3.05£4.55
  • View all (91)

Fruit Juice & Smoothies

  • Cawston Press Apple & Ginger 1litre

    1L · £2.94/L
    30% off
    £2.94£4.20
  • Biona Organic Tart Cherry Juice 1litre

    1L · £8.16/L
    20% off
    £8.16£10.20
  • Essential Pure Orange Juice 1litre

    1L · £1.50/L
    25% off
    £1.50£2.00
  • J2O Apple & Raspberry Fruit Juice Cans 4x250ml

    1L · £3.28/L
    35% off
    £3.28£5.05
  • Cawston Press Apple & Rhubarb 1litre

    1L · £2.94/L
    30% off
    £2.94£4.20
  • Granini Peach Juice 1litre

    1L · £3.12/L
    35% off
    £3.12£4.80
  • Essential Pure Apple Juice 1litre

    1L · £1.40/L
    20% off
    £1.40£1.75
  • MangaJo Yuzu & Lemon 1L

    1L · £4.04/L
    15% off
    £4.04£4.75
  • Essential Cranberry Juice Drink 1litre

    1L · £1.89/L
    10% off
    £1.89£2.10
  • Rubicon Exotic Juice Drink Mango 1litre

    1L · £2.39/L
    10% off
    £2.39£2.65

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Coca-Cola Zero Sugar Cans 8x330ml 8x330ml

    2.64L · £1.67/L
    30% off
    £4.41£6.30
  • Essential Still Natural Mineral Water 4x2litre

    8L · £0.23/L
    30% off
    £1.86£2.65
  • J2O Orange & Passion Fruit Juice Cans 4x250ml

    1L · £3.28/L
    35% off
    £3.28£5.05
  • Essential Sparkling Natural Mineral Water 4x2litre

    8L · £0.28/L
    20% off
    £2.20£2.75
  • Schweppes Slimline Tonic Water Can 12x150ml

    1.8L · £4.33/L
    2 for £10.80
    £7.80
  • Equinox Organic Raspberry & Elderflower Kombucha 275ml

    275ml · £6.87/L
    35% off
    £1.89£2.90
  • Robinsons Apple & Blackcurrant No Added Sugar Squash 1litre

    1L · £2.50/L
    2 for £3.60
    £2.50
  • Robinsons Orange No Added Sugar Squash 1litre

    1L · £2.50/L
    2 for £3.60
    £2.50
  • Robinsons Summer Fruits No Added Sugar Squash 1litre

    1L · £2.50/L
    2 for £3.60
    £2.50
  • Diet Coke 6x200ml

    1.2L · £2.45/L
    30% off
    £2.94£4.20
  • TRIP Mixed Pack 4x330ml

    1.32L · £4.45/L
    30% off
    £5.88£8.40
  • Essential Still Natural Mineral Water 2litre

    2L · £0.54/L
    20% off
    £1.08£1.35
  • San Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 1litre

    1L · £1.51/L
    30% off
    £1.51£2.15
  • Fever-Tree Refreshingly Light Tonic Water 8x150ml

    1.2L · £4.53/L
    15% off
    £5.44£6.40
  • Robinsons Fruit & Barley Peach Squash 1litre

    1L · £2.75/L
    2 for £3.60
    £2.75
  • Robinsons Fruit & Barley Summer Fruits Squash 1litre

    1L · £2.75/L
    2 for £3.60
    £2.75
  • Robinsons Fruit & Barley Orange Squash 1litre

    1L · £2.75/L
    2 for £3.60
    £2.75
  • GOODRAYS CBD Drinks Mixed Pack 4x330ml

    1.32L · £5.45/L
    20% off
    £7.20£9.00
  • Coca-Cola Zero Sugar Zero Caffeine Can 8x330ml

    2.64L · £1.67/L
    30% off
    £4.41£6.30
  • Evian Still Mineral Water 6x1.5litre

    9L · £0.67/L
    20% off
    £6.04£7.55
  • San Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 6x1litre

    6L · £1.12/L
    25% off
    £6.71£8.95
  • Bottlegreen Sparkling Elderflower 4x250ml

    1L · £3.83/L
    25% off
    £3.83£5.10
  • Robinsons Fruit & Barley Apple & Pear Squash 1litre

    1L · £2.75/L
    2 for £3.60
    £2.75
  • Robinsons Lemon No Added Sugar Squash 1litre

    1L · £2.50/L
    2 for £3.60
    £2.50
  • Schweppes Slimline Tonic Water 1L 1litre

    1L · £2.35/L
    3 for £4.80
    £2.35
  • Schweppes Slimline Elderflower Tonic Water 1L 1litre

    1L · £2.35/L
    3 for £4.80
    £2.35
  • Schweppes Soda Water 1L 1litre

    1L · £2.35/L
    3 for £4.80
    £2.35
  • Coke Zero 6x200ml

    1.2L · £2.45/L
    30% off
    £2.94£4.20
  • Vita Coco Original Coconut Water 4x330ml

    1.32L · £3.82/L
    20% off
    £5.04£6.30
  • Essential Still Natural Mineral Water 5litre

    5L · £0.35/L
    20% off
    £1.76£2.20
  • Fruit Shoot Orange Kids Juice Drink 8x200ml

    1.6L · £2.01/L
    30% off
    £3.22£4.60
  • Monster Energy Drink Ultra Zero Sugar 4x500ml 4x500ml

    2L · £3.12/L
    20% off
    £6.24£7.80
  • 7UP Zero Sugar Lemon & Lime Cans 8x330ml

    2.64L · £1.35/L
    30% off
    £3.57£5.10
  • Ribena Blackcurrant Squash 850ml

    850ml · £2.78/L
    20% off
    £2.36£2.95
  • Schweppes Tonic Water Can 12x150ml

    1.8L · £3.03/L
    30% off
    £5.46£7.80
  • Arla Protein Chocolate Milk Shake 482ml

    482ml · £5.60/L
    2 for £3.60
    £2.70
  • Diet Coke 2L Bottle 2litre

    2L · £1.53/L
    2 for £4.20
    £3.05
  • Diet Coke No Caffeine 2L 2litre

    2L · £1.53/L
    2 for £4.20
    £3.05
  • Coca Cola Zero Cherry Float 2litre

    2L · £1.53/L
    2 for £4.20
    £3.05
  • Ocean Spray Cranberry & Raspberry 1litre

    1L · £1.20/L
    50% off
    £1.20£2.40
  • 7UP Zero Sugar Lemon & Lime Bottle 2litre

    2L · £1.25/L
    2 for £3.60
    £2.50
  • TRIP Cherry Lemon 4x250ml

    1L · £5.46/L
    30% off
    £5.46£7.80
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant No Added Sugar Squash 1.75litre

    1.75L · £2.03/L
    25% off
    £3.56£4.75
  • Remedy Kombucha Raspberry Lemonade 4x330ml

    1.32L · £4.00/L
    20% off
    £5.28£6.60
  • Fever-Tree Indian Tonic Water 8x150ml

    1.2L · £4.82/L
    15% off
    £5.78£6.80
  • Coca-Cola Zero Sugar Zero Caffeine Bottle 2L 2litre

    2L · £1.53/L
    2 for £4.20
    £3.05
  • TRIP Wild Strawberry 4x250ml

    1L · £5.46/L
    30% off
    £5.46£7.80
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1.75litre

    1.75L · £2.03/L
    25% off
    £3.56£4.75
  • Remedy Kombucha Ginger Lemon 4x330ml

    1.32L · £4.00/L
    20% off
    £5.28£6.60
  • Bottlegreen Raspberry Lemonade 4x250ml

    1L · £3.83/L
    25% off
    £3.83£5.10
  • View all (80)

Beer & Cider

  • Birra Moretti Premium Lager Beer Bottle x12 Multipack 12x330ml

    3.96L · £5.68/L
    2 for £33.60
    £22.50
  • Henry Westons Vintage Cider 6x500ml

    3L · £5.10/L
    2 for £24
    £15.30
  • Corona Cero Alcohol Free Beer 4x330ml

    1.32L · £3.75/L
    25% off
    £4.95£6.60
  • Beer52 Hop Hunter Mixed Brewery 4x330ml

    1.32L · £5.45/L
    20% off
    £7.20£9.00
  • Blue Moon 4x330ml

    1.32L · £4.61/L
    30% off
    £6.09£8.70
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Multipack Bottle 12x330ml

    3.96L · £4.19/L
    30% off
    £16.59£23.70
  • Thatchers Gold Cider 10x440ml

    4.4L · £2.67/L
    15% off
    £11.73£13.80
  • Beer52 IPA Explorer Mixed Brewery Pack 4x330ml

    1.32L · £5.45/L
    20% off
    £7.20£9.00
  • Asahi Super Dry 0.0% Alcohol Free Beer 4x330ml

    1.32L · £5.00/L
    2 for £9.60
    £6.60
  • Damm Lemon Cans 4x330ml

    1.32L · £3.18/L
    25% off
    £4.20£5.60
  • Birra Moretti Premium Lager Beer Can x10 Multipack 10x330ml

    3.3L · £3.93/L
    20% off
    £12.96£16.20
  • Kopparberg Mixed Fruit Cider 4x330ml

    1.32L · £5.30/L
    2 for £12
    £7.00
  • Brewdog Punk IPA 4x330ml

    1.32L · £4.91/L
    20% off
    £6.48£8.10
  • Brewdog Punk IPA Alcohol Free 4x330ml

    1.32L · £3.75/L
    25% off
    £4.95£6.60
  • Camden Hells 12x330ml

    3.96L · £3.71/L
    30% off
    £14.70£21.00
  • Fuller's London Pride Amber Ale Can Multipack 4x500ml

    2L · £3.57/L
    15% off
    £7.14£8.40
  • Inch's Medium Apple Cider Can x4 Multipack 4x440ml

    1.76L · £3.34/L
    15% off
    £5.87£6.90
  • Brooklyn Special Effects Low Alcohol Lager 4x330ml

    1.32L · £4.06/L
    15% off
    £5.36£6.30
  • Birra Moretti Premium Lager Beer Bottle x18 Multipack 18x330ml

    5.94L · £3.96/L
    20% off
    £23.52£29.40
  • Leffe Blonde 4x330ml

    1.32L · £5.28/L
    15% off
    £6.97£8.20
  • Henney's Dry Cider Herefordshire 500ml

    500ml · £6.70/L
    3 for £7.80
    £3.35
  • Erdinger Weissbräu Alcohol Free Wheat Beer 50cl

    500ml · £3.78/L
    30% off
    £1.89£2.70
  • Brewdog Lost Lager 10x440ml

    4.4L · £2.67/L
    30% off
    £11.76£16.80
  • Old Speckled Hen 4x500ml

    2L · £3.32/L
    15% off
    £6.63£7.80
  • Thatcher's Vintage Cider Somerset 500ml

    500ml · £6.60/L
    3 for £7.80
    £3.30
  • Adnams Ghost Ship 0.5% Low Alcohol Beer 500ml

    500ml · £3.16/L
    25% off
    £1.58£2.10
  • Staropramen 4x440ml

    1.76L · £3.32/L
    25% off
    £5.85£7.80
  • Fuller's Golden Pride 8.4% Ale Single Bottle 500ml

    500ml · £5.86/L
    25% off
    £2.93£3.90
  • Stowford Press Westons Cider Herefordshire 4x440ml

    1.76L · £3.07/L
    2 for £9.60
    £5.40
  • Corona Extra 12x330ml

    3.96L · £3.88/L
    20% off
    £15.36£19.20
  • Greene King Abbot Reserve 500ml

    500ml · £7.20/L
    4 for £9
    £3.60
  • Old Crafty Hen 500ml

    500ml · £7.20/L
    4 for £9
    £3.60
  • Old Speckled Hen 500ml

    500ml · £6.10/L
    4 for £9
    £3.05
  • Old Mout Cider Kiwi & Lime Bottle Large 500ml

    500ml · £6.40/L
    3 for £7.80
    £3.20
  • Asahi Super Dry Lager Multipack Bottle 4x330ml

    1.32L · £5.45/L
    20% off
    £7.20£9.00
  • Fuller's London Pride Amber Ale Single Bottle 500ml

    500ml · £6.60/L
    3 for £7.20
    £3.30
  • Fuller's ESB 5.9% Ale Single Bottle 500ml

    500ml · £6.60/L
    3 for £7.20
    £3.30
  • Poretti Lager Beer 10x440ml

    4.4L · £2.84/L
    20% off
    £12.48£15.60
  • Sharp's Chalky's Bite 330ml

    330ml · £10.00/L
    2 for £4.80
    £3.30
  • 1664 Biere Lager Beer 10x440ml 10x440ml

    4.4L · £3.68/L
    2 for £26.40
    £16.20
  • Newcastle Brown Ale Bottle Large 550ml

    550ml · £3.82/L
    30% off
    £2.10£3.00
  • Budweiser Budvar 6x330ml

    1.98L · £3.29/L
    30% off
    £6.51£9.30
  • Brewdog Triple Hazy 440ml

    440ml · £11.59/L
    15% off
    £5.10£6.00
  • San Miguel Lager Cans 10x440ml

    4.4L · £3.25/L
    15% off
    £14.28£16.80
  • Gipsy Hill Hepcat 4.6% Session IPA 440ml

    440ml · £7.09/L
    20% off
    £3.12£3.90
  • Cruzcampo Sevilla Lager Beer Can x10 Multipack 10x440ml

    4.4L · £3.07/L
    15% off
    £13.52£15.90
  • Brewdog Counter Strike West Coast IPA 440ml

    440ml · £8.70/L
    15% off
    £3.83£4.50
  • Estrella Damm Cans 4x440ml

    1.76L · £3.71/L
    25% off
    £6.53£8.70
  • St. Austell Tribute Cornwall 500ml

    500ml · £6.10/L
    3 for £7.20
    £3.05
  • St Austell Proper Job Cornwall 500ml

    500ml · £6.10/L
    3 for £7.20
    £3.05
  • View all (71)

Wine & Sparkling

  • The Ned Sauvignon Blanc Marlborough, New Zealand 75cl

    750ml · £12.48/L
    35% off
    £9.36£14.40
  • Blason Du Rhône Côtes Du Rhône Villages 75cl

    750ml · £12.48/L
    35% off
    £9.36£14.40
  • Le Bijou Rosé De Sophie Valrose Coteaux De Béziers 75cl

    750ml · £13.80/L
    25% off
    £10.35£13.80
  • Nicolas Feuillatte Reserve Exclusive NV Rosé Champagne 75cl

    750ml · £42.56/L
    30% off
    £31.92£45.60
  • No.1 Dry Amontillado Sherry 75cl

    750ml · £18.56/L
    20% off
    £13.92£17.40
  • REAL Sec Slow Fermented Sparkling Tea 750ml

    750ml · £11.20/L
    30% off
    £8.40£12.00
  • Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc 75cl

    750ml · £14.40/L
    20% off
    £10.80£13.50
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo Red Wine 75cl

    750ml · £10.00/L
    25% off
    £7.50£10.00
  • Nicolas Feuillatte Champagne Réserve Exclusive Brut NV 75cl

    750ml · £36.96/L
    30% off
    £27.72£39.60
  • Esprit de Buganay Côtes de Provence Rosé 75cl

    750ml · £16.39/L
    35% off
    £12.29£18.90
  • Harveys Bristol Cream 75cl

    750ml · £18.24/L
    20% off
    £13.68£17.10
  • Forte Alto Pinot Grigio 75cl

    750ml · £10.72/L
    33% off
    £8.04£12.00
  • Jip Jip Rocks Shiraz 75cl

    750ml · £14.47/L
    33% off
    £10.85£16.20
  • La Gioiosa Prosecco Rosé DOC Millesimato 75cl

    750ml · £13.44/L
    20% off
    £10.08£12.60
  • UP Ultimate Provence Rosé 75cl

    750ml · £28.16/L
    20% off
    £21.12£26.40
  • Luis Felipe Edwards Bin Series Sauvignon Blanc 75cl

    750ml · £10.64/L
    30% off
    £7.98£11.40
  • Norton Malbec Reserve Finca Agrelo 75cl

    750ml · £19.60/L
    30% off
    £14.70£21.00
  • Moet & Chandon Imperial Brut Champagne 75cl

    750ml · £62.56/L
    15% off
    £46.92£55.20
  • Mirabeau Pure Rosé Provence 75cl

    750ml · £23.04/L
    20% off
    £17.28£21.60
  • Yealands Reserve Sauvignon Blanc 75cl

    750ml · £15.00/L
    25% off
    £11.25£15.00
  • Esprit de Puisseguin Puisseguin Saint-Émilion 75cl

    750ml · £15.60/L
    35% off
    £11.70£18.00
  • Prince Alexandre Crémant de Loire AOC 75cl

    750ml · £16.61/L
    33% off
    £12.46£18.60
  • Italia Pinot Grigio Rosé Pavia, Italy 75cl

    750ml · £9.88/L
    35% off
    £7.41£11.40
  • Cave de Lugny Les Charmes Mâcon-Lugny 75cl

    750ml · £18.20/L
    35% off
    £13.65£21.00
  • Terre Del Barolo DOCG Barolo 75cl

    750ml · £30.72/L
    20% off
    £23.04£28.80
  • Cave de Turckheim Organic Cremant d'Alsace 75cl

    750ml · £16.08/L
    33% off
    £12.06£18.00
  • Aimé Roquesante Coteaux Varois en Provence Rosé 75cl

    750ml · £15.60/L
    25% off
    £11.70£15.60
  • Bijou Le Chic Chardonnay Pouch 150cl

    1.5L · £13.20/L
    25% off
    £19.80£26.40
  • Penfolds Bin 28 Shiraz 75cl

    750ml · £42.16/L
    15% off
    £31.62£37.20
  • Freixenet Cordon Negro Brut Cava 20cl

    200ml · £17.80/L
    20% off
    £3.56£4.45
  • M de Minuty Côtes De Provence Rosé 75cl

    750ml · £25.84/L
    15% off
    £19.38£22.80
  • La Monetta Gavi Piedmont, Italy 75cl

    750ml · £16.08/L
    33% off
    £12.06£18.00
  • Paolo Leo Primitivo di Manduria DOP 75cl

    750ml · £15.01/L
    33% off
    £11.26£16.80
  • Bijou Le Chic Rosé Grenache 1.5L

    1.5L · £12.92/L
    15% off
    £19.38£22.80
  • Codorniu 1872 Brut Organic Cava 75cl

    750ml · £13.20/L
    25% off
    £9.90£13.20
  • Penfolds Bin 311 Chardonnay 75cl

    750ml · £42.16/L
    15% off
    £31.62£37.20
  • Val di Suga Brunello di Montalcino 75cl

    750ml · £40.80/L
    15% off
    £30.60£36.00
  • Freixenet Italian Rosé 75cl

    750ml · £16.00/L
    20% off
    £12.00£15.00
  • Laurent Miquel Vendanges Nocturnes Cinsault Syrah Rosé 75cl

    750ml · £13.44/L
    20% off
    £10.08£12.60
  • Palacio Fefinanes Albariño Rías Baixas, Spain 75cl

    750ml · £29.44/L
    20% off
    £22.08£27.60
  • Norton Colección Malbec 75cl

    750ml · £12.48/L
    35% off
    £9.36£14.40
  • La Cerisa Rosa Pinot Grigio Rosé 75cl

    750ml · £12.16/L
    20% off
    £9.12£11.40
  • Freixenet Cordon Rosado Seco 20cl

    200ml · £17.80/L
    20% off
    £3.56£4.45
  • Howard Park Miamup Chardonnay 75cl

    750ml · £15.68/L
    30% off
    £11.76£16.80
  • Tilimuqui Fairtrade Organic Malbec 75cl

    750ml · £14.56/L
    30% off
    £10.92£15.60
  • Mateus Rosé 75cl

    750ml · £9.52/L
    15% off
    £7.14£8.40
  • Frei Brothers Sonoma Reserve Chardonnay 75cl

    750ml · £25.60/L
    20% off
    £19.20£24.00
  • Louis Latour Red Burgundy France 75cl

