Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cigarettes

  • Berkeley Superkings Green Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.06 each
    £21.20
  • Rothmans Blue King Size 24 Pack

    24pk · £0.90 each
    £21.70
  • Carlton Green Filter Superkings Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.65
  • Players Green Filter Superkings Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Sterling Superking Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Sovereign Sky Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Carlton Bright Superking 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.95
  • Players Bright Superking 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Sterling Superkings Green Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Embassy Signature Gold Superking 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Players Classic Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.93 each
    £18.55
  • Players Classic King Size 20 Cigarettes

    20pk · £0.86 each
    £17.25
  • Pall Mall Flow Blue 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Flow Red 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Regal King Size 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Mayfair Sky Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.04 each
    £20.75
  • Richmond Bright Superkings 20 Pack

    20pk · £0.94 each
    £18.70
  • Benson & Hedges Superkings Green 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Lucky Strike Red Superking 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Players Max Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.50
  • Mayfair Original Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.04 each
    £20.75

Vapes & Tobacco Alternatives

  • Delia Classic Gold Smartcore 20 Sticks

    20pk · £0.30 each
    £6.00

Rolling Tobacco

  • Marlboro Roll Your Own 30G

    30g · £998.33/kg
    £29.95
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Cutters Choice Original 30G

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Riverstone 30G

    30g · £940.00/kg
    £28.20
  • Old Holborn Roll Your Own 30G

    30g · £1,148.33/kg
    £34.45
  • Golden Virginia The Original 50G

    50g · £1,177.00/kg
    £58.85
  • Drum Original Blue 30G

    30g · £1,131.67/kg
    £33.95
  • Golden Virginia The Original Pouch 40g

    40g · £1,097.50/kg
    £43.90
  • Golden Virginia Amber Pouch 30g

    30g · £1,036.67/kg
    £31.10
  • Embassy Signature Rolling Tobacco 30g

    30g · £940.00/kg
    £28.20

Accessories

  • Regal Filter 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25

Cigars

  • Hamlet 10 Miniatures Cigars

    10pk · £1.10 each
    £11.00
  • Classic Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.31 each
    £11.55
  • Royal Dutch Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.49 each
    £14.85
  • Hamlet Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.17 each
    £10.85
  • Royal Dutch Flame Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.10 each
    £10.95
  • Sterling Dual Capsule Xtra Yellow 10 Cigarillo

    10pk · £0.78 each
    £7.75
  • Hamlet 10 Fine Cigars

    10pk · £1.99 each
    £19.90
  • Sterling Dual Capsule Leaf Wrapped 20 Cigarillos

    20pk · £0.95 each
    £19.05
  • View Save with Clubcard

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo