Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sauces & Pickles

  • Bartons Pickled Sliced Beetroot 440g

    440g · £6.00/kg
    £2.64
  • Nando's Peri-Salt 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce

    57ml · £31.58/L
    £1.32 off
    £1.80£3.12
  • Crucials Sweet Chilli Thai Style 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Nando's Peri-Peri Sauce Medium 500g

    500g · £10.44/kg
    £5.22
  • Nando's Hot Peri-Peri Sauce 500g

    500g · £10.44/kg
    £5.22
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 1 Litre

    1L · £4.50/L
    £4.50
  • Encona West Indian Original Hot Pepper Sauce 285ml

    285ml · £9.05/L
    £2.58
  • Saucesome! Sweet Chilli Sauce 500ml

    500ml · £3.60/L
    £1.80
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Thai Style Sweet Chilli Dipping Sauce 495g

    400ml · £10.20/L
    2 for £6
    £4.08
  • Crucials Spicy Mayo 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Crucials Garlic Mayo 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Hellmann's Real Mayonnaise 600g

    600g · £7.90/kg
    £4.74
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 750ml

    750ml · £6.24/L
    £4.68
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Light Mayonnaise 750ml

    750ml · £6.24/L
    £4.68
  • Heinz Light Mayonnaise 420g

    420g · £5.71/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Chipotle Mayo 400mL

    400ml · £10.20/L
    2 for £6
    £4.08
  • Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml

    438ml · £10.27/L
    2 for £6
    £4.50
  • Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g

    265g · £10.87/kg
    2 for £4.80
    £2.88
  • Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Mild 465g

    465g · £9.68/kg
    £4.50
  • Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml

    430ml · £10.47/L
    2 for £6
    £4.50
  • Cadbury 14pk Flake 99

    114g · £27.37/kg
    £3.12
  • Heinz 500g Sticky Bbq Sauce

    500g · £8.16/kg
    2 for £6
    £4.08
  • Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g

    300ml · £10.00/L
    2 for £3.60
    £3.00
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Branston Piccalilli 360g

    360g · £6.94/kg
    £2.50
  • Pickle & Co. Burger Gherkins 670g

    670g · £3.94/kg
    £2.64
  • Askey's The Classic 21 Crispy Cones

    21pk · £0.11 each
    £2.22
  • Askeys Treat! Chocolate Flavour Sauce 325g

    325g · £6.83/kg
    £2.22
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Heinz 1.35 Tom/k

    1.35kg · £4.44/kg
    £6.00
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • Daddies Tomato Ketchup 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • Heinz 342g Tomato Ketchup

    342g · £7.02/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • Colman's 170G English Mustard

    170g · £15.88/kg
    £2.70
  • French's 226g Classic Yellow Mustard

    226g · £11.95/kg
    £2.70
  • Lea and Perrins Worcester Sauce 290ml

    290ml · £12.41/L
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Daddies Brown Sauce 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Crucials Yoghurt & Mint 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Colman's Sauce Mint 165 g

    165g · £13.82/kg
    £2.28
  • View all (65)

Hot Snacks

  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Batchelors Mild Curry Flavour Super Noodles 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Batchelors Super Noodles Bacon Flavour 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Batchelors Super Noodles BBQ Beef Flavour 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King 114 g

    114g · £16.84/kg
    £1.92
  • Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 70g

    70g · £24.00/kg
    £1.68
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 70g

    70g · £24.00/kg
    £1.68
  • MAGGI 3 Minute Instant Noodles Chicken Flavour 4 x 59g

    4pk · £7.60/kg
    £1.80
  • Pot Noodle Beef & Tomato King 114 g

    114g · £16.84/kg
    £1.92
  • Pot Noodle Original Curry King 114 g

    114g · £16.84/kg
    £1.92
  • Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)

    10pk · £5.29/kg
    £4.50
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)

    10pk · £5.29/kg
    £4.50
  • Batchelors Big Super Noodles BBQ Beef Flavour 100g

    100g · £21.00/kg
    5 for £5.40
    £2.10
  • Batchelors Big Super Noodles Chicken Flavour 100g

    100g · £21.00/kg
    5 for £5.40
    £2.10
  • Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g

    90g · £26.67/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g

    92g · £26.09/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Pot Noodle Piri-Piri Chicken Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Batchelors Big Super Noodles Curry Flavour 100g

    100g · £21.00/kg
    5 for £5.40
    £2.10
  • Pot Noodle Doner Kebab Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen 700g [140g x 5pkgs]

    5pk · £8.57/kg
    £1.20 off
    £6.00£7.20
  • Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Mr Noodles 85g Spicy Chicken Noodles

    85g · £4.94/kg
    £0.42
  • Mr Noodles 85g Chicken Noodles

    85g · £4.94/kg
    £0.42
  • Pot Noodle Chicken Fajita Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Reeva Chicken Noodles 75g

    75g · £14.40/kg
    £1.08
  • Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Koka The Original Vegetable Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Samyang Carbonara Flavour Buldak Hot Chicken Flavour Ramen 650g (130g x 5)

    5pk · £9.23/kg
    £1.20 off
    £6.00£7.20
  • Pot Noodle Flame Grilled Steak Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles Block 114 g

    114g · £10.53/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles Block 114 g

    114g · £10.53/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles Block 112 g

    112g · £10.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Batchelors Cup a Soup 3 Cream of Vegetable with Croutons Sachets 90g

    90g · £16.67/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g

    80g · £15.00/kg
    5 for £5.40
    £1.20
  • Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g

    81g · £18.52/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Batchelors Cup a Soup 3 Chicken Sachets 56g

    56g · £26.79/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Cheese, Leek & Ham Flavour 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Chicken & Mushroom Flavour 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Tomato, Onion & Herb 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Cheese & Broccoli 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce American Style Mac 'N' Cheese Bacon Flavour 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Mac 'N' Cheese 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £5.40
    £1.44
  • Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £5.40
    £1.44

Jams & Desserts

  • Nutella 350g Nutella

    350g · £13.20/kg
    £4.62
  • Marmite 250g Marmite Jar

    250g · £15.12/kg
    £3.78
  • Cadbury Milk Chocolate Spread 700g

    700g · £7.71/kg
    £5.40
  • Robertsons 454g Golden Shred Marmalade

    454g · £5.29/kg
    £2.40
  • Biscoff Smooth 720g

    720g · £7.50/kg
    £0.60 off
    £5.40£6.00
  • Maltesers 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Snickers 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Hazella Hazelnut Chocolate Spread 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Hilltop Clear Honey 240g

    240g · £6.25/kg
    £1.50
  • Hilltop Blossom Honey 720g

    720g · £5.83/kg
    £0.60 off
    £4.20£4.80
  • Hilltop Blossom Honey 340g

    340g · £8.82/kg
    £3.00
  • Sun-Pat Smooth Peanut Butter 300g

    300g · £11.20/kg
    £3.36
  • Marmite Crunchy Peanut Butter 225g

    225g · £14.67/kg
    £0.48 off
    £3.30£3.78
  • Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 300g

    300g · £11.20/kg
    £3.36
  • Swizzels Refreshers 2 in 1 Freeze Pop 8pk (600ml)

    8pk · £3.80/L
    £2.28
  • Slush Puppie The Original Blue Raspberry Flavour Slushy 250ml

    250ml · £4.80/L
    £1.20
  • Princes Salmon Paste 75g

    75g · £12.80/kg
    £0.96
  • Princes Chicken Paste 75g

    75g · £12.80/kg
    £0.96
  • Carnation Condensed Milk 397g

    397g · £5.59/kg
    £2.22
  • Robertsons Golden Shredless 454g

    454g · £5.29/kg
    £2.40
  • Hartley's Seedless Strawberry 300g

    300g · £6.80/kg
    2 for £3.60
    £2.04
  • Hartley's Seedless Raspberry 300g

    300g · £6.80/kg
    2 for £3.60
    £2.04
  • Hartley's Jam Packed with Strawberry 300g

    300g · £6.80/kg
    2 for £3.60
    £2.04
  • Heinz Original Sandwich Spread 300g

    300g · £6.80/kg
    £2.04

Home Baking

  • Ko Spice Black Pepper Grinder 50g

    50g · £43.20/kg
    £2.16
  • Ko Spice Sea Salt Grinder 110g

    110g · £19.64/kg
    £2.16
  • Saxa Fine Salt 850g

    850g · £2.68/kg
    £2.28
  • McDougalls Self Raising Flour 1.5kg

    1.5kg · £1.48/kg
    £2.22
  • Jif Lemon Juice Lemon 100 ML

    100ml · £12.00/L
    £1.20
  • Whitworths 1kg Granulated Sugar

    1kg · £1.44/kg
    £1.44
  • Whitworths 500g Granulated Sugar

    500g · £2.04/kg
    £1.02
  • Tate & Lyle Fairtrade Unrefined Demerara Pure Cane Sugar 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Tate & Lyle Pure Cane Caster Sugar 1kg

    1kg · £3.00/kg
    £3.00
  • Tate & Lyle Cane Icing Sugar 1kg

    1kg · £3.00/kg
    £3.00
  • Silver Spoon Sweetener 75g

    75g · £28.00/kg
    £2.10
  • Silver Spoon Sweetener 400 Tablets

    4pk · £0.60 each
    £2.40

Cooking Sauces

  • Amoy Dark Soy Sauce 150ml

    150ml · £16.00/L
    £2.40
  • Tilda Everyday Basmati Rice 1kg

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Tilda Everyday Long Grain Rice 1kg

    1kg · £3.00/kg
    £3.00
  • Dolmio Smooth Tomato Sauce for Bolognese 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Original Sauce for Bolognese 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Stir in Sun-Dried Tomato Pasta Sauce 150g

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • Dolmio Sauce for Bolognese Chunky Mushroom 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Sauce for Bolognese Spicy Chilli 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Creamy Sauce for Lasagne 440g

    440g · £7.09/kg
    £3.12
  • Dolmio Stir in Slow Roasted Garlic & Tomato Pasta Sauce 150g

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • Dolmio Onion & Garlic Sauce for Bolognese 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Homepride Creamy Tomato & Herb Pasta Bake 485g

    485g · £6.93/kg
    £3.36
  • Dolmio Stir In Carbonara Pasta Sauce 150g

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • Homepride Tomato & Bacon Pasta Bake 485g

    485g · £6.93/kg
    £3.36
  • Dolmio Sauce for Lasagne Tomato 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Loyd Grossman Tomato & Basil 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Dolmio Sauce for Pasta Bake Creamy Tomato 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Loyd Grossman Tomato & Chilli Sauce 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Loyd Grossman Bolognese Original Pasta Sauce 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Rodolfi Pesto 190g

    190g · £11.05/kg
    £2.10
  • Rodolfi Red Pesto with Parmigiano Reggiano 190g

    190g · £11.05/kg
    £2.10
  • Heinz Tomato & Garlic Marinara Pasta Sauce 490g

    490g · £7.35/kg
    £3.60
  • Heinz Tomato & Cheese Creamy Pasta Sauce 490g

    490g · £7.35/kg
    £3.60
  • Heinz Mr. Ridiculously Good's Smooth Tomato Bolognese 490g

    490g · £7.35/kg
    £3.60
  • Rodolfi Double Concentrate Tomato Puree 200g

    200g · £8.40/kg
    £1.68
  • Rodolfi Passata Di Pomodoro 690g

    690g · £2.61/kg
    £1.80
  • Ragu 750g Spaghetti

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Farfalle

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Conchiglie

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 500g Lasagne

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Fusilli

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Penne Rigate

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Linguine

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 500g Tagliatelle

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Castelli Dried Grated Cheese 80g

    80g · £26.25/kg
    £2.10
  • Ben's Original Sweet & Sour Tangy 450g

    450g · £7.47/kg
    £3.36
  • Blue Dragon Chow Mein Stir Fry Sauce 120g

    120g · £11.00/kg
    £1.32
  • Blue Dragon Thai Green Curry Paste 170g

    170g · £14.12/kg
    £2.40
  • Chicken Tonight Smokey Barbecue One Pan Sauce 500g

    500g · £4.80/kg
    £2.40
  • Sharwood's Mango Chutney 227g

    227g · £11.89/kg
    £2.70
  • Dunn's River Coconut Milk 400ml

    400ml · £4.20/L
    £1.68
  • Las Iguanas 8 Pack Tortilla Wraps

    320g · £3.75/kg
    £1.20
  • Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g

    350g · £5.14/kg
    £1.80
  • Sharwood's Tikka Masala Cooking Sauce 420g

    720g · £4.50/kg
    £3.24
  • Sharwood's Korma Cooking Sauce 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Sharwood's Jalfrezi Cooking Sauce 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Sharwood's Cooking Sauce Balti 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Patak's the Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g

    450g · £7.07/kg
    £3.18
  • Ben's Original Medium Curry Creamy 440g

    440g · £7.64/kg
    £3.36
  • Sharwood's Butter Chicken Mild Curry Sauce 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • View all (73)

Cooking Aids

  • Schwartz 33g Ground Black Pepper

    35g · £73.71/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz 44g Cajun Perfct Shake

    44g · £58.64/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz Air-Fry Bangin' Chicken Seasoning 120g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Schwartz Paprika 40g

    40g · £64.50/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz Mixed Herbs 11g

    11g · £234.55/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Nando's Peri-Peri Rub Medium 25g

    25g · £60.00/kg
    £1.50
  • Nando's Peri-Peri Rub Smokey BBQ 25g

    25g · £60.00/kg
    £1.50
  • Funky Soul Spices Chinese Salt & Chilli Pepper Seasoning 320g

    320g · £10.31/kg
    £3.30
  • Knorr Aromat Original All Purpose Seasoning 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Maggi Air Fryer Fajita 27g

    27g · £44.44/kg
    £1.20
  • Reeva 40g Butter & Herbs Mashed Potato

    40g · £15.00/kg
    £0.60
  • HAZLEMERE Free Range Goose Fat 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Oxo 12 Chicken 71g

    71g · £48.17/kg
    £3.42
  • Oxo 12 Beef 71g

    71g · £48.17/kg
    £3.42
  • Bovril 125g Drink

    125g · £24.00/kg
    £3.00
  • Goldenfry Original Beef Gravy Granules 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Goldenfry Original Gravy Granules Onion 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Oxo 12 Vegetable 71g

    71g · £40.14/kg
    £2.85
  • Goldenfry Original Gravy Granules Chicken 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Knorr Chicken Stock Pot 4x 28 g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Knorr Beef Stock Pot 4x 28 g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Knorr Vegetable Stock Pot 4x 28 g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Bisto for Turkey Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Onion Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto for Chicken Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Gravy Granules 300g

    300g · £13.00/kg
    £1.20 off
    £3.90£5.10
  • Crisp 'n Dry Rapeseed Oil 975ml

    975ml · £3.63/L
    £3.54
  • Flora Pure Sunflower Oil 975ml

    975ml · £4.00/L
    £3.90
  • Frylight 1 Cal Olive Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Frylight 1 Cal Sunflower Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Frylight 1 Cal Buttery Baking Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Don Mario Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml · £12.00/L
    £6.00
  • Olivio 500ml

    500ml · £6.48/L
    £3.24
  • Pura Vegetable Oil 100% Rapeseed Oil 500ml

    500ml · £3.00/L
    £1.50
  • Pura 1l Vegetable Oil

    1L · £2.34/L
    £2.34
  • Pura Vegetable Oil 100% Rapeseed Oil 3L

    3L · £1.80/L
    £5.40
  • Colman's Classic Comforts Cheddar Cheese Sauce Mix 40 g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Batchelors Smash The Original Instant Mashed Potato 176g

    176g · £10.91/kg
    £0.30 off
    £1.92£2.22
  • Colman's Classic Comforts Beef Casserole Recipe Mix 40 g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Colman's Classic Comforts Chicken Casserole Meal Maker 40 g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Colman's Midweek Meals Chilli Con Carne Recipe Mix 50 g

    50g · £24.00/kg
    £1.20
  • Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Maggi BBQ 41g

    41g · £29.27/kg
    £1.20
  • Maggi Mexican 38g

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • Nando's Bag & Bake Medium 20g

    20g · £81.00/kg
    £1.62
  • Colman's Classic Comforts Sausage Casserole Recipe Mix 39 g

    39g · £30.77/kg
    £1.20
  • Victoria Bakery Dumpling Mix 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • View all (61)

Cereals

  • Sunbest 4pk Pastry Crisps Mixed Berry

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Weetabix 12 Biscuits

    12pk · £0.20 each
    £2.40
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate 4 x 36g (144g)

    4pk · £15.42/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Gooey Marshmallow Bars 4 x 28g (112g)

    4pk · £19.82/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Totally Chocolatey Bars 4 x 36g (144g)

    4pk · £15.42/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Pop Tarts Frosted Strawberry Sensation 8 × 48g (384g)

    8pk · £9.38/kg
    £3.60
  • Kellogg's Pop Tarts Frosted Chocotastic 8 x 48g (384g)

    8pk · £9.38/kg
    £3.60
  • Nature Valley Crunchy Oats & Honey Family Pack 10 x 42g (420g)

    10pk · £10.00/kg
    £4.20
  • Nature Valley Crunchy Variety Pack 10 x 42g (420g)

    10pk · £10.00/kg
    £4.20
  • Nesquik Breakfast Cereal Bars 6 x 25g (150g)

    6pk · £8.00/kg
    £1.20
  • Lion Breakfast Cereal Bars 150g (6 x 25g)

    6pk · £8.00/kg
    £1.20
  • Cheerios Honey 6 x 22g (132g)

    6pk · £9.09/kg
    £1.20
  • Toast'em Pop-Ups 6 Frosted Cookies & Creme Toaster Pastries 288g

    288g · £6.25/kg
    £1.80
  • Sunbest 4 Pack Strawberry Fruit & Grain Bars

    148g · £8.11/kg
    £1.20
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Honeycomb & Chocolate Flavour 4 x 33g (132g)

    4pk · £16.82/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Rice Krispies 4 x 20g

    4pk · £18.75/kg
    £1.50
  • Kellogg's Coco Pops 4 x 20g (80g)

    4pk · £18.75/kg
    £1.50
  • Kellogg's Frosties 4 x 25g (100g)

    4pk · £15.00/kg
    £1.50
  • Kellogg's Chocolate Flavour Corn Flakes 4 x 24g (96g)

    4pk · £15.63/kg
    £1.50
  • Kellogg's Pop Tarts Choc Hazelnut Flavour 8 x 48g (384g)

    8pk · £9.38/kg
    £3.60
  • Kellogg's Bluey Chocolate 4 x 25g = 100g

    4pk · £21.00/kg
    £2.10
  • Kellogg's 500g Fruit & Fibre

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Kellogg's 8 Variety Packs 196g

    196g · £10.71/kg
    £2.10
  • Weetabix 36 Biscuits

    36pk · £0.13 each
    £4.80
  • Curiously Cinnamon Crazily Cinnamon 375g

    375g · £8.80/kg
    £3.30
  • Cheerios Honey 515g

    515g · £8.74/kg
    2 for £6
    £4.50
  • Shredded Wheat 24 Original Biscuits

    2 for £6
    £4.20
  • Shreddies The Original 630g

    630g · £6.67/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Kellogg's Krave Milk Chocolate 410g

    410g · £10.24/kg
    £4.20
  • Kellogg's Krave Chocolate Hazelnut Flavour Breakfast Cereal 410g

    410g · £8.34/kg
    £3.42
  • Cookie Crisp 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £6
    £3.60
  • Kellogg's Frosties 470g

    470g · £6.38/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Coco Pops 650g

    650g · £8.03/kg
    £5.22
  • Kellogg's Rice Krispies 660g

    660g · £7.91/kg
    £5.22
  • Weetos Delicious Chocolatey Hoops 420g

    420g · £9.29/kg
    2 for £6
    £3.90
  • Weetabix Crispy Minis Chocolate Chip 500g

    500g · £8.40/kg
    £4.20
  • Weetabix Crispy Minis Fruit & Nut 500g

    500g · £8.40/kg
    £4.20
  • Kellogg's Rice Krispies 430g

    430g · £9.77/kg
    £4.20
  • Special K The Original 440g

    440g · £9.55/kg
    £4.20
  • Kellogg's Coco Pops 420g

    420g · £10.00/kg
    £4.20
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.13/kg
    £4.20
  • Cheerios Multigrain 500g

    500g · £8.40/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Weetabix Disney Stitch Choco Crunch 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £6
    £3.60
  • Kellogg's Smacks 330g

    330g · £9.09/kg
    £3.00
  • Kellogg's Crunchy Nut Crunchies Caramelised Biscuit Flavour 420g

    420g · £10.00/kg
    £4.20
  • Kellogg's Pokemon Chocolate Flavour Cereal 350g

    350g · £12.86/kg
    £4.50
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Mix 430g

    430g · £9.77/kg
    £4.20
  • Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 330g

    330g · £9.09/kg
    £3.00
  • Kellogg's Fruit Winders Strawberry Flavour 5 x 17g

    5pk · £31.76/kg
    £2.70
  • Kellogg's Fruit Winders Blackcurrant & Strawberry Flavour 5 x 17g

    5pk · £31.76/kg
    £2.70
  • View all (90)

Canned Goods

  • Don Mario Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Napolina Peeled Plum Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Napolina Chopped Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Don Mario Peeled Plum Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Heinz Baked Tinned Beans in Tomato Sauce 3 x 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz Baked Beans 415g

    415g · £4.05/kg
    £1.68
  • Heinz Baked Beans Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £5.25/kg
    £4.20
  • Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 410g

    410g · £2.93/kg
    £1.20
  • Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 4 x 410g

    4pk · £1.83/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz Tinned Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 6 x 200g

    6pk · £4.25/kg
    £5.10
  • Heinz Beanz Richmond Pork Sausages 3 x 200g

    3pk · £6.00/kg
    £3.60
  • Heinz Baked Beans & Richmond Pork Sausages 415G

    415g · £5.78/kg
    £2.40
  • Branston Baked Beans with Sausages 405g

    405g · £3.85/kg
    £1.56
  • Ambrosia Rice Pudding 4 x 120g (480g)

    4pk · £7.38/kg
    2 for £6
    £3.54
  • Hartleys 125g Strawberry Jelly

    125g · £7.68/kg
    £0.96
  • Hartley's 125g Orange Jelly

    125g · £7.68/kg
    £0.96
  • Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly Pots 4 x 175g (700g)

    4pk · £5.14/kg
    £3.60
  • Hartley's Strawberry Flavour Jelly 6 x 125g (750g)

    6pk · £4.40/kg
    £3.30
  • Heinz Beef & Vegetable Chunky Big Soup 400g

    400g · £6.60/kg
    £2.64
  • Heinz BIG SOUP Chunky Chicken and Vegetable 400g

    400g · £6.60/kg
    £2.64
  • Heinz Cream of Tomato Tinned Soup 4 x 400g

    400g · £11.25/kg
    £4.50
  • Heinz Cream of Mushroom Soup 400g

    400g · £5.10/kg
    5 for £6
    £2.04
  • Heinz Cream of Chicken Soup 400g

    400g · £5.10/kg
    5 for £6
    £2.04
  • Heinz Vegetable Soup 400g

    400g · £5.10/kg
    5 for £6
    £2.04
  • Heinz Cream of Tomato Soup 400g

    400g · £5.10/kg
    5 for £6
    £2.04
  • Heinz Oxtail Tinned Soup 400g

    400g · £5.10/kg
    5 for £6
    £2.04
  • Heinz Big Soup Chunky Vegetable 400g

    400g · £6.60/kg
    £2.64
  • Napolina Red Kidney Beans in Water 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • John West Sardines in Tomato Sauce 120g

    120g · £13.50/kg
    £1.62
  • John West Medium Red Salmon 213g

    213g · £26.76/kg
    £5.70
  • John West Tuna Chunks in Spring Water 4 x 132g

    4pk · £8.75/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Tuna Chunks in Sunflower Oil 4 x 132g

    4pk · £8.75/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Tuna Chunks in Brine 4 x 132g

    4pk · £8.75/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Sardines in Sunflower Oil 120g

    120g · £13.50/kg
    £1.62
  • John West Tuna Chunks with a Little Spring Water 3 x 100g

    3pk · £15.40/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Tuna Chunks with a Little Sunflower Oil 3 x 100g

    3pk · £15.40/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Tuna Chunks with a Little Brine 3 x 100g

    3pk · £15.40/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • Princes 125g Jack Mackerel Fillets In Sunflower Oil

    125g · £16.80/kg
    £2.10
  • Princes Rich Tomato Jack Mackerel Fillets 125g

    125g · £16.80/kg
    £2.10
  • Del Monte 415g In Juice Peach Slices

    250g · £6.24/kg
    £1.56
  • Del Monte 415g Pear Halves

    230g · £6.78/kg
    £1.56
  • Del Monte 565g Pineapple Pieces

    565g · £2.76/kg
    £1.56
  • Del Monte 415g Fruit Cocktail In Juice

    415g · £3.76/kg
    £1.56
  • Hunger Breaks All Day Breakfast 395g

    395g · £7.29/kg
    £2.88
  • Princes Stewed Steak 392g

    392g · £12.24/kg
    £4.80
  • Fray Bentos Steak & Kidney 425g

    425g · £9.04/kg
    £3.84
  • Princes Mild Chilli Con Carne 392g

    392g · £6.89/kg
    £0.30 off
    £2.70£3.00
  • Fray Bentos Chicken Meatballs in Tomato Sauce 380g

    380g · £4.42/kg
    £1.68
  • View all (83)

Offers

  • Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce

    57ml · £31.58/L
    £1.32 off
    £1.80£3.12
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Thai Style Sweet Chilli Dipping Sauce 495g

    400ml · £10.20/L
    2 for £6
    £4.08
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Heinz Light Mayonnaise 420g

    420g · £5.71/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Chipotle Mayo 400mL

    400ml · £10.20/L
    2 for £6
    £4.08
  • Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml

    438ml · £10.27/L
    2 for £6
    £4.50
  • Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g

    265g · £10.87/kg
    2 for £4.80
    £2.88
  • Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml

    430ml · £10.47/L
    2 for £6
    £4.50
  • Heinz 500g Sticky Bbq Sauce

    500g · £8.16/kg
    2 for £6
    £4.08
  • Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g

    300ml · £10.00/L
    2 for £3.60
    £3.00
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • Heinz 342g Tomato Ketchup

    342g · £7.02/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Morley's Fried Chicken Sauce 420g

    400ml · £10.20/L
    2 for £6
    £4.08
  • Heinz Turkish Style Garlic Sauce 420g

    400ml · £10.20/L
    2 for £6
    £4.08
  • Heinz Fish & Chips Sauce (Tartare Style) 400ml

    400ml · £10.20/L
    2 for £6
    £4.08
  • Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml

    430ml · £10.47/L
    2 for £6
    £4.50
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Batchelors Big Super Noodles BBQ Beef Flavour 100g

    100g · £21.00/kg
    5 for £5.40
    £2.10
  • Batchelors Big Super Noodles Chicken Flavour 100g

    100g · £21.00/kg
    5 for £5.40
    £2.10
  • Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g

    90g · £26.67/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g

    92g · £26.09/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Batchelors Big Super Noodles Curry Flavour 100g

    100g · £21.00/kg
    5 for £5.40
    £2.10
  • Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen 700g [140g x 5pkgs]

    5pk · £8.57/kg
    £1.20 off
    £6.00£7.20
  • Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Koka The Original Vegetable Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Samyang Carbonara Flavour Buldak Hot Chicken Flavour Ramen 650g (130g x 5)

    5pk · £9.23/kg
    £1.20 off
    £6.00£7.20
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles Block 114 g

    114g · £10.53/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles Block 114 g

    114g · £10.53/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles Block 112 g

    112g · £10.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Batchelors Cup a Soup 3 Cream of Vegetable with Croutons Sachets 90g

    90g · £16.67/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g

    80g · £15.00/kg
    5 for £5.40
    £1.20
  • Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g

    81g · £18.52/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Batchelors Cup a Soup 3 Chicken Sachets 56g

    56g · £26.79/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • View all (116)

  • View Fresh Meat & Poultry

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo