Cheddar
Tesco Medium Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Cathedral City Vintage Our Strongest Cheddar Cheese 350G
350g · £13.43/kg£4.70Tesco Extra Mature Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Creamfields Mature White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Pilgrims Choice Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Pilgrims Choice Lighter Mature Cheddar Cheese 350G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco 30% Reduced Fat Extra Mature Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Finest Mature English Cheddar Cheese 350G
350g · £15.00/kg£5.25Tesco Finest Vintage English Cheddar 300g
300g · £17.50/kg£5.25
Grated & Sliced Cheese
Eatlean Grated Cheese 180g
180g · £17.78/kg£3.20Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco 30% Reduced Fat Grated Mature Cheese 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardCreamfields Mature Grated Cheddar 250g
250g · £10.80/kg£2.70Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Tesco Grated Pecorino Cheese 50G
50g · £39.00/kg£1.95Tesco Sliced Edam 250g
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardLeerdammer Light Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Tesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco 10 Mild Slices 200G
200g · £7.75/kg£1.55
Cheese Snacks
Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Mini Babybel Light Cheese Snacks 10 x 20g
10pk · £18.00/kg£3.60Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3x41g
123g · £22.36/kg£2.75Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 6 pack 6x41G
246g · £18.50/kg£4.55Mini Babybel Original Cheese Snacks 10 x 20g
10pk · £180.00/kg£3.60Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Cheestrings Twisted Cheese Snacks 8Pk 160G
8pk · £180.00/kg£3.60Dairylea Cheese Spread Triangles 16 pack 16x15.6G
250g · £15.20/kg£3.80
Spreadable Cheese
Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Soft Cheese Plain Full Fat 200G
200g · £9.00/kg£1.80Seriously Spreadable Original Cheese Spread 125g
125g · £12.80/kg£1.60Primula Original Cheese Tube 140G
140g · £18.57/kg£2.60Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g
150g · £28.00/kg£4.20£3.25 Clubcard (£21.67/kg)Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85
Brie, Camembert & Soft Cheese
Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Le Rustique Brie 200G
200g · £19.00/kg£3.80
Mozzarella & Burrata
Tesco Mozzarella 200g
200g · £7.75/kg£1.55
Parmesan
Tesco Finest Parmigiano Reggiano 170 G
170g · £31.76/kg£5.40
Feta & Goats Cheese
Tesco Greek Feta Cheese 200 G
200g · £13.75/kg£2.75Tesco Feta Cubes 410G
410g · £9.39/kg£3.85Tesco Finest Cave Aged Goat Cheese 200G
200g · £25.50/kg£5.10
Speciality & Other Cheese
Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Tesco Smoked Cheese 125G
125g · £19.60/kg£2.45Tesco Paneer Cheese 200G
200g · £11.75/kg£2.35Graham's Natural Cottage Cheese Full Fat 300G
300g · £7.33/kg£2.20Tesco Fat Free Cottage Cheese 300G
300g · £7.33/kg£2.20Tesco Mascarpone Cheese 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Wensleydale Cheese with Cranberries 200g
200g · £17.00/kg£3.40Tesco British Blue Stilton Cheese 220 G
220g · £16.14/kg£3.55Saint Agur Blue Creme Cheese 150G
150g · £26.67/kg£4.00£3.30 Clubcard (£22.00/kg)Tesco Finest Ossau Iraty Cheese 180 G
180g · £32.50/kg£5.85Tesco Finest Comte Aop 180G
180g · £30.83/kg£5.55£4.95 Clubcard (£27.50/kg)Tesco Finest Manchego Cheese 175g
175g · £34.57/kg£6.05£5.35 Clubcard (£30.57/kg)Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g
195g · £30.77/kg£6.00£5.75 Clubcard (£29.49/kg)