    750ml · £28.56/L
    15% off
    £21.42£25.20
  • Le Bijou De Sophie Valrose Coteaux De Béziers 37.5cl

    375ml · £18.93/L
    15% off
    £7.10£8.35
  • Salmon Run Marlborough Sauvignon Blanc 75cl

    750ml · £11.44/L
    35% off
    £8.58£13.20
  • View all (85)

Spirits & Premixed Drinks

  • Campari Negroni Ready to Drink 50cl

    500ml · £34.56/L
    20% off
    £17.28£21.60
  • Talisker Skye Single Malt Scotch Whisky 70cl

    700ml · £49.37/L
    40% off
    £34.56£57.60
  • Sipsmith London Dry Gin 70cl

    700ml · £40.50/L
    25% off
    £28.35£37.80
  • Smirnoff No.21 Vodka Red Label 70cl

    700ml · £29.14/L
    15% off
    £20.40£24.00
  • Courvoisier VSOP Cognac 70cl

    700ml · £52.37/L
    35% off
    £36.66£56.40
  • The Kraken Black Spiced Rum 700ml

    700ml · £37.29/L
    25% off
    £26.10£34.80
  • Campari Bitters 70cl

    700ml · £25.71/L
    25% off
    £18.00£24.00
  • Tanqueray Flor De Sevilla Alcohol Free Spirit 0% 70cl

    700ml · £20.61/L
    35% off
    £14.43£22.20
  • Johnnie Walker Black Label 12 YO Blended Scotch Whisky 70cl

    700ml · £38.57/L
    40% off
    £27.00£45.00
  • Tanqueray No. TEN Ultra-Premium Gin 70cl

    700ml · £50.74/L
    20% off
    £35.52£44.40
  • Absolut Blue Original Swedish Vodka 350ml

    350ml · £40.89/L
    10% off
    £14.31£15.90
  • Bumbu Original Rum 35cl

    350ml · £55.29/L
    25% off
    £19.35£25.80
  • Jim Beam Bourbon Whiskey 70cl

    700ml · £29.57/L
    25% off
    £20.70£27.60
  • Beefeater Gin 70cl

    700ml · £27.64/L
    25% off
    £19.35£25.80
  • Captain Morgan Spiced Gold Rum Based Spirit Drink 70cl

    700ml · £28.11/L
    20% off
    £19.68£24.60
  • Shackleton Blended Malt Whisky 70cl

    700ml · £36.50/L
    35% off
    £25.55£39.30
  • Gordon's Premium Pink Gin Based Flavoured Spirit Drink 70cl

    700ml · £29.14/L
    15% off
    £20.40£24.00
  • Bacardi Carta Blanca Superior White Rum 70cl

    700ml · £29.31/L
    10% off
    £20.52£22.80
  • Jameson Triple Distilled Blended Irish Whiskey 1L

    1L · £32.85/L
    25% off
    £32.85£43.80
  • Jameson Irish Whiskey 35cl

    350ml · £40.51/L
    25% off
    £14.18£18.90

Cooking Sauces & Ingredients

  • Sacla' Italia Basil Pesto 190g

    190g · £15.47/kg
    30% off
    £2.94£4.20
  • Kallo Organic Chicken Bone Broth 500ml

    500ml · £4.82/L
    33% off
    £2.41£3.60
  • Waitrose Stuffed Vine Leaves 200g

    200g · £24.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Belazu Verdemanda Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml · £31.20/L
    35% off
    £15.60£24.00
  • Belazu 1.34 Balsamic Vinegar of Modena 250ml

    250ml · £53.08/L
    33% off
    £13.27£19.80
  • Clearspring Organic Shichimi Togarashi 7 Spice Blend 50g

    50g · £86.40/kg
    20% off
    £4.32£5.40
  • Belazu Tahini 500g

    500g · £12.06/kg
    33% off
    £6.03£9.00
  • Miso Tasty White Miso Paste 200g

    200g · £16.40/kg
    35% off
    £3.28£5.05
  • Kikkoman Organic Soy Sauce 250ml

    250ml · £16.20/L
    25% off
    £4.05£5.40
  • Bisto Gravy Granules 190g

    190g · £14.21/kg
    30% off
    £2.70£3.85
  • Dolmio Bolognese Original Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    2 for £4.20
    £3.30
  • Dolmio Pasta Bake Creamy Tomato Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    2 for £4.20
    £3.30
  • La Española Olive Oil 1litre

    1L · £6.90/L
    50% off
    £6.90£13.80
  • Belazu 1.25 Balsamic Vinegar of Modena 250ml

    250ml · £32.96/L
    33% off
    £8.24£12.30
  • The Spice Tailor Butter Chicken 300g

    300g · £11.87/kg
    25% off
    £3.56£4.75
  • Clearspring Organic Brown Rice Miso 300g

    300g · £16.00/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Capsicana Tasty Taco Seasoning Mix 28g

    28g · £50.00/kg
    20% off
    £1.40£1.75
  • Ottolenghi Pomegranate Harissa 170g 170g

    170g · £28.71/kg
    20% off
    £4.88£6.10
  • Belazu Early Harvest Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml · £21.70/L
    33% off
    £10.85£16.20
  • Kallo Organic Beef Broth 500ml

    1pk · £2.34 each
    35% off
    £2.34£3.60
  • Mr Organic Basilico Pasta Sauce 350g

    350g · £7.46/kg
    33% off
    £2.61£3.90
  • Belazu Gran Reserva Sherry Vinegar 250ml

    250ml · £25.60/L
    33% off
    £6.40£9.55
  • Lee Kum Kee Oyster Sauce 255g

    255g · £12.08/kg
    25% off
    £3.08£4.10
  • Symplicity Cranberry & Sage Roast 300g

    300g · £18.00/kg
    25% off
    £5.40£7.20
  • Capsicana Mexican Guacamole Mix 25g

    25g · £30.00/kg
    25% off
    £0.75£1.00
  • Clearspring 7 Sheets Sushi Nori 17g

    17g · £183.53/kg
    20% off
    £3.12£3.90
  • Kikkoman All-Purpose Soy Sauce 250ml

    250ml · £12.60/L
    25% off
    £3.15£4.20
  • Filippo Berio Organic Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml · £12.88/L
    45% off
    £6.44£11.70
  • Kallo Organic 8 Vegetable Stock Cubes 88g

    88g · £20.45/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • Belazu Traditional Genovese Pesto 165g

    165g · £16.97/kg
    35% off
    £2.80£4.30
  • Cooks' Ingredients Dan Dan Paste 190g

    190g · £10.58/kg
    33% off
    £2.01£3.00
  • Belazu Sour Cherry Harissa 170g

    170g · £23.65/kg
    33% off
    £4.02£6.00
  • Sharwood's Balti Curry Sauce 420g

    420g · £5.33/kg
    30% off
    £2.24£3.20
  • The Spice Tailor Red Korma 300g

    300g · £11.87/kg
    25% off
    £3.56£4.75
  • Aspall Raw Organic Apple Cyder Vinegar 500ml

    500ml · £8.76/L
    15% off
    £4.38£5.15
  • Paxo Stuffing Mix Sage & Onion 170g

    170g · £15.76/kg
    20% off
    £2.68£3.35
  • La Española Extra Virgin Olive Oil 1litre

    1L · £9.45/L
    33% off
    £9.45£14.10
  • Belazu Truffle & Artichoke Pesto 165g

    165g · £16.97/kg
    35% off
    £2.80£4.30
  • Knorr Gluten Free Chicken Stock Pot 8x28g

    224g · £16.88/kg
    15% off
    £3.78£4.45
  • Cooks' Ingredients Rendang Paste 190g

    190g · £10.58/kg
    33% off
    £2.01£3.00
  • Belazu Smoked Chilli Harissa Paste 170g

    170g · £23.65/kg
    33% off
    £4.02£6.00
  • The Spice Tailor Classic Balti Curry 300g

    300g · £11.87/kg
    25% off
    £3.56£4.75
  • Gymkhana Tikka Masala Cooking Sauce 300ml

    300ml · £21.60/L
    20% off
    £6.48£8.10
  • Cooks' Ingredients Ketjap Manis 200ml

    200ml · £7.15/L
    25% off
    £1.43£1.90
  • Colman's Chilli Con Carne Recipe Mix 50g

    50g · £24.00/kg
    2 for £1.80
    £1.20
  • Colman's White Sauce 26g

    26g · £46.15/kg
    2 for £1.80
    £1.20
  • Colman's Beef Casserole Recipe Mix 40g

    40g · £30.00/kg
    2 for £1.80
    £1.20
  • Filippo Berio Classic Olive Oil 1litre

    1L · £10.71/L
    30% off
    £10.71£15.30
  • Belazu Chilli Harissa Pesto 165g

    165g · £16.97/kg
    35% off
    £2.80£4.30
  • Kallo Organic 8 Chicken Stock Cubes 88g

    88g · £20.45/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • View all (124)

Tins & Cans

  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 4x400g

    1.6kg · £3.01/kg
    35% off
    £4.81£7.40
  • Waitrose Marinated Sun-Drenched Tomatoes 160g

    160g · £30.00/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Rio Mare MSC Tuna in Olive Oil 3x80g

    156g · £30.77/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • Bold Bean Co. Queen Butter Beans 570g

    400g · £8.40/kg
    20% off
    £3.36£4.20
  • Heinz Baked Beans 415g

    415g · £4.10/kg
    2 for £2.40
    £1.70
  • Heinz Baked Beans No Added Sugar 415g

    415g · £4.10/kg
    2 for £2.40
    £1.70
  • Heinz Baked Five Beans 415g

    415g · £4.10/kg
    2 for £2.40
    £1.70
  • Essential Sweetcorn 195g

    160g · £4.19/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Heinz Beef Ravioli in Tomato Sauce 400g

    400g · £6.50/kg
    3 for £5.40
    £2.60
  • Heinz Spaghetti & Richmond Sausage 400g

    400g · £6.50/kg
    3 for £5.40
    £2.60
  • Heinz Macaroni Cheese 400g

    400g · £6.50/kg
    3 for £5.40
    £2.60
  • Mutti Double Concentrate Tomato Purée 130g

