Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Deal Of The Week!
    Deal Of The Week!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Millions Bubblegum Flavour 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Juicy Drop Pop 26g

    26g · £62.31/kg
    £1.62
  • Millions Strawberry 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Fruit-tella Strawberry 3 x 41g

    3pk · £12.20/kg
    £1.50
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Candy Realms Peach Rings 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g

    132g · £9.09/kg
    £1.20
  • HARIBO Strawberry Softies 140g

    140g · £8.57/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £8.82/kg
    £1.20
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £12.59/kg
    £1.80
  • HARIBO Chamallows Pink & White 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g · £11.11/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g

    150g · £8.00/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Goldbears 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Supermix Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g

    160g · £7.50/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Swizzels Scrumptious Sweets

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Original Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Candy Realms Sour Dummies 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • Taveners Mint Humbugs 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Jelly Babies 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Liquorice Allsorts 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Wine Gums 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g

    138g · £8.70/kg
    £1.20
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Chooee 200g Strawberry Super Mix

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 318g

    318g · £7.55/kg
    £2.40
  • Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Sharing Pouch Bag 322g

    322g · £7.45/kg
    £2.40
  • Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g

    102g · £11.76/kg
    £1.20
  • Candy Realms Meerkat Mayhem 135g

    135g · £8.89/kg
    £1.20
  • Candy Realms Fizzy Strawberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £12.00/kg
    £1.80
  • Juicy Drop Gummy Dipperz

    96g · £25.00/kg
    £2.40
  • Haribo Funtasia 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • HARIBO Zingfest 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Strawberry Flavour Gummy Body Parts 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Gummy Eyeballs Strawberry Flavour 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • View all (106)

Chocolate

  • M&M's Crispy More to Share Chocolate Bag 187g

    187g · £16.04/kg
    £3.00
  • Cadbury 100g Crunchie Rocks

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Cadbury 4x14.4g Dairy Milk Buttons

    57.6g · £31.25/kg
    £1.80
  • Cadbury 175g Dairy Milk Buttons

    175g · £17.14/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Bonds 110g Choco Stars

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    4pk · £11.90/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Maltesers Milk Chocolate Box 185g

    185g · £19.46/kg
    £3.60
  • Terry's Chocolate Mint 80g

    80g · £20.25/kg
    £1.62
  • Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g

    105g · £15.43/kg
    £1.62
  • Milkybar 80g

    80g · £26.25/kg
    £2.10
  • Cadbury 100g Twirl Bites

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Munchies 104g

    104g · £20.19/kg
    £2.10
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g · £20.43/kg
    £3.78
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £15.38/kg
    £3.00
  • Daim Mini Chocolate Bag 200g

    200g · £15.00/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 80g

    80g · £26.25/kg
    £2.10
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £22.80/kg
    £2.28
  • Cadbury 100g Oreo Bites

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Cadbury 100g Twisted Buttons

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Choc Nibbles Original 135g

    135g · £8.89/kg
    £1.20
  • Cadbury 100g Curly Wurly Squirlies

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £24.52/kg
    £2.28
  • Cadbury 175g Caramel Nibbles

    175g · £17.14/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Large Sharing Bag 175 g

    175g · £17.14/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 176g

    176g · £17.05/kg
    £3.00
  • Smarties 102g (3 x 34g)

    3pk · £17.65/kg
    £1.80
  • Treat Stop Minis Creamy & Crunchy Cookies & Cream 93g

    93g · £12.90/kg
    £1.20
  • Cadbury 33.5g Biscoff Filled Centres

    33.5g · £30.45/kg
    £1.02
  • Kinder Cards Biscuits 8 x 12.8g (102.4g)

    8pk · £20.51/kg
    £2.10
  • Terry's Chocolate Orange 147g

    147g · £15.10/kg
    £2.22
  • Terry's Chocolate Orange 330g

    330g · £14.55/kg
    £4.80
  • Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 3 x 39g (117g)

    3pk · £22.05/kg
    £2.58
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 100g

    100g · £23.40/kg
    £2.34
  • Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g

    135g · £17.33/kg
    £2.34
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Gift Bar 345 g

    345g · £19.13/kg
    £6.60
  • Cadbury 100g Bournville

    100g · £21.00/kg
    £2.10
  • Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g

    360g · £18.33/kg
    £6.60
  • Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £18.67/kg
    £0.30 off
    £1.68£1.98
  • Ferrero Rocher Milk Hazelnut 90g

    90g · £30.00/kg
    £2.70
  • Ferrero Rocher White Hazelnut 90g

    90g · £30.00/kg
    £2.70
  • Cadbury 180g Caramel

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Cadbury 180g Fruit & Nut

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Cadbury 180g Dairy Milk

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £18.67/kg
    £0.30 off
    £1.68£1.98
  • Cadbury & More Nutty Praline Crisp 180g

    180g · £16.67/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Nelino Dubai Style Chocolate Milk Chocolate with Pistachio and Kadayif 62g

    62g · £38.71/kg
    £2.40
  • Cadbury D Milk 95g Biscoff

    95g · £22.11/kg
    £2.10
  • Cadbury 180g Dairy Milk Wholenut

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • View all (159)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo