Snacking
Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g
12pk · £10.83/kg£3.90Doritos 180g Chilli Heatwave
180g · £16.67/kg£3.00Doritos 180g Tangy Cheese
180g · £16.67/kg£3.00Doritos 5pk Chilli Heatwave
150g · £17.20/kg£2.58Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g
80g · £45.00/kg£3.60Pop-Tastic! Sour Cream & Onion Flavour Tortilla Corn Chips 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Takis Blue Heat Seasoned Chilli and Lime Flavour Fried Corn Snack 180g
180g · £20.00/kg£3.60Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g
130g · £20.77/kg£2.70Pringles The Ultimate Snack Stack 320g
320g · £30.00/kg£9.60Pringles All the Way! 160g
160g · £37.50/kg£6.00Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 200g
200g · £15.00/kg£3.00KP Cheese Footballs 142g
142g · £24.08/kg£3.42Walkers Quavers Cheese Sharing Snacks Crisps 116g
116g · £17.07/kg£1.98Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g
130g · £20.77/kg£2.70Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles 165g Sourcream&on
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Paprika Sharing Crisps 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Original 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Cheese & Onion 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pop-Tastic! Tortilla Salted Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Pringles Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps 165g
165g · £18.18/kg£3.00Indus 320g Bombay Mix
320g · £3.75/kg£1.20Walkers Squares Salt & Vinegar Sharing Snacks Crisps 104g
104g · £19.04/kg£1.98Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheese & Onion Flavour 150g
150g · £8.00/kg£1.20Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g
12pk · £20.31/kg£3.90Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers Monster Munch Roast Beef Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £23.00/kg£2.76SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g
6pk · £25.19/kg£1.98Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g
6pk · £28.75/kg£2.76Walkers French Fries Snacks Variety Multipack Crisps 6x18g
6pk · £25.56/kg£2.76Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g
6pk · £27.88/kg£2.76Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 12 x 18g
12pk · £18.06/kg£3.90Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 12x16.5g
12pk · £19.70/kg£3.90Walkers Squares Flavour Potato Snacks 12 x 22g
12pk · £14.77/kg£3.90Walkers Monster Munch Flavour Baked Corn Snack 12 x 20g
12pk · £16.25/kg£3.90Wheat Crunchies 14 x 20g
14pk · £13.93/kg£3.90Pom-Bear Original Potato Snacks 12 x 13g
12pk · £23.08/kg£3.60Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 6 x 138g
6pk · £1.96/kg£1.62Golden Wonder Ringos Cheese & Onion 6 x 12.5g
6pk · £24.00/kg£1.80Golden Wonder Ringos Salt & Vinegar 6 x 12.5g
6pk · £24.00/kg£1.80Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 6 x 20g
6pk · £16.50/kg£1.98View all (112)
Crisps
Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Walkers Ready Salted Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Potato Crisps Salted 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Barbecue Potato Crisps 160g
160g · £7.50/kg£1.20Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers Classic Pack 6 x 25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Frisps 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g
25g · £112.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g
12pk · £14.00/kg£4.20McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Seabrook Sea Salted The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
6pk · £12.80/kg£1.92McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Seabrook The Original Crinkle Cut Crisp Variety Pack 18 x 25g
18pk · £10.67/kg£4.80Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g
6pk · £15.71/kg£1.98Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Squares Cheese & Onion Multipack Snacks Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g
20pk · £14.06/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers Crisps Masala Chicken Flavour Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g
6pk · £17.04/kg£2.76Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Seabrook Puffs Cheese Flavour Corn Snacks 5 x 16g
5pk · £15.00/kg£1.20Seabrook Curls Cheese Flavour 5 x 15g
5pk · £16.00/kg£1.20Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20Walkers Ready Salted Multipack Crisps 14x25g
14pk · £11.14/kg£3.90Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90View all (53)