    130g · £10.23/kg
    35% off
    £1.33£2.05
  • Heinz Barbecue Baked Beanz 390g

    390g · £4.36/kg
    2 for £2.40
    £1.70
  • Heinz Spaghetti Hoops in Tomato Sauce 400g

    400g · £4.25/kg
    2 for £2.40
    £1.70
  • Belazu Harissa Spiced Chickpeas 320g

    320g · £9.63/kg
    33% off
    £3.08£4.60
  • Belazu Beldi Preserved Lemons 360g

    200g · £14.00/kg
    35% off
    £2.80£4.30
  • Mutti Organic Chopped Tomatoes 400g

    400g · £4.50/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • Heinz Big Soup Chicken & Vegetable 400g

    400g · £6.63/kg
    3 for £6
    £2.65
  • Kuhne Gourmet Selection Gherkins with Herbs 530g

    300g · £12.13/kg
    20% off
    £3.64£4.55
  • Opies Cocktail Cherries 225g

    125g · £29.28/kg
    15% off
    £3.66£4.30
  • Cirio Tomato Puree 140g

    140g · £9.07/kg
    33% off
    £1.27£1.90
  • Heinz Baked Beans Single Serve 200g

    200g · £6.00/kg
    2 for £1.80
    £1.20
  • Heinz Baked Beans No Added Sugar Single Serve 200g

    200g · £6.00/kg
    2 for £1.80
    £1.20
  • Heinz Spaghetti Hoops in Tomato Sauce 205g

    205g · £5.37/kg
    2 for £1.80
    £1.10
  • Ottolenghi Queen Black Chickpeas 570g

    400g · £8.60/kg
    20% off
    £3.44£4.30
  • Heinz Classic Cream of Chicken Soup 400g

    400g · £5.25/kg
    3 for £5.40
    £2.10
  • Heinz Classic Oxtail Soup 400g

    400g · £5.25/kg
    3 for £5.40
    £2.10
  • Heinz Classic Cream of Soup Mushroom 400g

    400g · £5.25/kg
    3 for £5.40
    £2.10
  • Essential Garden Peas in Water 300g

    185g · £4.11/kg
    20% off
    £0.76£0.95
  • Cirio Polpa Finissima Finely Chopped Italian Tomatoes 4x400g

    1.5kg · £2.10/kg
    50% off
    £3.15£6.30
  • Heinz Spaghetti in Tomato Sauce Single Serve 200g

    200g · £5.50/kg
    2 for £1.80
    £1.10
  • Heinz Baked Beans 6 Pack 6x415g

    2.49kg · £2.65/kg
    2 for £10.80
    £6.60
  • Bold Bean Co. Organic White Beans 570g

    400g · £8.40/kg
    20% off
    £3.36£4.20
  • Heinz Classic Vegetable Soup 400g

    400g · £5.25/kg
    3 for £5.40
    £2.10
  • Essential Sweetcorn 326g

    260g · £3.92/kg
    15% off
    £1.02£1.20
  • Garner's Original Pickled Onions 454g

    230g · £18.13/kg
    15% off
    £4.17£4.90
  • Rio Mare MSC Tuna & Sweetcorn Salad 160g

    160g · £13.13/kg
    30% off
    £2.10£3.00
  • Epicure Organic Bijoux Verts Lentils 400g

    240g · £4.83/kg
    20% off
    £1.16£1.45
  • Mr Organic Italian Organic Chopped Tomatoes 4x400g

    1.6kg · £3.75/kg
    20% off
    £6.00£7.50
  • Heinz Beanz No Added Sugar 4x200g

    800g · £5.25/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Heinz Baked Beans Value 4 Pack 4x200g

    800g · £5.25/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Bold Bean Co. Organic Chickpeas 570g

    400g · £8.40/kg
    20% off
    £3.36£4.20
  • Batchelors 4 Cream of Asparagus Cup a Soup 117g

    117g · £14.10/kg
    25% off
    £1.65£2.20
  • Mezzetta Sliced Jalapeño Peppers 425g

    227g · £15.73/kg
    15% off
    £3.57£4.20
  • Essential Small Potatoes in Water 400g

    265g · £2.83/kg
    25% off
    £0.75£1.00
  • Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 4x400g

    1.6kg · £3.10/kg
    33% off
    £4.96£7.40
  • Bold Bean Co. Queen Chickpeas 570g

    400g · £8.40/kg
    20% off
    £3.36£4.20
  • Branston Baked Beans 410g

    410g · £2.93/kg
    2 for £2
    £1.20
  • Batchelors 4 Cream of Vegetable Cup a Soup 122g

    122g · £13.52/kg
    25% off
    £1.65£2.20
  • Vadasz Super-Beet Kimchi 400g

    400g · £11.15/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • View all (73)

Sugar, Flour, Baking

  • Billington's Golden Caster Sugar 1kg

    1kg · £2.49/kg
    30% off
    £2.49£3.55
  • President Squirty Spray Cream 250g

    250g · £10.56/kg
    20% off
    £2.64£3.30
  • Doves Farm Organic White Spelt Flour 1Kg

    1kg · £2.88/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • Canderel Granular Low Calorie Sweetener 75g

    75g · £23.87/kg
    35% off
    £1.79£2.75
  • Billington's Dark Brown Soft Sugar 500g

    500g · £3.64/kg
    35% off
    £1.82£2.80
  • Doves Farm Organic Wholemeal Rye Flour 1Kg

    1kg · £2.84/kg
    20% off
    £2.84£3.55
  • Total Sweet Xylitol 225g

    225g · £14.76/kg
    20% off
    £3.32£4.15
  • Billington's Light Brown Soft Sugar 500g

    500g · £3.64/kg
    35% off
    £1.82£2.80
  • Doves Farm Organic Wholemeal Spelt Flour 1Kg

    1kg · £2.84/kg
    20% off
    £2.84£3.55
  • McDougalls Pre-Sifted Self Raising Flour 1.1Kg

    1.1kg · £1.96/kg
    20% off
    £2.16£2.70
  • McDougalls Pre-Sifted Plain Flour 1.1Kg

    1.1kg · £1.96/kg
    20% off
    £2.16£2.70

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Essential Penne Pasta 1kg

    1kg · £1.44/kg
    20% off
    £1.44£1.80
  • Tilda Pure Basmati Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    40% off
    £1.20£2.00
  • Essential Brown Basmati Rice 1kg

    1kg · £2.10/kg
    30% off
    £2.10£3.00
  • Merchant Gourmet Puy & Green Lentils 250g

    250g · £7.16/kg
    35% off
    £1.79£2.75
  • Batchelors Chicken Super Noodles 90g

    90g · £13.33/kg
    25% off
    £1.20£1.60
  • Waitrose Fine Egg Noodles 250g

    250g · £4.64/kg
    25% off
    £1.16£1.55
  • itsu Udon Noodles 150g

    150g · £6.40/kg
    20% off
    £0.96£1.20
  • Crosta & Mollica Rigatoni Pasta 500g

    500g · £5.40/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    40% off
    £1.20£2.00
  • Essential Whole Grain Rice 1kg

    1kg · £1.44/kg
    40% off
    £1.44£2.40
  • Merchant Gourmet Red & White Quinoa 250g

    250g · £7.16/kg
    35% off
    £1.79£2.75
  • Clearspring Organic Japanese Udon Noodles 200g

    200g · £14.80/kg
    20% off
    £2.96£3.70
  • itsu Heat & Eat Ramen Noodles 150g

    150g · £6.40/kg
    20% off
    £0.96£1.20
  • Essential Spaghetti 500g

    500g · £1.28/kg
    33% off
    £0.64£0.95
  • Soul Tadka Dal 300g

    300g · £8.53/kg
    20% off
    £2.56£3.20
  • Essential Long Grain Rice Easy Cook 500g

    500g · £1.92/kg
    20% off
    £0.96£1.20
  • Clearspring Organic Brown Rice Udon Noodles 200g

    200g · £14.80/kg
    20% off
    £2.96£3.70
  • Essential Macaroni Pasta 500g

    500g · £1.52/kg
    20% off
    £0.76£0.95
  • Merchant Gourmet Spanish Style Grains & Rice 250g

    250g · £7.16/kg
    35% off
    £1.79£2.75
  • Essential Long Grain Rice Easy Cook 1kg

    1kg · £1.52/kg
    20% off
    £1.52£1.90
  • itsu Ramen Noodles 250g

    250g · £5.76/kg
    20% off
    £1.44£1.80
  • Crosta & Mollica Fiorelli Pasta 500g

    500g · £5.40/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Tilda Microwave Sticky Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    40% off
    £1.20£2.00
  • Essential Basmati Rice 1kg

    1kg · £2.70/kg
    10% off
    £2.70£3.00
  • Waitrose Rice Noodles 180g

    180g · £6.72/kg
    33% off
    £1.21£1.80
  • Crosta & Mollica Tagliatelle Pasta 500g

    500g · £5.40/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Heinz Chilli Black Beans Mexican-Style 250g

    250g · £9.00/kg
    25% off
    £2.25£3.00
  • Itsu Soba Noodles 250g

    250g · £5.76/kg
    20% off
    £1.44£1.80
  • Heinz Marry Me Cannellini Beans 250g

    250g · £9.00/kg
    25% off
    £2.25£3.00
  • Waitrose Wholewheat Noodles 250g

    250g · £4.96/kg
    20% off
    £1.24£1.55
  • Ben's Original Wholegrain Rice 220g

    220g · £6.59/kg
    2 for £2.40
    £1.45
  • Ben's Original Long Grain Rice 220g

    220g · £6.59/kg
    2 for £2.40
    £1.45
  • Merchant Gourmet Tomatoey Puy & Green Lentils 250g

    250g · £7.16/kg
    35% off
    £1.79£2.75

Table Sauces & Condiments

  • Frank's RedHot Buffalo Wings Sauce 148ml

    148ml · £15.88/L
    30% off
    £2.35£3.35
  • Stokes Real Mayonnaise 345g

    345g · £10.14/kg
    30% off
    £3.50£5.00
  • Colman's Mint Sauce 165g

    165g · £9.09/kg
    40% off
    £1.50£2.50
  • Stokes Tomato Ketchup 300g

    300g · £9.80/kg
    30% off
    £2.94£4.20
  • Kikkoman Organic Soy Sauce 250ml

    250ml · £16.20/L
    25% off
    £4.05£5.40
  • Farrington's Mellow Yellow Classic Vinaigrette 250ml

    250ml · £14.24/L
    20% off
    £3.56£4.45
  • Lee Kum Kee Hoisin Sauce 210g

    210g · £10.38/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Grey Poupon Dijon Mustard 215g

    215g · £11.21/kg
    33% off
    £2.41£3.60
  • Patak's Aubergine Pickle 312g

    312g · £8.53/kg
    25% off
    £2.66£3.55
  • Uni-Eagle Sriracha Hot Chilli Sauce 430ml

    430ml · £7.44/L
    20% off
    £3.20£4.00
  • Hellmann's Light Mayonnaise 600g

    600g · £7.13/kg
    25% off
    £4.28£5.70
  • Farrington's Mellow Yellow Honey & Mustard Dressing 250ml

    250ml · £14.24/L
    20% off
    £3.56£4.45
  • Heinz Tomato Ketchup 700g

    700g · £6.04/kg
    10% off
    £4.23£4.70
  • Colman's Tartare Sauce 144g

    144g · £10.42/kg
    40% off
    £1.50£2.50
  • Kikkoman All-Purpose Soy Sauce 250ml

    250ml · £12.60/L
    25% off
    £3.15£4.20
  • Grey Poupon Wholegrain Mustard 210g

    210g · £11.48/kg
    33% off
    £2.41£3.60
  • Patak's Pickle Lime 283g

    283g · £9.47/kg
    20% off
    £2.68£3.35
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £8.79/kg
    30% off
    £2.77£3.95
  • Hellmann's Real Mayonnaise 600g

    600g · £7.13/kg
    25% off
    £4.28£5.70
  • Colman's Bramley Apple Sauce 155g

    155g · £9.68/kg
    40% off
    £1.50£2.50
  • Cooks' Ingredients Ketjap Manis 200ml

    200ml · £7.15/L
    25% off
    £1.43£1.90
  • Sharwood's Mango Chutney 360g

    360g · £6.67/kg
    20% off
    £2.40£3.00
  • Essential French Mustard 180g

    180g · £4.44/kg
    33% off
    £0.80£1.20
  • Hellmann's Squeezy Real Mayonnaise 750ml

    750ml · £5.65/L
    25% off
    £4.24£5.65
  • Cooks' Ingredients Sweet Chilli Sauce 250g

    250g · £7.20/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • Colman's Horseradish Sauce 136g

    136g · £11.03/kg
    40% off
    £1.50£2.50
  • Waitrose Light Soy Sauce 150ml

    150ml · £8.00/L
    25% off
    £1.20£1.60
  • Essential English Mustard 180g

    180g · £6.00/kg
    10% off
    £1.08£1.20
  • Hellmann's Squeezy Light Mayonnaise 750ml

    750ml · £5.65/L
    25% off
    £4.24£5.65
  • Lee Kum Kee Chiu Chow Chilli Oil 170g

    170g · £18.29/kg
    25% off
    £3.11£4.15
  • Waitrose Plum Sauce 240g

    240g · £10.00/kg
    25% off
    £2.40£3.20
  • Essential Wholegrain Mustard 185g

    185g · £5.19/kg
    20% off
    £0.96£1.20
  • Frank's RedHot Original Peppersauce 148ml

    148ml · £15.88/L
    30% off
    £2.35£3.35
  • Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150ml

    150ml · £16.00/L
    20% off
    £2.40£3.00
  • Cooks' Ingredients Chilli & Garlic Sauce 200g

    200g · £13.50/kg
    25% off
    £2.70£3.60
  • Essential Tartare Sauce 290g

    290g · £5.59/kg
    10% off
    £1.62£1.80
  • Cholula Original Hot Sauce 150ml

    150ml · £16.27/L
    25% off
    £2.44£3.25
  • Cooks' Ingredients Sriracha 240g

    240g · £8.75/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • itsu Crispy Chilli Oil 100g

    100g · £26.40/kg
    20% off
    £2.64£3.30
  • Sauce Shop Buffalo Hot Sauce 160ml

    160ml · £19.69/L
    15% off
    £3.15£3.70
  • Encona Hot Pepper Sauce 142ml

    142ml · £10.85/L
    25% off
    £1.54£2.05
  • Encona Thai Sweet Chilli Sauce 142ml

    142ml · £10.85/L
    25% off
    £1.54£2.05

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafé Azera Americano Instant Coffee 140g

    140g · £49.79/kg
    33% off
    £6.97£10.40
  • Pukka Organic Turmeric Ginger & Orange 20 Tea Bags 36g

    36g · £96.94/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • Taylors of Harrogate Yorkshire 80 Tea Bags 250g

    250g · £14.40/kg
    20% off
    £3.60£4.50
  • L'Or Lungo Profondo Capsules 10s 52g

    52g · £63.85/kg
    35% off
    £3.32£5.10
  • Lavazza Qualità Oro Ground Coffee 250g

    250g · £24.44/kg
    25% off
    £6.11£8.15
  • Grind House Blend Whole Bean Coffee 200g

    200g · £30.00/kg
    20% off
    £6.00£7.50
  • Options Instant Belgian Hot Chocolate Drink 220g

    220g · £15.68/kg
    50% off
    £3.45£6.90
  • Pukka Organic Supreme Matcha Green 20 Tea Bags 30g

    30g · £116.33/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £38.68/kg
    30% off
    £7.35£10.50
  • L'Or Decaffeinato Ristretto Capsules 10s 52g

    52g · £63.85/kg
    35% off
    £3.32£5.10
  • Clipper Organic Fairtrade Earl Grey Tea Bags 80s 200g

    200g · £18.75/kg
    40% off
    £3.75£6.25
  • illy Decaffeinated Ground Coffee 250g

    250g · £31.68/kg
    20% off
    £7.92£9.90
  • Waitrose Espresso Beans 100% Arabica 1Kg

    1kg · £16.32/kg
    15% off
    £16.32£19.20
  • Cadbury Instant Hot Chocolate Jar 300g

    300g · £13.47/kg
    20% off
    £4.04£5.05
  • Pukka Organic Chamomile, Vanilla & Manuka Honey 20 Tea Bags 32g

    32g · £109.06/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • Nescafé Gold Blend Decaf Instant Coffee 190g

    190g · £36.84/kg
    30% off
    £7.00£10.00
  • Clipper Organic Fairtrade English Breakfast 80 Tea Bags 232g

    232g · £15.78/kg
    40% off
    £3.66£6.10
  • illy Classico Espresso Ground Coffee 250g

    250g · £31.68/kg
    20% off
    £7.92£9.90
  • Illy Classico Roast Beans 500g

    500g · £29.58/kg
    15% off
    £14.79£17.40
  • Pukka Organic Night Time Berry 20 Tea Bags 32g

    32g · £109.06/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • Nescafé Cappuccino Decaf Sachets 7s 7x15g

    105g · £19.71/kg
    30% off
    £2.07£2.95
  • Taylors Lazy Sunday Ground Coffee 400g

    400g · £25.40/kg
    15% off
    £10.16£11.95
  • Clipper Organic Fairtrade Decaf Tea Bags 80s 232g

    232g · £23.28/kg
    25% off
    £5.40£7.20
  • Taylors of Harrogate Decaffé Beans 200g

    200g · £36.00/kg
    2 for £10.80
    £7.20
  • Taylors of Harrogate Lazy Sunday Coffee Beans 200g

    200g · £34.50/kg
    2 for £10.80
    £6.90
  • Taylors of Harrogate Brasilia Ground Coffee 200g

    200g · £34.50/kg
    2 for £10.80
    £6.90
  • Pukka Organic Lemon, Ginger & Touch of Manuka Honey 20 Tea Bags 34g

    34g · £102.65/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • illy Classico Instant Coffee 95g

    95g · £81.37/kg
    25% off
    £7.73£10.30
  • Taylors Rich Italian Ground Coffee 400g

    400g · £25.40/kg
    15% off
    £10.16£11.95
  • Clipper Organic Fairtrade 80 Tea Bags 232g

    232g · £15.60/kg
    33% off
    £3.62£5.40
  • Lavazza Qualità Oro Coffee Beans 250g

    250g · £24.44/kg
    25% off
    £6.11£8.15
  • Pukka Organic Peppermint & Licorice 20 Tea Bags 30g

    30g · £116.33/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • Nescafé Gold Blend Alta Rica Instant Coffee 95g

    95g · £55.05/kg
    33% off
    £5.23£7.80
  • Taylors of Harrogate Italian Ground Coffee 200g

    200g · £34.50/kg
    2 for £10.80
    £6.90
  • Taylors of Harrogate Hot Lava Java Ground Coffee 200g

    200g · £34.50/kg
    2 for £10.80
    £6.90
  • Taylors of Harrogate Decaffé Ground Coffee 200g

    200g · £34.50/kg
    2 for £10.80
    £6.90
  • illy Classico Coffee Beans 250g

    250g · £31.68/kg
    20% off
    £7.92£9.90
  • Twinings Earl Grey Decaffeinated 40 Tea Bags 100g

    100g · £36.80/kg
    25% off
    £3.68£4.90
  • Pukka Organic Three Ginger Tea 20 Tea Bags 36g

    36g · £96.94/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • Nescafé Gold Blend Espresso Instant Coffee 95g

    95g · £55.05/kg
    33% off
    £5.23£7.80
  • Taylors Of Harrogate Rich Italian Beans 200g

    200g · £34.50/kg
    2 for £10.80
    £6.90
  • Taylors of Harrogate Lazy Sunday Coffee 200g

    200g · £34.50/kg
    2 for £10.80
    £6.90
  • Grind Single Origin Colombia Beans 200g

    200g · £30.00/kg
    20% off
    £6.00£7.50
  • Twinings Earl Grey 40 Tea Bags 100g

    100g · £29.30/kg
    25% off
    £2.93£3.90
  • Twinings Everyday 80 Tea Bags 232g

    232g · £14.96/kg
    45% off
    £3.47£6.30
  • Clipper Fairtrade Organic House Blend Instant Coffee 100g

    100g · £69.80/kg
    25% off
    £6.98£9.30
  • Grind House Blend Ground Coffee 200g

    200g · £30.00/kg
    20% off
    £6.00£7.50
  • Waitrose English Breakfast 100 Tea Bags 250g

    250g · £14.64/kg
    15% off
    £3.66£4.30
  • Waitrose Fairtrade Italian Style Beans 227g

    227g · £16.12/kg
    15% off
    £3.66£4.30
  • Clipper Fairtrade Organic Decaf Instant Coffee 100g

    100g · £69.80/kg
    25% off
    £6.98£9.30
  • View all (67)

Cereal & Cereal Bars

  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 360g 360g

    360g · £12.64/kg
    2 for £5.40
    £4.55
  • Moma Blueberry & Vanilla Porridge Sachets 280g

    280g · £14.11/kg
    2 for £5.40
    £3.95
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets 270g 270g

    270g · £16.85/kg
    2 for £5.40
    £4.55
  • Graze Lemon Blueberry Oat Boosts 4x30g

    120g · £17.50/kg
    40% off
    £2.10£3.50
  • Eat Natural Protein Packed Peanuts & Chocolate Multipack 3 Bars 3x40g

    120g · £20.58/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Nestlé Shreddies The Original 630g 630g

    630g · £4.79/kg
    33% off
    £3.02£4.50
  • Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars 4x43.6g

    174.4g · £8.66/kg
    30% off
    £1.51£2.15
  • Quaker Oat So Simple Sultanas & Raisins Porridge Sachets 385g 385g

    385g · £11.82/kg
    2 for £5.40
    £4.55
  • Graze Cocoa Vanilla Oat Boosts 4x30g

    120g · £17.50/kg
    40% off
    £2.10£3.50
  • Jordans Country Crisp Dark Chocolate Breakfast Cereal 450g

    450g · £7.31/kg
    30% off
    £3.29£4.70
  • Eat Natural Protein Peanuts Almonds & Salted Caramel Multipack 3 Bars 3x40g

    120g · £20.58/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Eat Natural Almond & Apricot Yoghurt Coated Multipack 3 Bars 3x40g

    120g · £20.58/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Lizi's Passion Fruit & Pistachio Granola 400g 400g

    400g · £8.30/kg
    35% off
    £3.32£5.10
  • Jordans Country Crisp Raspberry Breakfast Cereal 450g

    450g · £7.31/kg
    30% off
    £3.29£4.70
  • Bounce Gluten Free Millionaire Protein Ball 40g

    40g · £37.25/kg
    45% off
    £1.49£2.70
  • Scott's Porage Original Porridge Oats 1kg

    1kg · £4.30/kg
    2 for £5.40
    £4.30
  • Quaker Rolled Porridge Oats 1kg 1kg

    1kg · £3.85/kg
    2 for £5.40
    £3.85
  • Jordans Country Crisp Sun-Ripe Strawberry Breakfast Cereal 450g

    450g · £7.31/kg
    30% off
    £3.29£4.70
  • Nature Valley Crunchy Oats & Dark Chocolate Cereal Bars 5x42g

    210g · £9.62/kg
    35% off
    £2.02£3.10
  • Bounce Gluten Free Choc Brownie Protein Ball 40g

    40g · £37.25/kg
    45% off
    £1.49£2.70
  • FUEL 10K Chocolate Granola 400g 400g

    400g · £8.90/kg
    25% off
    £3.56£4.75
  • Rude Health Spelt Flakes 300g 300g

    300g · £10.27/kg
    25% off
    £3.08£4.10
  • Pip & Nut Peanut Butter Stuffed Roasted Peanut Oat Bars 3x48g

    144g · £21.39/kg
    25% off
    £3.08£4.10
  • KIND Protein Dark Chocolate Nut Snack Bars 3x42g

    126g · £30.48/kg
    20% off
    £3.84£4.80
  • Jordans Super Nutty Granola Breakfast Cereal 500g 500g

    500g · £7.02/kg
    35% off
    £3.51£5.40
  • Nature's Path Gluten Free Maple Sunrise Cereal Flakes 332g

    332g · £10.72/kg
    20% off
    £3.56£4.45
  • Bounce Gluten Free Peanut Protein Ball 35g

    35g · £43.14/kg
    30% off
    £1.51£2.15
  • Essential Porridge Oats 1kg

    1kg · £1.56/kg
    20% off
    £1.56£1.95
  • Nature's Path Gluten Free Mesa Sunrise Cereal Flakes 355g

    355g · £10.03/kg
    20% off
    £3.56£4.45
  • Dorset Berry Granola Breakfast Cereal 450g

    450g · £7.93/kg
    30% off
    £3.57£5.10
  • Dorset Oat Granola Breakfast Cereal 500g

    500g · £7.14/kg
    30% off
    £3.57£5.10
  • Dorset Honey Granola Breakfast Cereal 450g

    450g · £7.93/kg
    30% off
    £3.57£5.10
  • Dorset Chocolate Cherry Granola Breakfast Cereal 450g

    450g · £7.93/kg
    30% off
    £3.57£5.10
  • Jordans Country Crisp Chunky Nut Breakfast Cereal 450g

    450g · £7.31/kg
    30% off
    £3.29£4.70
  • Rude Health Organic Ultimate Granola 400g 400g

    400g · £10.13/kg
    25% off
    £4.05£5.40
  • Rude Health Bircher Muesli 375g 375g 375g

    375g · £8.61/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Eat Natural Low Sugar Granola Breakfast Cereal 350g 350g

    350g · £10.06/kg
    20% off
    £3.52£4.40
  • Eat Natural Protein Packed Granola Breakfast Cereal 350g

    350g · £10.06/kg
    20% off
    £3.52£4.40
  • MOMA Plain Jumbo Oat Porridge Pot Gluten Free 65g 65g

    65g · £26.15/kg
    3 for £3.60
    £1.70
  • MOMA Cranberry & Raisin Jumbo Oat Porridge Pot Gluten Free 70g 70g

    70g · £24.29/kg
    3 for £3.60
    £1.70
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g 45g

    45g · £33.33/kg
    3 for £3.60
    £1.50
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g 57g

    57g · £26.32/kg
    3 for £3.60
    £1.50

Jams, Honey, Spreads

  • Pip & Nut Smooth Peanut Butter 300g

    300g · £9.83/kg
    33% off
    £2.95£4.40
  • Rowse Runny Honey Squeezy 340g

    340g · £7.26/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread 250g

    250g · £9.68/kg
    45% off
    £2.42£4.40
  • Bonne Maman Bitter Orange Fine Marmalade 370g

    370g · £6.65/kg
    40% off
    £2.46£4.10
  • Pip & Nut Crunchy Peanut Butter 300g

    300g · £9.53/kg
    35% off
    £2.86£4.40
  • Rowse Defence Honey 250g

    250g · £14.16/kg
    30% off
    £3.54£5.05
  • Nutella Chocolate Hazelnut Spread 630g

    630g · £8.90/kg
    15% off
    £5.61£6.60
  • Frank Cooper's Fine Cut Oxford Marmalade 454g

    454g · £6.48/kg
    30% off
    £2.94£4.20
  • ManiLife Deep Roast Smooth Peanut Butter 900g

    900g · £9.00/kg
    25% off
    £8.10£10.80
  • Rowse Spreadable Honey 340g

    340g · £7.26/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Frank Cooper's Original Oxford Marmalade 454g

    454g · £6.48/kg
    30% off
    £2.94£4.20
  • Lotus Biscoff Smooth Spread 400g

    400g · £7.50/kg
    25% off
    £3.00£4.00
  • ManiLife Original Crunchy Peanut Butter 900g

    900g · £9.00/kg
    25% off
    £8.10£10.80
  • Rowse Runny Honey Jar 340g

    340g · £7.26/kg
    35% off
    £2.47£3.80
  • Bonne Maman Black Cherry Conserve 370g

    370g · £10.38/kg
    20% off
    £3.84£4.80
  • Marmite Yeast Extract Spread 250g

    250g · £15.12/kg
    10% off
    £3.78£4.20
  • Rowse Dark & Rich Honey 340g

    340g · £7.50/kg
    33% off
    £2.55£3.80
  • Bonne Maman Wild Blueberry Conserve 370g

    370g · £10.38/kg
    20% off
    £3.84£4.80
  • Essential Pure Clear Honey 454g

    454g · £4.27/kg
    10% off
    £1.94£2.15
  • Bonne Maman Strawberry & Wild Strawberry Conserve 370g

    370g · £10.38/kg
    20% off
    £3.84£4.80
  • Hilltop Everyday Blossom Honey 340g

    340g · £7.06/kg
    20% off
    £2.40£3.00
  • Essential Seville Orange Marmalade Thick Cut 454g

    454g · £2.89/kg
    10% off
    £1.31£1.45
  • Essential Pure Set Honey 454g

    454g · £4.27/kg
    10% off
    £1.94£2.15

Baby

  • Kiddylicious 4 Veggie Straws 48g

    48g · £60.00/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • Aptamil 2 Follow On Milk 4x200ml

    800ml · £5.80/L
    20% off
    £4.64£5.80
  • Bear Yo Yos Mango 5s

    5pk · £0.47 each
    35% off
    £2.34£3.60
  • Infacol Simeticone Colic Relief 55ml

    55ml · £102.91/L
    25% off
    £5.66£7.55
  • Childs Farm Hair & Body Wash Sweet Orange 500ml

    500ml · £14.88/L
    33% off
    £7.44£11.10
  • Aveeno Baby Moisturising Lotion 150ml

    150ml · £39.33/L
    33% off
    £5.90£8.80
  • Kiddylicious Fruity Bakes Strawberry 132g

    132g · £21.82/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • Childs Farm Bubble Bath Raspberry 500ml

    500ml · £14.88/L
    33% off
    £7.44£11.10
  • BEAR Fruit Splits Pineapple & Raspberry 5x20g

    100g · £24.10/kg
    33% off
    £2.41£3.60
  • Aveeno Baby Hair & Body Wash 250ml

    250ml · £23.60/L
    33% off
    £5.90£8.80
  • BEAR Fruit Splits Mango & Sour Berry 5x20g

    100g · £24.10/kg
    33% off
    £2.41£3.60
  • Organix Gruffalo Cocoa & Vanilla Biscuits 5x20g

    100g · £36.00/kg
    2 for £6.60
    £3.60
  • Ella's Kitchen Blueberries Apples + Bananas 120g

    120g · £15.00/kg
    5 for £7.20
    £1.80
  • Ella's Kitchen Strawberries & Apple 120g

    120g · £15.00/kg
    5 for £7.20
    £1.80
  • Ella's Kitchen Carrots Apples + Parsnips 120g

    120g · £15.00/kg
    5 for £7.20
    £1.80
  • Ella's Kitchen Bananas & Coconuts 120g

    120g · £15.00/kg
    5 for £7.20
    £1.80
  • Ella's Kitchen Strawberry Yoghurt 90g

    90g · £21.11/kg
    5 for £7.20
    £1.90
  • Ella's Kitchen Bananas & Apples 120g

    120g · £15.00/kg
    5 for £7.20
    £1.80
  • Ella's Kitchen Pears Peas & Broccoli 120g

    120g · £15.00/kg
    5 for £7.20
    £1.80
  • Piccolo Carrot, Sweet Potato & Butternut Squash 100g

    100g · £15.80/kg
    25% off
    £1.58£2.10
  • Piccolo Spring Greens 100g

    100g · £15.80/kg
    25% off
    £1.58£2.10

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Roll 9x190 sheets

    9pk · £0.88 each
    2 for £12
    £7.90
  • Plenty Ultrasorb Kitchen 2 Roll 160Sheet

    2pk · £1.80 each
    50% off
    £3.60£7.20
  • Persil Bio Laundry Washing Liquid Detergent 35 Washes 945ml

    945ml · £7.62/L
    20% off
    £7.20£9.00
  • Fairy Platinum Quick Wash Original Liquid 520ml

    520ml · £4.63/L
    33% off
    £2.41£3.60
  • Fairy Platinum All-In-One Dishwasher Tablets 66 66Each

    1pk · £12.33 each
    33% off
    £12.33£18.40
  • Sani Hands Anti-Bacterial Hand Wipes 12s

    12pk · £0.15 each
    2 for £2.40
    £1.80
  • Dettol Antibacterial Cleaning Wipes 126Each

    126pk · £0.04 each
    33% off
    £4.46£6.65
  • Fairy Outdoorables Original 60W 839ml

    839ml · £4.79/L
    33% off
    £4.02£6.00
  • Method Daily Shower Ylang Ylang Scent 828ml

    828ml · £3.89/L
    33% off
    £3.22£4.80
  • Andrex Ultimate Fresh Moist Toilet Tissue Flushable Hygiene Toilet Wipes 36 sheets

    36pk · £0.05 each
    3 for £3.60
    £1.90
  • Fairy Non Biological Gel 38W 1254ml

    1.25L · £7.00/L
    25% off
    £8.78£11.70
  • Finish Ultimate Plus All in One Lemon Dishwasher Tablets Large Pack 48Each

    1pk · £12.06 each
    33% off
    £12.06£18.00
  • Kleenex Balsam Tissue Extra Large Compact 40 sheets

    1pk · £3.00 each
    2 for £4.20
    £3.00
  • Lenor Seabreeze Stroll Outdoorables Fabric Conditioner 60W 839ml

    839ml · £4.29/L
    50% off
    £3.60£7.20
  • Spontex Microfibre Collection Cloths 8s

    1pk · £4.89 each
    33% off
    £4.89£7.30
  • Fairy Platinum Quickwash Lemon Washing Up Liquid 520ml

    520ml · £4.63/L
    33% off
    £2.41£3.60
  • BRITA Maxtra Pro All-in-1 Cartridge Refill 6 Pack 6s

    1pk · £33.77 each
    33% off
    £33.77£50.40
  • Flash Multi Purpose Cleaning Spray with Bleach 800ml

    800ml · £3.75/L
    25% off
    £3.00£4.00
  • Ecover Non Bio Washing Liquid 40w 1.43litre

    1.43L · £5.90/L
    33% off
    £8.44£12.60
  • Kleenex Balsam Tissues Mega Box 112 Sheets

    1pk · £3.38 each
    33% off
    £3.38£5.05
  • Fairy In-Wash Scent Booster 280g

    280g · £19.39/kg
    33% off
    £5.43£8.10
  • Fairy Antibacterial Eucalyptus Washing Up Liquid 520ml

    520ml · £4.63/L
    33% off
    £2.41£3.60
  • Calgon Machine Cleaner Tablets Limescale Protection 30s

    1pk · £10.80 each
    25% off
    £10.80£14.40
  • Febreze Air Mist Cotton Fresh 185ml

    185ml · £22.70/L
    2 for £6
    £4.20
  • Febreze Air Mist Blossom & Breeze 185ml

    185ml · £22.70/L
    2 for £6
    £4.20
  • Febreze Bathroom Air Freshener Cotton 7.5ml

    7.5ml · £560.00/L
    2 for £6
    £4.20
  • Marigold Extra Life Kitchen Glove Medium 1Each

    1pk · £3.36 each
    20% off
    £3.36£4.20
  • Ariel Gel Original Washing Liquid Gel 1254ml

    1.25L · £7.00/L
    25% off
    £8.78£11.70
  • Kleenex Ultra Soft Tissues Mega Box 112Sheet

    1pk · £5.05 each
    2 for £7.20
    £5.05
  • Ecover Fabric Softener - Apple Blossom & Almond 1.43litre

    1.43L · £3.52/L
    33% off
    £5.03£7.50
  • Fairy Max Power Original Washing Up Liquid 545ml

    545ml · £5.71/L
    25% off
    £3.11£4.15
  • Marigold Extra Life Kitchen Glove Large 1Each

    1pk · £3.36 each
    20% off
    £3.36£4.20
  • Harpic Bleach White & Shine Toilet Cleaner Original 750ml

    750ml · £2.67/L
    2 for £3
    £2.00
  • Harpic Bleach White & Shine Toilet Cleaner Citrus 750ml

    750ml · £2.67/L
    2 for £3
    £2.00
  • Duracell Plus Power Boost AAA 8 pack 8Each

    8pk · £1.00 each
    30% off
    £7.98£11.40
  • Method Anti-Bac Cleaner Rhubarb 828ml

    828ml · £3.89/L
    33% off
    £3.22£4.80
  • Febreze Fabric Freshener Cotton Fresh 385ml

    385ml · £10.91/L
    2 for £6
    £4.20
  • Duracell Plus Power Boost AA 8pack 8s

    1pk · £7.98 each
    30% off
    £7.98£11.40
  • Spontex Washups Non Scratch Scourers 4s

    1pk · £1.21 each
    33% off
    £1.21£1.80
  • Vanish Gold Oxi Action Laundry Stain Remover Powder Colours 850g

    850g · £9.60/kg
    20% off
    £8.16£10.20
  • Essential Dishwasher Cleaner 250ml

    250ml · £11.52/L
    20% off
    £2.88£3.60
  • Air Wick Linen & Lilac Freshmatic Refill Air Freshener 250ml

    250ml · £19.28/L
    33% off
    £4.82£7.20
  • Waitrose 20 Compostable Caddy Liners 20s

    1pk · £2.75 each
    10% off
    £2.75£3.05
  • Kleenex Balsam Tissues Pocket Packs 9 sheets

    1pk · £0.80 each
    2 for £1.20
    £0.80
  • Compostable Wooden Cutlery Set 24s

    1pk · £2.88 each
    20% off
    £2.88£3.60
  • Fairy Fabric Conditioner for Sensitive Skin 899ml

    899ml · £3.00/L
    25% off
    £2.70£3.60
  • Energizer Max AA 1.5V 4s

    1pk · £5.70 each
    2 for £7.20
    £5.70
  • Energizer Max AAA LR03 1.5V 4s

    4pk · £1.43 each
    2 for £7.20
    £5.70
  • Febreze 3Volution Air Freshener Refill Spring 20ml

    20ml · £300.00/L
    2 for £9
    £6.00
  • Price's Chef's Kitchen Diffuser 100ml

    100ml · £80.40/L
    33% off
    £8.04£12.00
  • View all (57)

Pet

  • Forthglade Complete Grain Free Duck & Turkey Variety Pack 6x395g

    2.37kg · £4.02/kg
    25% off
    £9.53£12.70
  • Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g

    196g · £40.00/kg
    25% off
    £7.84£10.45
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.29/kg
    25% off
    £5.40£7.20
  • HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g

    30g · £150.00/kg
    25% off
    £4.50£6.00
  • PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £9.20/kg
    25% off
    £6.90£9.20
  • GOURMET Perle Connoisseur's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.29/kg
    25% off
    £5.40£7.20
  • Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Wet Food for Dogs 400g

    400g · £7.78/kg
    25% off
    £3.11£4.15
  • BONIO Original Dog Biscuits 650g

    650g · £3.60/kg
    35% off
    £2.34£3.60
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g

    200g · £20.65/kg
    25% off
    £4.13£5.50
  • GOURMET Perle Connoisseur's Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.29/kg
    25% off
    £5.40£7.20
  • Lily's Kitchen Cottage Pie Wet Food for Dogs 400g

    400g · £7.78/kg
    25% off
    £3.11£4.15
  • Lily's Kitchen The Best Ever Beef Mini Burgers Dog Treats 70g

    70g · £50.43/kg
    25% off
    £3.53£4.70
  • Essential Waitrose Meat Selection Chunks in Jelly 6x400g

    2.4kg · £1.74/kg
    30% off
    £4.17£5.95
  • Lily's Kitchen Lamb Hotpot Wet Food for Dogs 400g

    400g · £7.78/kg
    25% off
    £3.11£4.15
  • Lily's Kitchen Cottage Pie Tray Dog Food 150g

    150g · £10.27/kg
    25% off
    £1.54£2.05
  • GOURMET Mon Petit Fish Variety Cod, Sardine, Salmon Wet Cat Food 6x50g

