Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cigarettes

  • Players JPS Real Red Superkings 5x20 Pack

    100pk · £0.89 each
    £89.40
  • Players Bright Superking 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Jps Real Blue King Size 100 Pack

    100pk · £0.94 each
    £94.40
  • Carlton Bright Superking 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.95
  • Berkeley Superkings Green Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.06 each
    £21.20
  • Sterling Superking Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Windsor Blue Superking Real Blue 100 Pack

    100pk · £0.95 each
    £94.70
  • Superkings Original Black 100 Pack

    100pk · £1.11 each
    £110.90
  • Lambert & Butler Bright 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.35
  • L&B Blue Bright 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Lambert & Butler Original Silver 100 Pack

    100pk · £0.94 each
    £94.40
  • Windsor Blue JPS Real Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.45
  • Mayfair Silver Kingsize Cigarettes 20'S

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Jps Real Blue Superking 100 Pack

    100pk · £0.94 each
    £94.40
  • Pall Mall Flow Blue Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Shift Kingsize Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Players Green Filter Superkings Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Silk Cut Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.26 each
    £25.25
  • Carlton Green Filter Superkings Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.65
  • Richmond Green Filter Superkings Cigarettes 5x20 Pack

    100pk · £0.87 each
    £86.75
  • Superkings Original Black 20 Pack

    20pk · £1.20 each
    £23.90
  • Benson & Hedges Superking Sky Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Sovereign Blue Cigarettes 5X20 Pack

    100pk · £0.88 each
    £87.90
  • Sterling Superking Original Red 20 Cigarettes

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Sterling Original Red Cigarettes 5X20 Multipack

    100pk · £0.94 each
    £94.40
  • Mayfair Original Blue 5X20 Pack

    100pk · £0.96 each
    £96.45
  • Benson & Hedges Superkings Green 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Jps Legendary Black 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • JPS Real Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.35
  • Benson & Hedges Gold Cigarettes 5 x 20 Pack

    100pk · £1.15 each
    £114.50
  • Players Max Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.50
  • Dunhill International 20 Pack

    20pk · £1.15 each
    £23.00
  • Rothmans Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.90 each
    £18.00
  • Rothmans Blue King Size 24 Pack

    24pk · £0.90 each
    £21.70
  • Benson & Hedges Blue Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.99 each
    £19.75
  • Rothmans Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £19.05
  • Rothmans Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £0.90 each
    £18.00
  • Sterling Superkings Original Red Cigarettes 5x20 Pack

    100pk · £0.94 each
    £94.40
  • Richmond Original 100 Pack

    100pk · £0.87 each
    £86.75
  • Richmond Original Superkings Cigarettes 100 Pack

    100pk · £0.87 each
    £86.75
  • Silk Cut Purple Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.26 each
    £25.25
  • Richmond Bright Superkings 20 Pack

    20pk · £0.94 each
    £18.70
  • Embassy Signature Gold 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.60
  • Carlton Original Superking 100 Pack

    100pk · £0.88 each
    £87.90
  • Regal King Size 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Sovereign Superkings Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Embassy Signature Gold 100 Pack

    100pk · £0.88 each
    £87.60
  • Mayfair Superkings Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Players Real Red 5 X 20 Pack

    100pk · £0.89 each
    £89.40
  • Players Bright 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • View all (57)

Vapes & Tobacco Alternatives

  • Avomi Cliq Lemon & Lime Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Blueberry Sour Raspberry Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Spearmint Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Pineapple Ice Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Fizzy Cherry Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Replacement Pods Lemon & Lime 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Blueberry Sour Raspberry 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Spearmint 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Pineapple Ice 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Fizzy Cherry 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Zone Cool Mint Nicotine Pouches 11mg x 20 Pouches 14.1g

    20pk · £0.24 each
    £4.70
  • ZYN Black Cherry Regular Nicotine Pouches 11mg 20 Pouches

    20pk · £0.38 each
    £7.65

Rolling Tobacco

  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Players Volume Tobacco 50G

    50g · £1,053.00/kg
    £52.65
  • Amber Leaf Original 40g

    40g · £1,180.00/kg
    £47.20
  • Gold Leaf Jps Quality Blend Tobacco 100G

    100g · £934.50/kg
    £93.45
  • Sterling Roll Your Own 50G

    50g · £1,043.00/kg
    £52.15
  • Condor Ready Rubbed Pipe Tobacco 50g Pouch

    50g · £535.00/kg
    £26.75
  • Sterling Rolling Tobacco 40g

    40g · £1,046.25/kg
    £41.85
  • Clan Original Pipe Tobacco 5Og

    50g · £571.00/kg
    £28.55
  • Sterling Rolling Tobacco Essential 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Sterling Essential Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Amber Leaf Original 3 In 1 Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Embassy Signature Rolling Tobacco 30g

    30g · £940.00/kg
    £28.20
  • Golden Virginia Amber Pouch 30g

    30g · £1,036.67/kg
    £31.10
  • Golden Virginia The Original Pouch 40g

    40g · £1,097.50/kg
    £43.90
  • Cutters Choice Extra Fine Tobacco 30g

    30g · £1,116.67/kg
    £33.50
  • Pall Mall Fine Cut 30G

    30g · £980.00/kg
    £29.40
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 30G

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Drum Original Blue 30G

    30g · £1,131.67/kg
    £33.95
  • Gold Block Tobacco 40g

    40pk · £0.63 each
    £25.10
  • Golden Virginia Yellow 50G

    50g · £1,106.00/kg
    £55.30
  • Holborn Yellow Rolling Tobacco & Cigarette Paper 30G

    30pk · £1.06 each
    £31.80

Accessories

  • Embassy Filter Red 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Regal Filter 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Zip All Purpose Firelighters 36 Pack

    36pk · £0.16 each
    £5.70

Cigars

  • Moments Miniature Cigars 20 Pack

    20pk · £0.83 each
    £16.50
  • STERLING DUAL DOUBLE CAPSULE LEAF WRAPPED 20 CIGARILLOS

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Henri Wintermans Corona Sumatra Single

    1pk · £11.25 each
    £11.25
  • Moments Miniature Cigars 10 Pack

    10pk · £0.92 each
    £9.15
  • Royal Dutch Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.49 each
    £14.85
  • Classic Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.31 each
    £11.55
  • Hamlet 10 Fine Cigars

    10pk · £1.99 each
    £19.90
  • Henri Wintermans Half Corona Cigars 5 Pack

    5pk · £3.99 each
    £19.95
  • Hamlet Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.17 each
    £10.85
  • Sterling Dual Capsule Xtra Yellow 10 Cigarillo

    10pk · £0.78 each
    £7.75
  • Royal Dutch Miniature 10 Pack

    10pk · £0.87 each
    £8.65
  • Royal Dutch Blue Miniatures 20 Cigarillos

    20pk · £0.84 each
    £16.85
  • View Save with Clubcard

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo