Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)

Vegetables

  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard

Salad & Herbs

  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)

Milk, Eggs, Dairy

  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Kerrygold Salted Butter Stick 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • East End Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.50/kg
    £10.75
    £5.65 Clubcard (£11.30/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • ProActiv Spread - Buttery Taste 250g

    250g · £14.40/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£12.40/kg)
  • I Can't Believe It's Not Butter Original Spread 450g

    450g · £4.33/kg
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Califia Farms Oat Barista Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Almond Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)
  • Khanum Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.30/kg
    £10.65
    £7.10 Clubcard (£14.20/kg)
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Dairylea Strip Cheese 8's 140g

    £4.10
    £3.10 Clubcard
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Tesco Finest Comte Aop 180G

    180g · £30.83/kg
    £5.55
    £4.95 Clubcard (£27.50/kg)
  • Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g

    195g · £30.77/kg
    £6.00
    £5.75 Clubcard (£29.49/kg)

Yoghurt

  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)

Meat, Poultry, Fish

  • Heck Chicken Italia Sausages 255G

    255g · £12.94/kg
    £3.30
    £2.90 Clubcard (£11.37/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)

Meat Alternatives

  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Old El Paso Squeezy Sour Cream 230G

    230g · £13.70/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£10.00/kg)
  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £13.13/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.58/kg)
  • Tesco Houmous 200g (C)

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Guacamole 163g (C)

    163g · £9.51/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Roast Chicken Slices 180g

    180g · £25.56/kg
    £4.60
    £4.20 Clubcard (£23.33/kg)
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170G

    170g · £17.06/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)

Bakery

  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.63 each
    £3.15
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.83/kg)
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.75 Clubcard (£0.88 each)
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Kohinoor Delhi Butter Chicken Cooking Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G

    300g · £8.83/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.33/kg
    £1.50
    3 for 2 Clubcard
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Pizza Express Hawaiian Ham & Pineapple Pizza 267g

    267g · £22.47/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£13.11/kg)
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g

    235g · £12.77/kg
    £3.00
    £1.65 Clubcard (£7.02/kg)
  • Tesco 8 Garlic Slices 235g

    235g · £12.98/kg
    £3.05
    £2.00 Clubcard (£8.51/kg)
  • Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G

    95g · £31.58/kg
    £3.00
    £1.25 Clubcard (£13.16/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Crispy Slices 350G (C)

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Pizza Express BBQ Chicken & Red Onion Pizza 272g

    272g · £22.06/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£12.87/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)

Desserts

  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Nestle Milkybar Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)

Ice Cream

  • Haagen-Dazs Ice Cream - Salted Caramel 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Strawberry Cheesecake 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Viennetta Vanilla Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Solero Exotic Ice Cream Lollies 3 x 90ml

    £3.50
    £3.10 Clubcard
  • Oreo Ice Cream Mini Sandwiches 6x55ml

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £2.75 Clubcard (£0.46 each)
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Mars Ice Cream Bars 4 x 49.5 ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Nestle Fab Strawberry Ice Lollies 6 X 58Ml

    6pk · £0.53 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Cadbury Dairy Milk Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6x55ml

    6pk · £1.03 each
    £6.20
    £4.55 Clubcard (£0.76 each)
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)

Frozen

  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
    £2.85 Clubcard (£4.75/kg)
  • McCain Lightly Spiced Potato Wedges 650G

    650g · £5.85/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£4.69/kg)
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Tesco Chicken Tikka Masala Pilau Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Tesco 12 Pigs in Blankets 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g

    180g · £14.72/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £2.35 Clubcard (£8.39/kg)
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200G

    £3.60
    £2.30 Clubcard
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Humza Paratha Original 1.6Kg

    1.6kg · £3.19/kg
    £5.10
    £3.70 Clubcard (£2.31/kg)
  • McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£5.42/kg)

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Pran Potata Spicy Biscuits 100g

    100g · £11.00/kg
    £1.10
    £0.85 Clubcard (£8.50/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Kurkure Masala Munch Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Cofresh Chilli & Lemon Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • KETTLE Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Jaimin Softy Chakli 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£8.25/kg)
  • Cofresh Chakri Rice Sticks 300G

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.80 Clubcard (£6.00/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Cofresh Spicy Balti Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Bombay Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g

    230g · £13.91/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.74/kg)
  • Oreo White Chocolate Covered Cookies 246G

    246g · £9.96/kg
    £2.45
    £1.70 Clubcard (£6.91/kg)
  • Oreo Vanilla Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 154G

    154g · £12.99/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£8.12/kg)
  • Lotus Biscoff Caramelised Biscuits 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
    £1.50 Clubcard (£6.00/kg)
  • Maryland Chocolate Chip Cookies 200G

    200g · £11.25/kg
    £2.25
    £1.50 Clubcard (£7.50/kg)
  • Fox's Milk Chocolate Cookies 180G

    180g · £16.94/kg
    £3.05
    £1.75 Clubcard (£9.72/kg)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • McVitie's Mint Club Digestives 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.60 Clubcard (£9.77/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers Biscuits 114g

    114g · £23.68/kg
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Milk Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • EBM Sooper Biscuits 60g

    60g · £10.83/kg
    £0.65
    £0.55 Clubcard (£9.17/kg)
  • McVitie's Digestives Dark Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVities Rich Tea The Light One Biscuits 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£7.00/kg)
  • Regal Puff Pastry Finger Biscuits 200G

    200g · £9.00/kg
    £1.80
    £1.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits 120G

    120g · £26.67/kg
    £3.20
    £2.20 Clubcard (£18.33/kg)
  • Tuc Original Snack Cracker 100G

    100g · £21.00/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£18.50/kg)
  • Snack Organisation Sweet Chilli Cracker 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Snack Organisation Crackers Lightly Salted 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.05 Clubcard (£10.50/kg)
  • Pataks Indian Plain Poppadoms 8 Pack

    64g · £46.88/kg
    £3.00
    £2.20 Clubcard (£34.38/kg)
  • Ryvita Thins Snack It Sour Cream & Chive Flavour Flatbread Snacks 125g

    125g · £23.20/kg
    £2.90
    £1.95 Clubcard (£15.60/kg)
  • Aasani Roasted & Salted Jumbo Pistachios 500G

    500g · £16.40/kg
    £8.20
    £7.40 Clubcard (£14.80/kg)
  • Tesco Milled Flax Seed Mix 175G

    175g · £13.71/kg
    £2.40
    £1.90 Clubcard (£10.86/kg)
  • Tesco Aasani Cashew Nuts 500G

    500g · £14.30/kg
    £7.15
    £6.40 Clubcard (£12.80/kg)
  • Aasani Almonds 500G

    500g · £14.30/kg
    £7.15
    £6.40 Clubcard (£12.80/kg)
  • Sensations Californian Honey and Salt 170g

    170g · £22.35/kg
    £3.80
    £2.60 Clubcard (£15.29/kg)
  • Marmite Cashews 110g

    110g · £40.91/kg
    £4.50
    £2.50 Clubcard (£22.73/kg)
  • Graze Cocoa and Sea Salt Honey Nut Crunch 110g

    110g · £33.64/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£26.82/kg)
  • View all (76)

Chocolate & Sweets

  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g

    9pk · £19.44/kg
    £3.50
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • TOBLERONE MILK CHOCOLATE WITH HONEY & ALMOND NOUGAT 340g

    340g · £20.59/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£14.56/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Buttermilk Plant-Based Choccy Bar - Caramel Nougat 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
    £1.40 Clubcard (£28.00/kg)
  • Buttermilk Plant-Powered Peanut Nougat Choccy Bar 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
    £1.40 Clubcard (£28.00/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate Bar - 70% Cocoa 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack

    4pk · £76.25/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£56.25/kg)
  • Cadbury Marvellous Creations Jelly Pop Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £21.25/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£15.00/kg)
  • KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g

    14pk · £418.18/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£272.73/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Cadbury Time out Milk chocolate covered Wafer 5x18g

    90g · £21.67/kg
    £1.95
    £1.25 Clubcard (£13.89/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 110G

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g

    340g · £23.68/kg
    £8.05
    £6.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar Multipack 41.5g 4 Pack

    41pk · £762.50/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£562.50/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK CHOCOLATE BAR 345G

    345g · £16.67/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.59/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.43/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110g

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Kinder Mini Treats 16 Pack 200G

    16pk · £291.67/kg
    £3.50
    £3.10 Clubcard (£258.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 90g

    90g · £42.22/kg
    £3.80
    £3.00 Clubcard (£33.33/kg)
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G

    223g · £26.23/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£17.49/kg)
  • View all (110)

Fruit Juice & Smoothies

  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Pineapple Juice 850Ml

    £4.40
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Tropicana Tropical Juice 850Ml

    £3.60
    £3.15 Clubcard
  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Orange & Mango Juice 850Ml

    £3.60
    £3.15 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Poppi Lemon Lime Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Remedy Kombucha Ginger Lemon 700Ml

    £3.85
    £3.15 Clubcard
  • Poppi Wild Berry Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Orange Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Raspberry Rose Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Strawberry Lemon Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Lucozade Sport Drink Raspberry 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Red Bull Energy Drink 4 X 473Ml

    4pk · £2.88 each
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£2.13 each)
  • Huel Lite Ready-to-drink Chocolate 500ml

    £4.20
    £3.25 Clubcard
  • Pro Mlk Protein Shake Chocolate 1L

    £3.60
    £2.00 Clubcard
  • For Goodness Shakes Protein Chocolate Shake 471ml

    £3.70
    £2.95 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Banana 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre

    £3.00
    £2.70 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Ribena Blackcurrant Squash 850ml

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Nescafe Iced Coffee Espresso Concentrated Caramel Flavour 500ml

    £6.30
    £5.55 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Starbucks Multiserve Caramel Macchiato Iced Coffee 750ml

    £4.70
    £3.45 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard

Cooking Sauces & Ingredients

  • Nishaan Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • Rajah Whole Green Cardamoms 50g

    50g · £92.00/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£76.00/kg)
  • Nishaan Ginger Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • Kohinoor Lucknowi Adraki Bhuna Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Old El Paso Smoky Bbq Fajita Dinner Kit 500G

    500g · £9.60/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£7.60/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Paste 283g

    283g · £16.25/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.43/kg)
  • Pataks Indian Korma Curry Paste 283G

    290g · £15.86/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.10/kg)
  • Patak's Indian Korma Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Heinz Tomato And Chilli Pasta Sauce 350G

    350g · £7.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Heinz Sun-Ripened Cherry Tomato And Basil Pasta Sauce 350G

    350g · £7.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Patak's Tikka Masala Indian Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)
  • Kohinoor Tikka Masala Cooking Sauce 375g

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 440g

    440g · £7.50/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.25/kg)
  • Dolmio Bolognese Original Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Bolognese Onion and Garlic Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Bolognese Smooth Tomato Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Knorr CKN Bouillon Stock Cubes 8 Pk 72g

    8pk · £316.67/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£283.33/kg)
  • Crisp 'N Dry 100% Rapeseed Oil 1L

    £3.95
    £3.20 Clubcard
  • Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 500Ml

    £9.40
    £7.95 Clubcard
  • Tesco Vegetable Oil 5 Litre

    £9.70
    £9.20 Clubcard
  • Olivio Oil 1 Litre

    £5.55
    £4.85 Clubcard
  • Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g

    425g · £8.00/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£6.71/kg)
  • Patak's Indian Butter Chicken Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)

Tins & Cans

  • Napolina Chopped Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.63/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Summer Pride Peeled Plum Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.60 Clubcard (£1.50/kg)
  • Summer Pride Chopped Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.60 Clubcard (£1.50/kg)
  • Old El Paso Refried Beans 435G

    435g · £7.24/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£5.17/kg)
  • Summer Pride Chickpeas In Salted Water 380g

    380g · £2.76/kg
    £1.05
    £0.75 Clubcard (£1.97/kg)
  • John West Light Lunch Mediterranean Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Laila Rich & Creamy Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard
  • Laila Kesar Mango Pulp 850G

    850g · £4.88/kg
    £4.15
    £2.65 Clubcard (£3.12/kg)
  • Old El Paso Sliced Green Jalapenos 215G

    215g · £11.86/kg
    £2.55
    £2.10 Clubcard (£9.77/kg)

Sugar, Flour, Baking

  • Allinson's Strong White Bread Flour 1Kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
    £1.70 Clubcard (£1.70/kg)
  • East End Premium Gold Chakki Atta 1.5Kg

    1kg · £4.55/kg
    £4.55
    £3.50 Clubcard (£3.50/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)
  • Elephant Atta Medium Chapatti Flour 1.5kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.15 Clubcard (£3.15/kg)
  • Koh-I-Noor Besan Gram Flour 1Kg

    1kg · £3.80/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£2.85/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Batchelors Pasta & Sauce Pot Cheese & Broccoli 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Cheese & Broccoli 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Batchelors Super Noodle Pots Chicken 75G

    75g · £21.33/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£16.00/kg)
  • Maggi 2 Minute Masala Flavour Instant Noodles 70g

    70g · £13.57/kg
    £0.95
    £0.85 Clubcard (£12.14/kg)
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Huel Lite Classic Chicken Flavour High Protein Noodles - 64g

    64g · £56.25/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£48.44/kg)
  • Maggi Hot Cup Noodles - Curry Flavour 59.2g

    59g · £25.42/kg
    £1.50
    £1.05 Clubcard (£17.80/kg)
  • Maggi 2-Minute Instant Noodles - Curry Flavour 5x79g

    5pk · £60.13/kg
    £4.75
    £2.95 Clubcard (£37.34/kg)
  • Laila Basmati Rice 2Kg

    2kg · £2.98/kg
    £5.95
    £5.30 Clubcard (£2.65/kg)
  • East End Popcorn 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
    £1.65 Clubcard (£3.30/kg)
  • East End Red Split Lentils 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
    £1.65 Clubcard (£3.30/kg)
  • Suhana Cuppa Poha Mix 80g

    80g · £20.63/kg
    £1.65
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)

Table Sauces & Condiments

  • Sharwoods Green Label Mango Chutney 227G

    227g · £11.67/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£9.47/kg)
  • Hellmann's Spicy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775G

    775g · £6.52/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Hellmann's Real Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Patak's Indian Mango Chutney 210g

    210g · £12.62/kg
    £2.65
    £1.65 Clubcard (£7.86/kg)
  • Hellmann's Chilli Charger Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Roasted Garlic Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Garlic & Herb Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Creamy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Maggi Authentic Indian Hot and Sweet Sauce 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
    £2.35 Clubcard (£5.88/kg)
  • Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafe Double Choc Mocha Instant Coffee 7 Sachet

    7pk · £140.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£100.00/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • Nescafe Original Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £55.26/kg
    £10.50
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Nescafe Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Cappuccino Decaf Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Caramel Latte Instant Coffee 7 Sachets

    119g · £23.53/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£16.81/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g

    90g · £105.56/kg
    £9.50
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • Nescafe Azera Americano Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • L'or. Classique Instant Coffee 100G

    100g · £98.00/kg
    £9.80
    £7.55 Clubcard (£75.50/kg)
  • Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile 20 Sleep Tea Bags 20g

    20g · £325.00/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£225.00/kg)
  • Pukka Organic Three Mint Tea With Peppermint for Digestion 20 Herbal Tea Bags 32g

    32g · £203.13/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£140.63/kg)
  • Twinings Everyday Tea Bags 80 Pack 232g

    232g · £28.02/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£19.40/kg)
  • Tetley Original 120 Teabags 375G

    375g · £12.53/kg
    £4.70
    £4.25 Clubcard (£11.33/kg)
  • Royal Chai Masala Tea With Sugar 220G

    220g · £19.55/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£17.27/kg)
  • Twinings Pure Peppermint Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Twinings Lemon Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Twinings Lemon & Ginger Tea 20 Pack 30g

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Twinings Camomile 20 Tea Bags 30G

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Ovaltine Original Add Water Drink 300G

    300g · £19.00/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£17.00/kg)
  • Cadbury Hot Chocolate Cocoa Powder 500G

    500g · £11.30/kg
    £5.65
    £4.80 Clubcard (£9.60/kg)
  • Nescafe Azera Americano Decaff Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Kellogg's Variety Pack Breakfast Cereal 196g

    196g · £20.92/kg
    £4.10
    £2.70 Clubcard (£13.78/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Cereal - Chocolate Chip 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g

    460g · £10.76/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£9.67/kg)
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£9.20/kg)
  • Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 330g

    330g · £14.39/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£12.27/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £175.93/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£120.37/kg)
  • Quaker Oat So Simple Porridge Sachets - Golden Syrup 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Rowse Squeezy Honey Dark & Rich 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.85 Clubcard (£8.38/kg)
  • Rowse Squeezy Clear Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Meridian Smooth Peanut Butter 100% Nuts 280g

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Peanut Butter Crunchy 100% Nuts 280G

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)

Baby

  • Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet Potato, Chicken & Veggies Pouch Baby Food 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Casserole Baby Food Pouch 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.60 Clubcard (£0.04 each)

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Flash Cleaning Spray with Bleach - Eucalyptus Scent 800ml

    £3.45
    £2.85 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml

    £3.55
    £3.10 Clubcard
  • Marigold Medium Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover Pre-wash Spray 450ml

    £9.50
    £6.00 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Fresh Sky 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Energizer Max Plus AAA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Homefire Fsc Superpack Kindling

    1pk · £5.25 each
    £5.25
    2 for £8.50 Clubcard
  • Zip Starter Log

    1pk · £2.60 each
    £2.60
    3 for £5.75 Clubcard
  • Urbii Car Charger Dual Usb

    1pk · £6.90 each
    £6.90
    £5.50 Clubcard (£5.50 each)
  • Urbii Microusb Typ C Cable

    1pk · £11.50 each
    £11.50
    £9.15 Clubcard (£9.15 each)
  • INTEGRAL MINI TORCH BATTERY POWERED

    1pk · £3.45 each
    £3.45
    £2.75 Clubcard (£2.75 each)
  • Urbii Usb C To C Cable 1.2M

    1pk · £9.45 each
    £9.45
    £7.55 Clubcard (£7.55 each)
  • Urbii Lightning Usb Cable

    1pk · £10.50 each
    £10.50
    £8.40 Clubcard (£8.40 each)
  • Urbii Lighning C Cable

    1pk · £15.00 each
    £15.00
    £12.00 Clubcard (£12.00 each)
  • Urbii Quick Charge Car Charger

    1pk · £10.50 each
    £10.50
    £8.40 Clubcard (£8.40 each)
  • Aromatherapy Hawaii Can Cherry

    1pk · £3.45 each
    £3.45
    £2.75 Clubcard (£2.75 each)
  • Urbii Bt Fm Transmitter

    1pk · £28.00 each
    £28.00
    £22.00 Clubcard (£22.00 each)
  • Method Antibacterial All Purpose Cleaner Spray Wild Rhubarb 828Ml

    £5.45
    £3.50 Clubcard
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Energizer Max Plus AA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)

Pet

  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GO-CAT Herring and Vegetable Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken & Tuna in Gravy 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£21.67/kg)
  • GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £72.94/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£47.06/kg)
  • Felix As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)

Beauty & Toiletries

  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £5.40
    £3.30 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack

    12pk · £0.15 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml

    £11.00
    £4.50 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard

Health Care

  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • Berocca Energy Release Natural Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets

    15pk · £0.51 each
    £7.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard

Gifts, Parties, Toys

  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo