Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Warburtons Baker's Bloomer White Bread 800g

    800g · £2.81/kg
    £2.25
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g

    580g · £5.00/kg
    £2.90
  • Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack

    300g · £6.00/kg
    £1.80
  • Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Warburtons Half And Half Medium Bread 800G

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons White Farmhouse Bread 400G

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90

Croissants & Breakfast

  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Tesco All Butter Croissants 8 Pack

    8pk · £0.34 each
    £2.75
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes with Maple Syrup 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack

    192g · £14.58/kg
    £2.80
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • St Pierre Chocolate Filled French Crepes 6 Pack

    6pk · £0.48 each
    £2.85
  • Tesco Chocolate & Hazelnut Flavour Filled Waffles 272g

    272g · £10.29/kg
    £2.80
  • Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack

    6pk · £74.32/kg
    £2.75
  • Tesco 2 Bramley Apple Turnovers

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • Warburtons Crumpet Thins 8 pack

    8pk · £0.21 each
    £1.70
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Tesco Egg Waffles 8 pack

    200g · £13.00/kg
    £2.60
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • Tesco 10 Waffle Cones

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • McVitie's Toasting Waffles 8 Pack

    200g · £11.50/kg
    £2.30
  • Tesco White English Muffins 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack

    6pk · £58.89/kg
    £2.65
  • Warburtons Soft Pancakes 6 Pack

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack

    200g · £14.25/kg
    £2.85

Buns & Rolls

  • Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • Tesco 4 Large White Baps

    4pk · £0.35 each
    £1.40
  • New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • New York Bakery The Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Warburtons Hot Dog Rolls 6 Pack Sliced

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Warburtons Wholemeal Soft Sliced Rolls 6 Pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Finest Brioche Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)

Wraps, Pittas & Naans

  • Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack

    8pk · £0.19 each
    £1.55
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
  • Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G

    6pk · £38.52/kg
    £2.35
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g

    188g · £6.38/kg
    £1.20
  • Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Tesco White Pitta Bread 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • Al'fez Lebanese Style Flatbreads Flame Baked 180G

    180g · £14.44/kg
    £2.60

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
  • Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Apple Crumble 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80

Small Cakes & Treats

  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Mr Kipling Cookies & Cream Whirls Cakes 4 Pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • Lyle's Golden Syrup Flapjack 50g

    50g · £43.00/kg
    £2.15
  • Tesco Loaded Brownie - Dark Chocolate with White Chocolate Chunks 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Tesco Finest Meringue Nests 8S

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g

    145g · £28.97/kg
    £4.20
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Thorntons Fudge Brownie Slice 62g

    64g · £28.13/kg
    £1.80
  • Mr Kipling Angel Slices Vanilla 2 Pack

    2pk · £0.63 each
    £1.25
  • Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Cadbury Mini Rolls - Twin Pack

    2pk · £0.58 each
    £1.15
  • We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Tesco All Butter Oat Flapjack with Golden Syrup 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.83/kg)
  • Tesco Expertly Selected Brookie 60g

    60g · £26.67/kg
    £1.60
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.63 each
    £3.15
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Tesco Granola Flapjack - Mixed Fruits, Seeds and Nuts 60g

    60g · £26.67/kg
    £1.60
  • Tesco Fresh Cream Meringues 2 Pack

    2pk · £86.67/kg
    £2.60
  • Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Tesco Angel Layer Cake - Vanilla

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Tesco Custard Slices 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Mcvities Digestive Caramel Slice 51.5G

    51g · £37.25/kg
    £1.90
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.40 each
    £3.20
  • Studio Bakery The Mini Matilda Chocolate Cake

    1pk · £8.50 each
    £8.50
  • Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack

    8pk · £0.54 each
    £4.30
  • Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack

    8pk · £0.25 each
    £2.00
  • Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.75 Clubcard (£0.88 each)

Scones & Teacakes

  • Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £56.25/kg
    £1.35
  • Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack

    4pk · £0.81 each
    £3.25
  • Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£5.50/kg)
  • Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g

    260g · £8.08/kg
    £2.10
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Tesco Welsh Cakes 6 pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40

Whole Cakes

  • Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Lyle's Golden Syrup Chocolate Flapjack 50g

    50g · £43.00/kg
    £2.15
  • Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Victoria Sponge Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Happy Birthday Chocolate Cake

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • Tesco Genoa Fruit Cake

    1pk · £3.30 each
    £3.30

Savoury Pies

  • Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Dicksons Minced Beef & Onion Pies 2X169g

    2pk · £24.85/kg
    £4.20
    £3.80 Clubcard (£22.49/kg)
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
  • Tesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G

    145g · £16.90/kg
    £2.45
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95

Seasonal Bakery

  • Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
  • Tesco Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g

    100g · £20.00/kg
    £2.00
  • Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g

    275g · £15.64/kg
    £4.30
  • Tesco Finest Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g

    25g · £40.00/kg
    £1.00
  • Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Tesco Finest Classic Mini panettone 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
  • Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)

Gluten Free

  • Tesco Free From 4 Mince Pies 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo