- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Heck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardZombie Variety Fruit Snack Bar Multipack 4x25g
4pk · £134.00/kg£3.35£3.00 Clubcard (£120.00/kg)Tesco Red Seedless Grapes 500G
£2.40£2.15 ClubcardAnchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)I Can't Believe It's Not Butter Original Spread 450g
450g · £4.33/kg£1.95£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Tesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.00/kg£1.353 for 2 ClubcardTesco Flame Grilled Chicken Breast Mini Fillets 170g
170g · £27.06/kg£4.60£3.00 Clubcard (£17.65/kg)£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 ClubcardCadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Oreo Spooky Vanilla Flavour Chocolate Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.99/kg£2.00£1.40 Clubcard (£9.09/kg)Graze Chorizo and Honey Nut Crunch 120g
120g · £30.83/kg£3.70£2.95 Clubcard (£24.58/kg)LA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardL'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml
£4.652 for £6.40 ClubcardL'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 250Ml
£4.452 for £6.40 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 250g
250g · £16.00/kg£4.00Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Two Chicks Liquid Egg Whites 500 Ml
£4.65Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45I Can't Believe It's Not Butter Original Spread 450g
450g · £4.33/kg£1.95£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Tesco Flame Grilled Chicken Breast Mini Fillets 170g
170g · £27.06/kg£4.60£3.00 Clubcard (£17.65/kg)Tesco Finest Bourbon Pulled Beef With Creamy Mash 400G
400kg · £0.02/kg£6.00Tesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.00/kg£1.353 for 2 ClubcardTesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Tesco Mini Watermelon
1pk · £3.30 each£3.30Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.48 each£4.75Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Tesco Red Seedless Grapes 500G
£2.40£2.15 ClubcardTesco British Cooked Ham Slices 120g
120g · £20.42/kg£2.45Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg
1kg · £1.45/kg£1.45Tesco Finest Spaghetti Carbonara 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Basil 15G
15g · £60.00/kg£0.90Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco Penne 300G
300g · £6.83/kg£2.05Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Tesco Finest Dine In Salted Caramel Profiteroles 6pk
124g · £37.50/kg£4.65Bens Original Street Food Singapore Microwave Instant Noodles Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Tesco Chicken Chow Mein 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Cheese Sandwich No Mayonnaise
1pk · £1.60 each£1.60Onken Cherry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco Salami Slices 12 Pack 100g
100g · £13.00/kg£1.30Heck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Anchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Nishaan Chakki Roti 350G
350g · £4.57/kg£1.60Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Tesco Hunters Chicken Breast Fillet 430G
430g · £15.58/kg£6.70Tesco Finest Jacket Potatoes 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Seriously Spreadable Original Cheese Spread 125g
125g · £12.80/kg£1.60Large Pink Lady Apples (C) Loose Class 1
1pk · £0.65 each£0.65Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G
200g · £14.75/kg£2.95The Collective Suckies Banana Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30Tesco Gnocchi 500G
500g · £5.00/kg£2.50Tesco 2 Sticky Toffee Puddings 220g
2pk · £30.00/kg£3.30Tesco Pork Loin Steaks 250g
250g · £17.80/kg£4.45
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with Clubcard