Custard, Cream & Jelly Desserts
Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Finest Vanilla Custard 500g
500g · £7.50/kg£3.75Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Gooseberry Fool 114g
114g · £11.40/kg£1.30Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)
405g · £5.06/kg£2.05Bonne Maman Creme Caramel Dessert 4 x 100g
4pk · £41.50/kg£4.15Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Tesco Chocolate Sundae 125g
125g · £16.80/kg£2.10Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Tiramisu 2 x 85g
170g · £16.47/kg£2.80Cadbury Dairy Milk Trifle 2 x 90g
2pk · £28.89/kg£2.60
Sponge Puddings
Gü Chocolate Melt in the Middle Pudding 2 x 90g
2pk · £54.44/kg£4.90Tesco 2 Sticky Toffee Puddings 220g
2pk · £31.36/kg£3.45
Cheesecakes
Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90Gu Salted Caramel Cheesecake Dessert (2x82g)
2pk · £59.76/kg£4.90Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)Tesco 2 Raspberry Cheesecake Slices 180g
2pk · £41.11/kg£3.70Tesco Strawberry Cheesecake 3 X 100G
3pk · £32.50/kg£3.25English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
180g · £27.22/kg£4.90
Chilled Desserts
Kinder Milk Slice Milk And Honey 3 X 28G
3pk · £57.14/kg£1.60Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Ski Strawberry Mousse 4 X60g
4pk · £31.67/kg£1.90Bonne Maman Chocolate Mousse Dessert 2x70g
2pk · £35.00/kg£2.45Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45
Cakes
Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Lyle's Golden Syrup Chocolate Flapjack 50g
50g · £42.00/kg£2.10Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.00 each£12.00
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.17 each£1.00Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05