    300g · £7.63/kg
    25% off
    £2.29£3.05
  • Lily's Kitchen Organic Chicken Supper Wet Food for Dogs 150g

    150g · £12.00/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • GOURMET Mon Petit Meaty Variety Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g

    300g · £7.63/kg
    25% off
    £2.29£3.05
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.29/kg
    10% off
    £5.40£6.00
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.29/kg
    10% off
    £5.40£6.00
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.29/kg
    10% off
    £5.40£6.00
  • GOURMET Nature's Creations Chicken Wet Cat Food 85g

    85g · £14.12/kg
    5 for £3
    £1.20
  • GOURMET Gold Pate Ocean Fish Wet Cat Food 85g

    85g · £10.59/kg
    5 for £3
    £0.90

Beauty & Toiletries

  • Andrex Ultimate Fresh Moist Toilet Tissue Flushable Hygiene Toilet Wipes 36 sheets

    36pk · £0.05 each
    3 for £3.60
    £1.90
  • Sani Hands Anti-Bacterial Hand Wipes 12s

    12pk · £0.15 each
    2 for £2.40
    £1.80
  • Aussie Mega Shampoo 300ml

    300ml · £14.07/L
    33% off
    £4.22£6.30
  • Colgate Advanced White Toothpaste 125ml

    125ml · £30.24/L
    50% off
    £3.78£7.55
  • Waitrose Essential Aloe Vera Antibacterial Hand Wash 250ml

    250ml · £3.76/L
    25% off
    £0.94£1.25
  • Oral-B Precision Clean Electric Toothbrush Heads 4s

    4pk · £4.01 each
    33% off
    £16.05£23.95
  • Faith in Nature Grapefruit & Orange Body Wash 400ml

    400ml · £14.08/L
    33% off
    £5.63£8.40
  • Lynx Africa 48 hours Bodyspray Deodorant 250ml

    250ml · £20.36/L
    33% off
    £5.09£7.60
  • Venus Deluxe Rosegold Razor Each

    1pk · £12.86 each
    33% off
    £12.86£19.20
  • Kleenex Balsam Tissue Extra Large Compact 40 sheets

    1pk · £3.00 each
    2 for £4.20
    £3.00
  • Oral-B Toothpaste Pro-Expert Whitening 75ml

    75ml · £40.00/L
    50% off
    £3.00£6.00
  • OGX Argan Oil of Morocco Shampoo 385ml

    385ml · £14.03/L
    50% off
    £5.40£10.80
  • Faith in Nature Lavender & Geranium Body Wash 400ml

    400ml · £14.08/L
    33% off
    £5.63£8.40
  • Oral-B Pro-Clean Pulsar Medium Toothbrush 1Each

    1pk · £5.98 each
    50% off
    £5.98£11.95
  • Sure Cream Clean Scent Stick 60ml

    60ml · £80.33/L
    33% off
    £4.82£7.20
  • Listerine Total Care Mouthwash 500ml

    500ml · £7.56/L
    50% off
    £3.78£7.55
  • Gillette Fusion Blades 4s

    4pk · £4.10 each
    2 for £24
    £16.40
  • Lil-Lets Smartfit Super Tampons 16s

    16pk · £0.18 each
    2 for £4.20
    £2.90
  • Lil-Lets Smartfit Regular Tampons 16s

    16pk · £0.18 each
    2 for £4.20
    £2.90
  • Kleenex Balsam Tissues Mega Box 112 Sheets

    1pk · £3.38 each
    33% off
    £3.38£5.05
  • Oral-B Pro-Expert Protect Toothpaste 75ml

    75ml · £40.00/L
    50% off
    £3.00£6.00
  • OGX Coconut Milk Shampoo 385ml

    385ml · £14.03/L
    50% off
    £5.40£10.80
  • Sanex Skin Therapy Smooth Skin Shower Gel Body Wash 450ml

    450ml · £9.82/L
    33% off
    £4.42£6.60
  • Colgate Max White Medium Toothbrush 3s

    1pk · £4.20 each
    50% off
    £4.20£8.40
  • Gillette Deodorant Cool Wave Clear Gel 70ml

    70ml · £52.71/L
    33% off
    £3.69£5.50
  • Venus Spa Breeze Comfort Glide Each

    1pk · £8.04 each
    33% off
    £8.04£12.00
  • Oral-B Essential Dental Floss Twin Pack 2x1Each

    1pk · £4.22 each
    33% off
    £4.22£6.30
  • Always Dailies Extra Protect Panty Liners Long Plus 48s

    48pk · £0.09 each
    2 for £7.20
    £4.30
  • Always Dailies Extra Protect Panty Liners Large 58Each

    58pk · £0.07 each
    2 for £7.20
    £4.30
  • Always Dailies Normal Fresh & Protect Panty Liners 68Each

    68pk · £0.06 each
    2 for £7.20
    £4.30
  • Kleenex Ultra Soft Tissues Mega Box 112Sheet

    1pk · £5.05 each
    2 for £7.20
    £5.05
  • OGX Coconut Milk Conditioner 385ml

    385ml · £14.03/L
    50% off
    £5.40£10.80
  • Sensodyne Repair & Protect Whitening Sensitive Toothpaste 75ml

    75ml · £72.80/L
    33% off
    £5.46£8.15
  • Sanex BiomeProtect Micellar Soothing Shower Gel 450ml

    450ml · £8.04/L
    33% off
    £3.62£5.40
  • Rock Face Power Deodorant 200ml

    200ml · £16.10/L
    33% off
    £3.22£4.80
  • Venus Comfortglide Sensitive 3ct Blades 3Each

    3pk · £4.91 each
    20% off
    £14.72£18.40
  • NIVEA Soft Moisturiser Face Body & Hands 300ml

    300ml · £25.57/L
    33% off
    £7.67£11.45
  • Tampax Compak Pearl Super Tampons 20Each

    20pk · £0.24 each
    2 for £8.40
    £4.70
  • Tampax Compak Pearl Super Plus Tampons 20Each

    20pk · £0.24 each
    2 for £8.40
    £4.70
  • Tampax Compak Pearl Regular Tampons 20Each

    20pk · £0.24 each
    2 for £8.40
    £4.70
  • OGX Argan Oil of Morocco Conditioner 385ml

    385ml · £14.03/L
    50% off
    £5.40£10.80
  • Sensodyne Repair & Protect Original Sensitive Toothpaste 75ml

    75ml · £72.80/L
    33% off
    £5.46£8.15
  • Sanex Expert+ Ageless Renewal Shower Cream 450ml

    450ml · £8.04/L
    33% off
    £3.62£5.40
  • Rock Face Antiperspirant Deodorant 200ml

    200ml · £16.10/L
    33% off
    £3.22£4.80
  • Nivea Men Sensitive Balm 100ml

    100ml · £70.00/L
    33% off
    £7.00£10.45
  • NIVEA Q10 Anti-Age 3 in 1 Hand Cream 100ml

    100ml · £37.80/L
    50% off
    £3.78£7.55
  • Essential Anti-bac Handwash 500ml

    500ml · £2.62/L
    25% off
    £1.31£1.75
  • Head & Shoulders Classic Clean Shampoo 400ml

    400ml · £15.75/L
    2 for £8.40
    £6.30
  • Sensodyne Repair & Protect Soft Toothbrush Each

    1pk · £2.88 each
    33% off
    £2.88£4.30
  • Lynx XXL Africa Shower Gel 500ml

    500ml · £6.36/L
    33% off
    £3.18£4.75
  • View all (114)

Health Care

  • Essential Oval Paracetamol Tablets 16s

    1pk · £0.54 each
    40% off
    £0.54£0.90Restricted
  • Pukka Organic Three Mint Tea 20 Tea Bags 32g

    32g · £109.06/kg
    45% off
    £3.49£6.35
  • TENA Silhouette Incontinence Pants Cream Medium 9Each

    9pk · £1.26 each
    2 for £18
    £11.35
  • Stérimar Hayfever & Allergy Relief 50ml

    50ml · £117.00/L
    25% off
    £5.85£7.80
  • Essential Paracetamol Capsules 16s

    1pk · £0.90 each
    10% off
    £0.90£1.00Restricted
  • Imodium Caps 6s

    6pk · £0.84 each
    2 for £7.20
    £5.05
  • Essential Oval Ibuprofen Tablets 16s

    1pk · £0.81 each
    10% off
    £0.81£0.90Restricted

Gifts, Parties, Toys

  • Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g

    100g · £30.80/kg
    25% off
    £3.08£4.10
  • Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g

    148g · £42.16/kg
    20% off
    £6.24£7.80
  • Price's Chef's Kitchen Diffuser 100ml

    100ml · £80.40/L
    33% off
    £8.04£12.00
  • Tinc Light up Spooky Squeeze Toy each

    1pk · £4.20 each
    2 for £6
    £4.20
  • Bendicks Bittermints 200g

    200g · £28.15/kg
    33% off
    £5.63£8.40
  • Price's Household Diffuser 100ml

    100ml · £80.40/L
    33% off
    £8.04£12.00
  • Guylian Belgian Chocolates The Original 500g

    500g · £29.58/kg
    15% off
    £14.79£17.40
  • Price's Open Window Diffuser 100ml

    100ml · £80.40/L
    33% off
    £8.04£12.00
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g

    200g · £37.15/kg
    25% off
    £7.43£9.90
  • Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g

    135g · £40.44/kg
    30% off
    £5.46£7.80
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Sharing Box 138g

    138g · £39.57/kg
    30% off
    £5.46£7.80
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £33.75/kg
    25% off
    £6.75£9.00
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £33.75/kg
    25% off
    £6.75£9.00
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £33.75/kg
    25% off
    £6.75£9.00
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £33.75/kg
    25% off
    £6.75£9.00
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £33.75/kg
    25% off
    £6.75£9.00
  • Waitrose Mint Thins 150g

    150g · £26.93/kg
    20% off
    £4.04£5.05
  • Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g

    92g · £78.26/kg
    20% off
    £7.20£9.00
  • Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g

    180g · £26.67/kg
    20% off
    £4.80£6.00
  • View My Waitrose

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo