Milk, Cream & Eggs
Elmlea 270m Double
270ml · £6.89/L£1.86Elmlea Single 270ml
270ml · £6.00/L£0.24 off£1.62£1.86Iceland 300m Double Cream
300ml · £6.80/L£2.04Iceland 250g Lighter Sweetened Squirty Cream
250g · £8.88/kg£2.22Iceland 2l Skimmed Scottish milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 2l Whole Scottish milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 1pt Scottish Sem Skmd Mlk
568ml · £1.50/L£0.85Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 2l Semi Skimmed Scottish milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 1l Semi Skimmed Scottish milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 1l Whole Scottish milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Arla 225ml Protein Raspberry & Strawberry Flavoured shake
225ml · £6.93/L5 for £6£1.56Arla Chocolate Flavoured Protein Shake 250ml
250ml · £6.24/L5 for £6£1.56Müller Myprotein Complete Cookies & Cream Flavour 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Myprotein Strawberry Flavour Shake 385ml
385ml · £6.23/L£2.40Myprotein Chocolate Flavour Shake 385ml
385ml · £6.23/L£2.40Müller Myprotein Banana Flavour Complete Meal 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Müller Myprotein Complete Meal White Chocolate Pistachio Flavour 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Müller Frijj Cookie Dough Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Mars 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Galaxy Milk Drink 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Vanillalicious Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Shaken Udder Raspberry Ripple Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Shaken Udder Chocolush Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79Twix Chocolate, Caramel and Biscuit Flavoured Milk Drink 250ml
250ml · £7.64/L£1.91Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Top Banana Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L£1.79Starbucks Oat Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs
2 for £4.80£2.52Iceland 10pk Large Eggs
£2.76Iceland 6pk Free Range Lrge Eggs
£2.40Iceland 12pk Large F/range Eggs
£3.72Iceland 6pk Mixed Weight F/range Eggs
3 for £6£2.10Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64View all (77)
Cheese, Butter & Spreads
Iceland 10 Pack Edam Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10 Pack Mozzarella Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10PK Mild Coloured Cheddar Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.4210 Cheesy Singles 170g
170g · £7.06/kg£1.20Iceland 7 Smoked Cheese Slices 150g
150g · £22.80/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10 Pack Mature Coloured Cheddar Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Cathedral City Large Slices for Sandwiches 150g
150g · £20.40/kg2 for £5.40£3.06Dairylea Cheese Slices 8 x 18.75g (150g)
8pk · £13.60/kg2 for £3£2.04Castelli Parmigiano Reggiano 100g
100g · £33.60/kg£3.36Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
400g · £12.75/kg£5.10Lurpak 600g Slightly Salted Spreadable
600g · £9.00/kg£5.40Utterly Butterly 500g
500g · £3.96/kg5 for £6£1.98Clover 1kg
1kg · £5.10/kg2 for £6£5.10Clover 500g
500g · £4.56/kg£2.28Clover Light Spread 500g
500g · £4.56/kg£2.28Just Like Butter Spread 450g
450g · £2.67/kg£1.20Anchor Salted Spreadable 400g
400g · £8.25/kg£3.30Lurpak Lighter Slightly Salted 400g
400g · £12.75/kg£5.10Anchor Salted Spreadable 750g
750g · £10.80/kg£8.10Dairypak Irish Butter Blended with Vegetable Oil 500g
500g · £5.40/kg£2.70Lurpak Slightly Salted Lighter 600g
600g · £9.00/kg£5.40Bertolli 450g
450g · £6.67/kg£0.60 off£3.00£3.60Iceland 250g Grated Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Red Leicester
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland British Salted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Lurpak Butter Slightly Salted 200g
200g · £11.70/kg£2.34Iceland British Unsalted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Country Life Salted Butter 200g
200g · £14.70/kg£2.94Cheerafa Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)
4pk · £26.25/kg5 for £6£2.10Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)
3pk · £21.95/kg3 for £6£2.70Dairylea 125g Triangles
125g · £16.80/kg2 for £3£2.10Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
4pk · £27.75/kg£2.22Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Babybel Mini Light 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g
6pk · £15.35/kg2 for £6£3.96Dairylea 6pk Jumbo Dunkers
246g · £16.10/kg2 for £6£3.96Cathedral City Our Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Cathedral City Nibbles 5 x 16g
5pk · £30.00/kg£2.40Cathedral City 4 Mature Cheddar Slices Crackers & Pickle 122g
122g · £22.62/kg3 for £6£2.76Philadelphia 3pk Philidelphia Cheese Dippe
126g · £19.05/kg3 for £6£2.40Dairylea Dunkers Nachos (3 x 43g) 129g
3pk · £20.93/kg3 for £6£2.70Babybel Mini Mix Pack 9 x 20g (180g)
9pk · £22.00/kg£3.96Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers
65g · £30.46/kg5 for £6£1.98Dairylea 56.5g Oreo Snackers
56.5g · £21.24/kg£0.78 off£1.20£1.98Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers
60g · £33.00/kg5 for £6£1.98Dairylea Strip Cheese (8 x 17.5g) 140g
8pk · £19.29/kg£0.84 off£2.70£3.54Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Dairylea Snackers Cheese & Crackers with Strawberry Fruit Bites Cheese Snack 64 g
64g · £30.94/kg£1.98View all (88)