Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40