Biscuits & Crackers
Cadbury 114g Milk Chocolate Fingers
114g · £15.79/kg£1.80Maryland 200g Choc Chip Cookies
200g · £6.00/kg£1.20Paterson's 300g Shortbread Fingers
300g · £4.00/kg£0.30 off£1.20£1.50McVitie's Tasties Digestives 300g
300g · £4.00/kg£1.20Fox's Brandy Snaps 100g
100g · £18.00/kg£1.80McVitie's Rich Tea 300g
300g · £7.60/kg£2.28McVitie's Rich Tea the Classic One 2 x 300g
2pk · £5.90/kg£3.54McVitie's Ginger Nuts Biscuits 250g
250g · £7.68/kg£1.92McVitie's Digestives the Original 2 x 315g
2pk · £5.62/kg£3.54Lotus Biscoff XL 250g
250g · £7.20/kg£1.80McVitie's Hobnobs The Oaty One 255g
255g · £7.53/kg£1.92Hill Biscuits Fig Rolls 200g
200g · £5.10/kg£1.02Lotus Biscoff Biscuit 186g
12pk · £6.25/kg£1.20McVitie's Tasties Nice 250g
250g · £4.80/kg£1.20Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £12.50/kg£1.80McVitie's Iced Gems Multipack Biscuits 5 x 23g
5pk · £15.65/kg£1.80Oreo . 2pk Vanilla Twin Pack
380g · £6.16/kg£2.34McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 262g
262g · £6.87/kg£1.80McVitie's Jammy's Raspberry Flavour 136.5g
136.5g · £5.27/kg£0.72Cadbury 5 Mini Animals
99.5g · £15.08/kg£0.30 off£1.50£1.80McVitie's Jaffa Cakes
440g · £10.91/kg£4.80Oreo Original 440g
440g · £10.91/kg£4.80Fox's Chocolatey Milk Chocolate Viennese Dipped Fingers 105g
105g · £20.00/kg£2.10Wagon Wheels 6 Individually Wrapped
6pk · £7.83/kg£1.80Viscount 14.7 Mint Biscuits
196g · £9.18/kg£1.80Wagon Wheels 6 Jammie
228.6g · £7.87/kg£1.80Fox's Rocky Orange 5 x 19.75g (99g)
5pk · £12.15/kg£1.20Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £6.00/kg£1.20Maryland 150g S'wich Cookies
150g · £12.00/kg£1.80McVitie's Tasties Coconut Rings 300g
300g · £4.00/kg£1.20McVitie's Tasties Bourbon Creams Biscuits 300g
300g · £4.00/kg£1.20McVitie's Tasties Custard Creams Biscuits 300g
300g · £4.00/kg£1.20McVitie's Tasties Jam & Cream Sandwich Biscuits 150g
150g · £8.00/kg£1.20Mrs. Bector's Cream Sandwich Cookies 350g (10 x 35g)
10pk · £3.43/kg£1.20Cadbury 115g Snowy Fingers
115g · £18.26/kg£2.10McVitie's 18 Jaffa Cakes The Original Twin Pack
18pk · £0.10 each£1.80McVitie's Digestive Milk Chocolate 266g
266g · £6.77/kg£1.80McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes
10pk · £0.18 each£1.80McVitie's Digestives Dark Chocolate 2 x 266g
2pk · £6.77/kg£3.60McVitie's Digestives Milk Chocolate 2 x 266g
2pk · £6.77/kg£3.60Cadbury Choco Sandwich Biscuit 260g
260g · £5.77/kg£1.50McVitie's Hobnob's The Oaty One Milk Chocolate 2 x 262g
2pk · £6.87/kg£3.60Fox's Favourites Melts Viennese Milk Chocolate 120g
120g · £10.00/kg£1.20McVitie's Digestives Creams Chocolate Flavour 168g
168g · £7.14/kg£1.20McVitie's Digestives Creams Vanilla Flavour 168g
168g · £7.14/kg£1.20McVitie's Hobnobs Chocolate Cream Biscuits 160g
160g · £7.50/kg£1.20McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £7.20/kg£1.80McVitie's Digestives White 232g
232g · £7.76/kg£1.80McVitie's Digestives Seriously Chocolatey 250g
250g · £11.28/kg£2.82Fox's Favourites Melts Viennese Double Chocolate 120g
120g · £10.00/kg£1.20View all (153)
Offers
Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g
20pk · £12.50/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers French Fries Snacks Ready Salted Multipack Crisps 6x18g
6pk · £19.44/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Squares Cheese & Onion Multipack Snacks Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g
20pk · £14.06/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers Crisps Masala Chicken Flavour Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Paterson's 300g Shortbread Fingers
300g · £4.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Cadbury 5 Mini Animals
99.5g · £15.08/kg£0.30 off£1.50£1.80McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Burtons 210g Jammie Dodge
210g · £5.71/kg£0.24 off£1.20£1.44Fox's Party Rings 125g
125g · £7.20/kg£0.18 off£0.90£1.08Cadbury 5 Mini Fingers
96.5g · £15.54/kg£0.30 off£1.50£1.80Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80Belvita 5pk Honey & Nuts
225g · £5.33/kg£0.30 off£1.20£1.50Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Jacob's 150g Tuc Biscuits
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cream Crackers Original 200g
200g · £7.80/kg2 for £2.70£1.56Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g
150g · £13.60/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Cheddars
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Kraćkawheat 230g
230g · £10.96/kg2 for £2.70£2.52View all (54)