- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Tesco Finest Roasted Nut Selection 150g
150g · £24.67/kg£3.70£2.95 Clubcard (£19.67/kg)Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L
£2.70£2.20 ClubcardYeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Mr Kipling Cookies & Cream Whirls Cakes 4 Pack
4pk · £0.53 each£2.10£1.20 Clubcard (£0.30 each)Twinings Green Tea Discovery Collection 20 Tea Bags 35g
35g · £148.57/kg£5.20£4.05 Clubcard (£115.71/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardRajah Whole Green Cardamoms 50g
50g · £92.00/kg£4.60£3.80 Clubcard (£76.00/kg)Fudco Roasted and Salted Nuts Jumbo Pistachios 500g
500g · £18.50/kg£9.25£8.30 Clubcard (£16.60/kg)Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Cofresh Bombay Mix 325G
325g · £4.62/kg£1.50£1.25 Clubcard (£3.85/kg)Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre
£3.00£2.70 ClubcardRemedy Kombucha Ginger Lemon 700Ml
£3.85£3.15 ClubcardTesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£2.35 Clubcard (£0.59 each)Tropicana Tropical Juice 850Ml
£3.60£3.15 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Finest Bourbon Pulled Beef With Creamy Mash 400G
400kg · £0.02/kg£6.00Tesco Breaded Chicken Goujons 270g (C)
270g · £11.48/kg£3.10Tesco Wild Rocket 60G
60g · £20.83/kg£1.25Tesco Flat Leaf Parsley 15G (C)
15g · £56.67/kg£0.85Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps
5pk · £0.32 each£1.60Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.67/kg£1.10Tesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.33 each£1.00Tesco German Style Salami Slices 12 Pack 125g
125g · £8.80/kg£1.10Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£2.35 Clubcard (£0.59 each)Tesco Vegetable Samosas 4 Pack 216g
216g · £16.67/kg£3.60Tesco Prawn Mayonnaise Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25The Tofoo Co Naked Tofu 280G
280g · £11.07/kg£3.10Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Beansprout & Vegetable Stir Fry 320g (EXP)
320g · £7.03/kg£2.25Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£2.35 Clubcard (£0.59 each)Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Cauldron Foods Falafel 200G
200g · £15.00/kg£3.00The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Tesco Bacon, Lettuce & Tomato Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Bonne Maman Creme Caramel Dessert 4 x 100g
4pk · £41.50/kg£4.15La Famiglia Rana Fresh Tortelloni - Spinach & Ricotta 250g
250g · £13.80/kg£3.45Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced
4pk · £0.55 each£2.20Tesco Sweetheart Cabbage (C)
1pk · £0.90 each£0.90Tesco Finest Mushroom Pappardelle 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 Clubcard